NEV-DAMA a.s.

Francie: lyžování v Alpách

Francouzské lyžařské svahy, zejména pak v oblasti Savojska, patří k tomu absolutně nejlepšímu nejen v evropském, ale i světovém měřítku. Platí to o sjezdovkách, volném terénu i freestylových areálech.

Hlavní benefity francouzských Alp

 • sjezdovky jsou výjimečné z hlediska délky, šířky, propojení a hlavně vzdálenosti od residencí (zpravidla maximálně do 100 m)
 • lyžování ve vysoké nadmořské výšce jako větší záruka kvalitní sněhové pokrývky
 • každým rokem se zvyšující kvalita lanovek i umělého zasněžování
 • téměř nekonečné možnosti jízdy ve volném terénu
 • široký výběr středisek od těch nejlevnějších až po top resorty světového formátu
 • vynikající francouzská gastronomie

Unikátní propojení sjezdovek a nabídka pro všechny lyžaře

Náročnost sjezdových tratí je přizpůsobena požadavkům všech návštěvníků, a to ať se jedná o úplné začátečníky, rodiny s dětmi či lyžařské experty. Navíc v každém středisku najdete i alespoň jeden freestylový areál a povětšinou zde nechybí ani boardercrossová trať, zábavné zóny pro děti nebo ty nejnáročnější černé sjezdovky.

Naprosto unikátní je rozsáhlost jednotlivých skiareálů a jejich vzájemná propojenost. Nejlepším příkladem budiž střediska v oblasti Les Trois Vallées se 610 km sjezdovek, Tignes – Val d´Isère či Alpe d´Huez Grand Domaine Ski. Tady musíme Francii postavit na pomyslný vrchol evropského lyžování. Ve francouzských Alpách jednoduše sundáte lyže jen při nástupu do kabinové lanovky.

Systémy umělého zasněžování a modernizace areálů

Ve Francii vždy platilo, že vysoká nadmořská výška středisek zaručovala dostatek sněhu od prosince do konce dubna. S postupným oteplováním se ale změnila i tamní sněhová situace a v posledních letech se tak i ve Francii hodně investuje do systémů umělého zasněžení. Nemalé investice tečou také do dalšího rozšiřování skiareálů ve vyšších nadmořských výškách a též do nejvýkonnějších šesti- a osmisedačkových lanovek či nových kabin a kabinek. Ačkoliv v některých střediscích v méně frekventovaných částech skiareálů stále zůstávají staré sedačky, situace se každoročně zlepšuje. Ke klíčovému propojení v rámci větších skiareálů nicméně slouží především velkokapacitní kabiny, které snadno odolávají i silnému větru.

Sjezdovky začínající před dveřmi Vaší residence

Jedno podstatné hledisko pro pohodlné lyžování jsme nezmínili - blízkost residencí vzhledem ke sjezdovkám. Zde Francouzi v šedesátých a sedmdesátých letech využili beze zbytku výhody, kterou jim poskytla řídce obydlená vysokohorská údolí. Po naplánování sjezdovek a systému přepravních zařízení se věnovali projektování residencí a infrastruktury. Výsledkem je v Evropě výjimečná dostupnost sjezdovek, když k místu nazutí lyží průměrně nemusíte od místa ubytování absolvovat více než 100 metrů. Ba naopak. Velké množství residencí a hotelů umožňuje obout lyže hned u dveří. V tomto bodě je rozdíl mezi Francií a Rakouskem či Itálií přímo propastný.

Freeride – jízda ve volném terénu

Jedinečnost lyžování ve francouzských Alpách spočívá i v široké nabídce lyžování ve volném terénu. Jsou střediska, kde po vydatném sněžení zaměstnanci skiareálů záměrně některé jinak upravované svahy neupravují a nechávají je k dispozici jako kontrolované freeridové zóny. Jinde stačí vyjet jen pár metrů od upravené sjezdovky a můžete „řádit“ v hlubokému prašanu či si sjednat průvodce a vyrazit na ověřený freeridový svah. Pro ty nejzkušenější je pak v některých střediscích u italských hranic v nabídce i tzv. helisking / heliboarding. Tato extrémní zábava, vysazování z vrtulníku na vrcholcích zasněžených masivů, je povolena právě pouze v Itálii. Ve Francii je povoleno jen vyzvednutí vrtulníkem v údolí po absolvování sjezdu.

