NEV-DAMA a.s.

Oslavili jste 65. narozeniny a máte chuť objevovat svět? Pak jste tu správně. Ať už jste manželský pár, jednotlivec nebo parta přátel v důchodovém věku, naše stránka s výběrem zájezdů pro seniory a radami, jak si dovolenou užít co nejvíce, je tu pro vás.

Vyhledat další zájezdy

Rady a tipy

Rádi si užíváte to nejlepší, co život nabízí i v důchodovém věku? Poradíme vám, co prožít na letní dovolené, abyste si přivezli co nejvíce zážitků.

Wellness vhodné pro seniory

Dovolená pro seniory

Míříte na letní dovolenou a chcete si na ní dopřát skutečný odpočinek? Inspirujte se našimi tipy na wellness ideální pro seniory a užijte si parádní relaxaci.

Wellness vhodné pro seniory

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám

Často kladené dotazy

Máte otázku ohledně dovolené pro seniory? Podívejte se na často kladené dotazy našich klientů a najděte svoji odpověď.

Poskytujete seniorům nějaké slevy na zájezdy?

U vybraných ubytovacích zařízení poskytujeme seniorům dovolenou za zvýhodněnou cenu (platí při ubytování seniorů na 1. i 2. lůžku ve dvoulůžkovém pokoji). Výše slevy se liší dle jednotlivých ubytovacích kapacit.

Od kolika let je pro mě vhodná dovolená pro seniory?

Věkové vymezení se liší v závislosti na ubytovací kapacitě. Obvykle jde o věk 65 a více.

Vyberte si zájezd

Představujeme vám zájezdy vhodné pro seniory. Vyberte si jeden z nich a začněte se těšit na parádní letní dovolenou ideální pro každý věk.

Vyhledat další zájezdy

Co říkají klienti

Jarmila Strnádková

Pobyt se nám vyvedl

Dovolenou jsme ve zdraví a pohodě přežili. Jezdíme každý rok s naší žolíkovou partou a letos poprvé jsme zvolili vaši cestovní kancelář. Byl to trochu krok do neznáma, protože jsme Nevdamu neznali a až do letoška jezdili s jinou kanceláří. Pobyt se nám vyvedl, v hotelu se nám líbilo, letovisko bylo taky pěkné, dalo se chodit na příjemné procházky.

Dovolená pro seniory

Klára Sáblová

Nejkrásnější dovolená

Jsem moc vděčná Nev-Damě za tu nejkrásnější dovolenou.S manželem jsme si jich v životě kvůli nedostatku peněz moc neužili.O to více jsem šťastná,že jste nám zajistili pěkné ubytování a o všechno se postarali.

Dovolená pro seniory

Michaela Víznerová

Vše bylo super

Počasí super, apartmán super, pláž taky super. Víc od dovolené nečekám.

Dovolená pro seniory
Napište nám svoji recenzi

Podělte se o zážitky

Ukažte ostatním, že na věku nezáleží. Podělte se s námi o vaše fotografie, videa či zážitky z letního pobytu prostřednictvím sociálních sítí nebo e-mailem a inspirujte další seniory k vysněné dovolené.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?