Raurisertal Hochalm aktuálně hlásí

Zobrazit kompletní nabídku zájezdů do střediska Raurisertal Hochalm.

Webkamery

Reporty ze střediska

7. 3. 2016

autor: Jakub Kratochvíl

Ve středisku Rauris leží mezi 50 a 140 cm sněhu, v samotném centru pak leží přibližně 10 cm. Během posledních dní napadlo 25 cm čerstvého sněhu. Větší sněhová nadílka prozatím ztížila lyžování. V nižších polohách je povrch sjezdovek měkčí a mokrý. Průměrné denní teploty se pohybují okolo 4 °C, noční teploty klesají na 1 °C.

Podle předpovědi počasí se denní teploty budou po celý týden pohybovat v lehce plusových hodnotách. Navíc je budou doprovázet intenzivní sněhové srážky. Mrznout nebude ani v noci. V pondělí a ve čtvrtek je k dispozici večerní sáňkařská dráha. Každý pátek večer je na programu freestylová show s různými akrobatickými prvky.


Raurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálně

29. 2. 2016

autor: Jakub Kratochvíl

Ve středisku Rauris leží na spodní stanici lanovky 30 cm sněhu, nahoře je sněhová vrstva vysoká 70 cm. V samotné vesnici pak sníh není. Kvalita
sjezdovek je na relativně dobré úrovni, nicméně díky teplotám nad nulou je sníh mokrý a těžší.

Poslední týden byl velice slunečný a poměrně teplý. Průměrné denní teploty se pohybují okolo 6 °C, noční teploty klesají na 3 °C. Také v následujícím týdnu se podle předpovědi počasí budou teploty držet v plusových hodnotách. V noci pak bude kolem 0 až -2 stupňů Celsia.
Raurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálně

22. 2. 2016

autor: Jakub Kratochvíl

Ve středisku Rauris leží mezi 30 a 70 cm sněhu, v samotné vesnici máme asi 5 cm. Během posledních dní napadlo 10 cm nového sněhu. Kvalita sjezdovek je za současných podmínek na dobré úrovni, díky teplotám nad nulou je sníh mokrý. Průměrné denní teploty se pohybují okolo 3 °C, noční teploty klesají na 1 °C.

Podle předpovědi počasí bude v pondělí teplota kolem 6 °C. Od úterý se už ochladí na -4 °C a také bude sněžit. Můžeme se těšit na denní nadílku kolem 5 cm. V pondělí a čtvrtek bývá otevřena večerní sáňkařská dráha. Každý pátek se koná večerní freestylová show se skoky na lyžích.
Raurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálně

19. 2. 2016

autor: Jakub Kratochvíl

Ve spodní stanici lanovky ve středisku Rauris leží 20 cm sněhu, na jejím horním konci je pak vrstva sněhu kolem 55 cm a ve vesnici je kolem 5 cm. V nejbližších dnech by podle předpovědi mělo napadnout až 10 cm nového sněhu. 

Kvalita lyžování je dobrá. Až na jednu výjimku jsou sjezdovky plně zasněžené a upravené. Průměrné teploty se přes den pohybují okolo 1 °C, noční teploty klesají na -2 °C. V dalších dnech se budou teploty zpočátku držet kolem -2 °C, od středy začnou opět slunečné dny a oteplí se. V pondělí a ve čtvrtek večer je otevřena sáňkařská dráha. Každý pátek se koná večerní freestylová show se skoky na lyžích.                                                

Raurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálně

8. 2. 2016

autor: Jakub Kratochvíl

Ve spodní stanici lanovky ve středisku Rauris leží 15 cm sněhu, na jejím horním konci je pak vrstva sněhu kolem 50 cm. V samotné vesnici máme asi 5 cm sněhu. Kvalita sjezdovek je za stávajících podmínek na dobré úrovni díky 15 cm nového sněhu, který napadl v pátek. Od minulého týdne středisko ožilo a na sjezdovkách se pohybuje víc lyžařů.

Průměrné denní teploty se pohybují okolo 4 °C, teploty v noci se drží na bodu mrazu. Předpověď počasí slibuje začátkem týdne teploty lehce nad nulou s občasnými dešťovými srážkami. Ve středu očekáváme sněhové přeháňky a poté má až do konce týdne mrznout. V pondělí a čtvrtek bývá otevřena večerní sáňková dráha. Každý pátek se koná večerní freestylová show se skoky na lyžích.
Raurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálně 1. 2. 2016

autor: Jakub Kratochvíl

Údaje o množství sněhu v rezortu Rauris hovoří o 40 cm na spodní stanici lanovky a 60 cm na jejím vrcholu. Sjezdovky jsou každý den upravené, ale menší množství sněhu bohužel způsobuje, že se občas objeví tráva nebo kameny. Lyžuje se většinou na technickém sněhu. Výhodou je méně návštěvníků, tedy žádné čekání ve frontách či vyhýbání se na svazích.

Průměrné denní teploty se pohybují okolo 6 °C, v noci teploměr ukazuje 1 °C. Také v následujícím týdnu se teploty budou držet nad bodem mrazu s občasnými dešťovými přeháňkami. Výjimkou má být čtvrtek, kdy má mrznout a místy sněžit. Od pátku 5. února očekáváme v dalších 2-3 týdnech větší množství lyžařů kvůli jarním prázdninám ve Vídni a velké části Rakouska.

Raurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálně

11. 1. 2016

autor: Rainer Möllinger

Raurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálně

8. 1. 2016

autor: Rainer Möllinger

Raurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálněRaurisertal Hochalm aktuálně

Zobrazit archivní reporty

Novinky
×
13. 06. 2019 NOVÉ

Prodej lyžařských zájezdů 2019/2020 bude zahájen 18.06.!

Prvních 100 kapacit z Rakouska a 50 kapacit z Francie včetně ubytování v chaletech. Do konce srpna se slevou až 17 %.
Nabídku doplňujeme každý den. Zaregistrujte se do Moje Nev-Dama a hlídací pes Vám sdělí, kdy bude v prodeji Vaše oblíbené středisko.

01. 06. 2019

Letní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na letní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do Itálie či Chorvatska za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.