NEV-DAMA a.s.

Nabídka oblastí Rakousko

Využijte další nabídku Rakousko!

Rakousko: Alpy v létě

Rakousko – země, kde se díky společné historii cítíme jako doma

Rakousko není jen doménou zimních dovolených, ale rychle se etablovalo jako vysněná destinace i v létě. Zkuste i Vy prozkoumat fantastické stezky pro horská kola, projít se nedotčenou přírodou Alp nebo objevit města plná historie a krásné architektury. Vydejte se v létě do Rakouska a dopřejte si osvěžení u třpytivě průzračných jezer a řek, načerpejte síly ve zdejších lázních a dětem dopřejte pohádková hřiště a parky. Ať už zvolíte wellness, pobyty s rodinou nebo aktivní dovolenou, v našich nabídkách naleznete vše. Vyberte si z vyhlášených resortů, jež nabízejí letní dovolenou pro každou peněženku.

Hlavní benefity rakouských Alp:

 • zlatá střední cesta v kvalitě i cenách
 • rodinná atmosféra a pohostinnost místních
 • vynikající dostupnost z ČR

Čekejte rodinnou atmosféru, pohostinnost a ochotu

Ubytovací kapacity se vyznačují menší lůžkovou kapacitou, většina těchto zařízení je totiž vybudována tak, aby funkčně a esteticky doplňovala tradiční venkovskou zástavbu v alpských údolích. Velku část pensionů, gasthofů a menších rodinných hotelů provozují samotní majitelé, a tak se v Rakousku setkáte s příjemnou rodinnou atmosférou a pohostinností. Cenovou náročností můžeme Rakousko řadit někam mezi letos nepochybně dražší Švýcarsko a levnější Itálii.

Do Rakouska i na pár dní

Nepochybnou výhodou Rakouska je vzdálenost z České republiky, která tuto alpskou zemi předurčuje i ke kratším než týdenním návštěvám. I v tomto ohledu jsme se opět snažili vyjít našim klientům maximálně vstříc a vedle možnosti zkrácených pobytů u většiny nabízených kapacit se u některých z nich můžete setkat i se speciálními nabídkami zlevněných zkrácených pobytů od neděle do čtvrtka v rámci speciální nabídky „4 za 3“, kdy platíte menší než zakoupený počet dnů pobytu. Proto pokud zamýšlíte vydat se na pořádnou dovolenou nebo si jen odskočit na „prodloužený víkend“, pak vězte, že Rakousko je tou správnou volbou.

Horní Rakousko – nám nejbližší Alpy

Oberösterreich (Horní Rakousko) je spolu s Dolním Rakouskem (Niederösterreich) jedinou spolkovou zemí, s níž Česká republika bezprostředně sousedí. Hlavní zajímavosti jsou koncentrovány zejména v jižní části Horních Rakous v tamních nejsevernějších výběžcích Alp, tedy v oblasti Solné komory (Salzkammergut) pod masivem Dachsteinu a v oblasti Pyhrn-Priel v pohoří Totes Gebirge.

Salzkammergut neboli „Solná komora“ je oblast východně od Salzburgu, řadící se mezi nejfotogeničtější a nejpříjemnější místa v celém Rakousku. Je to zóna křišťálově čistých hlubokých ledovcových jezer obklopených srázy pohoří Dachstein, Totes Gebirge a Traunstein. Nejznámějšími středisky jsou starobylý Hallstatt u překrásného jezera, městečko s proslulými starými zpřístupněnými solnými doly a nalezištěm pravěké kultury a lázně Bad Ischl, které si oblíbil císař Franz Josef I.

Region kolem Hallstattu byl roku 1997 uveden do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO – zahrnuje města Hallstatt, Obertraun, Gosau a Bad Goisern.

Archeologické nálezy v oblasti se datují až do neolitu, okolo roku 3800 př. n. l. První solný důl byl v provozu přinejmenším od dob keltské kultury halštatské, se středem v hornickém městečku Hallstatt. Těžba pokračovala i za Římanů a později za nadvlády bavorských vévodů. Salzkammergut je dnes převážně turistickou a lázeňskou oblastí, a to již více než jedno století. Císař František Josef I. trávil dovolené v Bad Ischlu, odkud řídil své impérium v teplejších měsících roku. Zde také roku 1914 podepsal vyhlášení války Srbsku, kterým začala První světová válka.

Atraktivní je výstup či výjezd lanovkou na horu Krippenstein s výškovým rozdílem 1.500 metrů z Obertraunu u Hallstattského jezera. Rozsáhlá náhorní pláň ve výšce 2.100 metrů stojí za výlet mnoha milovníkům krásných horských túr.

Dunajská stezka je slavná cyklostezka podél Dunaje, jež je vůbec nejstarší trasou tohoto typu, jejím základem je hrázní silnice vybudovaná Římany jako součást severní hranice římské říše. Donauschlucht (soutěska Dunaje) je údolí Dunaje, jenž se příčně prokousává žulovým podložím Českého masivu mezi bavorským Pasovem a Aschachem v Horním Rakousku. Údolí je zde tak úzké, že zde nalezneme jen minimální osídlení. Scénickým vrcholem oblasti je Schlögener Schlinge, neboli smyčka Dunaje, jež se nachází u městečka Haibach ob der Donau, přesně na půli toku mezi Pasovem a Lincem. Jde o dvojitý meandr řeky, největší svého druhu v Evropě. Je oblíbeným místem těch, kteří chtějí „nabíjet baterky“ pohledem na fascinující sílu mohutné řeky probíjející se po milióny let žulovou vrchovinou. Jde též o ideální východiště pro pěší turistiku, cykloturistiku, pro výpravy za golfem na některém z nedalekých hřišť, či za překrásnými historickými městy Pasov a Linec. Podnikat zde dále lze jízdy na koních, rybařit či vyzkoušet jízdu na vodních lyžích.

Hallstätter See je idylické průzračné jezero v oblasti Solné komory (Salzkammergut). Jezerem protéká řeka Traun. Rozloha jezera činí přibližně 13,5 km². Je 5,9 km dlouhé a 2,3 km široké. Jeho maximální hloubka je 125 m. Objem vody činí 1,69 km³. Leží v nadmořské výšce 508 m. Jeho okolí je populárním cílem tisíců turistů, voda sama láká především fanoušky potápění. Na břehu leží městečko Hallstatt se starými zpřístupněnými solnými doly, řadící se mezi nejfotogeničtější a nejpříjemnější místa v celém Rakousku. I lázně Bad Goisern na severním břehu jezera jsou svou polohou doslova předurčeny ke strávení kvalitní dovolené.

