Prato Nevoso hlásí bohatou sněhovou nadílku a otevírá všechny sjezdovky!

Prato Nevoso otevírá všechny sjezdovky!

Pro ty z vás, kteří se již nemůžou dočkat prvního letošního lyžování, máme báječnou zprávu! Včera v noci napadlo v italském zimním středisku Prato Nevoso v oblasti Piemont v Přímořských Alpách 30 centimetrů prašanu a dnes, 28. 11. 2018, se zde otevírají všechny sjezdové tratě! Neváhejte a vydejte se s námi za letošním prvním lyžováním do Prato Nevosa – žhavé novinky pro zimní dovolenou na českém trhu!

Prato Nevoso 6.jpg

Proč si pro zimní dovolenou vybrat Prato Nevoso?

Zimní středisko Prato Nevoso je exkluzivní novinkou na českém trhu pro lyžařskou sezónu 2018/2019. Čím je Prato Nevoso výjimečné a proč strávit zimní dovolenou právě tam?

Kvalitní sjezdovky všech náročností a dech beroucí výhledy

Název Prato Nevoso lze přeložit jako sněžná louka. Druhou částí názvu, v překladu louka, se nenechte zmást. Středisko nabízí mnoho zajímavých padáků, které se nachází především ve dvou okrajových částech, Frabose a Artesině (otevírají 2. 12. 2018). Skvělé je především to, že na nich budete téměř sami. V centrální části areálu, samotném Prato Nevosu (celé středisko má oficiální název Mondole Ski), se skutečně nachází mnoho spíše snazších, ale zato pro carvery příjemně širokých sjezdovek. Terénem a službami jsou tyto pasáže velmi vhodné pro rodiny s dětmi či začátečníky. Obě dvě skupiny klientů jistě ocení modré sjezdovky přímo u domu. I pro velmi zkušené lyžaře však nabízí Prato Nevoso výborné vyžití. Co je na zmíněné „loukovitosti“ úplně nejlepší, to jsou úchvatné výhledy na celý řetězec západních Alp.

Prato Nevoso 7.jpg Prato Nevoso 5.jpg Prato Nevoso 3.jpg

Perfektní sněhové podmínky

Obrovskou výhodou střediska Prato Nevoso jsou skvělé sněhové podmínky, jelikož srážkové úhrny jsou zde kvůli blízkosti moře dlouhodobě nadstandardní. O všech 135 kilometrů sjezdovek střediska je navíc perfektně postaráno a ani v odpoledních hodinách slunečných dnů nebývají místní svahy rozbředlé.

Prato Nevoso 2.jpg

Pestré možnosti zábavy

V Prato Nevosu zábava nikdy nekončí. Užijete si ji na pravidelných open air koncertech, na čtyřkolkách, na freeridu, při snowtubingu, se psím spřežením, v hipsterském baru i luxusní restauraci, na carvech i v prvotřídním snowparku, v lanovém parku či na skákacím hradě, zatímco vaše děti budou trávit čas v zábavním a animačním parku pod sjezdovkami, ve kterém se jim o zážitky stará vlk Asso, maskot Prata Nevosa.

Kde se v Prato Nevosu ubytovat?

Doporučujeme vám residenční komplex Stalle Lunghe, z něhož to máte za zábavou, do restaurace či obchodu jen pár kroků. Veškeré služby a nástupní místo lanovek se nachází přímo u ubytování. Je zde možnost dokoupení polopenze v self service restauraci. Ubytování je velmi vhodné i pro velké skupiny a poskytuje výhodné cenové podmínky.

Co by vás mohlo zajímat

Novinky
×
05. 04. 2019

V Alpách se stále lyžuje...

Přestože se nezadržitelně blíží závěr lyžařské sezóny, v Alpách se stále jezdí. Právě v těchto týdnech si užijete báječné jarní lyžování na krásně upravených, prakticky liduprázdných, svazích.

Je to k nevíře, ale 04.04. nasněžilo cca 1m nového sněhu v oblastech Alta Vallteliny a Tonale. Velikonoce je možné strávit na sněhu :)

22. 03. 2019

Odklon doporučené trasy do středisek LIVIGNO, BORMIO, SANTA CATERINA a MADESIMO

Vzhledem k sesuvu půdy ve Švýcarsku platí omezení trasy přes přechod Martina, který je do odvolání uzavřen. Posíláme tedy návrh objízdné trasy pro klienty, kteří jedou do Madesima a do oblasti Alta Valtellina (Livigno, Bormio a Santa Caterina).

 

NAUDERS, RESIA PASS, MALLES VENOSTA, TUBRE, SANTA MARIA, PASSO DEL FORNO a dále tunel Livigno a do Madesima pokračujte směr Zernez a následně dle odjezdových pokynů.
06. 02. 2019

SANTA CATERINA - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Od 8. 2.2019 je ukončen z technických důvodů provoz vleku č. 4 Gavia propojujícího centrum střediska s kabinkovou lanovkou. Nahrazuje jej nový travers zapojující vleky č. 6 a 7, a také nová linka místního skibusu pendlující každých 10 minut denně od 8,30 do 17,00 od sedačkové ke kabinkové lanovce v Santa Caterině.
Sleva 300 Kč