Proč si vybrat pro zimní dovolenou 2018 lyžování ve Val di Fiemme?

Proč jet lyžovat do Val di Fiemme?

Val di Fiemme / Obereggen je pro Čechy jedním z nejoblíbenějších zimních středisek v Itálii. Nachází se v nejrozsáhlejší lyžařské oblasti Evropy -  Dolomiti Superski, která je obklopena nejkrásnějšími přírodními scenériemi. Svoji oblibu získalo Val di Fiemme díky vyváženému poměru lyžařských terénů všech náročností vhodných jak pro začátečníky a děti, tak i pro středně pokročilé lyžaře a nejzdatnější milovníky zimních sportů. Ve Val di Fiemme na vás čeká celkem 116 km perfektně upravených sjezdovek, 150 km příjemných běžeckých tratí a 6 skvělých snowparků. Komfortní ubytování za příznivé ceny je samozřejmostí. A kdy se za lyžováním do Val di Fiemme vydat, abyste prožili nezapomenutelnou zimní dovolenou?

Val di Fiemme, Itálie

Ski Opening: přivítejte zimní sezónu lyžováním ve Val di Fiemme!

Jestli se už nemůžete dočkat zimní dovolené, vyrazte do Val di Fiemme hned na začátku sezóny a přívítejte ji prvním letošním lyžováním v rámci oblíbené akce Ski Opening. Kromě zimních sportů a radovánek ve sněhu se můžete těšit na hokejový zápas legendárních českých hvězd s autogramiádou (Dominik Hašek, David Moravec, František Kaberle, Tomáš Vlasák, Jan Koller, Martin Pouva a další z týmu hvězd Československého lva), tombolu o hodnotné ceny, testování lyží světových značek a dalšího vybavení pro zimní sporty se SNOW TOUR i na DJ párty.
  • Termín:   10. 12. - 12. 12. 2018
  • Místo:   skiareál Alpe Cermis - Val di Fiemme

Plakát

Doporučené ubytování ve Val di Fiemme pro akci Ski Opening:

Oslavte s námi Vánoce či Silvestra ve Val di Fiemme!

Také vánoční čas je vhodným obdobím pro zimní dovolenou ve Val di Fiemme. Kromě lyžování si totiž v tomto populárním italském zimním středisku již od začátku prosince užijete sváteční atmosféru při návštěvě vánočních trhů v krásně nazdobeném Cavalese či na "Betlémské cestě" v městečku Tesero. Nádherné betlémy z různých neobvyklých materiálů pocházející z mnoha zemí světa včetně České republiky jsou zde vystaveny ve vitrínách na ulicích. Na náměstí městečka Tesero můžete obdivovat také betlém v životní velikosti. V Cavalese a Predazzu se konají další skvělé vánoční akce, v Predazzu je např. k dispozici ledová plocha pro veřejnost. Val di Fiemme, Itálie

Ubytování ve Val di Fiemme pro vánoční či silvestrovský pobyt:

Využijte skvělých výhod skipasu Val di Fiemme v ceně!

Nejenom, že u našich výše zmíněných lyžařských zájezdů do Val di Fiemme máte skipas v ceně, ale můžete díky němu využít také  večerní lyžování, vstup do plaveckého bazénu a na zimní stadion zdarma!

Nevybrali jste si?

Novinky
×
13. 06. 2019

Prodej lyžařských zájezdů 2019/2020 bude zahájen 18.06.!

Prvních 100 kapacit z Rakouska a 50 kapacit z Francie včetně ubytování v chaletech. Do konce srpna se slevou až 17 %.
Nabídku doplňujeme každý den. Zaregistrujte se do Moje Nev-Dama a hlídací pes Vám sdělí, kdy bude v prodeji Vaše oblíbené středisko.

01. 06. 2019

Letní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na letní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do Itálie či Chorvatska za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.
Sleva 300 Kč