NEV-DAMA a.s.

  • Cestovní pojištění Léto 2020

Cestovní pojištění Léto 2020

Důležité informace

zpět na rozcestník důležitých informací

V tabulkových cenách zájezdů není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Můžete si ho jednoduše koupit u nás za zvýhodněných podmínek (viz dále; i včetně pojištění storna zájezdu).

Fakultativní nabídka pojištění: I letos si můžete vybrat pro Vás ideální variantu z nabídky od specialisty na cestovní pojištění – ERV Evropské pojišťovny, a.s., která vedle vlastní asistenční služby nabízí i garanci on-line vyřízení škod do 7 pracovních dnů od nahlášení. Vedle jednorázového pojištění pro Vás máme také výhodné celoroční pojištění připravené exkluzivně pro klienty NEV-DAMA, cestovní kanceláře FISCHER (viz níže).

Pojištění se řídí Všeobecnými pojistnými podmínkami pro cestovní pojištění ERV Evropské pojišťovny, a. s. Případné pojistné události řešte přímo s pojišťovnou, resp. s její vlastní asistenční službou EURO-CENTER PRAGUE. Pojistnou událost, u které nedošlo k uhrazení nákladů přímo asistenční službou, oznamte bezprostředně po návratu do ČR na webu www.ERVpojistovna.cz nebo na adresu pojišťovny: Křižíkova 237/36a, 186 00 Praha 8.

Podrobnější informace k pojištění, včetně pojistných podmínek, žádejte v cestovní kanceláři.

stáhnout pojistné podmínky

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?