NEV-DAMA a.s.

Silvestr na horách

DOPORUČUJEME NEJLEPŠÍ STŘEDISKA PRO SILVESTROVSKÝ POBYT

Silvestrovské oslavy patří k jedněm z nejlepších a nejživějších akcí celého roku. A co teprve silvestrovské oslavy na horách – čekají vás na nich grandiózní párty s hudbou a zábavou, nejrůznější show, impozantní ohňostroje, skvělá atmosféra a samozřejmě také lyžování a jiné zimní radovánky. Vyberte si z našich tipů na nejlepší střediska pro silvestrovský pobyt a užijte si nezapomenutelné oslavy nového roku plné lyžování v italských, rakouských či francouzských Alpách, Tatrách nebo na českých horách.

Silvestr v italských Alpách

Silvestr v Dolomitech

Cortina d’Ampezzo

Silvestr na horách ve středisku Cortina d’Ampezzo se bude líbit především těm, kteří chtějí prožít novoroční oslavy opravdu ve velkém. Silvestrovskou noc začněte aperitivem ve vyhlášených lokálech jako LP26, Hotel de la Poste nebo La Tavernetta a pokračujte bujarou diskotékou v klubu Belvedere, Blu Room, Bilbo či Vip Club. Až se z veselých silvestrovských oslav vzpamatujete, dopřejte si nákupy na pěší zóně Corso d'Italia.

Silvestrovské pobyty Cortina d’Ampezzo:

Kronplatz / Plan de Corones

Nechce se vám vzdávat zimních radovánek ani o silvestrovské noci? Vyrazte do střediska Kronplatz / Plan de Corones. V Riscone budete svědky sjezdu lyžařských instruktorů s pochodněmi i akrobatického lyžování. Městečko San Vigilio di Marebbe zase nabízí bohatý silvestrovský program s muzikou a ohňostrojem.

Val di Fiemme / Obereggen

Návštěvníci střediska Val di Fiemme / Obereggen by si na Silvestra rozhodně neměli nechat ujít oslavy ve městech Cavalese či Predazzo, kde je připraven bohatý kulturní program v podobě koncertů a dalších zajímavých doprovodných akcí.

Val di Fassa e Carezza

Jedinečná podívaná se pro návštěvníky střediska Val di Fassa e Carezza připravuje ještě před koncem roku (30. 12. 2019) v Pozza di Fassa. U sjezdovky Aloch se mezi 18. a 20. hodinou odehraje zábavný program s akrobacií na sněhu, hudbou a sjezdem s pochodněmi.

Civetta

Milovníkům kulinářských zážitků doporučujeme strávit Silvestra ve středisku Civetta, které je známé skvělými silvestrovskými večeřemi na horských chatách.

Silvestrovské pobyty Civetta:

Arabba / Mamolada

Pokud si pro váš silvestrovský pobyt na horách vyberete středisko Arabba / Marmolada, budete svědky efektního sjezdu lyžařských instruktorů s pochodněmi do centrální Arabby.

Silvestrovský pobyt Arabba / Mamolada:

Hotel Principe Marmolada

Livigno

Silvestr v Livignu

Ve středisku Livigno nebudete o silvestrovské noci vědět, co dřív. Od 18 hodin probíhá organizovaný sjezd lyžařských instruktorů s pochodněmi, horské restaurace Mottolino a Carosello večer pořádají speciální silvestrovskou zábavu (možnost nechat se vyvést na sněžných skútrech či rolbách) a po celém městečku se koná mnoho párty a diskoték až do brzkých ranních hodin. Nebudou chybět ani honosné ohňostroje.

Silvestrovské pobyty Livigno:

Santa Caterina

Silvestrovské oslavy se známými lyžařskými hvězdami vás čekají ve středisku Santa Caterina. 28.-29. 12. 2019 se zde totiž koná Světový pohár ve sjezdovém lyžování. Samozřejmostí jsou doprovodné akce v podobě hudebního programu a ochutnávek místních specialit. Poslední den roku se navíc můžete těšit na sjezd s pochodněmi organizovaný místní lyžařskou školou. Milovníkům kulinářských zážitků doporučujeme prožít silvestrovský večer v horském srubu Sunny Valley Kelo Resort s restaurací v nadmořské výšce 2700 m, která nabízí gurmánské menu.

