Střediska aktuálně hlásí

Vážení lyžaři a vyznavači zimních sportů,
informace a aktuální fotografie, které Vám zasíláme, pochází od našich přímých zahraničních partnerů či našich delegátů v místě.

Webkamery

Celkem 17 webkamer

Aktuality z lyžařských středisek

Aprica

Naposledy aktualizováno: 22. 2. 2017

V okolí Apriky je ve vyšších polohách přibližně 40 cm sněhu, ve střední části nad 1 700 m leží na svazích přírodní pokrývka 15 cm na podkladu technického sněhu. V centru městečka neleží žádný sníh, v posledních dnech nesněžilo. Sjezdovky jsou dobře upravené, ráno bývá vždy pěkný manšestr. V odpoledních hodinách je sníh trochu rozbředlý. Otevřeno je 45 km sjezdovek z celkových 50. V provozu je běžkařské centrum Pian di Gambro a k dispozici jsou i 2 veřejná kluziště s půjčovnou bruslí. Aktuální teplota je od -1 do 11 ˚C. 

Po celý další týden očekáváme polojasno. V pátek se obloha zatáhne a budou sněhové přeháňky, které v nejnižších polohách přejdou v déšť. O víkendu 25. a 26. února pokračuje v Aprice výstava lyží s názvem 100 a více let lyžování s Eliem Negri. V sobotu 25. února se ve středisku jede závod v obřím slalomu. Navštivte také městský bazén s wellness.


Celý report

Val di Fiemme / Obereggen

Naposledy aktualizováno: 22. 2. 2017

Monte Bondone

Naposledy aktualizováno: 21. 2. 2017

V okolí Monte Bondone leží na svazích od 40 a 70 cm sněhu. V posledních dnech v oblasti nesněžilo. Kvalita lyžování je stále výborná. Jezdí se na přemrzlých, pečlivě upravených sjezdovkách. Noční teploty se pohybují mezi -6 a -2 °C, ve dne vystupují na -2 až 2 °C. V následujícím týdnu bude převážně slunečné počasí s denním teplotami kolem nuly, takže dobré podmínky pro lyžování pokračují.

Přijďte se večer pobavit na Cielo Aperto. V neděli je tu na programu Disco-Trysko, čtvrtky se odehrávají ve stylu Muzika Retro Italiana. Vyzkoušejte také koncerty v Yeti baru, fat bike ve Viote, party po nočním lyžování v Bondoneru nebo Funky-Monkey v Lo Chalet Sciatore.

Monte Bondone aktuálněMonte Bondone aktuálněMonte Bondone aktuálněMonte Bondone aktuálně

Celý report

Val di Fiemme / Obereggen

Naposledy aktualizováno: 21. 2. 2017

Arabba / Marmolada

Naposledy aktualizováno: 20. 2. 2017

V dolních částech středisek v okolí nejvyšší hory Dolomit Marmolady leží asi 28 cm sněhu, v poloze nad 2 000 m leží kolem 50 cm a v nadmořské výšce nad 3 000 m je až 75 cm sněhu. Během posledních dní v oblasti nenapadl žádný sníh.  Kvalita lyžování je velmi dobrá, sjezdovky jsou výborně upravené a každé ráno na lyžaře čeká pěkný manšestr. Je slunečno s teplotami v 1 500 m od -7 do 3 °C. Ve vyšších polohách kolem 2 000 m se pohybují od -7 do 2 °C. Ve výšce nad 3 000 m klesá teplota k -8 °C. Skvělé podmínky pro lyžování očekáváme i během dalšího týdne, kdy bude jasno až polojasno.

Celý report

Saalbach / Leogang / Fieberbrunn

Naposledy aktualizováno: 20. 2. 2017

V okolí střediska Fieberbrunn leží v poloze 830 m přibližně 40 cm sněhu, ve výšce 2 020 m je to až 60 cm. V posledních dnech přibyly 2 cm čerstvého sněhu. Návštěvníkům jsou k dispozici všechny lanovky, sníh na svazích je pěkně upravený na manšestr. Brzy ráno bývá lehce namrzlý, později povoluje. Máme tu slunečné počasí s teplotami mezi 5 a 10 ˚C. Podmínky pro lyžování jsou tedy výborné.

V dalším týdnu bude proměnlivé počasí. Bude zataženo, ale ukáže se i sluníčko. Očekávat můžeme mrholení, déšť a v závěru týdne také sněhové přeháňky. Teploty se budou pohybovat od -2 do 10 °C. Ve čtvrtek může teploměr vystoupat až na 15 °C. Každé úterý se od 20,00 koná na sjezdovce před hotelem ski-show s akrobatickým lyžováním a dalšími zajímavostmi pro hosty.


Celý report

Val di Fiemme / Obereggen

Naposledy aktualizováno: 20. 2. 2017

Na svazích Val di Fiemme leží až 70 cm sněhu. V nejníže položených partiích sníh není a v posledních dnech ani nebyly žádné sněhové srážky. Sjezdovky jsou bezvadné a výborně upravené. Na Latemaru jsem nenašla jedinou chybu, lyžování bylo perfektní. Teploty se pohybují v rozpětí od -13 do 2 ˚C. Očekáváme, že každým dnem se bude teplota postupně zvyšovat. V pondělí a v úterý bude podle předpovědi polojasno, ve středu a ve čtvrtek se vyjasní s teplotami -7 až 2 ˚C. V pátek bude zataženo. Ve čtvrtek 23. února je ve skiareálu Alpe Lusia na horské chatě Chalet Valbona/Le Cune od 6,45 připravený zážitek v podobě lyžování a snídaně při východu slunce.

