NEV-DAMA a.s.

Francie: lyžování v Alpách

Francouzské lyžařské svahy, zejména pak v oblasti Savojska, patří k tomu absolutně nejlepšímu nejen v evropském, ale i světovém měřítku. Platí to o sjezdovkách, volném terénu i freestylových areálech.

Hlavní benefity francouzských Alp

 • sjezdovky jsou výjimečné z hlediska délky, šířky, propojení a hlavně vzdálenosti od residencí (zpravidla maximálně do 100 m)
 • lyžování ve vysoké nadmořské výšce jako větší záruka kvalitní sněhové pokrývky
 • každým rokem se zvyšující kvalita lanovek i umělého zasněžování
 • téměř nekonečné možnosti jízdy ve volném terénu
 • široký výběr středisek od těch nejlevnějších až po top resorty světového formátu
 • vynikající francouzská gastronomie

Unikátní propojení sjezdovek a nabídka pro všechny lyžaře

Náročnost sjezdových tratí je přizpůsobena požadavkům všech návštěvníků, a to ať se jedná o úplné začátečníky, rodiny s dětmi či lyžařské experty. Navíc v každém středisku najdete i alespoň jeden freestylový areál a povětšinou zde nechybí ani boardercrossová trať, zábavné zóny pro děti nebo ty nejnáročnější černé sjezdovky.

Naprosto unikátní je rozsáhlost jednotlivých skiareálů a jejich vzájemná propojenost. Nejlepším příkladem budiž střediska v oblasti Les Trois Vallées se 610 km sjezdovek, Tignes – Val d´Isère či Alpe d´Huez Grand Domaine Ski. Tady musíme Francii postavit na pomyslný vrchol evropského lyžování. Ve francouzských Alpách jednoduše sundáte lyže jen při nástupu do kabinové lanovky.

Systémy umělého zasněžování a modernizace areálů

Ve Francii vždy platilo, že vysoká nadmořská výška středisek zaručovala dostatek sněhu od prosince do konce dubna. S postupným oteplováním se ale změnila i tamní sněhová situace a v posledních letech se tak i ve Francii hodně investuje do systémů umělého zasněžení. Nemalé investice tečou také do dalšího rozšiřování skiareálů ve vyšších nadmořských výškách a též do nejvýkonnějších šesti- a osmisedačkových lanovek či nových kabin a kabinek. Ačkoliv v některých střediscích v méně frekventovaných částech skiareálů stále zůstávají staré sedačky, situace se každoročně zlepšuje. Ke klíčovému propojení v rámci větších skiareálů nicméně slouží především velkokapacitní kabiny, které snadno odolávají i silnému větru.

Sjezdovky začínající před dveřmi Vaší residence

Jedno podstatné hledisko pro pohodlné lyžování jsme nezmínili – blízkost residencí vzhledem ke sjezdovkám. Zde Francouzi v šedesátých a sedmdesátých letech využili beze zbytku výhody, kterou jim poskytla řídce obydlená vysokohorská údolí. Po naplánování sjezdovek a systému přepravních zařízení se věnovali projektování residencí a infrastruktury. Výsledkem je v Evropě výjimečná dostupnost sjezdovek, když k místu nazutí lyží průměrně nemusíte od místa ubytování absolvovat více než 100 metrů. Ba naopak. Velké množství residencí a hotelů umožňuje obout lyže hned u dveří. V tomto bodě je rozdíl mezi Francií a Rakouskem či Itálií přímo propastný.

Freeride – jízda ve volném terénu

Jedinečnost lyžování ve francouzských Alpách spočívá i v široké nabídce lyžování ve volném terénu. Jsou střediska, kde po vydatném sněžení zaměstnanci skiareálů záměrně některé jinak upravované svahy neupravují a nechávají je k dispozici jako kontrolované freeridové zóny. Jinde stačí vyjet jen pár metrů od upravené sjezdovky a můžete „řádit“ v hlubokému prašanu či si sjednat průvodce a vyrazit na ověřený freeridový svah. Pro ty nejzkušenější je pak v některých střediscích u italských hranic v nabídce i tzv. helisking / heliboarding. Tato extrémní zábava, vysazování z vrtulníku na vrcholcích zasněžených masivů, je povolena právě pouze v Itálii. Ve Francii je povoleno jen vyzvednutí vrtulníkem v údolí po absolvování sjezdu.

Při jakýchkoliv aktivitách mimo vyznačené tratě VŽDY dbejte zásad pohybu ve volném terénu. Nezapomeňte na adekvátní pojištění, nezbytné vybavení (sonda, lavinový vyhledávač – tzv. pípák, lopata a ABS batoh) a zkušeného průvodce.

