NEV-DAMA a.s.

Přepravní zařízení: 23

  • 12×

Sjezdové tratě: 64,5 km

  • 17,2 km
  • 43,2 km
  • 4,1 km

Běžecké tratě: 39 km

Snowpark:

Nadmořská výška:

1225 - 3012 m n. m.

Lyžování v Bormiu

  • mezi Čechy jedna z absolutně nejoblíbenějších italských lyžařských destinací
  • velmi náročné sjezdovky, kde se jezdí Světový pohár a Mistrovství světa
  • vysoká nadmořská výška a nevídané převýšení tratí
  • méně strmé rodinné sjezdovky v menším skiareálu San Colombano
  • vzdor světové proslulosti cenově relativně přístupné středisko
  • vyšší časová náročnost při cestě z ČR

Bormio – skvělé lyžování na tratích Světového poháru, jež budou brzy i olympijské

Bormio je světoznámé horské středisko, jež vstoupilo do obecného povědomí pořádáním Mistrovství světa v alpských disciplínách v roce 1985. Pořadatelství téhož vrcholného podniku si zopakovalo i v roce 2005. Mezitím se stalo jednou z nejdůležitějších zastávek Světového poháru mužů (každoročně v povánočním termínu, letos zde opět uskuteční 2 závody, jeden ve sjezdu a jeden v Super-G 28.–29. 12. 2023) a celé řady FIS závodů. Bormio též bude dějištěm všech klání mužské kategorie sjezdových soutěží na Zimní olympiádě v roce 2026, a také místem premiérového zařazení skialpinismu do olympijského programu v roce 2026 – představí se zde 5 disciplín (2 mužské, 2 ženské a jedna smíšená) a 3 formáty: sprint, jednotlivci a smíšená štafeta.

Romantika pod třítisícovými štíty Národního parku Stelvio

Bormio leží obklopeno třítisícovými štíty horské skupiny Ortles (jejíž převážnou část tvoří Národní park Stelvio) v severoitalské Lombardii nedaleko švýcarských hranic v provincii Sondrio, na severu údolí Valtellina. To dalo světu i další slavná lyžařská střediska Livigno a Santa Caterina (ta byla spolupořadatelem obou mistrovství světa v alpském lyžování s Bormiem). Všechna 3 střediska obsahují celkem 5 velkých skiareálů s celkem 162,5 km sjezdových tratí a souhrnně se označují jako Alta Valtellina (Horní Valtellina) a jsou jednou z hlavních líhní italských lyžařských talentů. Za všechny lze jmenovat trojnásobnou olympijskou vítězku Deborah Compagnoni, rodačku ze Santa Cateriny, nebo slalomáře Giorgia Roccu, rodáka z Livigna.

Bormio má 4 tisíce obyvatel a romantické středověké centrum doslova vybízející k večerním procházkám. Mezi italskými alpskými středisky v tomto ohledu nemá konkurenta.

Termální lázně jako nejpříjemnější relaxace po lyžování

Samostatnou kapitolou je pak Bormio jako termální lázně. Málokde jinde se nabízí tak příjemná relaxace po lyžování, jako v místním termálním plaveckém bazénu (délka 25 m, teplota vody 38 až 41 °C; též sauna, pára, masáže, pro naše klienty zvýhodněné vstupné), nebo v nedalekých historických lázních. Volně přístupný horký vývěr pod nimi je pak zejména v noci s baterkou neodolatelnou výzvou pro romantiky i dobrodruhy.

Díky svému statutu centra regionu Alta Valtellina disponuje Bormio nadprůměrně širokou infrastrukturou zahrnující mimo jiné tenisovou halu, multifunkční sportovní halu, zimní stadion (nově zrekonstruovaný, pro naše klienty za speciální cenu), kino apod. O nesmírně široké nabídce obchodů se sportovním (zejména lyžařským) vybavením, skiservisů, půjčoven a lyžařských škol se snad ani nemá cenu rozepisovat.