Gosau je obec s 1.800 obyvateli ve spolkové zemi Horní Rakousko, leží těsně u hranic se Salcburskem. Je součástí oblasti Dachstein West. Údolí Gosautal se rozkládá ve výšce cca 730 m n. m. a krom největšího lyžařského střediska Horního Rakouska nabízí mnoho kilometrů tras různých stupňů náročnosti s krásnými výhledy pro pěší i cyklisty. Pohodlně dostupný na jednodenní výlet je Mozartův Salzburg či imperiální lázně Bad Ischl. Velmi atraktivní je též návštěva největší ledové jeskyně na světě Eisriesenwelt Werfen. Vykoupat se lze v místním jezeře Gosausee, v lesních lázních Waldbad Lungötz nebo v jezeru v sousedním St. Martinu.

Salcbursko – idylická jezera a majestátní vrcholy Vysokých Taur

Salzburgerland (Salcbursko) je nevelká (7.156 km² a 529.000 obyvatel) spolková země ležící uprostřed Rakouska (sousedí s Tyrolskem, Bavorskem, Horním Rakouskem, Štýrskem, Korutany a Itálií), jež je však natolik „nabitá“ přírodními i kulturními atrakcemi, že vám na její poznání sotva postačí jeden život. Salcbursko patří mezi 9 spolkovými zeměmi Rakouska mezi těch pár, jež lze právem nazvat velmocemi alpské turistiky. Jména středisek jako Kaprun, Flachau, Saalbach či Bad Gastein netřeba dlouho představovat – jsou to dějiště světových pohárů, mistrovství světa, rodiště šampiónů. 

Obecně se dá říci, že nejkrásnější místa v Salcbursku naleznete u idylických jezer na severu a majestátních vrcholů Vysokých Taur na jihu. Nejvyšší horou Salcburska je 3.666 metrů vysoký Großvenediger.

Pro celou spolkovou zemi Salzburgerland platí, že vás tu očekávají pohostinní lidé, skvělá regionální kuchyně, tisíce kilometrů skvěle upravených tras pro pěší i kola, nezničená příroda s hlubokými jezery zrcadlícími majestátní vrcholky hor, bohatá historie a kulturní tradice. Najdete zde mnohé středověké hrady či Mozartův Salzburg jako metropoli regionu, jaké se v Evropě svou krásou vyrovná málokterá…

Četná zdejší jezera mají přijatelnou teplotu na koupání, jejich voda je bez výjimky průzračně čistá a dá se pít. Národní park Vysoké Taury je se svými 1.836 km² největším národním parkem v Alpách s unikátní a původní alpskou přírodní a kulturní krajinou. Výstup z údolí až do krajiny mezi vrcholky hor obklopené ledovci se podobá cestě do Arktidy - se všemi klimatickými pásmy nacházejícími se mezi střední Evropou a polární oblastí s ledovci. Cesty se vinou mezi četnými vodopády, horskými plesy, alpskými loukami a po staletí udržovanými salašemi.

Annaberg-Lungötz a Rußbach am Paß Gschütt jsou obce v okrese Hallein poblíž hranic Horního Rakouska. Jsou součástí oblasti Dachstein West, což je lanovkami propojený region na pomezí obou spolkových zemí v nádherné přírodě mezi masivy Dachstein a Gosaukamm. Annaberg-Lungötz leží v údolí Lammertal 40 km od Halleinu, jihovýchodně od Salzburgu, řadí se mezi nejpříjemnější místa Rakouska. Z Annabergu pochází nejslavnější sportovec Rakouska, vládce celkového pořadí Světového poháru ve sjezdovém lyžování v posledních 8 letech Marcel Hirscher, který nedávno ukončil aktivní kariéru.

Rußbach leží v Rußbachtalu v nadmořské výšce 813 m n. m., okrajové části údolí Lammertal pod průsmykem Paß Gschütt, od kterého také obec odvozuje svůj název. Nad obcí leží hora Gamsfeld (2.027 m n. m.).

V Lammertalu běží čas pomalejším tempem, zkuste sami hluboké zakořenění tohoto světa třeba pěší turistikou po místních horských chatách, zastavte se na chvíli v čase a vychutnejte si potěšení z blízkosti přírody. Masivní skalní útesy, zasněná údolí a vzácná alpská flóra (roste zde mj. více než 40 různých druhů orchidejí) dopřejí návštěvníkům skutečně nevšední zážitky. Pro milovníky horských kol je v Lammertalu 720 km značených horských cyklostezek, více než 300 km značených tras pro pěší, horolezecké oblasti Gosaukamm a Bischofsmütze, turistické zázemí dále rozšiřují blízkost Dachsteinu a Salzkammergutu. Pohodlně dostupný na jednodenní výlet z Lammertalu je Mozartův Salzburg či imperiální lázně Bad Ischl. Velmi atraktivní je též návštěva největší ledové jeskyně na světě Eisriesenwelt Werfen. Vykoupat se lze v lesních lázních Waldbad Lungötz nebo v jezeru v sousedním St. Martinu. Za deště lze využít vodní park Aqua Salza v Gollingu.

Salzburg jako metropoli spolkové země Salzburgerland netřeba představovat, krom pohádkově krásného Mozartova města však stojí za zhlédnutí i jeho okolí. Golling an der Salzach je městečko nacházející se jižně od Salzburgu u Taurské dálnice A10 na jižním okraji regionu Tennengau. Je zajímavé především svými krásnými domy v centru a stejnojmenným hradem. Hojně vyhledávanou atrakcí je 76 metrů vysoký vodopád Gollinger Wasserfall, nabízí velkolepou přírodní podívanou a stal se oblíbeným námětem mnoha malířů, především v období romantismu 19. století.

Světovou slávu zajistil Flachau místní rodák Hermann Maier, mnohonásobný olympijský a světový šampión ve sjezdovém lyžování. Do oblasti Salzburger Sportwelt však patří též Wagrain, St. Johann im Pongau, Radstadt, Altenmarkt, Zauchensee, Kleinarl, Eben, Filzmoos a Goldegg, to celé snadno dostupné z dálnice, vybavené nejmodernějšími lanovkami, doplněné pestrou škálou aktivit, jako je třeba vodní svět „Amadé“ ve Wagrainu, trasy pro pěší turistiku či tandemový paragliding.

