Montecampione aktuálně hlásí

Střediska se zprávami

Zobrazit kompletní nabídku zájezdů do střediska Montecampione.

Webkamery

Reporty ze střediska

5. 1. 2016

autor: Ivana Šimková

V Montecampione  zatím napadlo 8 cm přírodního sněhu. Dobře si tu zalyžujete na 3 pečlivě upravených sjezdovkách, které jsou pokryté z větší části technickým sněhem. Teploty ve středisku se pohybují mezi 4 ˚C přes den a -4 ˚C v noci. Předpověď počasí slibuje v úterý a ve čtvrtek velkou oblačnost s možností sněžení, v dalších dnech by mělo být sluníčko.

Montecampione aktuálněMontecampione aktuálněMontecampione aktuálně

31. 12. 2014

autor: Daniel Steidler

Středisko Montecampione nad lombardským údolím Val Camonica hlásí vrstvu sněhu od 20 cm na úpatí po 40 cm na vrcholcích. Je zataženo, bezvětří, teploty se pohybují od -5°C po -10°C.

20. 3. 2014

autor: Daniel Steidler

středisko Montecampione nad lombardským údolím Val Camonica hlásí dobrou kvalitu sněhu od 20 cm na úpatí, přes 80 cm ve středních pasážích, až po 100 cm na vrcholcích. Je polojasno, vane mírný jihozápadní vítr o rychlosti 1 m/s, teploty se pohybují od 0°C po +6 °C. V sobotu a zejména v neděli je očekáváno silné sněžení.

12. 3. 2014

autor: Daniel Steidler

ani lombardské údolí Val Camonica neuniklo sněhovým přídělům této mimořádné zimy. Aktuálně středisko Montecampione hlásí optimální kvalitu sněhu od 50 cm na úpatí, přes 150 cm ve středních pasážích, až po 200 cm na vrcholcích. Je slunečno, vane mírný jižní vítr o rychlosti 1 m/s, teploty se pohybují od -4°C po +1 °C.

19. 2. 2014

autor: Daniel Steidler

ani lombardské údolí Val Camonica neuniklo sněhovému přídělu posledních týdnů. Aktuálně středisko Montecampione hlásí velmi dobrou kvalitu prašanu od 60 cm na úpatí, přes 150 cm ve středních pasážích, až po 200 cm na vrcholcích. Všechny sjezdovky i lanovky jsou v plném provozu.

10. 2. 2014

autor: Daniel Steidler

ani toto středisko v lombardském údolí Val Camonica neuniklo masivnímu sněhovému přídělu posledních dnů a týdnů, jež zasáhlo celé italské Alpy. Aktuálně zde hlásí velmi dobrou kvalitu prašanu od 50 cm na úpatí, přes 150 cm ve středních pasážích, až po 200 cm na vrcholcích. Všechny sjezdovky i lanovky jsou v plném provozu.

4. 2. 2014

autor: Daniel Steidler

ani toto středisko v lombardském údolí Val Camonica neuniklo masivnímu sněhovému přídělu posledních dnů, jež zasáhlo celé italské Alpy. Aktuálně zde hlásí velmi dobrou kvalitu prašanu od 40 cm na úpatí po 160 cm na vrcholcích, přičemž v průměru na sjezdovkách leží 100 cm sněhu. A pozor – zítra má připadnout dalších cca 26 centimetrů…

13. 1. 2014

autor: Daniel Steidler

ani toto středisko v Lombardii neuniklo masivnímu sněhovému přídělu na konci starého a na začátku nového roku. Aktuálně zde hlásí velmi dobrou kvalitu sněhové pokrývky od 30 cm na úpatí po 80 cm na vrcholcích, přičemž v průměru na sjezdovkách leží 40 cm sněhu.

26. 11. 2013

autor: Nev-Dama

Středisko bude otevřeno od 6.12.2013, v tuto chvíli se intenzivně se zasněžuje a v příštích dnech očekávají sněžení.

Zobrazit archivní reporty

Novinky
×
09. 01. 2019 NOVÉ

RAKOUSKO - SILNICE - AKTUÁLNĚ!

Aktuální počasí skutečně může cestu do některých středisek zkomplikovat nebo prodloužit.
Hlavní tahy jsou nicméně stále sjízdné, uzavírky se týkají spíše menších silnic.
Uzavírky a omezení se mění podle aktuální situace, doporučujeme tedy klientům, aby před cestou sledovali tyto stránky s aktuálními informacemi:  https://www.oeamtc.at/verkehrsservice/
Rozhodně by měli mít klienti veškerou zimní výbavu včetně sněhových řetězů.
09. 01. 2019 NOVÉ

RAKOUSKO - LAVINY - AKTUÁLNĚ!

Ve velké části Rakouska hrozí akutní lavinové nebezpečí!
Klienti by se tedy měli více než kdy jindy vyvarovat ježdění mimo vyznačené sjezdovky.
Aktuální situaci je možné sledovat na těchto webových stránkách:
http://www.lawinen.at/
https://wetter.orf.at/
http://warnungen.zamg.at/html/en/today/all/at/
06. 01. 2019

Zimní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na zimní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do alpských středisek za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.
25. 11. 2018

Sněhové zpravodajství

Aktuální sněhové zpravodajství naleznete zde.