speciální akce

Pravidla lyžařského závodu

<< zpět na akci

Pořadatel: CK Fischer a.s - Nev Dama ve spolupráci s APT Val di Fiemme, Funivie Alpe Cermis a Consorzio Val di Fiemme / Obereggen

Termín: 12.12.2017 od 11.00 hod.

Místo: Alpe Cermis sjezdovka Olimpia 1

Kategorie: muži, ženy a snowboardisté od 16 let
děti od 6 do 12 let

Pořadatel si vyhrazuje právo vzhledem k meteorologickým a sněhovým podmínkám na zkrácení tratě, zrušení závodu či snížení počtu účastníků závodu, tak aby byly zajištěny bezpečné podmínky pro všechny závodníky. Jakákoliv změna programu bude uvedena na webových stránkách www.nev-dama.cz.

Registrace závodníků bude probíhat od 10.00 do 11.00 ve stanu Nev Dama u Rifugia Paion pod vrcholem Alpe Cermisu. Maximální kapacita závodu v každé kategorii je 100 osob. V případě velkého zájmu o účast v závodu, se bude moci zúčastnit prvních 100 zapsaných závodníků v každé kategorii.

Vítězem závodu se stanoveným časem bude závodník, který se ve své kategorii nejvíce přiblíží tomuto času. Stanovený čas bude zveřejněn před startem každé kategorie.

Vyhlášení vítězů proběhne od 14.00 hod na terase Rifugia Paion.

V případě, že bude více závodníků, kteří dosáhnou stanoveného času, bude vítěz určen losováním startovních čísel. V případě, že stanoveného času nedosáhne nikdo z účastníků, bude vítězem závodník, který se tomuto času nejvíce přiblíží. V případě, že těchto závodníků bude více, vítěz bude určen losováním startovních čísel.

Pro všechny závodníky je povinné použít lyžařskou přilbu.

Každý účastník zapsáním do startovní listiny potvrzuje, že jeho zdravotní stav nebrání v účasti v tomto závodě, závodu se zúčastňuje na vlastní nebezpečí, a že byl seznámen s pravidly lyžařského závodu i se stavem a povrchem sjezdovky. Pořadatel nenese zodpovědnost za případná zranění, ke kterým může dojít před, během nebo po závodě.

Ski funtazie klub Ski Funtazie klub

dětský animační program
v českém jazyce

Skisets Zapůjčení lyžařského vybavení

objednejte si zapůjčení lyžařského a snowboardového vybavení v ČR a vyzvedněte si jej až ve středisku

Seznam našich poboček Seznam poboček NEV-DAMA

zájezdy zakoupíte na pobočkách
CK Fischer / NEV-DAMA

Nejlepší volbou je lyžování v Alpách!!!

12. 02. 2018

V alpských střediscích jsou sjezdovky skvěle upravené a zaručeně prázdné. Žádné čekání u lanovky. Vybírejte z lákavé nabídky našich last minute zájezdů.

Důležité upozornění: PASSO ROLLE

19. 12. 2017

Před sezónou probíhaly změny majetkoprávního uspořádání ve skiareálu Passo Rolle, z čehož pramenila nejistota ohledně jeho zprovoznění; nyní však je již vše vyřešeno, skiareál je v běžném provozu a řádný průběh zimní sezóny 2017 / 2018 není nijak ohrožen.

Důležité upozornění: LIVIGNO, BORMIO, SANTA CATERINA!

18. 12. 2017

Dovolujeme si upozornit naše klienty na novou možnost ON-LINE zakoupení průjezdu švýcarským tunelem Munt La Schera za zvýhodněné ceny po celou zimní sezónu 2017/2018.

Možnosti reklamace a spory

09. 01. 2016

Dovolujeme si Vás informovat, že při zakoupení zájezdu online je rovněž možné k řešení eventuálního sporu využít platformu řešení sporů online. https://www.nev-dama.cz/dulezite-informace/moznosti-reklama-spory  

pravidelně aktualizujeme: Sněhové zpravodajství

Aktuální sněhové zpravodajství z Alp pravidelně aktualizujeme.

Náš tip na lyžařské zájezdy

Vybraná lyžařská střediska