Hochkönig je výrazný horský masiv nacházející se jižně od Salzburgu v těsném sousedství Bavorska - je ostatně součástí Berchtesgadenských Alp. Na jeho úpatí leží tři navýsost romantická místa, Maria Alm, Dienten a Mühlbach am Hochkönig. Horolezce i zdatné turisty sem lákají náročné zajištěné cesty - klettersteigy. Zajímavé trasy pro pěší i cyklisty vám pomohou usnadnit četné lanovky v letním provozu. Ze Saalfeldenu je možno využít letní lanovku na vrch Biberg s výhledem a letní sáňkařskou drahou.

Bad Hofgastein spolu s Dorfgasteinem jsou starobylé proslulé lázně ležící v údolí Gasteinertal obklopené bezmála třítisícovými vrcholy hor. Návštěvníky z celého světa nejsou žádány jen díky imperiální slávě a tradici prestižních termálních lázní, ale i kvůli více než 150 kilometrům značených turistických a cyklistických tras, golfovým hřištím nebo nepřebernému množství kulturních a společenských akcí v průběhu celé, nikdy zde nekončící sezóny.

Raurisertal, údolí ležící v regionu Pinzgau paralelně s Gasteinertalem v srdci Národního parku Vysoké Taury, nenabízí jen jedinečné možnosti pro vysokohorskou turistiku a milovníky horských kol. Jedinečná je i historie zdejší těžby zlata a obchodu, kterou můžete poznat ve fascinující atmosféře údolí dosud nepoznamenaného dopady masové turistiky, včetně stále příznivé cenové hladiny služeb. Raurisertal má co nabídnout jak rodinám s dětmi, tak i hledačům dobrodružství.

Původně zlatokopecké městečko Rauris, jež díky těžbě drahého kovu nejvíce rozkvétalo od 15. do 16. století, má dnes jen málo přes 3 tisíce obyvatel, což je méně, než ve středověku.

Údolí lze považovat za dobře utajený klenot Alp, neboť přes jeho nevelkou vzdálenost z ČR jej dosud objevilo jen málo našich krajanů. Kdo však okusí zdejší křišťálově čistý vzduch, vodu a výhledy na nejvyšší rakouskou horu Grossglockner, ten se sem velice rád opakovaně vrací.

Pohodlná kabinková lanovka Hochalmbahn Vás vyveze až do téměř 2.200 m n. m., čímž značně usnadní nástup na vysokohorské túry. Po námaze se můžete občerstvit v řadě velmi přátelských horských chat rozesetých na stráních Hochalmu.

V údolí můžete zase okusit jízdu na koních, paragliding, tenis, squash, bowling či navštívit palírnu schnappsu nebo lokální minipivovar. Unikátní je možnost vyzkoušet si autentický zážitek v podobě rýžování zlata v opravdu zlatonosné řece. V Raurisu Vás tedy čeká až překvapivě široká škála aktivit, jež jistě přispívá k dobré náladě na dovolené.

Kaprun / Zell am See - první asociací je pro Čechy nepochybně populární ledovec Kitzsteinhorn. Pokud se dá o některém rakouském ledovci říci, že jsou zde čeští lyžaři jako doma, pak to bezesporu platí právě o tomto položeném vysoko nad Kaprunem. Výhledy na pohoří Vysoké Taury jsou odtud opravdu pohádkové, návštěvníky regionu však přitahují i atrakce jiného druhu - třeba fascinující nové lázně Tauernspa v Kaprunu či překrásné historické centrum a promenáda okolo jezera v Zell am See, nebo špičková golfová hřiště.

Štýrsko – zelené srdce Rakouska

Štýrsko (Steiermark) je se svými 16.401 km² druhou největší spolkovou zemí Rakouska, jen jeho menší část lze ovšem nazvat vysokohorskou. Marketingově se prezentuje sloganem „zelené srdce Rakouska“, je charakterizováno hlubokými lesy, krásnými řekami, jezery a údolími. Takřka všechny pobyty zde se nabízejí i jako atraktivní balíčky s lázněmi, wellnessem či s kulinářskými specialitami.

Našim návštěvníků bezesporu nejznámějším turistickým magnetem Štýrska je slavná oblast Schladming-Dachstein. Schladming nabízí dokonce i ledovec, ačkoli Dachstein Gletscher patří mezi rakouskými ledovci k trpaslíkům. Čistá příroda, zábava, relaxace a skvělé sportovní zázemí jsou hlavními atributy letní dovolené v tomto překrásném koutu Štýrska. Krajina je zde ideální pro pěší turistiku, horolezectví i cyklistiku. Tento region patří s asi 1000 prameny, 300 horskými jezery a 100 vodopády k těm nejbohatším na vodní toky v Alpách. Oblast Schladming-Dachstein je místo zasvěcené pohybu a aktivním hostům, včetně rodin s dětmi.

Se slevovou kartou SommerCard získáte řadu služeb a přístup k nejzajímavějším místům regionu za snížené ceny. Do výšin Vás vyveze řada lanovek v letním provozu, golfisté mohou vyzkoušet některé z 5 místních hřišť. Zapomenout nesmíme ani na vodní a lázeňský komplex GrimmingTherme v Bad Mitterndorfu či vodní centrum ve Schladmingu. Adrenalinovou zábavu poskytnou Mountain go-carts v Hochwurzenu, canyoning, rafting, lanové parky či letní bobová dráha Rittisberg Coaster.

Toužíte-li poznat Štýrsko opravdu zevrubně, pak nová turistická trasa „Od ledovce k vínu“ o celkové délce 950 kilometrů s 60 etapami, které vedou všemi štýrskými regiony, je tím pravým pro Vás, nemá totiž v Evropě obdoby. Návštěvníky přitahuje mnoho přírodních, kulturních a kulinářských zajímavostí Štýrska, které se na ní nacházejí. Po cestě leží nejprve již zmíněný Dachstein, pak působivé vrcholy pohoří Gesäuse a Hochschwab, horská dráha Semmering a konečně také horké prameny termálních středisek s relaxačními zónami. Stezka spojuje věčný led Dachsteinu ve výšce asi 2.700 metrů s oblými pahorky vinařské krajiny na jihu a východě Štýrska. Stezka se rozděluje na 548 kilometrů dlouhou severní trasu s 35 etapami až do Bad Radkersburgu v oblasti Thermenland a na 376 kilometrů dlouhou jižní trasu s 25 etapami do Leibnitz v jižním Štýrsku s několika variantami trasy.

