Co je to chalet

Horské chaty a chalety

Toužíte po parádní zimní dovolené v Alpách, na které budete mít zajištěno soukromí a skvělé zázemí? Zapomeňte na hotel a ubytujte se v chaletu!

Co je chalet

Ptáte se, co je to vlastně ten „šalet“? Chalet je rekreační horská chata v alpském stylu s bohatým zázemím a důrazem na soukromí ubytovaných. Sestává zpravidla z jednoho až tří apartmánů s minimální kapacitou 8 osob, které obvykle disponují společenskou místností, jednou či více ložnicemi se sociálním zařízením, kuchyní nebo kuchyňským koutem a často také krbem. Součástí chaletu nebo jeho apartmánů může být taktéž wellness a terasa či balkon. Chalet je vhodný pro skupinu přátel, početnou rodinu a jiné kolektivy.

Novinky
×
06. 02. 2019

SANTA CATERINA - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Od 8. 2.2019 je ukončen z technických důvodů provoz vleku č. 4 Gavia propojujícího centrum střediska s kabinkovou lanovkou. Nahrazuje jej nový travers zapojující vleky č. 6 a 7, a také nová linka místního skibusu pendlující každých 10 minut denně od 8,30 do 17,00 od sedačkové ke kabinkové lanovce v Santa Caterině.
03. 02. 2019

Zimní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na zimní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do alpských středisek za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.
25. 11. 2018

Sněhové zpravodajství

Aktuální sněhové zpravodajství naleznete zde.
Sleva 300 Kč