NEV-DAMA a.s.

Dovolená jako nejkrásnější dárek

Darujte dovolenou a dopřejte vašim blízkým hory radosti. Společně strávený čas a nové zážitky jsou tím nejlepším dárkem, ať už spolu rádi lyžujete, chodíte po horách nebo se koupete v moři.

Záleží jen na vás, jestli chcete darovat dovolenou do konkrétní destinace a hotelu v předem stanoveném termínu nebo raději necháte rozhodnutí o podobě zájezdu na obdarovaném. U nás pořídíte dovolenou jako dárek ve 4 jednoduchých krocích z pohodlí domova za pár minut, ať už preferujete dárek v podobě konkrétního zájezdu nebo dárkový poukaz.

Chci darovat konkrétní zájezd

Víte, jakou dovolenou uděláte vašim blízkým radost? Pak není nic jednoduššího, než jim věnovat konkrétní zájezd. Jak na to?

  1. Vyberte vhodný zájezd na našich stránkách.
  2. Objednejte a uhraďte zájezd online (v průběhu objednávky je třeba vyplnit jména a data narození všech cestujících).
  3. Na rekapitulaci objednávky klikněte na VYTVOŘIT DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT a případně napište věnování.
  4. Vytiskněte dárkový certifikát.

Chci darovat poukaz na dovolenou

Preferujete, aby si obdarovaný vybral vhodný zájezd sám? S dárkovým poukazem bude mít naprostou flexibilitu ve výběru. Jak darovat poukaz?

  1. Vyplňte objednávkový formulář (hodnota poukazu a údaje obdarovaného).
  2. Odešlete žádost. Naši pracovníci vás budou kontaktovat.

Dárkový poukaz lze zakoupit na našich pobočkách.

Dárek s možností storna zdarma

Dovolená je časem, na který se těšíme mnoho týdnů dopředu. Ani v této době nedovolíme, aby tomu bylo jinak. Proto jsme pro vás s našimi exkluzivními partnerskými hotely vyjednali pro případ změny situace flexibilní podmínky. Nad rámec cestovního pojištění a obvyklých storno podmínek vám pod značkou NEV-DAMA SKI/SUN PARTNER nabízíme letní i zimní dovolenou s jistotou, že v případě změny situace můžete zájezd zdarma zrušit.

S Nev-Damou je dovolená BEZ OBAV

Díky našemu zázemí největší cestovní skupiny v ČR, FISCHER GROUP, a zároveň silné německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik jsme nejstabilnějším partnerem nejen na lyžařskou dovolenou. Pravidelně vítězíme v anketě TTG Travel Awards v kategorii Nejlepší cestovní kancelář pro zimní dovolenou na horách. Samozřejmostí je naše řádné zajištění proti úpadku.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?