NEV-DAMA a.s.

Jsme NEV-DAMA

Nejlepší partner na hory

Jsme jedničkou na zimní dovolenou. Díky nám máte ty nejlepší alpské vrcholky skutečně na dosah ruky. Zajistíme vám nezapomenutelný lyžařský pobyt nejen v Alpách. Hory a další přírodní krásy s námi můžete objevovat také v létě. Díky dlouholeté tradici a zázemí nejsilnější cestovní skupiny v ČR vám budeme spolehlivým partnerem na cestách.

1.

v prodeji zimních dovolených ve střední Evropě

120 tis.

odbavených klientů během zimní sezóny

cca 1 400

převážně alpských hotelů a residencí v nabídce

3

státy působení

Jsme lídrem středoevropského trhu v zimních dovolených

Naší hlavní specializací jsou lyžařské zájezdy do Alp, především do zimních středisek v Itálii, Rakousku, Francii, Slovinsku a Švýcarsku. Mezi nejoblíbenější patří italské lokality Val di Fiemme, Passo Tonale nebo Alta Valtellina. Kromě alpských svahů s námi můžete sjíždět sjezdovky v Andoře, Bulharsku, v Bavorském lese v Německu, na Slovensku i v ČR. Naše portfolio zájezdů do více než 150 evropských skiareálů je nejširší a nejkomplexnější nabídkou lyžování v celé střední Evropě. Pro toho, kdo se nespokojí s lyžováním pouze v období zimní sezóny, nabízíme pobyty ve střediscích u ledovců, které jsou v provozu téměř celoročně (např. rakouský Kaprun, Hintertux, Stubai, Sölden, Mölltal, Pitztal či italská Cervinia).

Naše historie

Základy Nev-Damy byly položeny už na začátku 90. let, kdy vznikly 3 cestovní kanceláře různého zaměření: zatímco Nemo a Vesta se specializovaly na letní zájezdy (každá v různých zemích), doménou CK Dama byla zimní dovolená. Sloučením všech tří specialistů vznikla v roce 1998 cestovní kancelář NEV-DAMA, která se stala nejoblíbenější cestovní kanceláří na zimní dovolenou v ČR. V roce 2011 se CK NEV-DAMA stala součástí finanční skupiny KKCG a 1. ledna 2014 obchodní značkou Cestovní kanceláře FISCHER a členem FISCHER GROUP.

Největší cestovní skupina v ČR

Od května 2020 jsme hrdými členy německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik po boku EXIM tours, FISCHER, eTRAVEL a PRIVILEQ.

Der Touristik
Fischer
eTravel
Privileq
Exim Tours
NEV-DAMA

„Ušijeme“ vám dovolenou na míru

Poskytneme vám dovolenou přesně podle vašeho gusta. Nabízíme zájezdy „šité na míru“ vašim potřebám a přáním. Na velikosti nezáleží, zajistíme akci „na klíč“, ať už si budete přát seminář pro malou skupinu nebo kongres se stovkami účastníků. V nabídce je nepřeberné množství evropských i světových lokalit včetně ubytovacích kapacit té absolutně nejvyšší úrovně.

Proč s námi klienti rádi cestují?

Jsme tu, abychom vám zajistili prožití bezstarostné dovolené spojené s kvalitním odpočinkem a nezapomenutelnými zážitky. A podle našich klientů se nám to daří. Ne nadarmo pravidelně vítězíme v anketě TTG Travel Awards v kategorii Nejlepší cestovní kancelář pro zimní dovolenou na horách.

Řekli o nás

Patrik H.

Na hory ti praví

Jezdím s vámi na lyže už od dětství a s nikým jiným si to už nedokážu představit. Díky za váš osobní přístup a vždy skvělé služby!

Jsme NEV-DAMA

Jakub M.

Komfort a fajn cena

Vím, že s Nev-Damou mě lyžování v Alpách nevyjde na majlant. Kvalitní hotely mají za supr cenu a k tomu i zvýhodněné skipasy.

Jsme NEV-DAMA

Radim K.

Cestovka nejen na cestu

Líbí se mi, že se na vás můžu spolehnout nejen během pobytu, ale jste tu pro mě i při přípravě na cestu. Kdyby Alpy nebyly o tolik dražší než Čechy, jezdím s vámi jenom tam.

Jsme NEV-DAMA

Apolena N.

V Nev-Damě se vyznají

Oceňuji, že vaši delegáti i prodejci jsou lidi na pravém místě, kteří opravdu znají to, co prodávají, a o hotelech vědí všechno.

Jsme NEV-DAMA
Napište nám svoji recenzi
×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?