NEV-DAMA a.s.

6 důvodů, proč na hory s cestovkou

S cestovkou, nebo na vlastní pěst? Téma, které každý rok řeší mnoho lyžařů. My máme samozřejmě jasno, jednoznačně s cestovkou! Nejsme totiž jen prodejcem lyžařských zájezdů, ale partnerem na vaši dovolenou od vyhledávání ideálního hotelu přes rady ohledně výběru lyžařského vybavení či střediska až po zajišťování akcí a aktivit v Alpách. A důvodů, proč se lyžařská dovolená s CK vyplatí více než cestovat individuálně, jsou přímo hory.

Nižší cena ubytování a skipasů

Díky naší dlouholeté spolupráci nejen s alpskými hoteliéry jsme schopni pro naše klienty mířící na české svahy i do zahraničí vyjednat speciální ceny ubytování, na které individuální cestovatelé jen těžko dosáhnou. Totéž platí i pro skipasy. Navíc máme slevy pro stálé i nové klienty a skupinové slevy.


Možnost bezplatného storna

Nad rámec cestovního pojištění a obvyklých storno podmínek vám pod značkou SKI PARTNER nabízíme lyžařskou dovolenou s jistotou, že o vaše finanční prostředky nepřijdete ani v případě, že do vámi vybraného lyžařského střediska nebude z důvodu covid-19 možné odcestovat, a to dle podmínek každého konkrétního typu SKI PARTNERA. Peníze za případné storno zájezdu vám v plné výši vrátíme na účet do 14 dnů. 

Garance sněhu

S námi vás obleva nezaskočí. Díky našemu benefitu garance sněhu si můžete vybrat z více než 300 ubytování na horách s jistotou vrácení peněz, pokud by v termínu vašeho pobytu nebyla příznivá sněhová situace.

Kvalitní ubytování bez starostí

Když si hledáte ubytování na vlastní pěst, nevíte, jak je ubytovatel spolehlivý, zda inzeruje aktuální fotky, recenze a přesné informace, zda poskytuje opravdu kvalitní služby a musíte strávit mnoho času hledáním a komunikací při rezervaci. To vám s cestovní kanceláří nehrozí. NEV-DAMA spolupracuje s mnoha spolehlivými a ověřenými hoteliéry, kteří se nám za dlouhá léta spolupráce osvědčili a jsou pro naše klienty zárukou kvalitních služeb. Navíc celý proces rezervace vyřešíme samozřejmě za vás.

Zajištění lyžařského vybavení přímo ve středisku

Nemáte vlastní lyžařskou či snowboardingovou výbavu? Díky možnosti půjčení skisetu ve středisku, kterou nabízíme našim klientům mířících do všech francouzských a vybraných italských skiareálů, nebudete muset nic složitě shánět ani převážet. Stačí si zarezervovat požadované vybavení z pohodlí domova za zvýhodněnou cenu a vyzvednout až ve středisku.

Benefity v ceně zájezdu

Instruktor lyžování nebo snowboardingu, dětský klub Ski Funtazie s výukou lyžování nebo dokonce nadupaná Ski Funtazie Academy pro nejnáročnější malé lyžaře, welcome drink – to jsou benefity, které vám ve vybraných střediscích nabízíme k zimní dovolené zdarma.


Vždy aktuální informace

Samozřejmostí je, že vám k lyžařské dovolené poskytneme veškeré důležité informace a pokyny, ať už se týkají cesty do střediska, specifik, na které byste si měli dát ve vaší cílové destinaci pozor nebo aktuálních vstupních podmínek a opatření v souvislosti s onemocněním covid-19. Navíc vám jsou k dispozici naši pracovníci, kteří vám rádi poradí se vším, co byste jen mohli potřebovat.

Co je Moje NEV-DAMA

Registrujte se a získejte spoustu výhod a nové nabídky jako první. Oblíbené zájezdy, hlídací pes a cestovní skupiny přehledně na jednom místě.

Chci se registrovat
×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?