Moje NEV-DAMA

Registrace nového uživatele

T
T
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle informačního memoranda
* tyto údaje jsou povinné
Máte účet? Přihlaste se
Máte účet? Přihlaste se

Výhody registrace do Moje Nev-Dama

  • Založte si u nás skupinu účastníků zájezdu. Může to být Vaše rodina, parta přátel nebo kolegů z práce.
  • Skupin u nás můžete mít hned několik, pak už stačí jen vybrat tu, se kterou chcete cestovat. Hledání zájezdu nebylo nikdy snadnější.
  • Podle vybrané skupiny Vám rovnou vypočítáme celkovou cenu zájezdu za všechny cestující a předvyplníme údaje ve Vaší objednávce.
  • Můžete si uložit jednotlivá ubytování do oblíbených a mít tak stále na očích jejich termíny i aktuální ceny. Vaše oblíbené hotely máte přehledně na jednom místě.
  • Otravují Vás časté e-maily, kde nenajdete to, co hledáte? V Moje Nev-Dama si můžete nastavit personalizovanou poptávku podle svého gusta.
  • Ve svém účtu si můžete také snadno objednat aktuální katalog, který Vám zašleme na jakoukoliv adresu v ČR.
Novinky
×
15. 11. 2019 NOVÉ

LIVIGNO zahajuje lyžařskou sezónu!

Carosello - Sitas zahájilo zimní sezónu o víkendu 9.-10. 11. a pokračuje víkendem 16.-17. 11. Oficiálně středisko informuje o realném předpokladu otevření kompletně celého skiareálu od 30. 11. 2019. Neváhejte a vybírejte z naší nabídky lyžařských zájezdů do Livigna.

01. 11. 2019

Prodej zájezdů na LÉTO 2020 zahájen!

Zahájili jsme prodej letních zájezdů! Nabídka je každým dnem rozšiřována a můžete si ji prohlédnout na našich webových stránkách. Tak neváhejte a pořiďte si letní dovolenou za nejvýhodnější first minute cenu už nyní.
27. 09. 2019

Zkrácené lyžařské zájezdy do Itálie autobusem

Díky našim zkráceným lyžařským zájezdům autobusem je cesta do italských Alp pohodlná a bez starostí. 5 dní plných lyžování a 4 noci v hotelu s polopenzí nabízíme již od 6 990 Kč za osobu. Neztrácejte čas denními přejezdy a užijte si lyžování v Alpách naplno.
01. 09. 2019

Události zimní sezóny 2019/2020 v Alpách

I letos jsme pro vás připravili mnoho skvělých událostí v Alpách. Vyrazit s námi můžete na Ski Opening, Family Week, Fitness týden, Eat & Dance, Family Days, Ski Test a Snow Volleybal. S Nev-Damou se na horách rozhodně nudit nebudete!