Užijte si romantický východ slunce nad Val di Fiemme!

Užijte si východ slunce nad Val di Fiemme!

Toužíte prožít na vaší zimní dovolené unikátní zážitek plný romantiky a jedinečných výhledů na probouzející se hory? Vydejte se s námi na východ slunce na lyžích nad Val di Fiemme! Z nejvyšších míst můžete pozorovat, jak se nebeský kotouč vyhoupne nad alpské vrcholky a jeho paprsky se rozběhnou po ospalých horách.

Skiing on the dolomites, Val di Fiemme, Italy

Termín a podmínky akce Val di Fiemme Ski Sunrise

Ski Sunrise se koná:
  • 17. 1. 2019 – Paion - Alpe Cermis, lanovka z Fondovalle odjiždí v 6 hodin ráno
  • 21. 2. 2019 Alpe Lusia Bellamonte – Chalet 44, sraz u lanovky Castelir v 5:45 (odjezd lanovkou v 6:00)
  • 7. 3. 2019 – Alpe Pampeago (Ski Latemar) – Rifugio Monte Agnello, sraz u lanovky Latemar v 5:15 (odjezd lanovkou v 5:30)
Zážitek si předem objednejte u delegáta. 

Romantická snídaně při východu slunce

Východ slunce je možné spojit s romantickou snídaní. Více informací se dozvíte od našeho delegáta. Dokážete si představit romantičtější úvod dne na horách, než při sledování východu slunce a romantické snídani?

Luxurious Room Service. Breakfast in luxury

Mohlo by vás zajímat

Novinky
×
05. 04. 2019

V Alpách se stále lyžuje...

Přestože se nezadržitelně blíží závěr lyžařské sezóny, v Alpách se stále jezdí. Právě v těchto týdnech si užijete báječné jarní lyžování na krásně upravených, prakticky liduprázdných, svazích.

Je to k nevíře, ale 04.04. nasněžilo cca 1m nového sněhu v oblastech Alta Vallteliny a Tonale. Velikonoce je možné strávit na sněhu :)

22. 03. 2019

Odklon doporučené trasy do středisek LIVIGNO, BORMIO, SANTA CATERINA a MADESIMO

Vzhledem k sesuvu půdy ve Švýcarsku platí omezení trasy přes přechod Martina, který je do odvolání uzavřen. Posíláme tedy návrh objízdné trasy pro klienty, kteří jedou do Madesima a do oblasti Alta Valtellina (Livigno, Bormio a Santa Caterina).

 

NAUDERS, RESIA PASS, MALLES VENOSTA, TUBRE, SANTA MARIA, PASSO DEL FORNO a dále tunel Livigno a do Madesima pokračujte směr Zernez a následně dle odjezdových pokynů.
06. 02. 2019

SANTA CATERINA - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Od 8. 2.2019 je ukončen z technických důvodů provoz vleku č. 4 Gavia propojujícího centrum střediska s kabinkovou lanovkou. Nahrazuje jej nový travers zapojující vleky č. 6 a 7, a také nová linka místního skibusu pendlující každých 10 minut denně od 8,30 do 17,00 od sedačkové ke kabinkové lanovce v Santa Caterině.
Sleva 300 Kč