NEV-DAMA a.s.

Nejenom v zimě, i v létě si s námi můžete dopřát blahodárnou relaxaci a uvolnění těla i mysli na lázeňských a wellness pobytech. Máme pro vás letní zájezdy do lokalit s termálními prameny či do wellness hotelů i zajímavé články o světě lázní a spa.

Vyhledat další zájezdy

Chcete se dozvědět ještě více?

Napište nám

Často kladené dotazy

Nevíte si rady s výběrem lázeňského či wellness pobytu nebo máte jinou otázku? Podívejte se na často kladené dotazy našich klientů a najděte svoji odpověď.

Je pobyt v lázních vhodný pro děti?

Samozřejmě, i pro děti je pobyt v lázních prospěšný. Poradíme vám, jaké lázeňské procedury jsou pro děti a další cílové skupiny nejvhodnější.

Čím se liší lázeňský pobyt od wellness pobytu?

Lázeňský pobyt probíhá přímo v lázních s přírodním léčivým zdrojem (např. termálním pramenem), kde můžete podstoupit různé léčebné procedury. Wellness pobyt naopak může být i na místě, kde se nenacházejí žádné léčivé prameny nebo jiné přírodní léčivé zdroje (např. ve wellness hotelu nebo poblíž wellness centra). Je spojen s wellness procedurami, kterými jsou např. masáže, různé zábaly, whirlpool, sauna apod.

Co je to beauty procedura?

Beauty procedury se v dnešní době stávají stále více součástí wellness světa. Jde o různé zkrášlovací procedury, které vyhledávají především ženy (např. manikúra, pedikúra apod.).

Pro koho nejsou lázně vhodné?

S jednotlivými procedurami a jejich vhodností pro různé cílové skupiny vás seznámí náš článek na téma lázeňské procedury.

Vyberte si zájezd

Vyberte si jeden z našich letních lázeňských či wellness pobytů a odpočiňte si od každodenních starostí a stresu.

Co říkají klienti

Naši klienti si dovolenou v lázních nemůžou vynachválit. Přesvědčte se sami.

Erik Aubrecht

Díky za fajn dovolenou

Díky za fajn dovolenou v lázních Bešeňová. Užili jsme si ji s celou rodinou parádně!

Letní lázeňské a wellness pobyty

Radka Drahokoupilová

Opravdový odpočinek

Dobrý den,chci se s vámi podělit o svoje zážitky z dovolené v maďarském Zalakarosu.Bylo to skvělé,překrásné ubytování,výtečné jídlo a opravdový odpočinek.Děkuji Nevdamě za tak povedený týden.

Letní lázeňské a wellness pobyty

Patrik Šleichrt

Pohodička, relax

Dovolená v termálech v Sárváru byla výborná, pohodička, relax a konečně jsem mohl vypnout po celoroční dřině, protože na dovolenou jsem se dostal po hodně dlouhé době. A přeplněné pláže u moře by mě akorát víc stresovaly. A nemusel jsem se strachovat, jestli bude svítit sluníčko nebo pršet. V termálech bylo co dělat za každého počasí.

Letní lázeňské a wellness pobyty
Napište nám svoji recenzi

Podělte se o zážitky

Líbilo se vám na lázeňském či wellness pobytu? Máte nějaké zážitky, fotky nebo videa, se kterými se chcete pochlubit? Sdílejte je s námi!

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?