Co je to chalet

Horské chaty a chalety

Toužíte po parádní zimní dovolené v Alpách, na které budete mít zajištěno soukromí a skvělé zázemí? Zapomeňte na hotel a ubytujte se v chaletu!

Co je chalet

Ptáte se, co je to vlastně ten „šalet“? Chalet je rekreační horská chata v alpském stylu s bohatým zázemím a důrazem na soukromí ubytovaných. Sestává zpravidla z jednoho až tří apartmánů s minimální kapacitou 8 osob, které obvykle disponují společenskou místností, jednou či více ložnicemi se sociálním zařízením, kuchyní nebo kuchyňským koutem a často také krbem. Součástí chaletu nebo jeho apartmánů může být taktéž wellness a terasa či balkon. Chalet je vhodný pro skupinu přátel, početnou rodinu a jiné kolektivy.

Novinky
×
27. 09. 2019

Zkrácené lyžařské zájezdy do Itálie autobusem

Díky našim zkráceným lyžařským zájezdům autobusem je cesta do italských Alp pohodlná a bez starostí. 5 dní plných lyžování a 4 noci v hotelu s polopenzí nabízíme již od 6 990 Kč za osobu. Neztrácejte čas denními přejezdy a užijte si lyžování v Alpách naplno.
13. 06. 2019

2% sleva na lyžařský zájezd!

Od 1. listopadu rozdáváme slevy na lyžařské zájezdy ve výši 2 %! Neváhejte a objednejte si zimní dovolenou na horách co nejdříve – nejlepší termíny a ubytovací kapacity rychle mizí.
01. 06. 2019

Události zimní sezóny 2019/2020 v Alpách

I letos jsme pro vás připravili mnoho skvělých událostí v Alpách. Vyrazit s námi můžete na Ski Opening, Family Week, Fitness týden, Eat & Dance, Family Days, Ski Test a Snow Volleybal. S Nev-Damou se na horách rozhodně nudit nebudete!