Mínusy? Snad jen dopravní dostupnost a občas stísněnější apartmány…

Sevřenost horských údolí je sice výhodou pro jejich vzájemné lyžařské propojení, o to více však znevýhodňuje dopravní dosažitelnost. Na posledních kilometrech je nutno překonat převýšení od 500 do 1.300 metrů, což ve spojení s horskými serpentinami může v závěrečném úseku cesty představovat dopravní zácpu. Po ujetí vzdálenosti okolo 1.100 km může být tento „finiš“ pro některé řidiče náročnější. Důležité je také upozornit na charakter některých ubytovacích jednotek, zejména pak v rámci privátních apartmánů nebo starších residencí, kde je prostornost a větší opotřebovanost vybavení tím posledním, čím byste se chtěli pochlubit před kamarády třeba na sociálních sítích. Tento typ ubytování nabízíme zejména kvůli nejmenší ekonomické náročnosti. Mnoho residencí však prošlo za poslední roky alespoň částečnými rekonstrukcemi a malé apartmány se tak alespoň zvelebily. Nové residence pak splňují ty nejvyšší „ubytovací“ nároky, včetně dostatku úložných prostor, nabídky wellness aktivit, či posezení v lobby u krbu. Posuďte sami a vyberte si z naší široké nabídky.

Pomyslná třešnička na francouzském dortu

Opustíme-li téma lyžování a ubytování, musíme se ještě zmínit o místní gastronomii. Každodenní posezení v restauraci si vzhledem k cenové náročnosti jistě všichni dovolit nemohou, ale výtečnou francouzskou kuchyni by měl ochutnat každý. Tradiční a moderní francouzská kuchyně či savojské speciality nepřeberný výběr sýrů všech chutí a konzistencí, bezkonkurenční červená vína nebo třeba roztékající se čokoládový fondant – to jsou lákadla, která Vás bezpochyby nadchnou, a lze jim jen těžko odolat.

Návštěvu Francie Vám můžeme jen vřele doporučit, protože atmosféru zdejšího lyžování snad ani nejde popsat slovy, ta se musí prostě zažít na vlastní kůži.

Možnost návštěvy významných FIS závodů

A aby lákadel, pro která stojí v zimě navštívit zemi galského kohouta, nebylo málo, uvedeme ještě pár příkladů významných FIS závodů, jež stojí za to v zimní sezóně 2021/2022 navštívit. Bílý kolotoč Světového poháru ve sjezdovém lyžování má ve Francii řadu pravidelných zastávek. Tradiční destinací zahajující hlavní lyžařskou sezónu v Evropě je Val d´Isère. 11.–12. 12. 2021 zde muži absolvují slalom a obří slalom, ženy pak za několik dní (16.–19. 12.) 3 sjezdy a super-G. 21. 12. se ženy představí v obřím slalomu v Courchevelu. Na kvalitní závody v alpském lyžování se však můžete podívat i v rámci Evropského poháru, třeba v Orcières 1850 (ženy 10.–16. 1. 2022 4 sjezdy a 2 obří slalomy. Světový pohár mužů i žen ve skicrossu můžete shlédnout 3.–5. prosince 2021 ve Val Thorens.

celý popis země

 • hotelové
 • apartmánové
Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Isere

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Heliski Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 250 km
Přepravní zařízení:
 • 21
 • 19
 • 22
Praha 1170 km
Nadmořská výška: 1125 - 3330 m Brno 1375 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 16 301 Kč

17 zájezdů

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Savoie

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding
Sjezdové tratě 310 km
+
Přepravní zařízení:
 • 0
 • 27
 • 36
Praha 1135 km
Nadmořská výška: 1100 - 2620 m Brno 1265 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 16 910 Kč

4 zájezdy

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Hautes Alpes

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling Lázně
Sjezdové tratě 250 km
Přepravní zařízení:
 • 7
 • 20
 • 25
Praha 1090 km
Nadmořská výška: 1200 - 2800 m Brno 1220 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 16 301 Kč

6 zájezdů

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Isere

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Krytý či venkovní vyhřívaný bazén v rámci platnosti skipasu Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení v rámci platnosti skipasu Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 225 km
Přepravní zařízení:
 • 8
 • 21
 • 18
Praha 1170 km
Nadmořská výška: 1300 - 3568 m Brno 1375 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 17 837 Kč

22 zájezdů

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Savoie - Paradiski

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Dětský park Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Heliski Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 200 km
Přepravní zařízení:
 • 10
 • 27
 • 12
Praha 1155 km
Nadmořská výška: 1200 - 3226 m Brno 1360 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 31 262 Kč

