NEV-DAMA a.s.

Ski Funtazie klub

Vydáváte se na zimní dovolenou s vašimi ratolestmi? Vyberte si z našich zájezdů se Ski Funtazie klubem, dětským animačním programem spojeným s výukou lyžování. Dopřejte dětem zábavu i rozvoj lyžařských dovedností a sami sobě zasloužený odpočinek!

Zajistíme dětem zábavný program i výuku lyžování: pro naše klienty zdarma

Aktuálně funguje Ski Funtazie klub v těchto lyžařských střediscích a termínech:

Středisko Ubytovací kapacita Základní stravování Skipas V období
Monte Bondone Hotel Alpine Mugon **** polopenze v ceně 03.02. - 16.03.
Monte Bondone Family Hotel Dolomiti Chalet *** polopenze v ceně 13.01. - 16.03.
Pejo Hotel Domina ***/**** polopenze v ceně 03.02. - 16.03.
Pejo Residence Domina *** bez stravy v ceně 03.02. - 16.03.
Val di Fiemme / Obereggen Hotel Relais Grünwald **** rozšířená polopenze v ceně 04.02. - 17.03.

Na co se mohou děti těšit?

 • 5x týdně výuka lyžování s česky mluvícími instruktory (pondělí až pátek cca od 10.00 do 12.00 a od 13.30 do 15.30 hod.)
 • 6x týdně společná odpolední svačina dětí bez rodičů (pondělí až sobota); platí pouze ve středisku Val di Fiemme v Hotelu Relais Grünwald
 • 6x týdně podvečerní a večerní zábavný program (neděle až pátek, resp. pondělí až sobota ve středisku Val di Fiemme v Hotelu Relais Grünwald)
 • 6x týdně společná večeře dětí bez rodičů (neděle až pátek); neplatí ve středisku Pejo v Residenci Domina a ve středisku Val di Fiemme v Hotelu Relais Grünwald

Program Ski Funtazie klubu bude probíhat v týdenních cyklech, v obdobích uvedených v tabulce (viz výše), v závislosti na konkrétním naplnění jednotlivých termínů.

Podmínky Ski Funtazie klubu

 • Pro koho: pro samostatné děti ve věku od 5 do 12 let
 • Za kolik: zdarma
 • Program: bude uveden na informační tabuli či v informační knize v dané ubytovací kapacitě. Ke každému programu musí být dítě předáno odpovědnou dospělou osobou a po jeho skončení odpovědnou dospělou osobou vyzvednuto.
 • Jak se přihlásit: při objednání zájezdu uvést na smlouvu zájem o službu, datum narození dítěte a informaci, do jaké výkonnostní kategorie má být zařazeno.
 • Výkonnostní kategorie
  • začátečníci – umí na lyžích chodit, jet rovně a zastavit
  • pokročilí – umí jezdit oblouky a sjet červenou sjezdovku
Min. počet na „výkonnostní skupinu“ jsou 4 děti. V případě nenaplnění min. počtu, budou klienti nejdéle 10 dní před započetím pobytu o této skutečnosti informováni. Pokud není program Ski Funtazie klubu realizován, není to důvodem k odstoupení od smlouvy o zájezdu bez uhrazení stornopoplatků.
Ski Funtazie klub

Ski Funtazie klub

Ski Funtazie klub je dětský animační program v českém jazyce spojený s výukou lyžování českými instruktory, který v letošní sezóně funguje v italských střediscích Monte Bondone, Pejo a Val di Fiemme / Obereggen.

Ski Funtazie Academy

Ski Funtazie Academy

Ski Funtazie Academy zajišťuje kvalitní výuku lyžování pro děti v Alpách od kvalifikovaných česky mluvících instruktorů s bohatými zkušenostmi. V letošní zimní sezóně můžete Ski Funtazie Academy využít v italských střediscích Aprica a Folgaria / Lavarone.

Hymna Ski Funtazie

Prožijte s dětmi funtastický pobyt na horách!Žádné zájezdy nevyhovují vyhledávaným parametrům

Často kladené dotazy

Zjistěte více o podmínkách využití benefitu v často kladených dotazech.

Pro jak staré děti je klub určen?

Ski Funtazie klub je určen pro samostatné děti ve věku od 5 do nedovršených 12 let.

Jak přihlásím dítě do Ski Funtazie klubu a kolik to stojí?

Program Ski Funtazie klubu je doplňkovou službou, která se poskytuje zdarma a nijak se nedoplácí. Je k dispozici všem klientům s dětmi od 5 do 12 let, kteří se k programu přihlásí. V případě zájmu je při objednání zájezdu na smlouvu o zájezdu nutné uvést, že pro vaše dítě máte zájem o program Ski Funtazie klubu, uvést jeho datum narození a informaci, do jaké výkonnostní kategorie (viz níže) má být dítě zařazeno.

Mohu přihlásit dítě k programu až po příjezdu na dovolenou?

Bohužel to není možné. Pokud máte zájem přihlásit vaše dítě do programu Ski Funtazie klub, uveďte tuto informaci do smlouvy o zájezdu při jeho sjednání.

Jsou děti nějak rozděleny podle jejich lyžařských zkušeností?

