NEV-DAMA a.s.

Moje NEV-DAMA

Registrace nového uživatele

T
T
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle informačního memoranda
* tyto údaje jsou povinné
Máte účet? Přihlaste se
Máte účet? Přihlaste se

Výhody registrace do Moje Nev-Dama

  • Založte si u nás skupinu účastníků zájezdu. Může to být Vaše rodina, parta přátel nebo kolegů z práce.
  • Skupin u nás můžete mít hned několik, pak už stačí jen vybrat tu, se kterou chcete cestovat. Hledání zájezdu nebylo nikdy snadnější.
  • Podle vybrané skupiny Vám rovnou vypočítáme celkovou cenu zájezdu za všechny cestující a předvyplníme údaje ve Vaší objednávce.
  • Můžete si uložit jednotlivá ubytování do oblíbených a mít tak stále na očích jejich termíny i aktuální ceny. Vaše oblíbené hotely máte přehledně na jednom místě.
  • Otravují Vás časté e-maily, kde nenajdete to, co hledáte? V Moje Nev-Dama si můžete nastavit personalizovanou poptávku podle svého gusta.
  • Registrovaným členům Mojí Nev-Damy*, kteří se přihlásí k mailingu, nabízíme při nákupu zájezdu do 30. 9. 2024 možnost zrušení dovolené v období 42–35 dní před odjezdem zcela zdarma! Tento benefit platí pro zájezdy s termínem pobytu mezi datem 1. 11. 2024 a 30. 4. 2025.
    *Registrace do Moje NEV-DAMA musí proběhnout před objednáním a uhrazením zájezdu! Pokud se klienti registrují až po nákupu zájezdu, nelze zpětně daného benefitu využít.
×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?