3 zájezdy

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Savoie - Les Trois Vallées

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Měřené sjezdové úseky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt
Sjezdové tratě 160 km
Přepravní zařízení:
 • 8
 • 13
 • 5
Praha 1140 km
Nadmořská výška: 1450 - 2850 m Brno 1345 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 20 909 Kč

9 zájezdů

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Hautes Alpes

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding
Sjezdové tratě 78 km
Přepravní zařízení:
 • 0
 • 8
 • 3
Praha 1110 km
Nadmořská výška: 1400 - 2689 m Brno 1235 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 12 653 Kč

5 zájezdů

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Hautes Alpes

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Měřené sjezdové úseky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 180 km
Přepravní zařízení:
 • 2
 • 15
 • 21
Praha 1120 km
Nadmořská výška: 1650 - 2750 m Brno 1245 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 15 149 Kč

9 zájezdů

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Savoie - Tignes - Val d´Isère

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén v rámci platnosti skipasu Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Heliski Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 150 km
Přepravní zařízení:
 • 6
 • 23
 • 14
Praha 1175 km
Nadmořská výška: 1550 - 3456 m Brno 1380 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 27 766 Kč

7 zájezdů

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Savoie

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Dětský park Upravované tratě pro sáňky Měřené sjezdové úseky Heliski Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 125 km
Přepravní zařízení:
 • 2
 • 13
 • 14
Praha 1175 km
Nadmořská výška: 1300 - 2800 m Brno 1375 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 19 670 Kč

4 zájezdy

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Savoie - Les Trois Vallées

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Dětský park Upravované tratě pro sáňky Měřené sjezdové úseky Půjčovna sněžných skútrů Heliski Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 150 km
Přepravní zařízení:
 • 9
 • 15
 • 1
Praha 1105 km
Nadmořská výška: 900 - 3230 m Brno 1310 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 22 061 Kč

12 zájezdů

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Savoie

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Měřené sjezdové úseky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 160 km
Přepravní zařízení:
 • 2
 • 17
 • 10
Praha 1145 km
Nadmořská výška: 1430 - 2750 m Brno 1255 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 17 278 Kč

8 zájezdů

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Alpes de Haute Provence

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 180 km
Přepravní zařízení:
 • 4
 • 12
 • 16
Praha 1325 km
Nadmořská výška: 1500 - 2600 m Brno 1435 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 13 482 Kč

4 zájezdy

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Savoie - Les Trois Vallées

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Noční lyžování v rámci platnosti skipasu Upravované tratě pro sáňky Měřené sjezdové úseky Půjčovna sněžných skútrů Heliski Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 150 km
Přepravní zařízení:
 • 14
 • 16
 • 6
Praha 1090 km
Nadmořská výška: 650 - 2952 m Brno 1295 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 25 558 Kč

2 zájezdy

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Savoie - Paradiski

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Krytý tenisový kurt Bowling
Sjezdové tratě 225 km
Přepravní zařízení:
 • 12
 • 31
 • 26
Praha 1150 km
Nadmořská výška: 1250 - 3250 m Brno 1355 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 17 646 Kč

7 zájezdů

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Haute Savoie

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén v rámci platnosti skipasu Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Dětský park Měřené sjezdové úseky Heliski Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 109 km
Přepravní zařízení:
 • 10
 • 14
 • 14
Praha 980 km
Nadmořská výška: 1035 - 2765 m Brno 1185 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 28 134 Kč

1 zájezd

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Savoie

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Služby místního skibusu Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Dětský park Upravované tratě pro sáňky
Sjezdové tratě 70 km
Přepravní zařízení:
 • 1
 • 4
 • 2
Praha 1150 km
Nadmořská výška: 1150 - 2737 m Brno 1355 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 15 070 Kč

2 zájezdy

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Savoie

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Dětský park Heliski Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 152 km
Přepravní zařízení:
 • 1
 • 20
 • 13
Praha 1030 km
Nadmořská výška: 1176 - 2800 m Brno 1235 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 26 662 Kč

2 zájezdy

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Hautes Alpes

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Upravované tratě pro sáňky Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 100 km
Přepravní zařízení:
 • 0
 • 8
 • 9
Praha 1155 km
Nadmořská výška: 1550 - 2700 m Brno 1295 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 12 653 Kč

4 zájezdy

Lyžařsky
*****
Komplexně
*****

Francie, Hautes Alpes

Služby místního skibusu v rámci platnosti skipasu či zdarma Krytý či venkovní vyhřívaný bazén Zimní stadion či ledová plocha pro bruslení Dětský park Půjčovna sněžných skútrů Tandemový paragliding Bowling
Sjezdové tratě 100 km
Přepravní zařízení:
 • 3
 • 7
 • 19
Praha 1210 km
Nadmořská výška: 1850 - 2725 m Brno 1350 km

2 dospělí

Skipas na 6 dní v ceně

od 15 254 Kč

4 zájezdy

Francie, Haute Savoie

Sjezdové tratě 0 km
Přepravní zařízení:
 • 0
 • 0
 • 0
doba letu Praha – 0 h Praha 0 km

123 zájezdů / ubytování

Toto ještě není vše!

