Last Minute Slovinsko

Poznejte krásy Slovinska za ceny last minute

Slovinsko je dosud trochu opomíjenou destinací. Má ale rozhodně co nabídnout a to během celého roku. Slovinské Alpy rozhodně stojí za návštěvu a pokud si navíc vyberete z last minute nabídky, můžete i výrazně ušetřit.

Užijte si s last minute nezapomenutelnou dovolenou

Zobrazit pouze: Itálii, Francii, nebo Rakousko.

Bohužel nemáme žádné last minute nabídky do Slovinska. Můžete využít naši kompletní nabídky lyžařských zájezdů do Slovinska.

Nevybrali jste si z nabídek zájezdů last minute do Slovinska?

Mohly by vás zaujmout zájezdy do Itálie, Rakouska, Švýcarska, či Francie. Nebo vybírejte z kompletní nabídky last minute.

Ski funtazie klub Ski Funtazie klub

dětský animační program
v českém jazyce

Seznam našich poboček Seznam poboček NEV-DAMA

zájezdy zakoupíte na pobočkách
CK Fischer / NEV-DAMA

Itálie a Francie pro sezónu 2017/2018 již v prodeji!

20. 07. 2017

Byla spuštěna 2. fáze zimního předprodeje. K dispozici budou již i italské a francouzské ubytovací kapacity. Využijte slevy až 17% při koupi zimního lyžařského zájezdu do 31.08. 2017. Nabídka bude postupně doplňována.


Prodej lyžařských zájezdů 2017 / 2018 zahájen !!!

15. 06. 2017

Prodej zimních zájezdů NEV-DAMA zahájen!!! Nabídka je každým dnem rozšířována a můžete si ji prohlédnout na našich webových stránkách. Proto neváhejte, využijte slevy až 17% a buďte first!

Možnosti reklamace a spory

09. 01. 2016

Dovolujeme si Vás informovat, že při zakoupení zájezdu online je rovněž možné k řešení eventuálního sporu využít platformu řešení sporů online. https://www.nev-dama.cz/dulezite-informace/moznosti-reklama-spory  

Náš tip na lyžařské zájezdy

Vybraná lyžařská střediska