Proč si vybrat pro zimní dovolenou 2019/2020 lyžování ve Val di Fiemme?

Proč jet lyžovat do Val di Fiemme?

Val di Fiemme / Obereggen je pro Čechy jedním z nejoblíbenějších zimních středisek v Itálii. Nachází se v nejrozsáhlejší lyžařské oblasti Evropy -  Dolomiti Superski, která je obklopena nejkrásnějšími přírodními scenériemi. Svoji oblibu získalo Val di Fiemme díky vyváženému poměru lyžařských terénů všech náročností vhodných jak pro začátečníky a děti, tak i pro středně pokročilé lyžaře a nejzdatnější milovníky zimních sportů. Ve Val di Fiemme na vás čeká celkem 116 km perfektně upravených sjezdovek, 150 km příjemných běžeckých tratí a 6 skvělých snowparků. Komfortní ubytování za příznivé ceny je samozřejmostí. A kdy se za lyžováním do Val di Fiemme vydat, abyste prožili nezapomenutelnou zimní dovolenou?

Val di Fiemme, Itálie

Ski Opening: přivítejte zimní sezónu lyžováním ve Val di Fiemme!

Jestli se už nemůžete dočkat zimní dovolené, vyrazte v termínu 9. 12. - 12. 12. 2019 do Val di Fiemme a přívítejte zimní sezónu prvním letošním lyžováním v rámci oblíbené akce Ski Opening. Kromě zimních sportů a radovánek ve sněhu se můžete těšit na koncert Davida Kollera, slalomový závod o hodnotné ceny s českými sportovními hvězdami, testování lyží světových značek i DJ párty.

Plakát

Doporučené ubytování ve Val di Fiemme pro akci Ski Opening:

Fitness týden: užijte si lyžování i cvičení

Chcete během lyžařské dovolené udělat něco pro svoji postavu a zdraví? Vyrazte s námi 17. 2. - 21. 2. 2020 do Val di Fiemme na fitness týden s Hankou Kynychovou. 5x týdně vás čeká hodina cvičení a můžete se těšit také na koncert Marty Jandové.

Ski Test: otestujte si lyžařské vybavení

Na události Ski Test, která se ve Val di Fiemme koná 16. 3. - 19. 3. 2020si všichni milovníci kvalitní lyžařské výbavy mohou otestovat lyže značky Rossignol a Dynastar pod vedením oblíbeného instruktora „Vikiho Cabadaje“.

Oslavte s námi Vánoce či Silvestra ve Val di Fiemme!

Také vánoční čas je vhodným obdobím pro zimní dovolenou ve Val di Fiemme. Kromě lyžování si totiž v tomto populárním italském zimním středisku již od začátku prosince užijete sváteční atmosféru při návštěvě vánočních trhů v krásně nazdobeném Cavalese či na "Betlémské cestě" v městečku Tesero. Nádherné betlémy z různých neobvyklých materiálů pocházející z mnoha zemí světa včetně České republiky jsou zde vystaveny ve vitrínách na ulicích. Na náměstí městečka Tesero můžete obdivovat také betlém v životní velikosti. V Cavalese a Predazzu se konají další skvělé vánoční akce, v Predazzu je např. k dispozici ledová plocha pro veřejnost. Val di Fiemme, Itálie

Ubytování ve Val di Fiemme pro vánoční či silvestrovský pobyt:

Nevybrali jste si?

Novinky
×
27. 09. 2019

Zkrácené lyžařské zájezdy do Itálie autobusem

Díky našim zkráceným lyžařským zájezdům autobusem je cesta do italských Alp pohodlná a bez starostí. 5 dní plných lyžování a 4 noci v hotelu s polopenzí nabízíme již od 6 990 Kč za osobu. Neztrácejte čas denními přejezdy a užijte si lyžování v Alpách naplno.
13. 06. 2019

Až 10% sleva na lyžařský zájezd!

V případě uzavření smlouvy o zájezdu do 31. října rozdáváme až 10% slevy za včasný nákup. Neváhejte a objednejte si zimní dovolenou na horách co nejdříve – nejlepší termíny a ubytovací kapacity rychle mizí.
01. 06. 2019

Události zimní sezóny 2019/2020 v Alpách

I letos jsme pro vás připravili mnoho skvělých událostí v Alpách. Vyrazit s námi můžete na Ski Opening, Family Week, Fitness týden, Eat & Dance, Family Days, Ski Test a Snow Volleybal. S Nev-Damou se na horách rozhodně nudit nebudete!