Ale žádný strach, až budou všechny zájezdy on-line, pošleme Vám upozornění mailem.

*****

Francie, Les 2 Alpes

 • 300 m
 • ***
 • BS
 • Ne
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
6 místností: chalet 14

dospělý od 11 030 Kč / os..

4. 12. – 11. 12. 21, chalet 14

Sleva až 6 %

Detail zájezdu

*****

Francie, Les 2 Alpes

 • 100 m
 • **
 • BS
 • Ne
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
6 místností: chalet 12

dospělý od 10 550 Kč / os..

4. 12. – 11. 12. 21, chalet 12

Sleva až 6 %

Detail zájezdu

*****

Francie, Les Arcs

 • 20 m
 • ***
 • BS
 • Ano
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
2 místnosti: bilo 4
3 místnosti: trilo 6 typ A, trilo 6 typ B
4 místnosti: quadrilo 8

dospělý od 8 363 Kč / os..

11. 12. – 18. 12. 21, trilo 6 typ A

Sleva až 12 %

Detail zájezdu

*****

Francie, Val Thorens

 • 0 m
 • ***
 • BS
 • Ano
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
2 místnosti: bilo 4, bilo 2
3 místnosti: trilo 4, trilo 6, trilo 4 Privilege
4 místnosti: quadrilo 6, quadrilo 6 Exclusive
5 místností: quintilo 8

dospělý od 15 999 Kč / os..

4. 12. – 11. 12. 21, trilo 6

Sleva až 12 %

Detail zájezdu

♣♣♣♣

Francie, Alpe d´Huez

 • <50 m
 • **
 • BS
 • Ano
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
6 místností: chalet 12 typ A, chalet 12 typB
7 místností: chalet 12 typ B
8 místností: chalet 15 typ A
9 místností: chalet 15 typ B

dospělý od 10 454 Kč / os..

11. 12. – 18. 12. 21, chalet 12 typ A

Sleva až 6 %

Detail zájezdu

****

Francie, Alpe d´Huez

 • 100 m
 • ***
 • BS
 • Ano
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
2 místnosti: bilo 4, bilo 6
3 místnosti: trilo 6
4 místnosti: quadrilo 8
5 místností: quintilo 10

dospělý od 10 143 Kč / os..

11. 12. – 18. 12. 21, bilo 6

Sleva až 9 %

Detail zájezdu

****

Francie, Alpe d´Huez

 • 20 m
 • **
 • BS
 • Ne
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
místností: chalet 14

dospělý od 10 646 Kč / os..

11. 12. – 18. 12. 21, chalet 14

Sleva až 6 %

Detail zájezdu

♣♣♣♣

Francie, Alpe d´Huez

 • 20 m
 • ***
 • BS
 • Ne
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
1 místnost: studio 4
2 místnosti: bilo 4, bilo 6

dospělý od 6 614 Kč / os..

11. 12. – 18. 12. 21, bilo 6

Sleva až 6 %

Detail zájezdu

****

Francie, Alpe d´Huez

 • <50 m
 • ***
 • BS
 • Ano
 • Info
 • ZDARMA

Dostupné typy ubytování:
2 místnosti: bilo 2
3 místnosti: trilo 4
4 místnosti: quadrilo 6
5 místností: quintilo 8
6 místností: sextilo 10
7 místností: septilo 12
8 místností: oktilo 14

dospělý od 8 547 Kč / os..

11. 12. – 18. 12. 21, oktilo 14

Sleva až 12 %

Detail zájezdu

♣♣♣♣

Francie, Alpe d´Huez

 • 80 m
 • ***
 • BS
 • Ano
 • Info
 • PŘÍPL.

Dostupné typy ubytování:
2 místnosti: bilo 4, bilo 6
3 místnosti: trilo 6

dospělý od 6 947 Kč / os..

9. 4. – 16. 4. 22, trilo 6

Sleva až 9 %

Detail zájezdu
×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?