Při jakýchkoliv aktivitách mimo vyznačené tratě VŽDY dbejte zásad pohybu ve volném terénu. Nezapomeňte na adekvátní pojištění, nezbytné vybavení (sonda, lavinový vyhledávač - tzv. pípák, lopata a ABS batoh) a zkušeného průvodce.

Mínusy? Snad jen dopravní dostupnost a občas stísněnější apartmány…

Sevřenost horských údolí je sice výhodou pro jejich vzájemné lyžařské propojení, o to více však znevýhodňuje dopravní dosažitelnost. Na posledních kilometrech je nutno překonat převýšení od 500 do 1.300 metrů, což ve spojení s horskými serpentinami může v závěrečném úseku cesty představovat dopravní zácpu. Po ujetí vzdálenosti okolo 1.100 km může být tento „finiš“ pro některé řidiče náročnější. Důležité je také upozornit na charakter některých ubytovacích jednotek, zejména pak v rámci privátních apartmánů nebo starších residencí, kde je prostornost a větší opotřebovanost vybavení tím posledním, čím byste se chtěli pochlubit před kamarády třeba na sociálních sítích. Tento typ ubytování nabízíme zejména kvůli nejmenší ekonomické náročnosti. Mnoho residencí však prošlo za poslední roky alespoň částečnými rekonstrukcemi a malé apartmány se tak alespoň zvelebily. Nové residence pak splňují ty nejvyšší „ubytovací“ nároky, včetně dostatku úložných prostor, nabídky wellness aktivit, či posezení v lobby u krbu. Posuďte sami a vyberte si z naší široké nabídky.

Pomyslná třešnička na francouzském dortu

Opustíme-li téma lyžování a ubytování, musíme se ještě zmínit o místní gastronomii. Každodenní posezení v restauraci si vzhledem k cenové náročnosti jistě všichni dovolit nemohou, ale výtečnou francouzskou kuchyni by měl ochutnat každý. Tradiční a moderní francouzská kuchyně či savojské speciality nepřeberný výběr sýrů všech chutí a konzistencí, bezkonkurenční červená vína nebo třeba roztékající se čokoládový fondant – to jsou lákadla, která Vás bezpochyby nadchnou, a lze jim jen těžko odolat.

Návštěvu Francie Vám můžeme jen vřele doporučit, protože atmosféru zdejšího lyžování snad ani nejde popsat slovy, ta se musí prostě zažít na vlastní kůži.

Možnost návštěvy významných FIS závodů

A aby lákadel, pro která stojí v zimě navštívit zemi galského kohouta, nebylo málo, uvedeme ještě pár příkladů významných FIS závodů, jež stojí za to v zimní sezóně 2020/2021 navštívit. Bílý kolotoč Světového poháru ve sjezdovém lyžování má ve Francii řadu pravidelných zastávek. Tradiční destinací zahajující hlavní lyžařskou sezónu v Evropě je Val d´Isère. 12.-13. 12. 2020 zde muži absolvují slalom a obří slalom, ženy pak za několik dní (17.-20. 12.) 3 sjezdy, super-G a alpskou kombinaci. Již 15. 12. se ale ženy představí v obřím slalomu v Courchevelu. Další významnou zastávkou mužského programu bude Chamonix pod Mont Blancem, kde se 28.-31. 1. 2021 uskuteční hned 3 sjezdy a 2 paralelní slalomy. Na kvalitní závody v alpském lyžování se však můžete podívat i v rámci Evropského poháru, třeba ve Val Cenis (4.-5. 1. 2021 muži slalom), v Tignes (4.-7. 1. 2021 ženy sjezd), či v Orcières 1850 (muži 25.-29. 1. 2021 4 sjezdy, super-G a alpská kombinace). Evropský pohár mužů i žen ve skicrossu můžete shlédnout 17.-18. prosince 2020 ve Val Thorens. Snowboardcrossový EP mužů i žen ve středisku Puy Saint Vincent má termín 9.-10. 1. 2021.

celý popis země

 • hotelové
 • apartmánové
lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Isere

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Heliski Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 250 km
přepravní zařízení:
 • 21
 • 19
 • 22
Praha 1170 km
Nadmořská výška: 1125 - 3330 m Brno 1375 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 18 580 Kč

14 zájezdů

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Savoie

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding
Sjezdové tratě 310 km
+
přepravní zařízení:
 • 0
 • 27
 • 36
Praha 1135 km
Nadmořská výška: 1100 - 2620 m Brno 1265 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 18 980 Kč

