aktuálně hlásí

Zobrazit kompletní nabídku zájezdů do střediska .

Webkamery

Reporty ze střediska

8. 4. 2019

autor: Barbora Cilná

Aktuální sněhové podmínky

Ve středisku Obertilliach napadlo půl metru nového sněhu a nyní tak dosahuje sněhová pokrývka 45-110 cm. Kvalitativně je sníh ráno namrzlý, v průběhu dne povoluje a měkne. Sjezdovky jsou upravené, v provozu jsou 3 vleky z 5. Teploty se pohybují okolo 6 °C.

Předpověď počasí

Pondělí - převážně oblačno, místy déšť. Slunce vysvitne jen ojediněle. Nejnižší teploty 2 až 6 °C, maximální 9 až 13 °C.

Úterý - zataženo, během odpoledne může dojít i na dešťové srážky. Nejnižší teploty 2 až 6 °C, maximální teploty 10 až 15 °C.

Středa - zataženo s občasným deštěm, teploty mezi 1 až 9 °C.

Čtvrtek - zataženo s deštěm, teploty mezi 0 až 9 °C.

Pátek – zataženo až oblačno, teploty mezi -1 až 9 °C.

Víkend – převážně slunečno beze srážek, teploty mezi -1 až 10 °C.

1. 4. 2019

autor: Barbora Cilná

Aktuální sněhové podmínky

Ve středisku Obertilliach zůstalo 30-60 cm sněhu. Kvalitativně je sníh přilnavý, ráno namrzlý, v průběhu dne povoluje. Sjezdovky jsou upravené, v provozu jsou 4 vleky z 5. Teploty se pohybují okolo 13 °C.

Předpověď počasí

Pondělí - ráno jasno, během odpoledne zataženo. Nejnižší teploty -2 až 4 °C, maximální 14 až 20 °C.

Úterý - zataženo s dešťovými, či sněhovými srážkami během odpoledne. Nejnižší teploty 0 až 5 °C, maxima 14 až 19 °C.

Středa – zataženo se silnějším větrem a občasným deštěm, v horách se sněžením. Teploty se budou pohybovat mezi 1 až 9 °C.

Čtvrteka pátek – velmi podobné počasí jako ve středu – zataženo s deštěm, ve vyšší nadmořské výšce sněžení a silnější vítr. Teploty mezi 0 až 6 °C.

Víkend – ustávání srážek a protrhávání oblačnosti až na slunečno. Teploty obdobné jako v předchozích dnech -1 až 6 °C.

26. 3. 2019

autor: Bára Cilná

Aktuální sněhové podmínky

Ve středisku Obertilliach sněhu lehce ubylo a nyní dosahuje výšky 30-60 cm. Kvalitativně je sníh přilnavý, ráno namrzlý, v průběhu dne povoluje. Sjezdovky jsou upravené, v provozu je všech pět vleků. Teploty se pohybují okolo 10 °C.

Předpověď počasí

Pondělí - ráno jasno, během odpoledne zataženo. Maximální teploty 6 až 12 °C.

Úterý - v ranních hodinách převážně zataženo s dešťovými, či sněhovými srážkami, během odpoledne budou srážky ustávat. Nejnižší teploty -3 až 1 °C, maxima 3 až 7 °C.

Středa – po ránu husté mlhy, velká pravděpodobnost deště, během dne ustávání srážek. Slunce vysvitne jen zřídka. Nejnižší teploty -5 až 0 °C, nejvyšší 3 až 7 °C.

Čtvrtek – slunečno beze srážek, teploty se budou pohybovat mezi -5 až 10 °C.

Pátek - očekáváme slunečno a teploty mezi -2 až 7 °C.

Víkend - opět slunečno s teplotami mezi -2 až 14 °C.

Zajímavosti a akce ve středisku

Poslední večerní lyžování ve středu 27. 3. od 20:00 do 21:00

„Laternenwanderung“ - pochod s lucernami ke stadionu biatlonu, který probíhá každé úterý od 19:30. Cena činí 10 € za dospělou osobu, 6 € za dítě. V ceně je klobása na grilu, horký jablečný džus s alkoholem či bez a taxi zpět k hotelu. Dětem se podává klobása, nealko teplý džus a sladkost v iglů. Rezervace je nutná do 17 hodin v infocentru (odkud se vychází).

