Užijte si romantický východ slunce nad Val di Fiemme!

Užijte si východ slunce nad Val di Fiemme!

Toužíte prožít na vaší zimní dovolené unikátní zážitek plný romantiky a jedinečných výhledů na probouzející se hory? Vydejte se s námi na východ slunce na lyžích nad Val di Fiemme! Z nejvyšších míst můžete pozorovat, jak se nebeský kotouč vyhoupne nad alpské vrcholky a jeho paprsky se rozběhnou po ospalých horách.

Skiing on the dolomites, Val di Fiemme, Italy

Termín a podmínky akce Val di Fiemme Ski Sunrise

Ski Sunrise se koná:
  • 17. 1. 2019 – Paion - Alpe Cermis, lanovka z Fondovalle odjiždí v 6 hodin ráno
  • 21. 2. 2019 Alpe Lusia Bellamonte – Chalet 44, sraz u lanovky Castelir v 5:45 (odjezd lanovkou v 6:00)
  • 7. 3. 2019 – Alpe Pampeago (Ski Latemar) – Rifugio Monte Agnello, sraz u lanovky Latemar v 5:15 (odjezd lanovkou v 5:30)
Zážitek si předem objednejte u delegáta. 

Romantická snídaně při východu slunce

Východ slunce je možné spojit s romantickou snídaní. Více informací se dozvíte od našeho delegáta. Dokážete si představit romantičtější úvod dne na horách, než při sledování východu slunce a romantické snídani?

Luxurious Room Service. Breakfast in luxury

Mohlo by vás zajímat

Novinky
×
27. 09. 2019

Zkrácené lyžařské zájezdy do Itálie autobusem

Díky našim zkráceným lyžařským zájezdům autobusem je cesta do italských Alp pohodlná a bez starostí. 5 dní plných lyžování a 4 noci v hotelu s polopenzí nabízíme již od 6 990 Kč za osobu. Neztrácejte čas denními přejezdy a užijte si lyžování v Alpách naplno.
13. 06. 2019

Až 10% sleva na lyžařský zájezd!

V případě uzavření smlouvy o zájezdu do 31. října rozdáváme až 10% slevy za včasný nákup. Neváhejte a objednejte si zimní dovolenou na horách co nejdříve – nejlepší termíny a ubytovací kapacity rychle mizí.
01. 06. 2019

Události zimní sezóny 2019/2020 v Alpách

I letos jsme pro vás připravili mnoho skvělých událostí v Alpách. Vyrazit s námi můžete na Ski Opening, Family Week, Fitness týden, Eat & Dance, Family Days, Ski Test a Snow Volleybal. S Nev-Damou se na horách rozhodně nudit nebudete!