3 zájezdy

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Hautes Alpes

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling Lázně
Sjezdové tratě 250 km
přepravní zařízení:
 • 7
 • 20
 • 25
Praha 1090 km
Nadmořská výška: 1200 - 2800 m Brno 1220 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 16 780 Kč

7 zájezdů

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Isere

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Krytý či venkovní vyhřívaný bazén v rámci platnosti skipasu Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení v rámci platnosti skipasu Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 225 km
přepravní zařízení:
 • 8
 • 21
 • 18
Praha 1170 km
Nadmořská výška: 1300 - 3568 m Brno 1375 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 22 780 Kč

24 zájezdů

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Savoie - Paradiski

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Dětský park Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Heliski Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 200 km
přepravní zařízení:
 • 10
 • 27
 • 12
Praha 1155 km
Nadmořská výška: 1200 - 3226 m Brno 1360 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 47 980 Kč

7 zájezdů

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Savoie - Les Trois Vallées

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Měřené sjezdové úseky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt
Sjezdové tratě 160 km
přepravní zařízení:
 • 8
 • 13
 • 5
Praha 1140 km
Nadmořská výška: 1450 - 2850 m Brno 1345 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 22 580 Kč

11 zájezdů

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Hautes Alpes

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding
Sjezdové tratě 78 km
přepravní zařízení:
 • 0
 • 8
 • 3
Praha 1110 km
Nadmořská výška: 1400 - 2689 m Brno 1235 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 13 980 Kč

5 zájezdů

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Hautes Alpes

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Měřené sjezdové úseky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 180 km
přepravní zařízení:
 • 2
 • 15
 • 21
Praha 1120 km
Nadmořská výška: 1650 - 2750 m Brno 1245 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 16 180 Kč

10 zájezdů

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Savoie - Tignes - Val d´Isère

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén v rámci platnosti skipasu Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Heliski Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 150 km
přepravní zařízení:
 • 6
 • 23
 • 14
Praha 1175 km
Nadmořská výška: 1550 - 3456 m Brno 1380 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 35 580 Kč

8 zájezdů

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Savoie

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Dětský park Upravované tratě pro sáňky Měřené sjezdové úseky Heliski Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 125 km
přepravní zařízení:
 • 2
 • 13
 • 14
Praha 1175 km
Nadmořská výška: 1300 - 2800 m Brno 1375 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 17 780 Kč

4 zájezdy

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Savoie - Les Trois Vallées

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Dětský park Upravované tratě pro sáňky Měřené sjezdové úseky Půjčovna sněžných skútrů Heliski Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 150 km
přepravní zařízení:
 • 9
 • 15
 • 1
Praha 1105 km
Nadmořská výška: 900 - 3230 m Brno 1310 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 30 180 Kč

11 zájezdů

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Savoie

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Měřené sjezdové úseky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 160 km
přepravní zařízení:
 • 2
 • 17
 • 10
Praha 1145 km
Nadmořská výška: 1430 - 2750 m Brno 1255 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 18 580 Kč

12 zájezdů

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Alpes de Haute Provence

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 180 km
přepravní zařízení:
 • 4
 • 12
 • 16
Praha 1195 km
Nadmořská výška: 1500 - 2600 m Brno 1335 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 14 980 Kč

4 zájezdy

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Savoie - Les Trois Vallées

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Měřené sjezdové úseky Půjčovna sněžných skútrů Heliski Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 150 km
přepravní zařízení:
 • 14
 • 16
 • 6
Praha 1090 km
Nadmořská výška: 650 - 2952 m Brno 1295 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 32 180 Kč

2 zájezdy

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Savoie

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Dětský park Upravované tratě pro sáňky Tandemový paragliding Bowling Lázně
Sjezdové tratě 165 km
přepravní zařízení:
 • 3
 • 17
 • 27
Praha 1125 km
Nadmořská výška: 1250 - 2550 m Brno 1275 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 18 580 Kč

1 zájezd

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Savoie - Paradiski

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 225 km
přepravní zařízení:
 • 12
 • 31
 • 26
Praha 1150 km
Nadmořská výška: 1250 - 3250 m Brno 1355 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 26 580 Kč

7 zájezdů

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Haute Savoie

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén v rámci platnosti skipasu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Dětský park Měřené sjezdové úseky Heliski Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 109 km
přepravní zařízení:
 • 10
 • 14
 • 14
Praha 980 km
Nadmořská výška: 1035 - 2765 m Brno 1185 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 43 780 Kč

