Upozornění pro klienty

Aktuální situace v oblasti Marmolada / Malga Ciapela

pobyt v termínu 1. 3. – 8. 3. 2014

v návaznosti na nynější klimatické podmínky zasíláme informaci o aktuální situaci v oblasti Marmolada / Malga Ciapela a to pro klienty vlastní dopravou.

Standardní kratší trasa přes passo Campolongo viz níže je nyní otevřená, průsmyk je však otevřen pouze do 17 hodin (v případě uzavření průsmyku musí klient absolvovat velmi dlouhou trasu spodem od Alleghe a příjezd na ubytování je pak v nočních hodinách).
Innsbruck - Brennero - sjezd z dálnice Bressanone - Brunico - Corvara - passo di Campolongo - Arabba - Andraz - Rocca Pietore - Malga Ciapela

Passo Fedaia bude do konce sezóny uzavřeno, tudíž trasa z Val di Fassa (Canazei) není možná. Není možná ani trasa ze směru Val Gardena.

V současné době je většina vleků na straně Marmolady otevřena, je však uzavřeno propojení Marmolada - Arabba.

Aktuálně jsou k dispozici skibusy zdarma, které v rámci skipasu v pravidelných linkách odvezou klienty do Alleghe (oblast Civetta), kde je v provozu cca 97% střediska. Také je možné přemístit se automobilem do oblasti Arabba, kde je v provozu cca 89% střediska včetně propojení na Sella Rondu. Pracuje se na zprovoznění sjezdovek z Arabby zpět do Marmolady (zprovoznění v řádu dnů). Někteří ubytovatelé (Regina Dolomiti, hotel Malga Ciapela) také provozují hotelový autobus, který ráno klienty odveze do Arabby a po uzavření sjezdovek (cca 16,30) zase doveze zpět do Malga Ciapela. Místo v tomto autobuse je nutné rezervovat, kvůli velkému zájmu, není možné zaručit dopravu tímto způsobem každý den. Bližší informace se dozvíte na místě u delegátky.

Přesné informace o vlecích naleznete na stránce
www.dolomitisuperski.com

Ski funtazie klub Ski Funtazie klub

dětský animační program
v českém jazyce

Skisets Zapůjčení lyžařského vybavení

objednejte si zapůjčení lyžařského a snowboardového vybavení v ČR a vyzvedněte si jej až ve středisku

Seznam našich poboček Seznam poboček NEV-DAMA

zájezdy zakoupíte na pobočkách
CK Fischer / NEV-DAMA

Sněhu je v Alpách všude dostatek!

19. 03. 2018

Nezoufejte nad sněhovou pokrývkou na českých horách a spravte si chuť v Alpách. Většina areálů hlásí vynikající sněhové podmínky. Víkendové vydatné sněžení přispělo k pohádkové zimní atmosféře. Sněhu je požehnaně a s našimi cenami se dlouho rozhodovat nemusíte.

SAPPADA - provoz areálu!

14. 03. 2018

Od pondělí 19.03. bude v provozu pouze lanovka Pian dei Nidi, Monte Siera a dětský vlek Creta Forata.

Důležité upozornění: PASSO ROLLE

19. 12. 2017

Před sezónou probíhaly změny majetkoprávního uspořádání ve skiareálu Passo Rolle, z čehož pramenila nejistota ohledně jeho zprovoznění; nyní však je již vše vyřešeno, skiareál je v běžném provozu a řádný průběh zimní sezóny 2017 / 2018 není nijak ohrožen.

Důležité upozornění: LIVIGNO, BORMIO, SANTA CATERINA!

18. 12. 2017

Dovolujeme si upozornit naše klienty na novou možnost ON-LINE zakoupení průjezdu švýcarským tunelem Munt La Schera za zvýhodněné ceny po celou zimní sezónu 2017/2018.

Možnosti reklamace a spory

09. 01. 2016

Dovolujeme si Vás informovat, že při zakoupení zájezdu online je rovněž možné k řešení eventuálního sporu využít platformu řešení sporů online. https://www.nev-dama.cz/dulezite-informace/moznosti-reklama-spory  

pravidelně aktualizujeme: Sněhové zpravodajství

Aktuální sněhové zpravodajství z Alp pravidelně aktualizujeme.

Náš tip na lyžařské zájezdy

Vybraná lyžařská střediska