K tomu lze připočíst i maximálně různorodou nabídku ubytovacích kapacit, přičemž zejména mimo Bormio „město“ lze nalézt více než příznivé ceny. Samotné Bormio, stejně jako hotely na sjezdovce (tedy v lokalitách Ciuk a Bormio 2000), však mezi nejlevnější místa v Itálii nepatří.

Nevídané převýšení tratí v hlavním skiareálu

To hlavní, čím však město láká návštěvníky, mezi nimiž jsou pravidelně i tisíce Čechů, jsou však místní sjezdovky, rozdělené do 2 skiareálů.

Skiareál Bormio je tím slavnějším z nich, je přístupný kabinkovou lanovkou přímo z městečka a nabízí 42 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti (3,6 km černých, 31,6 km červených a 6,8 km modrých) s ojedinělým převýšením 1 787 metrů.  Stadion s dojezdem závodní sjezdovky (neboť právě zde se odehrávají veškeré významné lyžařské akce) leží v nadmořské výšce 1225 metrů, zatímco horní stanice kabinové lanovky Bormio 3000 se nachází na vrcholku hory Cima Bianca v nadmořské výšce 3 012 metrů.

Druhý, menší skiareál San Colombano má 2 hlavní nástupní místa, z nichž k Bormiu bližší Le Motte je od města vzdáleno 3 km. Druhým je městečko Isolaccia v údolí Valdidentro, vzdálené od Bormia 8 km.

Nabízí 22,5 km sjezdovek, z nichž je 0,5 km černých, 11,6 km červených a 10,4 km modrých s převýšením 1 105 metrů. San Colombano má obrovskou výhodu ve stále poloprázdných svazích, neboť je často opomíjené, přesto však vynikající, a užije si jej nejen méně náročná lyžařská klientela.

Poloha v centru oblasti Alta Valtellina a skipas pro 5 skiareálů

Ideálním prostředkem pro lyžařské prozkoumání celé oblasti je skipas Alta Valtellina, jenž platí ve všech střediscích a ve všech 5 skiareálech Alta Valtelliny, tedy v Bormiu, San Colombanu, Santa Caterině a Livignu (tam v obou skiareálech – Mottolino i Carosello) včetně příslušných skibusových spojů. Dopravní obsluhu zajišťují skibusové linky z Bormia do Santa Cateriny či do Isolaccie zahrnuté v ceně skipasu. Navíc několik linek vzájemně propojuje celé Bormio „město“ s místním skiareálem.

Vzdálenost z Bormia do Santa Cateriny činí 12 km, zatímco do Livigna 38 km (nastoupit na tamní sjezdovky se však dá již po 29 km v lokalitě Trepalle).

Lyžařský ráj jménem Bormio

Přejděme však k tomu nejdůležitějšímu, tedy co Bormio nabízí milovníkům lyžování či snowboardingu. Jsou to především sjezdové tratě všech obtížností, ale na rozdíl od mnoha jiných italských středisek zde nechybí ani pestrá paleta ježdění ve volném terénu a skialpinistických tras.

Ojedinělé převýšení lyžařského areálu Bormio skoro 1 800 metrů lze nejlépe vychutnat na úctyhodné více než 10 km dlouhé závodní sjezdovce Stelvio. Ve světovém poháru ve sjezdu mužů se řadí mezi naprostou klasiku. Jedná se o jednu z nejnáročnějších sjezdovek na světě (spolu se sjezdovkou Streif v Kitzbühelu) a v rámci závodů světového poháru o druhou nejdelší sjezdovku po trati Lauberhorn ve švýcarském Wengenu. V závodech světového poháru má aktuálně sjezd délku 3 186 m při celkovém převýšení 987 m.

Nadmořská výška areálu až do 3 012 metrů je dostatečnou garancí sněhu i fantastických podmínek každoročně až do měsíce dubna. Výhodná je i možnost lyžařských návštěv Livigna a Santa Cateriny, které jsou, díky poloze Bormia a San Colombana v samém středu oblasti, dosažitelné velice snadno jak autem, tak i skibusem.

