Folgaria / Lavarone aktuálně hlásí

Střediska se zprávami

Zobrazit kompletní nabídku zájezdů do střediska Folgaria / Lavarone.

Webkamery

Reporty ze střediska

31. 12. 2014

autor: Daniel Steidler

toto oblíbené rodinné středisko v Trentinu je na tom po vydatných sněhových srážkách 27. 12. se sněhem dobře, uvádí 45 centimetrů čerstvého sněhu, je jasno až polojasno, teploty -1 až -8°C.

20. 3. 2014

autor: Daniel Steidler

i toto oblíbené rodinné středisko v Trentinu se po vydatných sněhových srážkách této zimy stále doslova koupe v nebývalých záplavách sněhu a uvádí na své poměry skutečně vysoce nadstandardní hodnoty - 100 centimetrů kompaktního přírodního sněhu v údolí, na vrcholcích pak 200 cm, je slunečno, bezvětří, tedy ideální lyžařské podmínky, vše je v plném provozu! V sobotu a zejména v neděli je očekáváno silné sněžení.

12. 3. 2014

autor: Daniel Steidler

i toto oblíbené rodinné středisko v Trentinu se po vydatných sněhových srážkách této zimy stále doslova koupe v nebývalých záplavách sněhu a uvádí na své poměry skutečně vysoce nadstandardní hodnoty - 100 centimetrů kompaktního přírodního sněhu v údolí, na vrcholcích pak 200 cm, je slunečno, bezvětří, tedy ideální lyžařské podmínky, vše je v plném provozu!

24. 2. 2014

autor: Daniel Steidler

i toto oblíbené rodinné středisko v Trentinu se po vydatných sněhových srážkách této zimy doslova koupe v nebývalých záplavách sněhu a uvádí na své poměry skutečně vysoce nadstandardní hodnoty - 100 centimetrů přírodního sněhu v údolí, na vrcholcích pak 200 cm. Je slunečno, bezvětří, v horních pasážích teplota přes den na nule, v údolí +4°C, panují ideální lyžařské podmínky, vše je v plném provozu!

10. 2. 2014

autor: Daniel Steidler

i toto oblíbené rodinné středisko v Trentinu se po posledních sněhových srážkách doslova koupe v nebývalých záplavách sněhu a uvádí na své poměry skutečně vysoce nadstandardní hodnoty - 100 centimetrů přírodního sněhu v údolí, na vrcholcích pak 200 cm. V průměru 150 cm prašanu (poslední vydatné sněžení dnes, sněžit má i zítra), panují ideální lyžařské podmínky, vše v plném provozu!

4. 2. 2014

autor: Daniel Steidler

i toto oblíbené rodinné středisko v Trentinu se po posledních sněhových srážkách doslova koupe v nebývalých záplavách sněhu a uvádí na své poměry skutečně vysoce nadstandardní hodnoty - 100 centimetrů přírodního sněhu v údolí, na vrcholcích pak 200 cm. V průměru 150 cm prašanu (poslední sněžení včera), dnes panují naprosto ideální lyžařské podmínky, vše v plném provozu, zítra očekáváno dalších 15 centimetrů.

10. 1. 2014

autor: Daniel Steidler

v Trentinu je toto středisko, jež neleží extrémně vysoko, často „popelkou“, co se výše přírodní sněhové pokrývky týče. Nyní ovšem boduje po silném sněžení posledních dnů údaji 50 centimetrů přírodního sněhu v údolí, na vrcholcích pak 100 cm. A pozor – jde o sníh dosud čerstvý (naposledy zde sněžilo 5. 1.), bílá pokrývka je tvořena prašanem.

26. 11. 2013

autor: Nev-Dama

Středisko bude oficiálně otevřeno od 30.11.2013, sněhové podmínky jsou ideální již dnes.

aktuálně z Alp aktuálně z Alp

Zobrazit archivní reporty

Novinky
×
09. 01. 2019 NOVÉ

RAKOUSKO - SILNICE - AKTUÁLNĚ!

Aktuální počasí skutečně může cestu do některých středisek zkomplikovat nebo prodloužit.
Hlavní tahy jsou nicméně stále sjízdné, uzavírky se týkají spíše menších silnic.
Uzavírky a omezení se mění podle aktuální situace, doporučujeme tedy klientům, aby před cestou sledovali tyto stránky s aktuálními informacemi:  https://www.oeamtc.at/verkehrsservice/
Rozhodně by měli mít klienti veškerou zimní výbavu včetně sněhových řetězů.
09. 01. 2019 NOVÉ

RAKOUSKO - LAVINY - AKTUÁLNĚ!

Ve velké části Rakouska hrozí akutní lavinové nebezpečí!
Klienti by se tedy měli více než kdy jindy vyvarovat ježdění mimo vyznačené sjezdovky.
Aktuální situaci je možné sledovat na těchto webových stránkách:
http://www.lawinen.at/
https://wetter.orf.at/
http://warnungen.zamg.at/html/en/today/all/at/
06. 01. 2019

Zimní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na zimní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do alpských středisek za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.
25. 11. 2018

Sněhové zpravodajství

Aktuální sněhové zpravodajství naleznete zde.