Obertilliach aktuálně hlásí

Střediska se zprávami

Zobrazit kompletní nabídku zájezdů do střediska Obertilliach.

Webkamery

Reporty ze střediska

18. 1. 2019

autor: Barbora Cilná

Obertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálně

15. 1. 2019

autor: Cilná Bára

Aktuální sněhové podmínky

Sněhová pokrývka ve středisku Obertilliach dosahuje celkem 50 cm. Během posledních třech dnů napadlo 15 cm čerstvého sněhu. Sjezdové tratě jsou upravené, mají tvrdší povrch. Ve středisku fungují celkem čtyři z pěti vleků. Denní teploty se pohybují kolem -1 °C.

Předpověď počasí

pondělí očekáváme spíše oblačno se silnějším větrem, a to jak na horách, tak i v údolí. Během odpoledne se může objevit lehké sněžení. Maximální teploty: 1 až 4 °C. Úterý bude proměnlivé, je hlášeno převážně slunečno. Průměrné teploty: -4 až 3 °C. Ve středu nás čeká krásný zimní den. Očekáváme převážně slunečno bez srážek. Nejnižší teploty: -10 až -5 °C. Maximální teploty:

2 až 6 °C. Čtvrtek bude po mrazivé středeční noci slunečný, během dne se však začnou hromadit mraky a k večeru předpokládáme sněhové srážky. Denní teploty se budou pohybovat od -6 do -3 °C. V pátek očekáváme zataženo se sněhovými srážkami a teplotami v rozmezí -2 až 4 °C. V sobotu bude zataženo, nejsou vyloučeny sněhové přeháňky. Teploty se budou pohybovat od -7 do -4 °C. V neděli se počasí opět vylepší, čeká nás střídavě zataženo a slunečno s teplotami v rozmezí -9 až -4 °C.

Zajímavosti a akce ve středisku

16. a 18. ledna se od 16 hodin můžete po předchozí rezervaci zúčastnit biatlonové střelby (biatlonové centrum v Obertilliachu). 17. ledna proběhnou od 11:30 závody v lyžování na svahu Skilift Himbeergoll a Stubenlift.

Novinky
×
09. 01. 2019 NOVÉ

RAKOUSKO - SILNICE - AKTUÁLNĚ!

Aktuální počasí skutečně může cestu do některých středisek zkomplikovat nebo prodloužit.
Hlavní tahy jsou nicméně stále sjízdné, uzavírky se týkají spíše menších silnic.
Uzavírky a omezení se mění podle aktuální situace, doporučujeme tedy klientům, aby před cestou sledovali tyto stránky s aktuálními informacemi:  https://www.oeamtc.at/verkehrsservice/
Rozhodně by měli mít klienti veškerou zimní výbavu včetně sněhových řetězů.
09. 01. 2019 NOVÉ

RAKOUSKO - LAVINY - AKTUÁLNĚ!

Ve velké části Rakouska hrozí akutní lavinové nebezpečí!
Klienti by se tedy měli více než kdy jindy vyvarovat ježdění mimo vyznačené sjezdovky.
Aktuální situaci je možné sledovat na těchto webových stránkách:
http://www.lawinen.at/
https://wetter.orf.at/
http://warnungen.zamg.at/html/en/today/all/at/
06. 01. 2019

Zimní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na zimní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do alpských středisek za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.
25. 11. 2018

Sněhové zpravodajství

Aktuální sněhové zpravodajství naleznete zde.