18. 3. 2019

autor: Barbora Cilná

Aktuální sněhové podmínky

Ve středisku Obertilliach dosahuje výška sněhu 35-90 cm. Lyžuje se na upraveném prašanu. V provozu je všech pět vleků. Teploty se pohybují okolo -3 °C.

Předpověď počasí

Pondělí - během dne dešťové a sněhové srážky, zataženo. Maximální teploty 3-8 °C.

Úterý - převážně zataženo, místy slunečno. Nejnižší teploty -5-1 °C, maximální 5-10 °C.

Středa - jasno, místy mlhy. Nejnižší teploty -7 až -2 °C, maximální 10-15 °C.

Čtvrtek - jasno. Nejnižší teploty -5-0 °C, maximální 10-15 °C.

Pátek - jasno. Teploty se budou pohybovat mezi -2-7 °C.

Sobota - jasno. Teploty -2-12 °C.

Neděle - polojasno. Teploty -6-6°C.

Zajímavosti a akce ve středisku

 • Večerní lyžování ve středu 20. 3. od 20:00 do 21:00
 • Návštěvníkům střediska Obertilliach doporučujeme „Laternenwanderung“ - pochod s lucernami ke stadionu biatlonu, který probíhá každé úterý od 19:30. Cena činí 10 € za dospělou osobu, 6 € za dítě. V ceně je klobása na grilu, horký jablečný džus s alkoholem či bez a taxi zpět k hotelu. Dětem se podává klobása, nealko teplý džus a sladkost v iglů. Rezervace je nutná do 17 hodin v infocentru (odkud se vychází).

12. 3. 2019

autor: Barbora Cilná

Aktuální sněhové podmínky

Ve středisku Obertilliach dosahuje výška sněhu 30-85 cm. Sníh při nižších teplotách namrzá, odpoledne měkne. Lyžuje se na upraveném manšestru. V provozu je všech pět vleků. Teploty se pohybují okolo -3 °C.

Předpověď počasí

Pondělí – polojasno, vítr jihovýchodní o rychlosti 3 m/s. Noční teploty se budou držet na rozmezí -14 až -11 °C, denní 2 až 6 °C.

Úterý – polojasno, vítr jihovýchodní o rychlosti 1,5 m/s. Noční teploty -13 až -10 °C, denní teploty -3 až 1 °C.

Středa – polojasno, v noci zataženo se sněžením. Vítr západní o rychlosti 1,6 m/s. Noční teploty -10 až -7 °C, denní -2 až 2 °C.

Čtvrtek – polojasno, v noci zataženo se sněžením. Vítr bude jihovýchodní o rychlosti 2,4 m/s. Noční teploty spadnou k -9 až -6 °C, denní vyšplhají na -4 až 0 °C.

Pátek – zataženo se sněžením, sněhové srážky přes den až 17,3 mm. Vítr bude severovýchodní o rychlosti 1,8 m/s. Noční teploty klesnou k -9 až -6 °C, denní 2 až 7 °C.

Víkend - oblačno a teploty mezi 1 a 6 °C.

Zajímavosti a akce ve středisku

Návštěvníkům střediska Obertilliach doporučujeme „Laternenwanderung“ - pochod s lucernami ke stadionu biatlonu, který probíhá každé úterý od 19:30. Cena činí 10 € za dospělou osobu, 6 € za dítě. V ceně je klobása na grilu, horký jablečný džus s alkoholem či bez a taxi zpět k hotelu. Dětem se podává klobása, nealko teplý džus a sladkost v iglů. Rezervace je nutná do 17 hodin v infocentru (odkud se vychází).

5. 3. 2019

autor: Barbora Cilná

Aktuální sněhové podmínky

Ve středisku Obertilliach dosahuje výška sněhu 35-95 cm. Sníh je pevný, granulovitý, lyžuje se na upraveném manšestru. V provozu je všech pět vleků. Teploty se pohybují okolo -3 °C.

Předpověď počasí

Pondělí – polojasno až zataženo, místy sněhové srážky (až 9mm). Vítr bude severovýchodní o rychlosti 2 m/s. Noční teploty se budou držet na rozmezí -6 až -3 °C, denní 4 až – 8 °C.

Úterý – oblačno se sněžením, vítr jihovýchodní o rychlosti 1 m/s. Noční teploty -7 až -4 °C, denní teploty -2 až 2 °C.

