Připravili jsme pro vás stránku zaměřenou speciálně na dovolenou s all inclusive, na které máte výběr zájezdů s neomezeným jídlem a pitím k dispozici přehledně na jednom místě.

Vyhledat další zájezdy

Chybí vám jiné téma?

Napište nám

Často kladené dotazy

Máte otázku ohledně all inclusive dovolené? Projděte si často kladené dotazy našich zákazníků a najděte svoji odpověď.

Co to znamená all inclusive?

V doslovném překladu znamená pojem all inclusive „vše zahrnuto“. V praxi jde o pobyty, na kterých se nemusíte starat o to, kde, kdy a za kolik peněz se najíte a napijete, jelikož máte jídlo a pití po celou dobu pobytu k dispozici zdarma.

Co je v all inclusive zahrnuto?

V all inclusive stravování je zahrnuta snídaně, oběd, večeře, dopolední a odpolední svačina, případně zmrzlina, konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (může být omezeno časem a prostorem). Alkohol z dovozu je obvykle nutné si doplatit.

Jak se liší all inclusive a ultra all inclusive?

Na rozdíl od obyčejného all inclusive programu jsou do ultra all inclusive zahrnuty obvykle také importované alkoholické nápoje a možnost konzumace 24 hodin denně.

Co znamená all inclusive soft/light?

Soft (light) all inclusive je stravování podobné plné penzi s tím rozdílem, že v ceně jsou zpravidla také nealkoholické nápoje, pivo a víno, a to k hlavním jídlům nebo po celý den v závislosti na pravidlech daného ubytovacího zařízení.

Jak v hotelu poznají, kteří hosté mají all inclusive a kteří jinou formu stravování?

Hosté se zaplaceným all inclusive programem obvykle dostanou na ruku při příjezdu plastový náramek, který je opravňuje k neomezenému čerpání all inclusive stravování v daném ubytovacím zařízení.

Mám zájezd s all inclusive. Budu mít jídlo a pití k dispozici i celý poslední den pobytu?

Program all inclusive můžete čerpat do odhlášení/opuštění hotelu. V jednotlivých hotelech se interní hotelová pravidla liší, nicméně ve většině ubytovacích zařízení je možné po odhlášení doplatit čerpání all inclusive programu na recepci.

Vyberte si zájezd

Vyberte si z naší nabídky all inclusive dovolené, na které se rozhodně nebudete muset omezovat. Bohatě prostřené stoly plné jídla a pití vám budou k dispozici v neomezeném množství.

Podělte se o zážitky

Pořídili jste na all inclusive dovolené krásné fotky nebo videa a chcete se s nimi pochlubit? Sdílejte je s námi na sociálních sítích nebo emailem.

Novinky
×
05. 04. 2019

V Alpách se stále lyžuje...

Přestože se nezadržitelně blíží závěr lyžařské sezóny, v Alpách se stále jezdí. Právě v těchto týdnech si užijete báječné jarní lyžování na krásně upravených, prakticky liduprázdných, svazích.

Je to k nevíře, ale 04.04. nasněžilo cca 1m nového sněhu v oblastech Alta Vallteliny a Tonale. Velikonoce je možné strávit na sněhu :)

22. 03. 2019

Odklon doporučené trasy do středisek LIVIGNO, BORMIO, SANTA CATERINA a MADESIMO

Vzhledem k sesuvu půdy ve Švýcarsku platí omezení trasy přes přechod Martina, který je do odvolání uzavřen. Posíláme tedy návrh objízdné trasy pro klienty, kteří jedou do Madesima a do oblasti Alta Valtellina (Livigno, Bormio a Santa Caterina).

 

NAUDERS, RESIA PASS, MALLES VENOSTA, TUBRE, SANTA MARIA, PASSO DEL FORNO a dále tunel Livigno a do Madesima pokračujte směr Zernez a následně dle odjezdových pokynů.
06. 02. 2019

SANTA CATERINA - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Od 8. 2.2019 je ukončen z technických důvodů provoz vleku č. 4 Gavia propojujícího centrum střediska s kabinkovou lanovkou. Nahrazuje jej nový travers zapojující vleky č. 6 a 7, a také nová linka místního skibusu pendlující každých 10 minut denně od 8,30 do 17,00 od sedačkové ke kabinkové lanovce v Santa Caterině.
Sleva 300 Kč