NEV-DAMA a.s.

Ski Funtazie Academy

Dopřejte dětem kvalitní výuku lyžování pod dohledem skutečných odborníků a sami sobě nerušené zimní radovánky.

Uděláme z dětí lyžařské profíky

Jedete do Itálie na hory s dětmi a rádi byste jim poskytli opravdu kvalitní výuku lyžování? Bojíte se je svěřit do rukou instruktorů, se kterými se nedomluví česky? Se Ski Funtazie Academy se bát nemusíte. Tento dětský program zajistí vašim ratolestem každodenní výuku lyžování od česky mluvících instruktorů s bohatými zkušenostmi.

Ski Funtazie Academy 2024

Aktuálně funguje Ski Funtazie Academy ve vybraných ubytovacích kapacitách v těchto lyžařských střediscích a obdobích (pouze u sedmidenních pobytů):

 • Aprica 
  • od 03.02. do 10.02.
  • od 17.02. do 16.03.
 • Folgaria / Lavarone 
  • od 13.01. do 16.03.

Na co se mohou děti těšit?

 • 5x týdně výuka lyžování
 • Česky mluvící instruktoři s bohatými zkušenostmi

Podmínky Ski Funtazie Academy

 • Pro koho: pro samostatné děti ve věku od 5 do 12 let
 • Za kolik: zdarma
 • Program: bude uveden na informační tabuli či v informační knize v dané ubytovací kapacitě. Ke každému programu musí být dítě předáno odpovědnou dospělou osobou a po jeho skončení odpovědnou dospělou osobou vyzvednuto.
 • Jak se přihlásit: při objednání zájezdu uvést na smlouvu zájem o službu, datum narození dítěte a informaci, do jaké výkonnostní kategorie má být zařazeno.
 • Výkonnostní kategorie
  • začátečníci – umí na lyžích chodit, jet rovně a zastavit
  • pokročilí – umí jezdit oblouky a sjet červenou sjezdovku

Min. počet na „výkonnostní skupinu“ jsou 4 děti. V případě nenaplnění min. počtu, budou klienti nejdéle 10 dní před započetím pobytu o této skutečnosti informováni. Pokud není program Ski Funtazie Academy realizován z důvodu nenaplnění minimálního počtu dětí, není to důvodem k odstoupení od smlouvy o zájezdu bez uhrazení stornopoplatků.

Při výběru zájezdu hledejte ikonku "Ski Funtazie Academy"

Ski Funtazie Academy

Ski Funtazie Academy zajišťuje kvalitní výuku lyžování pro děti v Alpách od kvalifikovaných česky mluvících instruktorů s bohatými zkušenostmi. V letošní zimní sezóně můžete Ski Funtazie Academy využít v italských střediscích ApricaFolgaria / Lavarone.

Prožijte s dětmi funtastický pobyt na horách!Žádné zájezdy nevyhovují vyhledávaným parametrům

Fotogalerie Ski Funtazie Academy

Často kladené dotazy

Zjistěte více o podmínkách využití benefitu v často kladených dotazech.

Pro jak staré děti je Ski Funtazie Academy určena?

Ski Funtazie Academy se věnuje výuce lyžování pro samostatné děti ve věku 5 až 11 let (resp. děti narozené v roce 2012 a mladší).

Jak přihlásím dítě do Ski Funtazie Academy a kolik to stojí?

Program Ski Funtazie Academy je doplňkovou službou, která se poskytuje zdarma a nijak se nedoplácí. Je k dispozici všem klientům s dětmi od 5 do nedovršených 12 let (resp. děti narozené v roce 2012 a mladší), kteří se k programu přihlásí.

V případě zájmu je při objednání zájezdu na smlouvu o zájezdu nutné uvést, že pro vaše dítě máte zájem o program Ski Funtazie Academy, uvést jeho datum narození a informaci, do jaké výkonnostní kategorie (viz níže) má být dítě zařazeno.

Mohu přihlásit dítě k programu až po příjezdu na dovolenou?

Bohužel to není možné. Pokud máte zájem přihlásit vaše dítě do programu Ski Funtazie Academy, uveďte tuto informaci do smlouvy o zájezdu při jeho sjednání.

Jsou děti nějak rozděleny podle jejich lyžařských zkušeností?

Děti jsou rozřazeny do dvou skupin dle lyžařské výkonnosti:

 • začátečníci – umí na lyžích chodit, jet rovně a zastavit,
 • pokročilí – umí jezdit oblouky a nečiní jim problém sjet červenou sjezdovku.
Informaci o tom, do jaké výkonnostní kategorie má být dítě zařazeno, uveďte prosím na smlouvu o zájezdu při jeho objednání.