Silvestrovské pobyty Santa Caterina:

Cervinia / Zermatt

Skvělým lyžařským střediskem na parádní silvestrovskou oslavu je Cervinia / Zermatt. Silvestrovská noc je tu ve znamení nejrůznějších akcí pod širým nebem, koncertů, ohňostrojů a sjezdů na lyžích s loučemi.

Silvestrovské pobyty Cervinia / Zermatt:

Monterosa Ski

Také ve středisku Monterosa Ski se na Silvestra rozhodně nebudete nudit. Nejživější zábava vás čeká v městečku Gressoney-La-Trinité. Můžete se těšit na večerní koncert, společný novoroční přípitek a DJ párty, která bude trvat až do třetí hodiny ranní. Také nedaleký Champoluc láká na živý hudební program a zábavu až do pozdních nočních hodin.

Silvestrovské pobyty Monterosa Ski:

Silvestr v rakouských Alpách

Silvestr v Rakousku

Gasteinertal - Grossarltal

Vydejte se na Silvestra na hory do rakouského střediska Gasteinertal - Grossarltal. Kromě skvělého lyžování vás čeká nezapomenutelná silvestrovská párty v Bad Hofgasteinu. Od 18 hodin budete svědky večerního sjezdu instruktorů místních lyžařských škol na Schlossalmu a od 21 hodin si zařádíte na silvestrovské párty pod širým nebem s kapelou Rowsekit. Vstup je zdarma.

Silvestrovský pobyt Gasteinertal - Grossarltal:

Nassfeld

Také v Nassfeldu můžete silvestrovské lyžování zakončit pořádnou párty k oslavě příchodu nového roku, která se koná na hlavním náměstí v Hermagoru. Velké půlnoční ohňostroje se chystají také v Tröpolachu a na Sonnenalpe.

 Silvestrovský pobyt Nassfeld:

Silvestr ve francouzských Alpách

Silvestr ve Francii

Orcières 1850

Silvestr v rytmech skvělé hudby vás čeká v lyžařském středisku Orcières 1850. Po posledním sjezdu roku 2019 budete mít spoustu času připravit se na velkolepou silvestrovskou noc, která startuje v 17 hodin. Těšte se na animace, různé show, koncerty (saxofonista Alessi, DJ Greg Armano) a ohňostroj.

Silvestrovský pobyt Orcières 1850:

Tignes

Silvestr v Tignes

Silvestr Tignes @ Andy Parant

Také francouzské zimní středisko Tignes nabídne všem lyžařům grandiózní oslavu příchodu nového roku 2020. Čeká vás nezapomenutelná Pop-Rock Party ve spolupráci s RTL2 a obrovský půlnoční ohňostroj. Vstupné je zdarma.

Silvestrovský pobyt Tignes:

Silvestr na českých horách

Silvestr v ČR

Nejlepší silvestrovské párty nabízí z českých lyžařských středisek bezesporu Špindl. Vyberte si pro váš silvestrovský pobyt např. Hotel Aquapark, který pořádá vlastní silvestrovskou diskotéku nebo zvolte Wellness Hotel SvornostHarrachově a vychutnejte si skvělé silvestrovské menu.

Silvestr v Tatrách

Silvestr v Tatrách

Jasná

Ani u našich slovenských sousedů se na Silvestra nudit nebudete. Středisko Jasná ožívá poslední den v roce bujarými oslavami. Jedny z těch nejvelkolepějších si užijete v klubu Happy End.

Silvestrovské pobyty Jasná:

Tatranská Lomnica

Velkolepé loučení se starým rokem vás čeká také ve středisku Tatranská Lomnica. Doporučujeme vám silvestrovský pobyt v Grandhotelu Praha se slavnostní večeří a zábavným programem.

Silvestrovský pobyt Tatranská Lomnica:

Nevybrali jste si?

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?