NEV-DAMA a.s.

Cestování 2022: kam jet, jaké jsou vstupní podmínky a přijatá opatření

Ztrácíte se v neustále se měnících podmínkách cestování do jednotlivých zemí
a nepřehledných covid mapách Ministerstva zahraničních věcí ČR? Připravili jsme pro vás aplikaci Covid info, ve které okamžitě zjistíte, co přesně potřebujete na cestu, jaké jsou aktuální podmínky vstupu a návratu i pravidla cestování a jak bude vaše dovolená vypadat. Stačí jen kliknout na vaši vysněnou destinaci.

Covid info - aktuální pravidla cestování a opatření v destinacích

 


Přijatá opatření podléhají častým změnám. Před odjezdem sledujte aktuální podmínky pro vstup do destinace i návrat zpět do ČR ​na webu Ministerstva zahraničních věcí ČR a dopravce. Za případné nesplnění povinností pro vycestování kterýmkoliv z cestujících nenese CK odpovědnost.​

Srovnávač destinací


Kromě přehledných podmínek vstupu a návratu a opatření v jednotlivých zemích obsahuje naše aplikace Covid info také srovnávač destinací, který vám pomůže v případě, že ještě váháte, kam jet. Můžete si tak vybrat destinaci s nejmírnějšími covid opatřeními.

Dovolená bez obav

Nenechte si ujít dovolenou a cestujte s námi bez obav! V případě cestovního omezení z důvodu koronaviru (uzavření hranic, nutnost karantény) můžete svůj zájezd pod značkou NEV-DAMA PARTNER zdarma zrušit a my vám vrátíme peníze v plné výši do 14 dnů.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?