Nejlevnější lyžařská střediska v Alpách

Levné lyžařské zájezdy

Toužíte po zimní dovolené v Alpách, ale máte nízký rozpočet? Díky našim levným lyžařským zájezdům můžete mít dovolenou na horách za neodolatelnou cenu!

Lyžování v Alpách za cenu dovolené v Čechách

Bohaté příděly sněhu, fascinující horské scenérie, sluncem zalité svahy ve vysokých nadmořských polohách a hlavně perfektně upravené sjezdovky, nejmodernější přepravní zařízení, komfortní ubytování, prvotřídní dětské lyžařské školky a špičkové snowparky – tak vypadá lyžařská dovolená v Alpách. Rádi byste si ji dopřáli, ale nemáte na ni příliš vysoký rozpočet? Nezoufejte. Dáme vám skvělé tipy na nejlevnější lyžařská střediska v Alpách, kde můžete lyžovat za cenu zimní dovolené v Čechách.

Monte Bondone

Italské středisko Monte Bondone v lyžařské oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta nabízí skvělé lyžařské zázemí za neodolatelně nízké ceny, díky čemuž se řadí mezi nejžádanější alpská střediska v naší nabídce. Lyžařské terény Monte Bondone jsou vhodné pro každého od začátečníků a rodin s dětmi až po pokročilé lyžaře. Celkem 22 km sjezdovek, 37 km běžeckých tratí, 2 skvělé snowparky, dětský park, volné terény a stoprocentní pokrytí sjezdovek systémem umělého zasněžování zajišťuje perfektní lyžařskou dovolenou.

Borno – Monte Altissimo

Skvělý poměr kvality a ceny nabízí taktéž italské středisko Borno – Monte Altissimo v oblasti Valle Camonica. Téměř 20 km sjezdovek různých náročností umístěných v krásné přírodě láká do tohoto malého, ale velmi příjemného střediska především Italy z blízkých měst. Na své si zde přijde téměř každý – freestylisty potěší prvotřídní Play Snowpark se 4 liniemi překážek a nejmenší lyžaře a začátečníky zase vyhlášená lyžařská a snowboardová škola.

Chiesa Valmalenco

Ceny ve fantastickém italském středisku Chiesa Valmalenco v lyžařské oblasti Valtellina jsou někdy až úsměvné. Kdo by nechtěl mít za cenu lyžování v ČR k dispozici pestrý výběr více než 30 km sjezdových a běžeckých tratí v překrásných alpských scenériích, 2 snowparky, širokou nabídku volného terénu a především dle statistik neobvykle bohatou sněhovou nadílku až do pozdních jarních dnů? Dokonalá upravenost a nezaplněnost lyžařských terénů v pracovních dnech je jen dalším velkým bonusem střediska Chiesa Valmalenco.

Foppolo

Když porovnáme ceny italského skiareálu Foppolo v oblasti Val Brembana se středisky v České republice, můžeme mnohé z českých skiareálů označit drahými. Foppolo za bezkonkurenční ceny nabízí téměř 33 km sjezdovek různých obtížností, 9 km běžeckých tratí a 3 snowparky. Velkým magnetem tohoto střediska jsou také bohaté příděly sněhu, kvalitní úprava a relativní nezaplněnost lyžařských svahů i pohostinnost místních horalů.

Sappada

Výborný poměr kvality a ceny najdete i v lyžařském středisku Sappada v italském regionu Friuli. Sappada láká milovníky zimních sportů především díky své jedinečné kráse v obklopení dolomitských velikánů a kouzlu tradiční horské osady. Skládá se z několika menších skiareálů, jež svojí nabídkou uspokojí úplně každého. Celkem středisko Sappada disponuje 20 km sjezdovek a 25 km oblíbených běžeckých tratí i obrovským dětským zábavním parkem na sněhu.

Novinky
×
27. 09. 2019

Zkrácené lyžařské zájezdy do Itálie autobusem

Díky našim zkráceným lyžařským zájezdům autobusem je cesta do italských Alp pohodlná a bez starostí. 5 dní plných lyžování a 4 noci v hotelu s polopenzí nabízíme již od 6 990 Kč za osobu. Neztrácejte čas denními přejezdy a užijte si lyžování v Alpách naplno.
13. 06. 2019

Až 10% sleva na lyžařský zájezd!

V případě uzavření smlouvy o zájezdu do 31. října rozdáváme až 10% slevy za včasný nákup. Neváhejte a objednejte si zimní dovolenou na horách co nejdříve – nejlepší termíny a ubytovací kapacity rychle mizí.
01. 06. 2019

Události zimní sezóny 2019/2020 v Alpách

I letos jsme pro vás připravili mnoho skvělých událostí v Alpách. Vyrazit s námi můžete na Ski Opening, Family Week, Fitness týden, Eat & Dance, Family Days, Ski Test a Snow Volleybal. S Nev-Damou se na horách rozhodně nudit nebudete!