1 zájezd

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Savoie

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Dětský park Upravované tratě pro sáňky
Sjezdové tratě 70 km
přepravní zařízení:
 • 1
 • 4
 • 2
Praha 1150 km
Nadmořská výška: 1150 - 2737 m Brno 1355 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 15 780 Kč

2 zájezdy

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Savoie

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Dětský park Heliski Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 152 km
přepravní zařízení:
 • 1
 • 20
 • 13
Praha 1030 km
Nadmořská výška: 1176 - 2800 m Brno 1235 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 30 980 Kč

2 zájezdy

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Hautes Alpes

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 100 km
přepravní zařízení:
 • 0
 • 8
 • 9
Praha 1155 km
Nadmořská výška: 1550 - 2700 m Brno 1295 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 14 980 Kč

7 zájezdů

lyžařsky
*****
komplexně
*****

Francie, Hautes Alpes

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Dětský park Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 100 km
přepravní zařízení:
 • 3
 • 7
 • 19
Praha 1210 km
Nadmořská výška: 1850 - 2725 m Brno 1350 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 18 180 Kč

3 zájezdy

131 zájezdů / ubytování

****

Francie, Serre Chevalier

 • 350 m
 • ***
 • AI
 • Ano
 • Info
 • zdarma
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: Standard 2, Standard 3, Superior 2, Superior 3, Superior 4

dospělý od 17 690 Kč / os..

20.3. – 27.3.21, Standard 2

Detail zájezdu

♣♣♣

Francie, Les Arcs

 • 50 m
 • **
 • HB
 • Ano
 • Info
 • PŘÍPL.

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: Privilege 2, Privilege 4

dospělý od 23 990 Kč / os..

16.1. – 23.1.21, Privilege 2

Detail zájezdu

*****

Francie, Les 2 Alpes

 • 300 m
 • ***
 • BS
 • Ne
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
6 místností: chalet 14

dospělý od 12 890 Kč / os..

10.4. – 17.4.21, chalet 14

Detail zájezdu

*****

Francie, Les 2 Alpes

 • 100 m
 • **
 • BS
 • Ne
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
6 místností: chalet 12

dospělý od 14 590 Kč / os..

10.4. – 17.4.21, chalet 12

Detail zájezdu

*****

Francie, Les Arcs

 • 20 m
 • ***
 • BS
 • Ano
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
2 místnosti: bilo 2
3 místnosti: trilo 4 typ A, trilo 4 typ B
4 místnosti: quadrilo 6
5 místností: quintilo 8

dospělý od 19 490 Kč / os..

16.1. – 23.1.21, quintilo 8

Detail zájezdu

*****

Francie, Val Thorens

 • 0 m
 • ***
 • BS
 • Ano
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
2 místnosti: bilo 4, bilo 2
3 místnosti: trilo 4, trilo 6, trilo 4 Privilege
4 místnosti: quadrilo 6, quadrilo 6 Exclusive
5 místností: quintilo 8

dospělý od 19 290 Kč / os..

16.1. – 23.1.21, trilo 6

Detail zájezdu

*****

Francie, Les Arcs

 • 20 m
 • ***
 • BS
 • Ano
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
2 místnosti: bilo 4
3 místnosti: trilo 6 typ A, trilo 6 typ B
4 místnosti: quadrilo 8

dospělý od 11 990 Kč / os..

27.3. – 3.4.21, trilo 6 typ A

Detail zájezdu

♣♣♣♣

Francie, Alpe d´Huez

 • <50 m
 • **
 • BS
 • Ano
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
6 místností: chalet 12 typ A, chalet 12 typB
7 místností: chalet 12 typ B
8 místností: chalet 15 typ A
9 místností: chalet 15 typ B

dospělý od 14 590 Kč / os..

27.3. – 3.4.21, chalet 15 typ A

Detail zájezdu

♣♣♣♣

Francie, Alpe d´Huez

 • 20 m
 • ***
 • BS
 • Ne
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: studio 4
2 místnosti: bilo 4, bilo 6

dospělý od 7 790 Kč / os..

27.3. – 3.4.21, bilo 6

Detail zájezdu

♣♣♣♣

Francie, Serre Chevalier

 • 350 m
 • ***
 • BS
 • Ano
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: mono 2, studio 4
2 místnosti: bilo 4, bilo 6
3 místnosti: trilo 8

dospělý od 6 790 Kč / os..

3.4. – 10.4.21, trilo 8

Detail zájezdu
×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?