Upozornění pro klienty

Aktuální situace v oblasti Marmolada / Malga Ciapela

pobyt v termínu 1. 3. – 8. 3. 2014

v návaznosti na nynější klimatické podmínky zasíláme informaci o aktuální situaci v oblasti Marmolada / Malga Ciapela a to pro klienty vlastní dopravou.

Standardní kratší trasa přes passo Campolongo viz níže je nyní otevřená, průsmyk je však otevřen pouze do 17 hodin (v případě uzavření průsmyku musí klient absolvovat velmi dlouhou trasu spodem od Alleghe a příjezd na ubytování je pak v nočních hodinách).
Innsbruck - Brennero - sjezd z dálnice Bressanone - Brunico - Corvara - passo di Campolongo - Arabba - Andraz - Rocca Pietore - Malga Ciapela

Passo Fedaia bude do konce sezóny uzavřeno, tudíž trasa z Val di Fassa (Canazei) není možná. Není možná ani trasa ze směru Val Gardena.

V současné době je většina vleků na straně Marmolady otevřena, je však uzavřeno propojení Marmolada - Arabba.

Aktuálně jsou k dispozici skibusy zdarma, které v rámci skipasu v pravidelných linkách odvezou klienty do Alleghe (oblast Civetta), kde je v provozu cca 97% střediska. Také je možné přemístit se automobilem do oblasti Arabba, kde je v provozu cca 89% střediska včetně propojení na Sella Rondu. Pracuje se na zprovoznění sjezdovek z Arabby zpět do Marmolady (zprovoznění v řádu dnů). Někteří ubytovatelé (Regina Dolomiti, hotel Malga Ciapela) také provozují hotelový autobus, který ráno klienty odveze do Arabby a po uzavření sjezdovek (cca 16,30) zase doveze zpět do Malga Ciapela. Místo v tomto autobuse je nutné rezervovat, kvůli velkému zájmu, není možné zaručit dopravu tímto způsobem každý den. Bližší informace se dozvíte na místě u delegátky.

Přesné informace o vlecích naleznete na stránce
www.dolomitisuperski.com

Ski funtazie klub Ski Funtazie klub

dětský animační program
v českém jazyce

Seznam našich poboček Seznam poboček NEV-DAMA

zájezdy zakoupíte na pobočkách
CK Fischer / NEV-DAMA

Výhodné ceny do konce září!

01. 09. 2017

Prodej lyžařských zájezdů je v plném proudu a proto neváhejte a vybírejte z naši široké nabídky! Do konce září máme pro své stálé, ale i nové klienty velmi výhodné slevy za včasný nákup. Vyplatí se myslet na zimu už teď...

Vyšel katalog Zima 2017 / 2018

28. 08. 2017

Katalog Zima 2017 / 2018 je již k dispozici. Letos opět 2 katalogy. V prvním je komplet nabídka zájezdů do Itálie, Francie a Slovinska, v druhém jsou ostatní alpské země - Rakousko a Švýcarsko.

Itálie a Francie pro sezónu 2017/2018 již v prodeji!

20. 07. 2017

Byla spuštěna 2. fáze zimního předprodeje. K dispozici budou již i italské a francouzské ubytovací kapacity. Využijte slevy až 17% při koupi zimního lyžařského zájezdu do 31.08. 2017. Nabídka bude postupně doplňována.


Prodej lyžařských zájezdů 2017 / 2018 zahájen !!!

15. 06. 2017

Prodej zimních zájezdů NEV-DAMA zahájen!!! Nabídka je každým dnem rozšířována a můžete si ji prohlédnout na našich webových stránkách. Proto neváhejte, využijte slevy až 17% a buďte first!

Možnosti reklamace a spory

09. 01. 2016

Dovolujeme si Vás informovat, že při zakoupení zájezdu online je rovněž možné k řešení eventuálního sporu využít platformu řešení sporů online. https://www.nev-dama.cz/dulezite-informace/moznosti-reklama-spory  

Náš tip na lyžařské zájezdy

Vybraná lyžařská střediska