NEV-DAMA a.s.

Dětské kluby s animačním programem

Ať už se chystáte na letní nebo zimní pobyt, vyberte si zájezd s dětským klubem, díky kterému si vaše dítě užije rozmanitého programu plného her, soutěží i legrace a navíc získá nové dovednosti a kamarády pod vedením zkušených animátorů.

Dětské kluby na zimní dovolené

Milujete hory a lyžování? Vy i vaše děti si můžete užít perfektní zimní dovolenou díky našim dětským klubům. O vaše ratolesti se postaráme v rámci Funtazie klubu v Rakousku a v rámci Ski Funtazie klubu či Ski Funtazie Academy v Itálii. Tyto dětské kluby s animačním programem zajistí vašim dětem zábavu či výuku lyžování, zatímco vy si můžete nerušeně užívat zimních radovánek.

Ski Funtazie klub

Ski Funtazie klub je dětský animační program spojený s výukou lyžování, který provozujeme ve vybraných italských střediscích. Dopřejte dětem zábavu i rozvoj lyžařských dovedností a sami sobě volné chvíle.

Ski Funtazie Academy

Chcete mít z dětí opravdové lyžařské profíky? Ski Funtazie Academy zajistí vašim ratolestem prvotřídní výuku lyžování ve vybraných střediscích italských Alp od kvalifikovaných česky mluvících instruktorů.

Funtazie klub

Ski Funtazie je dětský animační program fungující ve vybraných rakouských střediscích, který se stará o zábavu pro naše nejmenší klienty, zatímco jejich rodiče mohou nerušeně sjíždět svahy.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?