Pichl bei Schladming je známé štýrské středisko v údolí Ennstal pod masivem Dachsteinu, v létě je zejména východištěm k Dachsteinskému ledovci. Tam vás zaujme třeba Dachstein Sky Walk, nová panoramatická vyhlídka umožňující dohlédnout až na vrcholky Šumavy, visutý most a ledovcová jeskyně, či atraktivní možnost letního lyžování. Dachstein je též kolébkou zajištěných cest, tzv. klettersteigů či ferrat. Před více než 170 lety byla na vrcholku Dachstein zřízena první ferrata v Alpách. Dovolená uprostřed nejkrásnější horské oblasti Štýrska Vám přinese řadu opravdu vzrušujících zážitků, doslova nedozírné možnosti pro milovníky horských kol, ideální je i poloha k mnoha zajímavým pěším výletům do okolí. Velmi příznivá je vzdálenost z ČR jen těsně přesahující 400 km z Prahy i z Brna.

Z nedaleké obce Tauplitz se čtyřsedačkovou lanovkou Tauplitz I + II za 20 minut vzrušující jízdy plné nádherných výhledů dostanete až na romantickou náhorní plošinu Tauplitzalm ve výšce 1.656 m n. m. Na největší náhorní plošině ve střední Evropě vás čeká jedinečná alpská květena, půvabné pastviny a křišťálově čistá jezera. Nadechnete se čistého horského vzduchu a můžete se vydat na procházku nádhernou krajinou pohoří Totes Gebirge. Čeká vás množství turistických tras všech stupňů obtížnosti, bonbónkem je túra na vrchol Lawinenstein nebo Große Tragl, nezklame však ani jednodušší turistika přes Tauplitzalm k šesti okouzlujícím jezerům s pitnou vodou a unikátní vysokohorskou krasovou flórou.

Murau / Kreischberg je atraktivní středisko ležící na jihozápadě Štýrska zasazené mezi pohoří Nízké Taury a Nockbergen. Jedná se o nejvíce zalesněnou oblast Rakouska a zároveň se řadí mezi nejslunnější oblasti celých rakouských Alp. Středem městečka Murau protéká řeka Mur, spolu s mnoha rybníky a horskými jezery v okolí jde o opravdový ráj pro rybáře. Krásná cyklistická trasa „Tour de Mur“ o délce 340 km poskytuje řadu variant různě náročných výletů. Murau však nabízí i 18jamkové golfové hřiště, 700letou historii města a třeba i výlet parním vlakem „Murtalmbahn“.

Tyrolsko – opravdu aktivní horské léto

Tyrolsko (12.648 km² a 728.000 obyvatel) je západorakouská spolková země sousedící s Vorarlberskem, Bavorskem, Salcburskem, Jižním Tyrolskem (Itálie) a švýcarským kantonem Graubünden. Tyrolsko nelze z pohledu turisty popsat jinak, než za použití mnoha superlativů. Nejvýše vyjedete lanovkou, poobědváte v nejvýše položené restauraci, naleznete zde většinu rakouských ledovců včetně toho největšího a včetně jediného celoročně otevřeného, kde si i v létě můžete zalyžovat na jedněch z nejvýše položených sjezdovek v zemi (Hintertux na konci údolí Zillertal). Najdete tu střediska nejdražší, nejsnobštější, s největšími možnostmi zábavy, konají se zde první závody Světového poháru v alpském lyžování (Sölden v Ötztalu). Nikde jinde v Rakousku se nekonaly olympijské hry, zde (v Innsbrucku) však už dvakrát. Ale na druhou stranu máte v Tyrolsku i největší výběr těch cenově dostupných lokalit. Jsou zde resorty historicky nejstarší, ale i ty úplně nejnovější, Tyrolsko je průkopníkem řady sportů nejmodernějších... Je jen na vás, co si vyberete. Zda dáte přednost pohodě a odpočinku, nebo adrenalinu a sportovním výkonům.

Ideálním místem na smočení unavených chodidel po horské túře je největší tyrolské jezero Achensee. Nebo máte radši trošku divočejší způsob trávení dovolené? Pak lze doporučit rafting na divoké vodě. Koupat se dá ale i ve vlastním potu - ideálním místem pro to jsou Kitzbühelské Alpy se svými 1.200 kilometry cyklistických tras závodních parametrů. Nebo se nechcete tolik honit? Ideálním místem pro odpočinkové cyklovýlety pro celou rodinu jsou cyklostezky podél řeky Inn. A už jste vyzkoušeli elektrokolo? V regionu jich mají k půjčení nepřeberné množství. Máme pokračovat? Ještě váháte s návštěvou Tyrolska? Prostě sem přijeďte a užijte si aktivní horské léto v Tyrolsku!

Thiersee je jezero ležící ve výšce 616 m n. m. nedaleko Kufsteinu na hranici s Bavorskem, jež nadchne jak plavce, tak i milovníky dalších vodních sportů. Okolo jezera najdete krásné louky a zátoky, je možno si vypůjčit veslice, šlapadla i čluny. Skokanská věž láká odvážlivce, Thiersee je známo i jako ráj pro plachtaře, zahrajte si tu i kvalitní plážový volejbal, ratolesti se vyřádí na dětském hřišti hned vedle.

Kitzbühel je top resort rozprostírající se na úpatí hory Kitzbüheler Horn, jedno z nejexkluzivnějších a nejznámějších míst v rakouských Alpách, oblíbené místo celebrit z celé Evropy i světa, skýtá nesmírně široké možnosti zábavy - od bazénu s tobogánem až po let balonem, nemluvě o pulzujícím centru Kitzbühelu s atraktivní pěší zónou nabitou luxusními obchody, a dokonce i se známým kasinem.

Achensee je největší jezero Tyrolska, dlouhé 9,4 km a široké 1 km, zrcadlící okouzlující panorama okolních dvoutisícových štítů Karwendelských hor. Zdejší idylická atmosféra svádí k lenošení na březích jezera, ale zmínit je třeba řadu dalších aktivit od panoramatických horských túr až po „Air Rofan“, neboli 200 m dlouhý sjezd v závěsu na laně na speciálním kluzáku rychlostí až 80 km/h.

