NEV-DAMA a.s.

Popis střediska

Špindlerův Mlýn - nejlepší české horské středisko

Krkonošský Špindlerův Mlýn je po všech stránkách nejlepší české horské středisko, jež jako asi jediné snese srovnání se špičkovou zahraniční konkurencí. Známé je zejména svým zimním lyžařským provozem, konává se zde i Světový pohár, proto jsou páteří areálu vysokokapacitní rychlé moderní sedačkové lanovky. Díky nim se v letní sezóně pěší i cyklisté rychle a snadno dostanou do nejvyšších poloh. Nesmírně rozsáhlá a v horských střediscích v ČR obdoby nemající je nabídka vyžití. Ve městě i jeho okolí najdete mnoho doplňujících aktivit, při kterých si odpočinete, zasportujete a odnesete nezapomenutelné zážitky. Pestrá škála sahá od letní bobové dráhy přes Adventure park, Monkey park, slaňování přehrady Labská, čtyřkolky, koloběžky, jízdu na koních, minigolf, squash, tenis, až po známý aquapark či třeba rybaření. O kvalitě střediska svědčí také nebývalý zájem návštěvníků ze západní a severní Evropy.

Nespočet turistických a cyklistických tras

V letních měsících, ale také na jaře a na podzim, nabízí Špindlerův Mlýn a jeho okolí nespočet turistických a cyklistických tras, naučných stezek i širokou nabídku sportovních a rekreačních aktivit jak pro náročné sportovce, tak pro rodiny s dětmi.

Špindlerův Mlýn a jeho okolí jsou protkány mnoha značenými turistickými trasami, některé z nich vedou z města až na vrcholky hor. Hřebenové túry k prameni Labe, putování po hřebenových boudách, až na nejvyšší horu Sněžku, zde všude prochází turisté a návštěvníci, kteří se seznamují s jedinečnými partiemi Krkonošského národního parku.

I cykloturistika patří do Špindlerova Mlýna a jeho okolí. Šlápnout do pedálů a vyrazit po dobře značených cyklostezkách nebo v letních měsících využít krkonošské cyklobusy, které vás vyvezou do výše položených partií Krkonoš. A kdo zatoužil po troše adrenalinu? Stačí zavítat do Špindl bike parku. V městečku je široká nabídka prodejen, půjčoven a servisů kvalitních kol.

Bohatý společenský život městečka

Špindlerův Mlýn je znám jako "druhá Praha", místo setkávání českých celebrit, bohatý večerní a noční život, najdete zde i celou řadu luxusních obchodů a restaurací. Celkově Špindlerův Mlýn působí velmi dobrým dojmem jako progresivně se rozvíjející městečko, jež se nemusí stydět ani v porovnání s horskými centry alpských velmocí. Navíc logicky oproti Alpám nabídne výrazně snadnější dostupnost a „domácí“ prostředí. Nevýhodou je snad pouze (kvůli vysokému zájmu návštěvníků zejména ze zahraničí) vyšší cenová hladina oproti ostatním areálům v ČR.


Zájezdy a ubytování

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?
×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?