NEV-DAMA a.s.

Slevy k zájezdu

Chcete mít perfektní dovolenou za výhodnou cenu? Pak jste tu správně! Pro naše stále i nové zákazníky a větší skupiny jsme připravili zajímavé slevy. Dopřejte si letní či zimní dovolenou se slevami a spoustou výhod.

Zimní dovolená

Jsme jedničky na českém trhu na zimní dovolenou na lyžích i snowboardu. U nás najdete ty nejlepší zájezdy do prvotřídních lyžařských středisek nejen v Alpách, a to navíc se spoustou slev. Prohlédněte si, jaké výhody vám k zimní dovolené poskytneme.

Slevy pro zimní dovolenou

 

Slevový systém

Objednejte si lyžařský zájezd v předstihu za skvělou cenu a těšte se na zasněžené svahy! Připravili jsme pro vás vysoké slevy.

 
-5 %

Skupinové slevy

Užijte si zimních radovánek s vašimi přáteli, známými nebo v širokém rodinném kruhu a získejte skupinovou slevu 5 % pro skupiny od 20 osob.

Letní dovolená

Vyberte si u nás svou vysněnou letní dovolenou za atraktivní cenu a užijte si s námi aktivní i odpočinkové léto. Najděte si u nás zájezd podle svého gusta, ať už vás láká strávit léto v České republice, Rakousku, Německu, Švýcarsku, Itálii, Chorvatsku, na Slovensku nebo dalších zemích. K zájezdu nabízíme různé slevy a akce, které můžete při rezervaci zájezdu využít.

Slevy pro letní dovolenou

 

Slevový systém léto

Zarezervujte si zájezd na léto včas! Získejte skvělé slevy i výhodné benefity a užijte si letní dovolenou plnou dobrodružství.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?