Nejlevnější lyžařská střediska v Alpách

Levné lyžařské zájezdy

Toužíte po zimní dovolené v Alpách, ale máte nízký rozpočet? Díky našim levným lyžařským zájezdům můžete mít dovolenou na horách za neodolatelnou cenu!

Lyžování v Alpách za cenu dovolené v Čechách

Bohaté příděly sněhu, fascinující horské scenérie, sluncem zalité svahy ve vysokých nadmořských polohách a hlavně perfektně upravené sjezdovky, nejmodernější přepravní zařízení, komfortní ubytování, prvotřídní dětské lyžařské školky a špičkové snowparky – tak vypadá lyžařská dovolená v Alpách. Rádi byste si ji dopřáli, ale nemáte na ni příliš vysoký rozpočet? Nezoufejte. Dáme vám skvělé tipy na nejlevnější lyžařská střediska v Alpách, kde můžete lyžovat za cenu zimní dovolené v Čechách.

Monte Bondone

Italské středisko Monte Bondone v lyžařské oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta nabízí skvělé lyžařské zázemí za neodolatelně nízké ceny, díky čemuž se řadí mezi nejžádanější alpská střediska v naší nabídce. Kromě týdenních zájezdů navíc díky našim zkráceným pobytům na 3 až 4 noci můžete za lyžařský zájezd do Monte Bondone ušetřit ještě více peněz. Lyžařské terény Monte Bondone jsou vhodné pro každého od začátečníků a rodin s dětmi až po pokročilé lyžaře. Celkem 22 km sjezdovek, 37 km běžeckých tratí, 2 skvělé snowparky, dětský park, volné terény a stoprocentní pokrytí sjezdovek systémem umělého zasněžování zajišťuje perfektní lyžařskou dovolenou.

Borno – Monte Altissimo

Skvělý poměr kvality a ceny nabízí taktéž italské středisko Borno – Monte Altissimo v oblasti Valle Camonica. Téměř 20 km sjezdovek různých náročností umístěných v krásné přírodě láká do tohoto malého, ale velmi příjemného střediska především Italy z blízkých měst. Na své si zde přijde téměř každý – freestylisty potěší prvotřídní Play Snowpark se 4 liniemi překážek a nejmenší lyžaře a začátečníky zase vyhlášená lyžařská a snowboardová škola.

Chiesa Valmalenco

Ceny ve fantastickém italském středisku Chiesa Valmalenco v lyžařské oblasti Valtellina jsou někdy až úsměvné. Kdo by nechtěl mít za cenu lyžování v ČR k dispozici pestrý výběr více než 30 km sjezdových a běžeckých tratí v překrásných alpských scenériích, 2 snowparky, širokou nabídku volného terénu a především dle statistik neobvykle bohatou sněhovou nadílku až do pozdních jarních dnů? Dokonalá upravenost a nezaplněnost lyžařských terénů v pracovních dnech je jen dalším velkým bonusem střediska Chiesa Valmalenco.

Foppolo

Když porovnáme ceny italského skiareálu Foppolo v oblasti Val Brembana se středisky v ČR, můžeme mnohé z českých skiareálů označit drahými. Foppolo za bezkonkurenční ceny nabízí téměř 33 km sjezdovek různých obtížností, 9 km běžeckých tratí a 3 snowparky. Velkým magnetem tohoto střediska jsou také bohaté příděly sněhu, kvalitní úprava a relativní nezaplněnost lyžařských svahů i pohostinnost místních horalů.

Sappada

Výborný poměr kvality a ceny najdete i v lyžařském středisku Sappada v italském regionu Friuli. Sappada láká milovníky zimních sportů především díky své jedinečné kráse v obklopení dolomitských velikánů a kouzlu tradiční horské osady. Skládá se z několika menších skiareálů, jež svojí nabídkou uspokojí úplně každého. Celkem středisko Sappada disponuje 20 km sjezdových a 25 km oblíbených běžeckých tratí i obrovským dětským zábavním parkem na sněhu.

Novinky
×
05. 04. 2019

V Alpách se stále lyžuje...

Přestože se nezadržitelně blíží závěr lyžařské sezóny, v Alpách se stále jezdí. Právě v těchto týdnech si užijete báječné jarní lyžování na krásně upravených, prakticky liduprázdných, svazích.

Je to k nevíře, ale 04.04. nasněžilo cca 1m nového sněhu v oblastech Alta Vallteliny a Tonale. Velikonoce je možné strávit na sněhu :)

22. 03. 2019

Odklon doporučené trasy do středisek LIVIGNO, BORMIO, SANTA CATERINA a MADESIMO

Vzhledem k sesuvu půdy ve Švýcarsku platí omezení trasy přes přechod Martina, který je do odvolání uzavřen. Posíláme tedy návrh objízdné trasy pro klienty, kteří jedou do Madesima a do oblasti Alta Valtellina (Livigno, Bormio a Santa Caterina).

 

NAUDERS, RESIA PASS, MALLES VENOSTA, TUBRE, SANTA MARIA, PASSO DEL FORNO a dále tunel Livigno a do Madesima pokračujte směr Zernez a následně dle odjezdových pokynů.
06. 02. 2019

SANTA CATERINA - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Od 8. 2.2019 je ukončen z technických důvodů provoz vleku č. 4 Gavia propojujícího centrum střediska s kabinkovou lanovkou. Nahrazuje jej nový travers zapojující vleky č. 6 a 7, a také nová linka místního skibusu pendlující každých 10 minut denně od 8,30 do 17,00 od sedačkové ke kabinkové lanovce v Santa Caterině.
Sleva 300 Kč