Zillertal je dlouhé tyrolské údolí chlubící se přívlastkem „nejaktivnější údolí Alp“. Vyžití zde můžete očekávat skutečně pestré, oblast je ideálním výchozím místem pro nejrůznější tradiční sporty i moderní adrenalinové aktivity nebo jen odpočinkové procházky po okolí. Mimo jiné zde najdeme širokou síť cyklistických tras, půjčovny kol, školu raftingu, tandemové lety na paraglidu či letní lyžování na ledovci Hintertux, který toto údolí uzavírá. V létě je v provozu celkem 11 lanovek, což usnadňuje horské túry i okruhy na horských kolech celou rozsáhlou oblastí se značným převýšením.

Mieming je se svým stejnojmenným jezerem oblíbeným cílem milovníků koupání a slunění. Kromě vynikající kvality vody jezero nadchne svoji klidnou polohou a snadnou dosažitelností. Kdo dává přednost klidu, nalezne odlehlejší místa na rozlehlých loukách okolo jezera. O něco rušněji je na dětském dobrodružném hřišti či u trampolíny ve vodě. Kombinovat lze rozličné vodní sporty třeba s plážovým volejbalem. Čtyři mola a dva plovoucí ostrůvky umožňují lehký a příjemný přístup k vodě a koupání. V okolí jezera lze podnikat krásné procházky.

Ried im Oberinntal leží v údolí řeky Inn v západotyrolské oblasti Tiroler Oberland. Je východiskem cest jak ke Kaunertálskému ledovci, tak i na slunnou náhorní plošinu Serfaus-Fiss-Ladis. Známé horské středisko Nauders leží na samé hranici s Itálií, jež probíhá průsmykem Reschenpass, v těsné blízkosti trojmezí se švýcarským kantonem Graubünden. Objevovat zde lze tedy nejen rakouskou část průsmyku, ale i stranu italskou, kde naleznete lanovky a spousty aktivit ve střediscích Schöneben am Reschenpass / Belpiano a Haideralm am Reschenpass / Malga San Valentino. Z Riedu lze však snadno navštívit i blízké švýcarské oblasti Engadin (včetně blízké bezcelní zóny v Samnaun) a Val Müstair.

Korutany – nejjižnější spolková země Rakouska s největším počtem jezer i slunečných dnů

Korutany leží na jihu Rakouska, hraničí s Itálií a Slovinskem. Nachází se zde řada velkých jezer, oblíbených zejména pro letní turistiku, ale proslulé jsou i svými termálními lázněmi Bad Kleinkirchheim či Villach. Korutany jsou nejjižnější spolkovou zemí Rakouska, prosluly největším počtem slunečných dnů v celé zemi našich sousedů. Z celkového počtu 1270 jezer jsou nejoblíbenějšími Wörthersee, Millstätter See, Presseggersee a Faaker See.

Jednoznačně nejoblíbenějším korutanským jezerem na koupání je mondénní Wörthersee, dlouhé 17 km. Nabízí návštěvníkům nespočetné možnosti rekreace a sportovního vyžití, takřka jako u moře. Vodní sporty na nejvyšší úrovni lze pěstovat také na jezeře Ossiacher See, které leží pod masivem Gerlitzen. Nejjižnější ze všech rakouských „koupacích“ jezer, Faaker See, láká návštěvníky nádherně tyrkysovou vodou o teplotě 26 °C, spoustou sluníčka a širokým výběrem sportovních možností. Téměř subtropické podmínky nabízí přívětivé a útulné jezero Klopeiner See, dlouhé 1,8 km, jehož voda dosahuje teploty 28 °C. Ochlazení v horkých letních měsících hledají četní návštěvníci v Obirských krápníkových jeskyních, největších a nejbarevnějších v Rakousku, s teplotou +8 °C. Uprostřed hor, lesů a luk leží přírodní a křišťálově čisté jezero Presseggersee, hlavní letní magnet údolí Gailtal.

Z korutanských měst zmiňme Villach, který připomíná svou atmosférou italská renesanční města. Ostatně do Itálie je odtud opravdu blízko, stejně jako do Slovinska. Tomuto trojmezí dominuje hora Dreiländereck (1.506 m n. m.), na jejíž vrchol jezdí i v létě lanovka, atrakcí je jízda na motokárách dolů po sáňkařské dráze. Nejvyšším bodem Villašských Alp je hora Dobratsch (2.166 m). Zatímco kolem podlouhlého jezera Ossiacher See vede třicetikilometrová nenáročná cyklostezka, panoramatická cesta Villacher Alpe na horu Dobratsch je výlet pro náročné cyklisty. Dá se sem však vyrazit i autem a uvidíte odtud půlku Korutan, do Itálie i Slovinska. Denně tryská ze země u Villachu ze šesti vydatných pramenů 40 milionů litrů termální vody, bohaté na radon. Má 29,5 °C a příznivě působí na pohybový aparát, krevní oběh a dýchací cesty. Také snižuje bolestivost a tlumí záněty, což objevili už staří Keltové a po nich Římané, kteří zdejší území dobyli. Lázně Warmbad u Villachu jsou dnes vývěsním štítem moderního lázeňství, a to ve futuristickém projektu rekonstrukce starých termálních lázní KärntenTherme pod masivem Dobratsch. Nové lázně nabízejí svým hostům nespočet atrakcí ve čtyřech patrech na 11.000 m² plochy. Z prosklených amfiteátrů jsou vidět úchvatná panoramata okolních hor.

Vysoké Taury jsou nejdelší horský systém rakouské části Alp. Tvoří tak jakousi 200 km dlouhou páteř Rakouských Alp, jde o nejmohutnější hřeben Východních Alp. Celá oblast je bohatá na ledovce. V roce 1981 bylo území o celkové rozloze 1.834 km² vyhlášeno Národním parkem Hohe Tauern (je největším v Alpách). Malebné středisko Mallnitz, obec s cca 1000 obyvateli vklíněná mezi horami v nadmořské výšce 1.191 m je místo velice vhodné pro rodinou rekreaci, jsou zde mj. lázně pro léčbu dýchacích cest. V létě je to výchozí bod mnoha zajímavých turistických cest, vede odtud lanovka na vrchol Ankogel, nedaleko se nachází Mölltalský ledovec i Großglockner, nejvyšší hora Rakouska. V Mallnitz je mnoho restaurací i krytý bazén.

