Na lyže BEZ OBAV

Máme zázemí silné cestovní skupiny a jsme řádně zajištěni proti úpadku.
V případě storna z důvodu koronaviru vám vrátíme peníze do 14 dnů. 

Zajištění proti úpadku

Naše bankovní záruka u Raiffeisenbank vám garantuje:

  • vrácení peněz v případě úpadku CK,
  • zajištění návratu z místa pobytu v zahraničí.

Silná cestovní skupina

Patříme do REWE Group a její divize DER Touristik:

  • největší středoevropské skupiny v cestovním ruchu,
  • spolupracujeme s nejsilnějšími CK v ČR.

Rychlé covid testy

Zajistíme vám rychlé a pohodlné testování:

  • test včetně mezinárodního potvrzení od 490 Kč,
  • exkluzivní odběrové místo u letiště v Praze.

Co dělat, aby byla vaše lyžařská dovolená zcela bez obav?

1. Objednejte si zájezd pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER

V případě cestovního omezení z důvodu koronaviru (uzavření hranic, nutnost karantény či doporučení necestovat) můžete svůj zájezd zrušit bez stornopoplatku ještě 2 dny před jeho zahájením a my vám vrátíme peníze v plné výši do 14 dnů.

2. Sjednejte si k zájezdu rozšířené pojištění C+ již od 450 Kč

V případě onemocnění (vč. covid-19) na dovolené vám pokryje léčebné výlohy až do výše 6 milionů Kč. Zároveň jste chráněni pro případ, že byste koronavirem onemocněli již před odjezdem nebo nesplnili podmínky pro vycestování.​

Exkluzivní zájezdy pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER

Lyžujeme pro radost. Tuto myšlenku máme společnou s našimi exkluzivními partnerskými hotely, s nimiž jsme pro vás letos vyjednali vylepšené podmínky. Nad rámec cestovního pojištění a obvyklých storno podmínek vám pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER nabízíme lyžařskou dovolenou s jistotou, že ani v případě uzavření hranic, nutnosti karantény, omezení pohybu v destinaci, vyhlášení varování státních orgánů před cestou do zahraničí či při uzavření 50 a více % sjezdovek nepřijdete o vaše finanční prostředky (dle podmínek konkrétního typu SKI PARTNERA). Peníze za případné storno od nás dostanete zpět na účet do 14 dnů. 


Stačí, když si vyberete z naší nabídky ubytování pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER.

Na co se nás nejčastěji ptáte

Kam pořádáte lyžařské zájezdy pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER?

Momentálně vám nabízíme zimní dovolenou pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER v rakouských, italských, francouzských a švýcarských Alpách a také v Německu a Polsku.

K rychlé orientaci, které ubytovací kapacity patří pod značku NEV-DAMA SKI PARTNER (GOLD/SILVER/BASIC), doporučujeme použít při vyhledávání zájezdu na webu stejnojmenný filtr nebo přehled ubytovacích kapacit viz stejnojmenná kapitola v online katalogu.

Jak se liší SKI PARTNER GOLD, SILVER a BASIC?

Do kdy můžu zrušit zájezd v rámci benefitu NEV-DAMA SKI PARTNER?

Zrušení zájezdu bez stornopoplatků je možné nejdříve 4 a nejpozději 2 dny před prvním dnem pobytu (podmínkou je storno všech osob v rámci jedné ubytovací jednotky - apartmánu či pokoje). Rozhodným dnem pro uplatnění benefitu je první den pobytu.

Pokud máte zájem o storno zájezdu, informujte nás a my posoudíme, zda máte na bezplatné zrušení pobytu nárok. Neabsolvování zájezdu bez předchozího informování CK nezakládá právo na bezplatné stornování zájezdu.

Proč si mám zřídit pojištění C+? Nestačí mi klasické cestovní pojištění?

Na rozdíl od standardního pojištění Basic a Optimal kryje rozšířené pojištění C+ navíc léčebné výlohy spojené s léčbou onemocnění covid-19 i případné zrušení zájezdu z důvodu vašeho onemocnění covid-19 před dovolenou a nesplnění zdravotních podmínek pro vycestování. Poskytne vám tedy nadstandardní ochranu zdraví nejenom v průběhu vaší dovolené, ale i před jejím nastoupením. 

Mám zájem o rozšířené pojištění C+, kdy a jak si ho můžu sjednat?

Rozšířené pojištění C+ si můžete sjednat při objednání zájezdu nebo kdykoliv před zaplacením celého zájezdu či posledního doplatku (tj. 6 týdnů před začátkem zájezdu).

Objednal jsem si klasické pojištění, můžu ho změnit na rozšířené pojištění C+ zpětně?

Ano, změna pojištění je možná, musí být však uskutečněna před zaplacením celého zájezdu či posledního doplatku.

Proč bych měl/a jet na hory právě s vámi?

Máme bohaté zkušenosti s organizací pobytů na horách, takže v naší nabídce najdete pouze kvalitní skiareály a ubytovací zařízení. O vysokém standardu našich služeb svědčí více než 120 tisíc spokojených klientů odbavených během zimní sezóny. Jsme největším prodejcem zimní dovolené ve střední Evropě, díky čemuž vám můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny ubytování i skipasů, na které individuální lyžaři jen těžko dosáhnou.

I když zvolím lyžařský zájezd s vaším „SKI PARTNEREM“, jak mi zaručíte, že při mém pobytu na horách bude dobrá sněhová situace?

U vybraných zájezdů poskytujeme tzv. garanci sněhu - pokud nebude k rozhodnému dni reálný předpoklad (dle aktuální klimatické situace nebo na základě prohlášení provozovatele příslušných přepravních zařízení a sjezdových tratí) v provozu minimálně 50 % délky sjezdovek, máte nárok na bezplatné zrušení zájezdu. K lyžařské dovolené našim klientům navíc poskytujeme i další zajímavé benefity.

Budete i letos organizovat v Alpách nějaké speciální akce s doprovodným programem?

Ano! Jako každý rok, i letos pro vás v Alpách zorganizujeme speciální události a eventy, díky kterým se můžete zúčastnit společného zahájení či zakončení zimní sezóny (ski opening/closing), turnaj ve snow volleyballu, lyžování se slavnými osobnostmi, testování lyží a lyžařského vybavení, různých párty na svahu, koncertů, sportovních událostí a mnoha dalších atraktivních akcí.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?