Val di Fiemme / Obereggen aktuálněVal di Fiemme / Obereggen aktuálněVal di Fiemme / Obereggen aktuálněVal di Fiemme / Obereggen aktuálněVal di Fiemme / Obereggen aktuálněVal di Fiemme / Obereggen aktuálně

Celý report

Civetta

Naposledy aktualizováno: 20. 2. 2017

Livigno

Naposledy aktualizováno: 20. 2. 2017

V nejnižších polohách Livigna leží asi 40 sněhu, na okolních svazích je pak výška sněhové pokrývky do jednoho metru. V posledních dnes v oblasti nesněžilo. Lyžuje se na dokonale upravených sjezdovkách s výborným povrchem bez jediného kazu. Noční teploty se pohybují od - 15 do -6 °C, přes den vystupují k nule.

Po celý další týden bude podle předpovědi krásné slunečné počasí, které kromě lyžovaní a snowboardu láká také k projížďce na koni či výpravě na sněžnicích. V pátek očekáváme sněžení. V týdnu od 25. února se připravují různé doprovodné akce ke karnevalu, aneb na lyže jedině v maskách. Na straně Mottolino čeká na naše klienty zábava v après ski baru Kosmo. Přijeďte si užít příjemnou atmosféru, skvělou hudbu a nápoje za zvýhodněné ceny.

Livigno aktuálněLivigno aktuálněLivigno aktuálněLivigno aktuálněLivigno aktuálně

Celý report

Paganella

Naposledy aktualizováno: 20. 2. 2017

Na Paganelle leží sněhová vrstva od 20 do 60 cm. V posledním týdnu v oblasti nepřipadl žádný nový sníh. Pokrývka ležící na svazích v noci přemrzá, což zaručuje kvalitní lyžařské podmínky. Sjezdové tratě drží celý den až do zavíracích hodin. Při dojezdech se občas objevují ledové plotny. Teploty se pohybují mezi -8 a 4 °C.

V následujících dnech se těšíme na slunečné počasí, občas se vyskytne trocha oparu a velmi nízká oblačnost. V pátek se zatáhne s ojedinělým sněžením a od soboty se vrátí jasné slunečné dny. Tento týden v Itálii vrcholí karnevalové oslavy. V sobotu 25. února se uskuteční karneval pro děti ve městečku Fai della Paganella a v úterý 28. února jsou plánované velké karnevalové oslavy v Andalu. Jako každé pondělí pořádáme na chatě Dosso Larici, sjezdovka C uvítací drink pro naše klienty.

Paganella aktuálněPaganella aktuálněPaganella aktuálně

Celý report

Ski funtazie klub Ski Funtazie klub

dětský animační program
v českém jazyce

Skisets Zapůjčení lyžařského vybavení

objednejte si zapůjčení lyžařského a snowboardového vybavení v ČR a vyzvedněte si jej až ve středisku

Instruktor zdarma Lyžařský instruktor zdarma

služby profesionálních zahraničních, resp. českých instruktorů prestižních lyžařských či snowboardových škol

Aktuální sněhové zpravodajství Sněhové zpravodajství

aktuální sněhové zpravodajství z Alp
pravidelně aktualizujeme

Seznam našich poboček Seznam poboček NEV-DAMA

zájezdy zakoupíte na pobočkách
CK Fischer / NEV-DAMA

Nejlepší volbou je lyžování v Alpách!!!

17. 02. 2017

V ČR je hlášeno oteplení... :( Zvolte proto lyžařský zájezd do alpských středisek, kde jsou sjezdovky skvěle upravené a u lanovek se nečekají žádné fronty. Můžete si vybrat z lákavé nabídky našich last minute zájezdů.

V Brixentalu lyžují děti na jaře ZDARMA!

02. 02. 2017

Pokud si jeden z rodičů zakoupí skipas s platností nejméně 3 dní, obdrží všechny jeho děti do 15 let věku (ročníky 2001-2010) pro stejné časové období skipas zcela zdarma!
Platí pro pro celou oblast SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental v období  11.3. – 2.4. 2017 a skipasy je nutné zakoupit v místě.

Nejlepší volbou je lyžování v Alpách!!!

01. 02. 2017

V alpských střediscích jsou sjezdovky skvěle upravené a zaručeně prázdné. Žádné čekání u lanovky. Vybírejte z lákavé nabídky našich last minute zájezdů.

Možnosti reklamace a spory

09. 01. 2016

Dovolujeme si Vás informovat, že při zakoupení zájezdu online je rovněž možné k řešení eventuálního sporu využít platformu řešení sporů online. http://www.nev-dama.cz/dulezite-informace/moznosti-reklama-spory  

Náš tip na lyžařské zájezdy

Vybraná lyžařská střediska