Kdy je možné využít služeb Ski Funtazie Academy?

Program Ski Funtazie Academy bude probíhat v týdenních cyklech, v obdobích uvedených výše, v závislosti na konkrétním naplnění jednotlivých termínů.

Program na každý den bude uveden na informační tabuli nebo v informační knize v dané ubytovací kapacitě. Program Ski Funtazie Academy je možný pouze pro týdenní pobyty.

V jakých dnech a časech si vezmou instruktoři děti na starost?

Výuka lyžování probíhá ve dnech pondělí až pátek cca od 10.00 do 12.00 a od 13.30 do 15.30 hod.

Ke každému programu (včetně výuky lyžování) musí být před jeho zahájením dítě předáno odpovědnou dospělou osobou a po jeho skončení odpovědnou dospělou osobou vyzvednuto na předem určeném místě (informace k místu předání a další podrobnosti budou uvedeny v odjezdových pokynech či poskytnuty delegátem CK).

Kolik bude v jedné skupince dětí?

Minimální počet účastníků na každou lyžařskou výkonnostní skupinu jsou 4 děti. V případě nenaplnění minimálního počtu dětí budou klienti nejdéle 10 dní před započetím daného pobytového týdne o této skutečnosti informováni. Pokud není program Ski Funtazie Academy realizován z důvodu nenaplnění minimálního počtu dětí, není toto důvodem k odstoupení klienta od smlouvy o zájezdu bez uhrazení stornopoplatků.

Mluví instruktoři česky?

Ano. Nemusíte se obávat, naši dětští instruktoři lyžování hovoří česky.

Jaký je řád Ski Funtazie Academy?

1. Ski Funtazie academy (dále též „SFA“) představuje dětský výukový program, který zabezpečuje DER Touristik CZ a.s., majitel obchodní značky NEV-DAMA. Je realizován v českém jazyce (výjimečně též u instruktorů v jazyce italském či anglickém) pod vedením zkušených a proškolených instruktorů.

2. Výukového programu SFA se mohou zúčastnit děti od 5 do 12 let.

3. Podrobný popis programu na každý den je uveden v informační knize.

4. Za dítě odpovědná dospělá osoba (dále též „odpovědná osoba“) je povinna vyplnit tzv. vstupní přihlašovací formulář. Formuláře musí být vyplněny vždy pravdivě a úplně a odpovědná osoba si je plně vědoma právních následků v případě uvedení nepravdivých údajů. Tento formulář musí být předán před předáním dítěte.

5. Na výukové hodiny musí být dítě dále řádně přihlášeno odpovědnou dospělou osobou na příslušném místě a v určený čas, stejně tak po ukončení výukového programu opět řádně odhlášeno, a to formou vyplnění formuláře.

6. Odpovědná osoba je povinna dítě poučit, že má dodržovat pokyny instruktora. Odpovědná osoba je povinna zajistit, aby instruktor obdržel veškeré potenciálně důležité informace týkající se dítěte a jeho stavu a stejně tak i související věci (vybavení, medikace apod.).

7. Po vyplnění formuláře a následném předání dítěte odpovědnou osobou instruktorovi je instruktor povinen o dítě svědomitě pečovat s přihlédnutím k údajům uvedeným ve vstupním přihlašovacím formuláři.

8. V případě úrazu dítěte je instruktor povinen zajistit prvotní ošetření dítěte a bezodkladně informovat odpovědnou osobu.

9. Instruktor má právo odmítnout dítě zařadit do výukového programu dle svého uvážení, zejména pokud opakovaně nedodržuje jeho pokyny, chová se nevhodně a dále v případě, kdy např. kvůli zdravotnímu stavu či jiným okolnostem uzná, že by nebyl schopen se o dítě po stanovenou dobu odpovědně starat, resp. kvůli péči o dané dítě by se nemohl s řádnou péčí starat o ostatní děti, či pokud by dle svého uvážení mohlo dítě představovat jakékoliv riziko vůči ostatním dětem (např. zdravotní).

10. Všichni jsou povinni dodržovat nařízení a pravidla lyžařské školy / lyžařského střediska v souvislosti s případným šířením onemocnění Covid-19.


Využijte další slevy a benefity!

Objevujte a sdílejte zážitky z lyžařské dovolené

#nevdamaskifuntazie

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?