Katschberg, rozkládající se uprostřed národního parku Vysoké Taury na pomezí Korutan a oblasti Lungau v Salcbursku, je nejen Mekkou vyznavačů zimních sportů, ale i skutečným letním rodinným turistickým rájem. Na 200 km značených turistických tras si lze vychutnávat nádhernou krajinu, malebné horské chaty i čerstvý vzduch. Mezi další zdejší možné aktivity patří canyoning, rybaření, golf, jízda na horských kolech, rafting, jízda na koních, či lanový park.

Klopeiner See je rozsáhlá vodní plocha rozkládající se u jihokorutanského městečka Völkermarkt nedaleko slovinských hranic. Kvalita vody je excelentní, dosahuje parametrů vody pitné. V jezeře žije 15 druhů ryb. Klopeiner See je nejteplejším jezerem Korutan, je vyhledáváno i vyznavači windsurfingu, pro začátečníky je zde k dispozici windsurfingová škola. Hornaté okolí jezera skýtá 1.246 km tras pro cyklisty v překrásné krajině nabízející divoké skály i fascinující výhledy na region.

Nassfeld je hlavním magnetem údolí Gailtal na hranicích Itálie u jezera Presseggersee, jde o nejslunečnější resort Korutan. Láká více než 1.000 km značených stezek, jež vedou i na italskou stranu vrcholů do regionu Friuli. Ani cyklistika nezaostává - nachází se zde přes 800 km cyklotras všech náročností. Dalším významným sportem je kanoistika a rafting na řece Gail. S dětmi si užijete zábavy například návštěvou zábavního parku u jezera Presseggersee, kde se ratolesti mohou zabavit na trampolínách, miniautíčkách nebo třeba v bazénech s různými vodními atrakcemi.

celý popis země

 • hotelové
 • apartmánové

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Co oblast nabízí pěší, cyklistická a vysokohorská turistika, lyžování na ledovci, horolezectví; vodní sporty; letní bobová dráha, lázně Tauernspa, památky, golf Kaprun – Zell am See je mezi Čechy jednou z nejoblíbenějších oblastí Rakouska. Městečka Kaprun a Zell am See leží v regionu zvaném... více

2 dospělí

od 12 740 Kč

10 zájezdů

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Krimml a Hochkrimml leží v alpském údolí Krimmler Achental pod čtvrtou nejvyšší horou Rakouska Grossvenediger (3.662 m n. m.) v Národním parku Vysoké Taury. Centrem oblasti je městečko Krimml ležící v nadmořské výšce 1.067 m. Hochkrimml s ruchem Krimmlu kontrastuje, je to poklidná malá vesnička... více

2 dospělí

od 15 680 Kč

2 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Raurisertal, malebné údolí ležící v Salcbursku v regionu Pinzgau paralelně s Gasteinertalem v srdci Národního parku Vysoké Taury, nenabízí jen jedinečné možnosti pro vysokohorskou turistiku a milovníky horských kol. Jedinečná je i historie zdejší těžby zlata a obchodu, kterou můžete poznat... více

2 dospělí

od 19 038 Kč

4 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Stubaital je malebné údolí rozkládající se jižním směrem nad Innsbruckem. Ledovcové lyžování od října do června, množství cyklistických tras, vysokohorská turistika na ledovci či nenáročné procházky v nižších polohách i nevšední zážitky při některém z řady nabízených adrenalinových sportů - to vše... více

2 dospělí

od 18 270 Kč

1 zájezd

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Katschberg je vysokohorské středisko ležící na samých hranicích Salcburska a Korutan i národních parků Kärntner Nockberge a Hohe Tauern, do nichž je vstupní branou. Vyhledáváno je nejen sportovci lačnícími po náročné pěší či cyklistické turistice ve vysoké nadmořské výšce, ale i příznivci klasické... více

2 dospělí

od 14 560 Kč

8 zájezdů

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Ossiacher See je 11 km dlouhé jezero, svou rozlohou třetí největší v Korutanech (po Wörthersee a Millstätter See). Leží nedaleko druhého největšího města spolkové země Korutany, šedesátitisícového Villachu, jenž je proslulý svými lázněmi i jako významná dopravní křižovatka blízko trojmezí... více

2 dospělí

od 14 904 Kč

2 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Saalbach / Hinterglemm v údolí Glemmtal v Salcbursku patří po nedávno realizovaném lanovkovém spojení s tyrolským Fieberbrunnem mezi největší propojené skiareály v Evropě. I v letní sezóně má však mnohé co nabídnout. Za zmínku stojí třeba jedinečná stezka v korunách stromů s 200 metrů dlouhým... více

2 dospělí

od 11 160 Kč

4 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Salzburger Sportwelt v Radstadtských Taurách – nejen ráj lyžařů, ale i parádní letní dovolená Radstadtské Taury jsou pohoří geograficky se řadící pod Nízké Taury. Leží ve spolkové republice Salcbursko v Rakousku, nejvyšším vrcholem je Weisseck (2.711 m n. m.). Větší část oblasti včetně Flachau,... více

2 dospělí

od 13 800 Kč

9 zájezdů

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Hochkönig - alpská idylka na hranicích Salcburska a Bavorska Hochkönig je horský masiv a stejnojmenná oblast ležící v Salcbursku v regionu Pinzgau v okrese Zell am See. Je tvořena třemi idylickými horskými vesničkami - Maria Alm, Dienten a Mühlbach am Hochkönig. Největším sídlem v okolí je město... více

2 dospělí

od 12 000 Kč

5 zájezdů

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Millstätter See Millstätter See je druhé největší jezero Korutan ležící v pohoří Nockberge. Na severním břehu se nacházejí městečka Millstatt am See s klášterem, Seeboden a Radenthein. Jezero je vyhlášenou rekreační oblastí díky čisté vodě a vzduchu. Okolní horské vrcholy přesahují dva tisíce... více

2 dospělí

od 14 040 Kč

1 zájezd

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Klopeiner See - nejteplejší jezero Korutan na slovinském pomezí Klopeiner See je rozsáhlá vodní plocha rozkládající se u jihokorutanského městečka Völkermarkt nedaleko slovinských hranic v nadmořské výšce 446 m n. m. Největším sídlem přímo u jezera je Sankt Kanzian am Klopeiner See (slovinsky... více

2 dospělí

od 16 100 Kč

1 zájezd

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Zillertal - nejaktivnější údolí celých Alp Zillertal je dlouhé tyrolské údolí chlubící se přívlastkem „nejaktivnější údolí Alp“, takže je logické, že škálu aktivit zde můžete očekávat skutečně přepestrou, oblast je doslova továrnou na všechny myslitelné druhy letních i zimních sportů. Je ideálním... více