Děti jsou rozřazeny do dvou skupin dle lyžařské výkonnosti: • začátečníci – umí na lyžích chodit, jet rovně a zastavit, • pokročilí – umí jezdit oblouky a nečiní jim problém sjet červenou sjezdovku. Informaci o tom, do jaké výkonnostní kategorie má být dítě zařazeno, uveďte prosím na smlouvu o zájezdu při jeho objednání.

Kdy je možné využít služeb Ski Funtazie klubu?

Program Ski Funtazie klubu bude probíhat v týdenních cyklech, v obdobích uvedených v tabulce (viz výše), v závislosti na konkrétním naplnění jednotlivých termínů. Program na každý den bude uveden na informační tabuli nebo v informační knize v dané ubytovací kapacitě.

V jakých dnech a časech si vezme klub děti na starost?

• Výuka lyžování probíhá ve dnech pondělí až pátek cca od 10.00 do 12.00 a od 13.30 do 15.30 hod.

• Společná odpolední svačina dětí bez rodičů probíhá ve dnech pondělí až sobota pouze ve středisku Val di Fiemme v Hotelu Relais Grünwald

• Podvečerní a večerní zábavný program probíhá ve dnech neděle až pátek, resp. pondělí až sobota ve středisku Val di Fiemme v Hotelu Relais Grünwald

• Společná večeře dětí bez rodičů probíhá ve dnech neděle až pátek; neplatí ve středisku Pejo v Residenci Domina a ve středisku Val di Fiemme v Hotelu Relais Grünwald. Ke každému programu (včetně výuky lyžování) musí být před jeho zahájením dítě předáno odpovědnou dospělou osobou a po jeho skončení odpovědnou dospělou osobou vyzvednuto.

Kolik bude v jedné skupince dětí?

Minimální počet účastníků na každou lyžařskou výkonnostní skupinu jsou 4 děti. V případě nenaplnění minimálního počtu dětí budou klienti nejdéle 10 dní před započetím daného pobytového týdne o této skutečnosti informováni. Pokud není program Ski Funtazie klubu realizován z důvodu nenaplnění minimálního počtu dětí, není toto důvodem k odstoupení klienta od smlouvy o zájezdu bez uhrazení stornopoplatků.

Mluví animátoři a instruktoři česky?

Ano. Nemusíte se obávat, naši animátoři i dětští instruktoři lyžování hovoří česky.

Jaký je řád Ski Funtazie klubu?

1. Ski Funtazie klub (dále též „SFK“) představuje dětský animační a výukový program, který za-bezpečuje DER Touristik CZ a.s., majitel obchodní značky NEV-DAMA. Je realizován v českém jazyce (výjimečně též u instruktorů v jazyce italském či anglickém a u animátorů v jazyce slovenském) pod vedením zkušených a proškolených animátorů a instruktorů.

2. Animačního a výukového programu SFK se mohou zúčastnit děti od 5 do 12 let.

3. Podrobný popis programu na každý den je uveden v informační knize.

4. Maximální počet dětí na animační program v SFK je 25 dětí/animátor.

5. Za dítě odpovědná dospělá osoba (dále též „odpovědná osoba“) je povinna vyplnit tzv. vstup-ní přihlašovací formulář. Formuláře musí být vyplněny vždy pravdivě a úplně a odpovědná osoba si je plně vědoma právních následků v případě uvedení nepravdivých údajů. Tento formulář musí být předán před předáním dítěte.

6. Na animační a výukové hodiny musí být dítě dále řádně přihlášeno odpovědnou dospělou osobou na příslušném místě a v určený čas, stejně tak po ukončení animačního a výukového programu opět řádně odhlášeno, a to formou vyplnění formuláře.

7. Odpovědná osoba je povinna dítě poučit, že má dodržovat pokyny animátora/instruktora. Odpovědná osoba je povinna zajistit, aby animátor/instruktor obdržel veškeré potenciálně důležité informace týkající se dítěte a jeho stavu a stejně tak i související věci (vybavení, medikace apod.).

8. Po vyplnění formuláře a následném předání dítěte odpovědnou osobou animátoro-vi/instruktorovi je animátor/instruktor povinen o dítě svědomitě pečovat s přihlédnutím k údajům uvedeným ve vstupním přihlašovacím formuláři.

9. V případě úrazu dítěte je animátor/instruktor povinen zajistit prvotní ošetření dítěte a bez-odkladně informovat odpovědnou osobu.

10. Animátor/instruktor má právo odmítnout dítě zařadit do animačního/výukového programu dle svého uvážení, zejména pokud opakovaně nedodržuje jeho pokyny, chová se nevhodně a dále v případě, kdy např. kvůli zdravotnímu stavu či jiným okolnostem uzná, že by nebyl schopen se o dítě po stanovenou dobu odpovědně starat, resp. kvůli péči o dané dítě by se nemohl s řádnou péčí starat o ostatní děti, či pokud by dle svého uvážení mohlo dítě předsta-vovat jakékoliv riziko vůči ostatním dětem (např. zdravotní).

11. Všichni jsou povinni dodržovat nařízení a pravidla ubytovací kapacity / dětského klubu v sou-vislosti s případným šířením onemocnění Covid-19.

Využijte další slevy a benefity.

Slevy a benefity

Objevujte a sdílejte zážitky z lyžařské dovolené

#nevdamaskifuntazie

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?