NEV-DAMA a.s.

Na lyže BEZ OBAV

V případě storna z důvodu koronaviru vám vrátíme peníze do 14 dnů

Co dělat, aby byla vaše lyžařská dovolená bez obav?

1. Objednejte si zájezd pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER

V případě cestovního omezení z důvodu koronaviru (uzavření hranic, nutnost karantény či doporučení necestovat) můžete svůj zájezd zrušit bez stornopoplatku ještě 2 dny před jeho zahájením a my vám vrátíme peníze v plné výši do 14 dnů.

2. Sjednejte si k zájezdu rozšířené pojištění C+ již od 450 Kč

V případě onemocnění (vč. COVID-19) na dovolené vám pokryje léčebné výlohy až do výše 6 milionů Kč. Zároveň jste chráněni pro případ, že byste koronavirem onemocněli již před odjezdem nebo nesplnili podmínky pro vycestování.​

Exkluzivní zájezdy pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER

Lyžujeme pro radost. Tuto myšlenku máme společnou s našimi exkluzivními partnerskými hotely, s nimiž jsme pro vás letos vyjednali nové podmínky. Nad rámec cestovního pojištění a obvyklých storno podmínek vám pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER nabízíme lyžařskou dovolenou s jistotou, že ani v případě uzavření hranic, nutnosti karantény po příjezdu či při vyhlášení varování státních orgánů před cestou do zahraničí nepřijdete o vaše finanční prostředky. Peníze za případné storno od nás dostanete zpět na účet do 14 dnů. Jako váš partner na lyže se staráme o to, abyste si zimní dovolenou a těšení na ni užili bez obav.

Stačí, když si vyberete z naší nabídky ubytování pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER.

Na co se nás nejčastěji ptáte

Kam pořádáte lyžařské zájezdy pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER?

Momentálně vám nabízíme zimní dovolenou pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER v rakouských, italských a francouzských Alpách a nově také v ČR, na Slovensku a v Bulharsku.

K rychlé orientaci, které ubytovací kapacity patří pod značku NEV-DAMA SKI PARTNER (GOLD/SILVER), doporučujeme použít při vyhledávání zájezdu na webu stejnojmenný filtr nebo přehled ubytovacích kapacit viz stejnojmenná kapitola v online katalogu.

V čem jsou vaši „SKI PARTNEŘI“ lepší než ostatní ubytovací zařízení?

NEV-DAMA SKI PARTNEŘI svým hostům nad rámec ochrany cestovní kanceláře garantují, že v případě jakýchkoliv krizových opatření nepřijdou o uhrazené finance.

Nárok na zrušení ubytovacích služeb bez jakýchkoli sankcí v případě omezení cest našich klientů z České republiky, Slovenska a Polska v souvislosti s rozšířením koronaviru lze uplatnit, pokud nastane:

  • uzavření hranic (včetně tranzitu),
  • povinná karanténa při příjezdu z/do destinace nebo tranzitních zemí vyhlášená státním orgánem (nikoliv zaměstnavatelem či třetí osobou),
  • cestovní varování/doporučení Ministerstva zahraničních věcí ČR před cestou do zahraničí (s přihlédnutím k stanovisku Ministerstva pro místní rozvoj ČR) necestovat do zahraničí (včetně tranzitních zemí, konkrétních regionů, provincií a obcí) – platí pouze u programu SKI PARTNER GOLD.

Do kdy můžu zrušit zájezd v rámci benefitu NEV-DAMA SKI PARTNER?

Zrušení zájezdu bez stornopoplatků je možné nejdříve 4 a nejpozději 2 dny před prvním dnem pobytu (podmínkou je storno všech osob v rámci jedné ubytovací jednotky - apartmánu či pokoje). Rozhodným dnem pro uplatnění benefitu je první den pobytu.

Pokud máte zájem o storno zájezdu, informujte nás a my posoudíme, zda máte na bezplatné zrušení pobytu nárok. Neabsolvování zájezdu bez předchozího informování CK nezakládá právo na bezplatné stornování zájezdu.

Proč si mám zřídit pojištění C+? Nestačí mi klasické cestovní pojištění?

Na rozdíl od standardního pojištění Basic a Optimal kryje rozšířené pojištění C+ navíc léčebné výlohy spojené s léčbou onemocnění COVID-19 i případné zrušení zájezdu z důvodu vašeho onemocnění COVID-19 před dovolenou a nesplnění zdravotních podmínek pro vycestování. Poskytne vám tedy nadstandardní ochranu zdraví nejenom v průběhu vaší dovolené, ale i před jejím nastoupením. 

Mám zájem o rozšířené pojištění C+, kdy a jak si ho můžu sjednat?

Rozšířené pojištění C+ si můžete sjednat při objednání zájezdu nebo kdykoliv před zaplacením celého zájezdu či posledního doplatku (tj. 6 týdnů před začátkem zájezdu).

Objednal jsem si klasické pojištění, můžu ho změnit na rozšířené pojištění C+ zpětně?

Ano, změna pojištění je možná, musí být však uskutečněna před zaplacením celého zájezdu či posledního doplatku.

Proč bych měl/a jet na hory právě s vámi?

Máme bohaté zkušenosti s organizací pobytů na horách, takže v naší nabídce najdete pouze kvalitní skiareály a ubytovací zařízení. O vysokém standardu našich služeb svědčí více než 120 tisíc spokojených klientů odbavených během zimní sezóny. Jsme největším prodejcem zimní dovolené ve střední Evropě, díky čemuž vám můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny ubytování i skipasů, na které individuální lyžaři jen těžko dosáhnou.

I když zvolím lyžařský zájezd s vaším „SKI PARTNEREM“, jak mi zaručíte, že při mém pobytu na horách bude dobrá sněhová situace?

U vybraných zájezdů poskytujeme tzv. garanci sněhu - pokud nebude k rozhodnému dni reálný předpoklad (dle aktuální klimatické situace nebo na základě prohlášení provozovatele příslušných přepravních zařízení a sjezdových tratí) v provozu minimálně 50 % délky sjezdovek, máte nárok na bezplatné zrušení zájezdu. K lyžařské dovolené našim klientům navíc poskytujeme i další zajímavé benefity.

Budete i letos organizovat v Alpách nějaké speciální akce s doprovodným programem?

Ano! Jako každý rok, i letos pro Vás v Alpách zorganizujeme speciální události a eventy, díky kterým se můžete zúčastnit společného zahájení či zakončení zimní sezóny (ski opening/closing), turnaje ve snow volleyballu, lyžování se slavnými osobnostmi, testování lyží a lyžařského vybavení, různých párty na svahu, koncertů, sportovních událostí a mnoha dalších atraktivních akcí.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?