NEV-DAMA a.s.

Silvestr na horách

DOPORUČUJEME NEJLEPŠÍ STŘEDISKA PRO SILVESTROVSKÝ POBYT

Silvestrovské oslavy patří k jedněm z nejlepších akcí celého roku. A co teprve silvestrovské oslavy na horách – pokud situace dovolí, čekají vás na nich skvělé párty, impozantní ohňostroje, příjemná atmosféra a samozřejmě také lyžování a jiné zimní radovánky. Vyberte si z našich tipů na nejlepší střediska pro silvestrovský pobyt a užijte si nezapomenutelné oslavy nového roku plné lyžování v rakouských Alpách, italských Alpách nebo na českých horách.

Silvestr v italských Alpách

Silvestr v Dolomitech

Cortina d’Ampezzo

Silvestr na horách ve středisku Cortina d’Ampezzo se bude líbit především těm, kteří chtějí prožít novoroční oslavy opravdu ve velkém. Silvestrovskou noc začněte aperitivem ve vyhlášených lokálech jako LP26, Hotel de la Poste nebo La Tavernetta a pokračujte bujarou diskotékou v klubu Belvedere, Blu Room, Bilbo či Vip Club. Až se z veselých silvestrovských oslav vzpamatujete, dopřejte si nákupy na pěší zóně Corso d'Italia.

Silvestrovské pobyty Cortina d’Ampezzo:

Kronplatz / Plan de Corones

Nechce se vám vzdávat zimních radovánek ani o silvestrovské noci? Vyrazte do střediska Kronplatz / Plan de Corones. V Riscone budete svědky sjezdu lyžařských instruktorů s pochodněmi i akrobatického lyžování. Městečko San Vigilio di Marebbe zase nabízí bohatý silvestrovský program s muzikou a ohňostrojem.

Val di Fiemme / Obereggen

Návštěvníci střediska Val di Fiemme / Obereggen by si na Silvestra rozhodně neměli nechat ujít oslavy ve městech Cavalese či Predazzo, kde je připraven bohatý kulturní program v podobě koncertů a dalších zajímavých doprovodných akcí.

Val di Fassa e Carezza

Ve středisku Val di Fassa e Carezza mají návštěvníci možnost oslavit příchod nového roku ve městečku Canazei, kde se každoročně koná „festa in piazza“ s ochutnávkami místních produktů a doprovodným programem s ohňostrojem.

Civetta

Milovníkům kulinářských zážitků doporučujeme strávit Silvestra ve středisku Civetta, které je známé skvělými silvestrovskými večeřemi na horských chatách.

Silvestrovské pobyty Civetta:

Arabba / Mamolada

Pokud si pro váš silvestrovský pobyt na horách vyberete středisko Arabba / Marmolada, budete svědky efektního sjezdu lyžařských instruktorů s pochodněmi do centrální Arabby.

Silvestrovský pobyt Arabba / Mamolada:

Hotel Principe Marmolada

Livigno

Silvestr v Livignu

Ve středisku Livigno nebudete o silvestrovské noci vědět, co dřív. Pokud situace dovolí, od 18 hodin proběhne organizovaný sjezd lyžařských instruktorů s pochodněmi a horské restaurace Mottolino a Carosello večer připraví speciální silvestrovskou zábavu (možnost nechat se vyvést na sněžných skútrech či rolbách). Tešit se můžete na ohňostroj či další doprovodné akce. 

Silvestrovské pobyty Livigno:

Tonale / Ponte di Legno

Přestože ve středisku Tonale / Ponte di Legno zatím žádné velké silvestrovské ani novoroční akce neplánují, máme pro vás několik tipů na silvestrovský pobyt i zde. Zdejší sněhová nadílka totiž slibuje parádní lyžovačku.

Sněhová nadílka v Tonale
Zasněžené Tonale

Silvestrovské pobyty Tonale / Ponte di Legno:

Santa Caterina

Silvestrovské oslavy se známými lyžařskými hvězdami vás čekají ve středisku Santa Caterina. 29.-30. 12. 2021 se zde totiž má konat Světový pohár ve sjezdovém lyžování. Samozřejmostí jsou doprovodné akce v podobě hudebního programu a ochutnávek místních specialit. Poslední den roku se navíc můžete těšit na sjezd s pochodněmi organizovaný místní lyžařskou školou. Milovníkům kulinářských zážitků doporučujeme prožít silvestrovský večer v horském srubu Sunny Valley Kelo Resort s restaurací v nadmořské výšce 2700 m, která nabízí gurmánské menu.

Silvestrovské pobyty Santa Caterina:

Monterosa Ski

Také ve středisku Monterosa Ski se na Silvestra rozhodně nebudete nudit. Vesnička Alagna Valsesia plánuje bohatý program s ohňostrojem. Speciální gurmánskou akci si můžete vychutnat v Hotelu Montagna di Luce či v restauracích na svahu.

Silvestr na českých horách

Silvestr v ČR

Nejlepší silvestrovské párty nabízí z českých lyžařských středisek bezesporu Špindl. Vyberte si pro váš silvestrovský pobyt např. Hotel Aquapark, který pořádá vlastní silvestrovskou diskotéku nebo zvolte Wellness Hotel SvornostHarrachově a vychutnejte si skvělé silvestrovské menu.

Silvestrovské pobyty Špindlerův Mlýn:

Silvestrovský pobyt Harrachov:

Silvestr v rakouských Alpách

Inspirujte se našimi tipy na nejlepší rakouská střediska pro vánoční pobyt na horách. Informace o aktuálních podmínkách cestování, otevřených hotelech, restauracích, obchodech a službách v jednotlivých oblastech najdete v naší aplikaci Covid info.

Nevybrali jste si?

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?