Moje NEV-DAMA

Registrace nového uživatele

T
T
Registrací souhlasíte s podmínkami registrace
* tyto údaje jsou povinné
Máte účet? Přihlašte se

Výhody registrace do Moje Nev-Dama

  • Založte si u nás skupinu účastníků zájezdu. Může to být Vaše rodina, parta přátel nebo kolegů z práce.
  • Skupin u nás můžete mít hned několik, pak už stačí jen vybrat tu, se kterou chcete cestovat. Hledání zájezdu nebylo nikdy snadnější.
  • Podle vybrané skupiny Vám rovnou vypočítáme celkovou cenu zájezdu za všechny cestující a předvyplníme údaje ve Vaší objednávce.
  • Můžete si uložit jednotlivá ubytování do oblíbených a mít tak stále na očích jejich termíny i aktuální ceny. Vaše oblíbené hotely máte přehledně na jednom místě.
  • Otravují Vás časté e-maily, kde nenajdete to, co hledáte? V Moje Nev-Dama si můžete nastavit personalizovanou poptávku podle svého gusta.
  • Ve svém účtu si můžete také snadno objednat aktuální katalog, který Vám zašleme na jakoukoliv adresu v ČR.
Novinky
×
05. 04. 2019

V Alpách se stále lyžuje...

Přestože se nezadržitelně blíží závěr lyžařské sezóny, v Alpách se stále jezdí. Právě v těchto týdnech si užijete báječné jarní lyžování na krásně upravených, prakticky liduprázdných, svazích.

Je to k nevíře, ale 04.04. nasněžilo cca 1m nového sněhu v oblastech Alta Vallteliny a Tonale. Velikonoce je možné strávit na sněhu :)

22. 03. 2019

Odklon doporučené trasy do středisek LIVIGNO, BORMIO, SANTA CATERINA a MADESIMO

Vzhledem k sesuvu půdy ve Švýcarsku platí omezení trasy přes přechod Martina, který je do odvolání uzavřen. Posíláme tedy návrh objízdné trasy pro klienty, kteří jedou do Madesima a do oblasti Alta Valtellina (Livigno, Bormio a Santa Caterina).

 

NAUDERS, RESIA PASS, MALLES VENOSTA, TUBRE, SANTA MARIA, PASSO DEL FORNO a dále tunel Livigno a do Madesima pokračujte směr Zernez a následně dle odjezdových pokynů.
06. 02. 2019

SANTA CATERINA - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Od 8. 2.2019 je ukončen z technických důvodů provoz vleku č. 4 Gavia propojujícího centrum střediska s kabinkovou lanovkou. Nahrazuje jej nový travers zapojující vleky č. 6 a 7, a také nová linka místního skibusu pendlující každých 10 minut denně od 8,30 do 17,00 od sedačkové ke kabinkové lanovce v Santa Caterině.
Sleva 300 Kč