Slevy a benefity

Lyžařský instruktor zdarma

Velmi úspěšnou novinkou zimní sezóny 2015/2016 byla služba lyžařské či snowboardové školy, poskytovaná klientům NEV-DAMA zcela zdarma, resp. bez jakéhokoli příplatku k běžné ceně zvoleného lyžařského zájezdu. I letos se proto bude jednat o služby profesionálních zahraničních, resp. českých instruktorů prestižních lyžařských či snowboardových škol ve více střediscích, než loni, a to v Aprice (zde pouze lyžování, ale zato i včetně dětí od 6 let), na Paganelle a v Peju v Itálii a v Puy Saint Vincent ve Francii v těchto termínech:

  • Aprica: od 27. 11. do 23. 12., od 08. 01. do 25. 02. a od 04. 03. do 15. 04.
  • Paganella: od 03. 12. do 23. 12. a od 08. 01. do 01. 04.
  • Pejo: od 10. 12. do 23. 12. a od 08. 01. do 01. 04.
  • Puy Saint. Vincent: od 11. 12. do 16. 12. 2016, od 08. 01. do 03. 02. a od 05. 03. do 01. 04.

Bližší informace k organizaci obdržíte u delegáta, např. v Puy Saint Vincent bude kurz probíhat každé pondělí mezi 11. a 13. hodinou; při rezervaci více než 6 skupin mohou proběhnout další kurzy v jiný den (ÚT – ČT)
pozn.: v případě špatných povětrnostních podmínek možno den konání kurzů změnit

Cílem je poskytnout klientům zábavnou formou možnost jiného pohledu na lyžování nebo snowboarding, osvěžení si teoretických základů a „kondiční jízdy“ za supervize zkušených učitelů; nejde tedy o komplexní individuální výuku, ale spíše o vylepšení Vašeho stylu.
Ve střediscích Paganella a Puy Saint Vincent je pak možnost zúročit získané dovednosti a zúčastnit se závodů ve slalomu, cena cca 8 € / os. / Paganella, resp. 5 € / os. / Puy Saint Vincent (více informací a přihlášky u delegáta).

Podmínky, za nichž lze tuto exkluzivní zdarma poskytovanou službu využít, jsou snadné:

  • mít osvojeny alespoň elementární základy sjezdového lyžování či snowboardingu vč. užívání přepravních zařízení (tedy „nestát poprvé na lyžích / snowboardu“ a „dokázat sám sjet bez obav kopec v průměrném tempu“)
  • dovršit 6, resp. 12 let věku dle střediska
  • zájem o službu projevit u CK nejpozději současně s úhradou doplatku zájezdu (zahraniční partner potřebuje lhůtu na dostatečnou personální přípravu)

Instruktoři hovoří vždy anglicky, v Itálii též italsky (na Paganelle rovněž česky), ve Francii též francouzsky, další jazyky negarantujeme. Nicméně u zájemců z řad klientů není vyžadována jakákoli míra znalostí příslušných jazyků.

Budou vytvářeny malé skupinky (max. 5 osob / Itálie, resp. max. 6 osob / Francie) reflektující nejen počet přihlášených, ale i jejich lyžařské schopnosti, a to vše tak, aby byla zajištěna dostatečná míra individuální pozornosti instruktora každému jednotlivci ve výukové skupince. Každý zájemce má nárok na 2hodinovou lekci (nejde ji rozdělit na kratší úseky, nutno čerpat vcelku), a to v některém ze dnů od pondělí do pátku včetně (přesný den a čas určuje CK). Pro náležité rozřazení bychom zájemce rádi požádali, aby se předem, při objednávání služby, co možná nejobjektivněji sami zařadili do kategorií „2 hod. lyžování či snowboardingu s instruktorem - AMATÉR“ (začátečník až pokročilý začátečník), nebo „2 hod. lyžování či snowboardingu s instruktorem - PROFESIONÁL“ (středně a více pokročilí lyžaři / snowboardisté).

Dovolujeme si upozornit, že pokud počasí nedovolí výuku, může být zrušena bez náhrady (vzhledem k časovému vytížení smluvních instruktorů ve středisku) – v takovém případě není možno tuto službu nárokovat a reklamovat její neposkytnutí (i vzhledem k její bezplatnosti).

Lyžařské zájezdy s instruktorem zdarma:

Ski funtazie klub Ski Funtazie klub

dětský animační program
v českém jazyce

Seznam našich poboček Seznam poboček NEV-DAMA

zájezdy zakoupíte na pobočkách
CK Fischer / NEV-DAMA

Itálie a Francie pro sezónu 2017/2018 již v prodeji!

20. 07. 2017

Byla spuštěna 2. fáze zimního předprodeje. K dispozici budou již i italské a francouzské ubytovací kapacity. Využijte slevy až 17% při koupi zimního lyžařského zájezdu do 31.08. 2017. Nabídka bude postupně doplňována.


Prodej lyžařských zájezdů 2017 / 2018 zahájen !!!

15. 06. 2017

Prodej zimních zájezdů NEV-DAMA zahájen!!! Nabídka je každým dnem rozšířována a můžete si ji prohlédnout na našich webových stránkách. Proto neváhejte, využijte slevy až 17% a buďte first!

Možnosti reklamace a spory

09. 01. 2016

Dovolujeme si Vás informovat, že při zakoupení zájezdu online je rovněž možné k řešení eventuálního sporu využít platformu řešení sporů online. https://www.nev-dama.cz/dulezite-informace/moznosti-reklama-spory  

Náš tip na lyžařské zájezdy