Vybrat jinou kategorii

Letní dovolená na horách

Panenská příroda, majestátní vrcholy, krásné výhledy, horská jezera, čistý vzduch a klid od davů turistů – nejen zima, ale i léto je skvělým obdobím pro dovolenou na horách.

Připravili jsme pro vás výběr letních pobytů na horách přehledně na jednom místě. Zvolte si pro svoji letošní letní dovolenou pro změnu hory a nebudete litovat.

Vyhledat další zájezdy

Rady a tipy

Váháte, zda strávit letní dovolenou tradičně u moře nebo se raději vypravit na hory? Přečtěte si naše rady a tipy a budete mít jasno.

Horská jezera

Letní dovolená na horách

Křišťálově čistá voda, osvěžující koupání a liduprázdné pláže – taková jsou horská jezera. Podívejte se, ke kterým stojí za to vyrazit.

Horská jezera

Aktivity v létě na horách

Letní dovolená na horách

Ať už vás lákají Alpy nebo jiné hory, poradíme vám, jaké aktivity jsou nejlepší pro letní dovolenou na horách.

Aktivity v létě na horách

Chybí vám jiné téma?

Napište nám

Často kladené dotazy

Máte otázku ohledně letního pobytu na horách? Podívejte se na často kladené dotazy našich klientů a najděte svoji odpověď.

Proč bych měl/a dát přednost dovolené na horách před mořem?

Dovolenou na horách ocení především ti z vás, kteří upřednostňují aktivní program (turistika, cyklistika apod.) před lenošením na pláži. Pobyt na horách je vhodný také pro lidi, jež nemají rádi úmorná vedra a davy turistů v prázdninových letoviscích u moře. Hory poskytují osvěžující prostředí, možnost koupání v jezerech a klid daleko od zástupů turistů.

Nabízíte letní zájezdy na hory s řízeným programem?

V naší nabídce nově najdete kombinované zájezdy s výstupem na ferraty s horským vůdcem.

Co dělat na letním pobytu na horách?

Doporučujeme vám turistiku, cyklistiku, koupání v jezerech a další aktivity. Více se dozvíte v článku Aktivity v létě na horách.

Jak vybrat vybavení na turistiku?

Pokud potřebujete poradit s výběrem trekingových holí, outdoorového oblečení, turistických bot nebo batohu, přečtěte si náš článek Jak vybrat turistické vybavení na dovolenou.

Nabízíte cestovní pojištění vhodné pro aktivní letní dovolenou?

Ve spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou vám zprostředkujeme zvýhodněné cestovní pojištění Optimal, které kryje běžné sporty. V případě rizikovějších sportů vám s vhodným cestovním pojištěním poradí naši prodejci na pobočce.

Vyberte si zájezd

Vyzkoušejte letní dovolenou na horách. Vyberte si z našich zájezdů do Alp a těšte se na pobyt v horské krajině plný nedotčené přírody, klidu a čerstvého vzduchu.

Co říkají klienti

Jsme jedničky na dovolenou v Alpách. Přečtěte si ohlasy klientů na naše služby a přesvědčte se o tom.

Podělte se o zážitky

Sdílejte s námi vaše zážitky z letního pobytu na horách. Fotografie, videa i komentáře nám můžete poslat emailem nebo prostřednictvím sociálních sítí.

Mohlo by vás zajímat

Vyberte si jinou kategorii z naší nabídky dovolené

Novinky
×
06. 02. 2019

SANTA CATERINA - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Od 8. 2.2019 je ukončen z technických důvodů provoz vleku č. 4 Gavia propojujícího centrum střediska s kabinkovou lanovkou. Nahrazuje jej nový travers zapojující vleky č. 6 a 7, a také nová linka místního skibusu pendlující každých 10 minut denně od 8,30 do 17,00 od sedačkové ke kabinkové lanovce v Santa Caterině.
03. 02. 2019

Zimní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na zimní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do alpských středisek za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.
Sleva 300 Kč