Středa – polojasno až zataženo, vítr severovýchodní o rychlosti 2,3 m/s. Noční teploty -7 až -4 5 °C, denní 1 až 5 °C.

Čtvrtek – zataženo se sněžením, sněhové srážky přes den do 10,8 mm. Vítr bude severozápadní o rychlosti 1,6 m/s. Noční teploty spadnou k -5 až -2 °C, denní vyšplhají na 1 až 5 °C.

Pátek – zataženo se sněžením, sněhové srážky přes den až 2,2 mm. Vítr bude severní o rychlosti 1,6 m/s. Noční teploty klesnou k -9 až -6 °C, denní -2 až 2 °C.

Víkend - jasno až polojasno a teploty mezi 2 a 6 °C.

Zajímavosti a akce ve středisku

Návštěvníkům střediska Obertilliach doporučujeme „Laternenwanderung“ - pochod s lucernami ke stadionu biatlonu, který probíhá každé úterý od 19:30. Cena činí 10 € za dospělou osobu, 6 € za dítě. V ceně je klobása na grilu, horký jablečný džus s alkoholem či bez a taxi zpět k hotelu. Dětem se podává klobása, nealko teplý džus a sladkost v iglů. Rezervace je nutná do 17 hodin v infocentru (odkud se vychází).

25. 2. 2019

autor: Barbora Cilná

Aktuální sněhové podmínky

Ve středisku Obertilliach se lyžuje na upraveném manšestru. Sníh je pevný a dosahuje výšky 53-115 cm v závislosti na nadmořské poloze. V provozu je všech pět vleků. Teploty se pohybují kolem -1 °C.

Předpověď počasí

 • Pondělí – jasno, mírný vítr, teplotní minima: -7 až -2 °C, teplotní maxima: 10 až 15 °C

 • Úterý – podobně jako v pondělí očekáváme převážně jasno a slunečno, nejnižší teploty: -6 až -1 °C, nejvyšší teploty: 10 až 15 °C

 • Středa – skoro jasno, denní minima: -5 až 0 °C, denní maxima: 11 až 16 °C

 • Čtvrtek – převážně slunečno s denními teplotami od 4 do 13 °C

 • Pátek – převážně zataženo se slabým sněžením, teploty v rozmezí -1 až 3 °C

 • Víkend – slunečno, občasná oblačnost, teploty od -1 do 8 °C

Zajímavosti a akce ve středisku

Návštěvníkům střediska Obertilliach doporučujeme „Laternenwanderung“ - pochod s lucernou, který probíhá každé úterý od 19:30. Cena činí 10 € za dospělou osobu, 6 € za dítě (v ceně je klobása na grilu, horký jablečný džus s alkoholem či bez, sladkost pro děti a taxi zpět k hotelu). Rezervace je nutná do 17 hodin v infocentru (odkud se vychází). Každé pondělí od 19 do 21 hodin se můžete zúčastnit večerního lyžování (kotva, mírný svah hned u hotelu).

Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně

18. 2. 2019

autor: Cilná Bára

Aktuální sněhové podmínky

Ve středisku Obertilliach se lyžuje na upraveném manšestru. Sníh je pevný a dosahuje výšky 140-180 cm. V provozu je všech pět vleků. Teploty se pohybují kolem -1 °C.

Předpověď počasí

 • Pondělí – slunečno, ráno se objeví mrazíky, během dne se teplota vyšplhá k 8 až 13 °C

 • Úterý – podobně jako v pondělí očekáváme převážně slunečno, nejnižší teploty: -7 až -1 °C, nejvyšší teploty: 8 až 11 °C

 • Středa – v polovině týdne se Tyrolskem přežene studená fronta, očekáváme oblačno bez přeháněk, nejnižší teploty: -4 až -1 °C, denní maxima: 6 až 10 °C

 • Čtvrtek – převážně zataženo s možností deště, teploty v rozmezí 1 až 7 °C

 • Pátek – zataženo s teplotami od -3 do 2 °C

 • Víkend – slunečno, občasná oblačnost, teploty od -2 do 5 °C

Zajímavosti a akce ve středisku

Návštěvníkům střediska Obertilliach doporučujeme „Laternenwanderung“ - pochod s lucernou, který probíhá každé úterý od 19:30. Cena činí 10 € za dospělou osobu, 6 € za dítě (v ceně je klobása na grilu, horký jablečný džus s alkoholem či bez, sladkost pro děti a taxi zpět k hotelu). Rezervace je nutná do 17 hodin v infocentru (odkud se vychází). Každé pondělí od 19 do 21 hodin se můžete zúčastnit večerního lyžování (kotva, mírný svah hned u hotelu).

Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně

11. 2. 2019

autor: Barbora Cilná

Aktuální sněhové podmínky

Ve středisku Obertilliach se lyžuje na upraveném manšestru. Sníh je pevný a dosahuje výšky 130-180 cm. V provozu je všech pět vleků. Teploty se pohybují v rozmezí -4 až -1 °C.

Předpověď počasí

 • Pondělí – převážně zataženo bez srážek, minimální teploty: -2 až 2 °C, maximální teploty: 0 až 5 °C

 • Úterý – převážně zataženo s mlhou, nejnižší teploty: -7 až -1 °C, nejvyšší teploty: -3 až 3 °C

 • Středa – slunečno, místy oblačno, teploty se budou pohybovat mezi -10 až 5 °C

 • Čtvrtek – jasno, ráno bude mrazivé, během dne se oteplí, teploty očekáváme v rozmezí -8 až 7 °C

 • Pátek – převážně jasno a slunečno, místy oblačno, teploty od -7 do 1 °C

 • Víkend - slunečno s teplotami od -8 do 6 °C

Zajímavosti a akce ve středisku

Návštěvníkům střediska Obertilliach doporučujeme „Laternenwanderung“ - pochod s lucernou, který probíhá každé úterý od 19:30. Cena činí 10 € za dospělou osobu, 6 € za dítě (v ceně je klobása na grilu, horký jablečný džus s alkoholem či bez, sladkost pro děti a taxi zpět k hotelu). Rezervace je nutná do 17 hodin v infocentru (odkud se vychází). Každé pondělí od 19 do 21 hodin se můžete zúčastnit večerního lyžování (kotva, mírný svah hned u hotelu).

4. 2. 2019

autor: Cilná Bára

Aktuální sněhové podmínky

Ve středisku Obertilliach připadlo 60 cm prašanu, výška sněhu dosahuje 140-180 cm. Lyžuje se na upraveném manšestru, v provozu je všech pět vleků. Teploty se pohybují v rozmezí -6 až -2 °C.

Předpověď počasí

 • Pondělí – slunečno bez oblačnosti, minimální teploty: -6 až -2 °C, maximální teploty: 0 až 4 °C
 • Úterý – jasno a slunečno, nejnižší teploty: -10 až -4 °C, nejvyšší teploty: 0 až 5 °C
 • Středa – jasno a slunečno, beze srážek, oteplí se na 1 až 6 °C
 • Čtvrtek – jasno a slunečno, beze srážek, teploty obdobné jako ve středu
 • Pátek – oblačno, místy zataženo, teploty -4 až 2 °C
 • Sobota – slunečno s teplotami od -7 do 1 °C
 • Neděle – zataženo, beze srážek, teploty od -7 do 0 °C

Zajímavosti a akce ve středisku

Návštěvníkům střediska Obertilliach doporučujeme „Laternenwanderung“ - pochod s lucernou, který probíhá každé úterý od 19:30. Cena činí 10 € za dospělou osobu, 6 € za dítě (v ceně je klobása na grilu, horký jablečný džus s alkoholem či bez a taxi zpět k hotelu). Rezervace je nutná do 17 hodin v infocentru (odkud se vychází).


Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně

28. 1. 2019

autor: Barbora Cilná

Aktuální sněhové podmínky

Ve středisku Obertilliach se lyžuje na upraveném manšestru. Sníh je pevný a dosahuje výšky 55-65 cm. V provozu je všech pět vleků. Teploty se pohybují v rozmezí -5 až -2 °C.