2 dospělí

od 10 080 Kč

13 zájezdů

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Sölden Arena – Ötztal Ötztal je hluboké ledovcové údolí táhnoucí se od údolí Innu u Imstu až k italským hranicím. Po náročných cyklistických či pěších túrách přijde vhod relaxace v lázeňském komplexu Aqua Dome v Längenfeldu s termálními prameny a venkovními i krytými bazény, či v moderním... více

2 dospělí

od 7 380 Kč

1 zájezd

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Kitzbühel  Kitzbühel / Kirchberg - top resort rozprostírající se na úpatí Kitzbüheler Hornu 80 km východně od Innsbrucku, jedno z nejexkluzivnějších a nejznámějších míst v rakouských Alpách, oblíbené místo celebrit z celé Evropy, skýtá nesmírně široké možnosti zábavy - od bazénu s tobogánem až... více

2 dospělí

od 12 600 Kč

3 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Co oblast nabízí nedozírné možnosti pěší, cyklistické i motocyklové turistiky, nordic walking, horolezectví, zajištěné trasy (klettersteigy), lanovky v letním provozu, geocaching, množství horských chat, dětský park Brunos Bergwelt v Russbachu, rafting, canyoning, tenis, jízda na koních,... více

2 dospělí

od 11 040 Kč

8 zájezdů

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Bad Kleinkirchheim je slunné lázeňské městečko v blízkosti korutanského Národního parku Nockberge proslavené především léčivým účinkem místních pramenů. Je to jedno ze dvou největších lyžařských středisek Korutan, kdy jde o jednoho z mála zástupců ceněné kategorie resortů kombinujících špičkové... více

2 dospělí

od 17 850 Kč

1 zájezd

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Schladming-Dachstein: extrémně široká nabídka letních aktivit pro každého Schladming-Dachstein není jen rájem lyžařů v zimních měsících pod hlavičkou konsorcia Ski Amadé, ale i čistá příroda, zábava, relaxace a skvělé sportovní zázemí během letní dovolené v tomto překrásném koutu Štýrska.... více

2 dospělí

od 12 198 Kč

6 zájezdů

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Pohoří Wilder Kaiser a údolí Brixental - jedna z nejvýznamnějších turistických oblastí Rakouska Wilder Kaiser - Brixental je tyrolská oblast blízko hranic se Salcburskem v Kitzbühelských Alpách pod masivem Hohe Salve. Je známo především vyznavačům lyžování, jelikož se zdejších 9 středisek... více

2 dospělí

od 14 000 Kč

2 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Nassfeld Nassfeld je hlavním magnetem údolí Gailtal na hranicích s Itálií - ať již jako slavné zimní středisko nebo jako oblíbené letovisko u jezera Pressegger See, rád se chlubí přívlastkem „nejslunečnější resort Korutan“. Oblíbený je Nassfeld zejména pro milovníky pěší turistiky. Láká více než 1... více

2 dospělí

od 17 400 Kč

3 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Vysoké Taury Vysoké Taury jsou nejdelší horský systém rakouské části Alp. Celá oblast je bohatá na ledovce. V roce 1981 bylo území o celkové rozloze 1834 km² vyhlášeno Národním parkem Hohe Tauern (je největším v Alpách). Malebné středisko Großkirchheim se nachází na korutanském úpatí Vysokých... více

2 dospělí

od 9 828 Kč

7 zájezdů

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Co oblast nabízí: pěší, cyklistická a vysokohorská turistika, horolezectví; radonové lázně Bad Gastein, golf, tenis, lukostřelba, letní lyžování na ledovci Kitzsteinhorn Gasteinertal, údolí ležící v Salcbursku cca 100 km jižně od Salzburgu na severní hranici Národního parku Vysoké Taury, nabízí... více

2 dospělí

od 18 480 Kč

6 zájezdů

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Co oblast nabízí pěší, cyklistická a vysokohorská turistika, zajištěné cesty (klettersteigy), horolezectví; koupání v jezeře, vodní sporty, paragliding, jeskyně, solné doly, plavby lodí po jezeře, půjčovny člunů, půjčovny kol, 18jamkové golfové hřiště, tenis, rybaření, nordic walking, kajaky,... více

2 dospělí

od 13 440 Kč

2 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Nauders Nauders leží v Tyrolsku na samé hranici s Itálií, jež probíhá průsmykem Reschenpass, v těsné blízkosti trojmezí se švýcarským kantonem Graubünden. Objevovat lze tedy nejen rakouskou část oblasti, na italské straně naleznete lanovky a spousty aktivit ve střediscích Schöneben... více

2 dospělí

od 14 420 Kč

6 zájezdů

2 dospělí

od 13 800 Kč

3 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Alpbachtal / Wildschönau Alpbachtal a Wildschönau jsou lanovkami nedávno vzájemně propojená klidná horská střediska ležící nedaleko Zillertalu na úbočích pohoří Wildschönau a patřící do skupiny Kitzbühelských Alp. Alpbach je jedním z nejkrásnějších městeček Tyrolska - díky jednotné architektuře... více

2 dospělí

od 14 980 Kč

2 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Dovolená v srdci Korutan mezi jezery a horami Maltschacher See je krásné jezero ležící poblíž Feldkirchenu v rakouské spolkové zemi Korutany, nedaleko tamní metropole Klagenfurtu. Feldkirchen in Kärnten (slovinsky Trg) je čtrnáctitisícové město posazené v nadmořské výšce 550 metrů mezi hned... více

2 dospělí

od 13 794 Kč

2 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Vitalwelt neboli „Vitální svět Bad Schallerbach“ je sdružení obcí ležících v srdci Horního Rakouska, v regionu Hausruckviertel a okresu Grieskirchen. Centrem jsou termální lázně Bad Schallerbach se známým lázeňským komplexem Eurothermen Resort, spolek doplňují okolní obce Gallspach, Geboltskirchen,... více

2 dospělí

od 15 000 Kč

1 zájezd

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Werfenweng – spousta letní zábavy v malebném městečku na náhorní plošině CO OBLAST NABÍZÍ: pěší, cyklistická a vysokohorská turistika, nordic walking, horolezectví, paragliding, jízda na koni, přehlídka dravých ptáků, lukostřelba, samo-Card pro ekologickou dopravu po oblasti, hrad Werfen,... více

