• Family Week: prožijte rodinný týden plný zábavy v italských Alpách

Family Week: prožijte rodinný týden plný zábavy v italských Alpách

Family week

Chystáte se lyžovat s dětmi? Pojeďte s námi na jedinečný Family Week – nejlepší akci v rámci zimní dovolené pro rodiny s dětmi v Alpách. Na vás i vaše menší či větší ratolesti čeká týden plný her, soutěží a animací na svahu, závod rodin ve sjezdu i další zimní radovánky. Zábavného programu se zúčastní oblíbená Magdalena Reifová z Kouzelné školky a známý tanečník Jan Onder. Neváhejte a pojeďte lyžovat s dětmi do Alp.

Family Week s NEV-DAMOU

  • Kdy: 29. 2. - 7. 3. 2020
  • Kde: Folgaria / Lavarone
  • Za kolik: od 6 947 Kč/osoba (7 nocí)
  • V ceně: 6denní skipas

Family week
Family week

Doporučené ubytování pro akci Family Week

Co by vás mohlo zajímat

Nevyhovuje vám termín Family Weeku? Vyberte si z našich ostatních speciálních akcí nebo lyžařských zájezdů s dětmi zdarma a užijte si rodinné lyžování plné skvělých slev a benefitů. O program na zimní dovolené se vašim dětem postaráme v rámci dětského klubu Funtazie v Rakousku nebo je naučíme lyžovat díky Ski Funtazie Academy či jim poskytneme lyžařské základy a zábavu v rámci dětského klubu Ski Funtazie v Itálii.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu.

Co říkají klienti

Eva Plzáková

Levné a pohodlné

Známá mi poradila nev-damu na lyže s dětmi kvůli dobrému klubu s programem pro děti. Nakonec jsme jeli na rodinný týden do Alp,kde děcka měly pestrý program.Tancovaly,sáňkovaly,soutěžily.Všechno bylo zajištěné a v ceně,takže pohodlné.Za 20 tisíc mi to přijde jako úžasná cena.

Family Week: prožijte rodinný týden plný zábavy v italských Alpách

Josef Zíka

Spokojenost

Obe moje holky si to uzily a ja taky, takze spokojenost.

Family Week: prožijte rodinný týden plný zábavy v italských Alpách

Jindřiška Tenkrátová

Skvělá animátorka

Obvykle recenze nepíši, ale tentokrát musím. Slečna animátorka byla tak skvělá, že se děti vůbec nezdráhaly zúčastnit se připraveného programu a měly pořád úsměv na tváři. Pokud hledáte, kam lyžovat s dětmi, aby o ně a zábavu pro ně bylo opravdu postaráno, tak neváhejte.

Family Week: prožijte rodinný týden plný zábavy v italských Alpách
Napište nám svoji recenzi
Novinky
×
13. 06. 2019

Prodej lyžařských zájezdů 2019/2020 bude zahájen 18.06.!

Prvních 100 kapacit z Rakouska a 50 kapacit z Francie včetně ubytování v chaletech. Do konce srpna se slevou až 17 %.
Nabídku doplňujeme každý den. Zaregistrujte se do Moje Nev-Dama a hlídací pes Vám sdělí, kdy bude v prodeji Vaše oblíbené středisko.

01. 06. 2019

Letní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na letní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do Itálie či Chorvatska za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.