Předprodej zimních zájezdů 2019/20

Zimní zájezdy pro sezónu 2019 až 2020 pro vás průběžně doplňujeme. Kdy se na nové nabídky můžete těšit a co udělat pro to, aby vám ty nejlepší někdo nevyfoukl před nosem?

Předpokládané spuštění zimních zájezdů

První zimní zájezdy nové sezóny jsou právě na našem webu. Další várku pro vás chystáme ve druhé polovině července a kompletní nabídku si budete moci prohlédnout na konci srpna.

červen

Rakousko, Francie Chalety

červenec

Francie, Itálie, Česko

srpen

Kompletní spuštění kapacit

Nastavit hlídacího psa

Vytvořte si u nás účet a nic nezmeškejte

Věděli jste, že s účtem Moje Nev-Dama získáte zdarma spoustu výhod a objednávání zájezdu bude mnohem jednodušší a rychlejší? A co že vám vlastně registrace přinese?

1 Díky nastaveným hlídacím psům se o nových nabídkách dozvíte jako první.
2 Skupin cestujících můžete mít více. Například rodinu, partu přátel nebo kolegů z práce.
3 Vaše oblíbené zájezdy uvidíte přehledně na jednom místě
4 Můžete si vytvářet skupiny účastníků zájezdu, podle kterých spočítáme kompletní cenu a předvyplníme údaje všech cestujících v objednávce.
5 Výběr, rezervace i objednávka zájezdu budou mnohem rychlejší a snadnější
6 Nabídky last minute, podle vámi zvolených parametrů vám pošleme e-mailem
ZAREGISTROVAT ZDARMA

Co je u nás nového

Výběr podle kategorií

Nyní si můžete vyhledat tu nejlepší dovolenou pro rodinu nebo naopak hotely pouze pro dospělé, kde si odpočinete na maximum.

KATEGORIE ZÁJEZDŮ

Moje Nev-Dama v novém

Účet v Moje Nev-Dama Vám nyní přinese spoustu skvělých výhod. Oproti předchozím rokům je také přehlednější a intuitivnější.

REGISTRACE

Hlídací pes pro registrované

Pokud u nás máte účet, můžete si nastavit hlídací psy na země, střediska nebo konkrétní ubytování. Vychytáte tak nejlepší nabídky mezi prvními.

MOJE NEV-DAMA

Často kladené dotazy

Proč koupit zájezd v předprodeji/first minute?

Ty nejoblíbenější a nejlepší zájezdy jsou vyprodané během pár dní. Pokud tedy čekáte na last minute, budete vybírat z omezené nabídky. Navíc nezapomínejte, že na zájezdy first minute jsou také slevy!

Proč koupit zájezd on-line?

Zakoupením zájezdu online a registrací na Moje Nev-Dama u nás získáte 100 Kč na servis lyží nebo snowboardu. Více informací zde

Proč si nastavit hlídacího psa?

Stačí si zadat jeden nebo více parametrů, podle kterých vám vybereme zájezdy přímo na míru a pošleme na zadaný email pokaždé, když se objeví zajímavá nabídka právě pro vás.

Proč se zaregistrovat do Moje Nev-Dama?

Registrací do Moje Nev-Dama zrychlíte vaše fungování na webu, jelikož si bude pamatovat vaše údaje z posledního koupeného zájezdu. Také získáte přístup k funkcím "Oblíbené" a "Skupiny", které vám zajistí pohodlnější objednávání zájezdů. Více informací zde

Novinky
×
13. 06. 2019

Prodej lyžařských zájezdů 2019/2020 bude zahájen 18.06.!

Prvních 100 kapacit z Rakouska a 50 kapacit z Francie včetně ubytování v chaletech. Do konce srpna se slevou až 17 %.
Nabídku doplňujeme každý den. Zaregistrujte se do Moje Nev-Dama a hlídací pes Vám sdělí, kdy bude v prodeji Vaše oblíbené středisko.

01. 06. 2019

Letní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na letní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do Itálie či Chorvatska za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.