2 dospělí

od 14 630 Kč

1 zájezd

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Dunajská stezka - léto Dunajská stezka je slavná cyklostezka podél Dunaje, jež je vůbec nejstarší trasou tohoto typu, jejím základem je hrázní silnice vybudovaná Římany jako součást severní hranice římské říše. Tato cesta byla opatřená palisádami a strážními věžemi a vedla z Řezna neboli... více

2 dospělí

od 23 280 Kč

3 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Faaker See – léto Faaker See (slovinsky Baško jezero) ležící pouhých 5 kilometrů od hranic se Slovinskem, láká návštěvníky nádherně tyrkysovou vodou, spoustou sluníčka a širokým výběrem sportovních možností. Jezero je dlouhé cca 2 kilometry a v nejširším místě je široké 1,75 kilometru. Villach... více

2 dospělí

od 19 200 Kč

1 zájezd

2 dospělí

od 20 580 Kč

2 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Thiersee je tyrolské jezero ležící ve výšce 616 m n. m. v údolí Vorderthiersee nedaleko Kufsteinu na hranici s Bavorskem. Voda jezera je absolutně čistá, nadchne jak plavce, tak i milovníky dalších vodních sportů. Okolo jezera najdete krásné louky a zátoky, je možno si vypůjčit veslice, šlapadla... více

2 dospělí

od 18 340 Kč

1 zájezd

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Mieming – BENEFITY jezero u městečka v údolí Innu mezi Innsbruckem a Landeckem oblíbeným cílem milovníků koupání a slunění krom vynikající kvality vody jezero nadchne i klidnou polohou rušné dětské dobrodružné hřiště a trampolíny ve vodě rozličné vodní sporty a třeba i plážový volejbal čtyři... více

2 dospělí

od 18 960 Kč

1 zájezd

2 dospělí

od 17 388 Kč

1 zájezd

2 dospělí

od 21 280 Kč

2 zájezdy

Rakousko, Alpy a jezera - Rakousko

Bad Ischl je lázeňské město v rakouské spolkové zemi Horní Rakousy v okrese Gmunden. Nachází se v oblasti Salzkammergut (neboli „Solná komora“) na soutoku řek Traun a Ischl východně od Salzburgu v nadmořské výšce 468 m. Se svými přibližně 14 tisíci obyvateli je největším městem okresu... více

2 dospělí

od 18 060 Kč

1 zájezd

124 zájezdů / ubytování

Toto ještě není vše!

Ale žádný strach, až budou všechny zájezdy on-line, pošleme Vám upozornění mailem.

****

Rakousko, Kaprun - Zell am See

 • 450 m
 • NE
 • HB
 • Ne
 • Info
 • BIKE
 • ZDARMA
 • zdarma

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: P1, Eco 2
2 místnosti: Family 5, P2/3/4 Superior

dospělý od 7 120 Kč / os..

18. 5. – 22. 5. 21, Eco 2

Detail zájezdu

****

Rakousko, Kaprun - Zell am See

 • 6 km
 • ANO
 • HB
 • Ne
 • Info
 • BIKE
 • ZDARMA
 • zdarma

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: P2+1 balkon, P1 balkon

dospělý od 7 320 Kč / os..

2. 5. – 6. 5. 21, P2+1 balkon

Detail zájezdu

♣♣♣♣

Rakousko, Raurisertal

 • 25,5 km
 • NE
 • HB+
 • Ne
 • ANO
 • ZDARMA
 • zdarma

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: P2 balkon typ A, P2 balkon typ B, P2+1 balkon, P2+2 balkon, P1 balkon

dospělý od 2 620 Kč / os..

21. 5. – 23. 5. 21, P2 balkon typ A

Detail zájezdu

****

Rakousko, Katschberg / Lungau

 • 29,5 km
 • ANO
 • FB+
 • Ne
 • NE
 • ZDARMA
 • zdarma

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: Comfort 2
3 místnosti: Family Comfort 2+2, Family Superior 2+2, Family Deluxe 2+3, Suite Comfort 2+2, Family Suite Superior 2+2, Suite Deluxe 2+2

dospělý od 14 070 Kč / os..

6. 6. – 13. 6. 21, Comfort 2

Detail zájezdu

****

Rakousko, Saalbach / Hinterglemm

 • 16,7 km
 • NE
 • HB
 • Ne
 • NE
 • BIKE
 • ZDARMA
 • zdarma

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: P2/3/4, P2, P1+3

dospělý od 6 180 Kč / os..

27. 5. – 30. 5. 21, P2/3/4

Detail zájezdu

****

Rakousko, Salzburger Sportwelt

 • 3,5 km
 • NE
 • AI-
 • Ne
 • Info
 • BIKE
 • ZDARMA
 • zdarma

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: P2+2, P1+1, P2 Deluxe
2 místnosti: Family 2+3, Family 2+2

dospělý od 13 620 Kč / os..

29. 5. – 5. 6. 21, P2 Deluxe

Sleva až 10 %

Detail zájezdu

****

Rakousko, Hochkönig

 • 16,7 km
 • ANO
 • AI
 • Ne
 • Info
 • BIKE
 • ZDARMA
 • zdarma

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: mono 2 balkon, mono 3 balkon
2 místnosti: bilo 4 balkon

dospělý od 5 220 Kč / os..

19. 5. – 22. 5. 21, mono 2 balkon

Detail zájezdu

****

Rakousko, Hochkönig

 • 13,3 km
 • ANO
 • HB+
 • Ne
 • NE
 • BIKE
 • ZDARMA
 • zdarma

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: Junior Suite 2+2 balkon

dospělý od 10 404 Kč / os..

9. 5. – 13. 5. 21, Junior Suite 2+2 balkon

Detail zájezdu

♣♣♣♣

Rakousko, Millstätter See

 • 9 km
 • ANO
 • AI-
 • Ne
 • Info
 • BIKE
 • PŘÍPL.
 • zdarma

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: P2, P2+2 balkon, P1+1 balkon

dospělý od 7 020 Kč / os..

1. 11. – 7. 11. 21, P2

Detail zájezdu

****

Rakousko, Zillertal

 • 5 km
 • NE
 • AI-
 • Ne
 • NE
 • BIKE
 • ZDARMA
 • zdarma

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: P2 Onkeljoch, P2 Onkeljoch balkon, P1 Onkeljoch, P2/3 Spieljoch, P2/3 Spieljoch balkon, P3/4 Spieljoch

dospělý od 1 650 Kč / os..

7. 11. – 14. 11. 21, P2/3 Spieljoch

Detail zájezdu
×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?