Předpověď počasí

 • Pondělí – zataženo, minimální teploty: -6 až -1 °C, maximální teploty: -2 až 2 °C
 • Úterý – jasno a slunečno, k večeru se může objevit větší oblačnost, nejnižší teploty: -6 až -2 °C, nejvyšší teploty: -2 až 2 °C
 • Středa – převážně zataženo, teploty se budou pohybovat mezi -13 až -5 °C
 • Čtvrtek – zataženo, beze srážek, teploty v rozmezí -11 až -5 °C
 • Pátek – převážně jasno a slunečno, pouze místy oblačno, teploty budou podobné jako ve čtvrtek
 • Víkend - sněhové přeháňky s teplotami od -8 do -1 °C

Zajímavosti a akce ve středisku

Návštěvníkům střediska Obertilliach doporučujeme „Laternenwanderung“ - pochod s lucernou, který probíhá každé úterý od 19:30. Cena činí 10 € za dospělou osobu, 6 € za dítě (v ceně je klobása na grilu, horký jablečný džus s alkoholem či bez a taxi zpět k hotelu). Rezervace je nutná do 17 hodin v infocentru (odkud se vychází).

Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně Obertilliach aktuálně

21. 1. 2019

autor: Barbora Cilná

Aktuální sněhové podmínky

Lyžařské středisko Obertilliach hlásí perfektně upravené sjezdové tratě, na kterých leží kvalitní manšestr. V provozu jsou zde čtyři z celkového počtu pěti vleků. Sněhová pokrývka je hluboká 50-60 cm. Denní teploty se pohybují v rozmezí -5 až 0 °C.

Předpověď počasí

 • Pondělí: slunečno, ale mrazivo, nejnižší teploty: -10 až -5 °C, maximální teploty: -4 až 0 °C.
 • Úterý: slunečno, nejnižší teploty: -13 až -8 °C, maximální teploty: -5 až -1 °C.
 • Středa: zataženo se sněhovými srážkami, teploty v rozmezí -11 až -7 °C.
 • Čtvrtek: zataženo, ojedinělé sněhové přeháňky, teploty v rozmezí -10 až -2 °C.
 • Pátek: vyjasnění, místy slunečno, teploty v rozmezí -12 až -7 °C.
 • Víkend: slunečno s teplotami od -15 do -4 °C.

18. 1. 2019

autor: Barbora Cilná

Obertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálněObertilliach aktuálně

15. 1. 2019

autor: Cilná Bára

Aktuální sněhové podmínky

Sněhová pokrývka ve středisku Obertilliach dosahuje celkem 50 cm. Během posledních třech dnů napadlo 15 cm čerstvého sněhu. Sjezdové tratě jsou upravené, mají tvrdší povrch. Ve středisku fungují celkem čtyři z pěti vleků. Denní teploty se pohybují kolem -1 °C.

Předpověď počasí

pondělí očekáváme spíše oblačno se silnějším větrem, a to jak na horách, tak i v údolí. Během odpoledne se může objevit lehké sněžení. Maximální teploty: 1 až 4 °C. Úterý bude proměnlivé, je hlášeno převážně slunečno. Průměrné teploty: -4 až 3 °C. Ve středu nás čeká krásný zimní den. Očekáváme převážně slunečno bez srážek. Nejnižší teploty: -10 až -5 °C. Maximální teploty:

2 až 6 °C. Čtvrtek bude po mrazivé středeční noci slunečný, během dne se však začnou hromadit mraky a k večeru předpokládáme sněhové srážky. Denní teploty se budou pohybovat od -6 do -3 °C. V pátek očekáváme zataženo se sněhovými srážkami a teplotami v rozmezí -2 až 4 °C. V sobotu bude zataženo, nejsou vyloučeny sněhové přeháňky. Teploty se budou pohybovat od -7 do -4 °C. V neděli se počasí opět vylepší, čeká nás střídavě zataženo a slunečno s teplotami v rozmezí -9 až -4 °C.

Zajímavosti a akce ve středisku

16. a 18. ledna se od 16 hodin můžete po předchozí rezervaci zúčastnit biatlonové střelby (biatlonové centrum v Obertilliachu). 17. ledna proběhnou od 11:30 závody v lyžování na svahu Skilift Himbeergoll a Stubenlift.

Zobrazit archivní reporty

Novinky
×
13. 06. 2019 NOVÉ

Prodej lyžařských zájezdů 2019/2020 bude zahájen 18.06.!

Prvních 100 kapacit z Rakouska a 50 kapacit z Francie včetně ubytování v chaletech. Do konce srpna se slevou až 17 %.
Nabídku doplňujeme každý den. Zaregistrujte se do Moje Nev-Dama a hlídací pes Vám sdělí, kdy bude v prodeji Vaše oblíbené středisko.

01. 06. 2019

Letní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na letní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do Itálie či Chorvatska za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.