Oproti tomu někomu může vadit vzájemná nepropojenost skiareálů Bormio a San Colombano „na lyžích“, ale jen skibusem. Vzdálenost mezi nimi však nenasvědčuje tomu, že by přes široké údolí mezi nimi mohla někdy v budoucnu vyrůst lanovka. Mezi nevýhody je však jistě třeba zařadit občasný nedostatek sněhu, z důvodu nižší nadmořské výšky a orientace svahu, v nejspodnější části skiareálu Bormio. Naopak v horních partiích areálu jsou za větrného počasí a při menším množství sněhu „vyfoukaná“ místa a na sjezdovkách hrozí přítomnost nepříjemných kamínků.

Skiareál San Colombano zdaleka tak exponovaný není, a je tedy zejména za extrémních povětrnostních podmínek vhodnější alternativou zejména pro rodiny s dětmi.

8x za sezónu si můžete užít noční lyžování, z toho 5x v Bormiu a 3x v Santa Caterině, a to v ceně skipasu na minimálně 6 dnů. Z posledních novinek byl velmi kladně přijat nový dětský fun park, vyznačená specializovaná freeride zóna a v restauracích na sjezdovkách Wi-Fi připojení zdarma (je nutná jen registrace přes turistické centrum APT).

Běžkaři své okruhy naleznou u spodních stanic lanovek v Bormiu i Isolaccii, vyplatí se zajet si i na špičkové závodní tratě do Livigna či Santa Cateriny.

Zdlouhavější přístup do oblasti ze severního směru

Přístup autem do Bormia není pro české lyžaře úplně snadný, vždyť po opuštění dálnice Vás čeká ještě 148 km převážně nelehkým horským terénem. Nejkratší dopravní spojení z ČR vede přes rakouský Landeck u Innsbrucku a Švýcarsko. Ze švýcarského Zernezu do italského Livigna se projíždí zpoplatněným jednosměrným (se střídavým provozem) tunelem Munt La Schera. Průsmyky passo Stelvio (mezi Bormiem a Glurnsem), passo Gavia (mezi Santa Caterinou a Ponte di Legnem) a passo Forcola (mezi Livignem a St. Moritzem) i některé další příjezdové komunikace do oblasti Alta Valtellina jsou v zimních měsících uzavřeny, proto rozhodně doporučujeme nespoléhat na satelitní navigaci v autě a přesně se držet výše uvedené trasy. Praha je vzdálena od Bormia 695 km, zatímco Brno 830 km. Tunel se dá objet přes švýcarský průsmyk Bernina u St. Moritzu a italské Tirano, což je však více než stokilometrová objížďka.

Z důvodu ceny doporučujeme pohonné hmoty čerpat v bezcelní zóně v Livignu, poslední svého druhu v rámci EU.

Typy skipasů:

Bormio a San Colombano

platí pro skiareál Bormio či San Colombano; platnost max. 1 den, není zprostředkováván CK

Bormio Skipass

platí pro skiareály Bormio, San Colombano a Santa Caterina, platnost od 2 dnů

Alta Valtellina

platí jako Bormio Skipass a navíc pro skiareály Mottolino a Carosello v Livignu, platnost od 3 dnů

Místní vzdálenosti:

Bormio

Isolaccia: 8 km
Santa Caterina: 12 km
Trepalle: 29 km
Livigno: 38 km
dálnice: 148 km

Místní skibus:

skibus po Bormiu; linky Bormio – San Antonio Valfurva – Santa Caterina, Bormio – Capitania – Sondrio, Bormio – Oga, Bormio – Premadio – Isolaccia / skiareál San Colombano – San Carlo – Trepalle* – Livigno*; *jen se skipasem Alta Valtellina

Doporučené trasy:

Plzeň, Rozvadov, Regensburg, München, Garmisch-Partenkirchen

Plzeň, Rozvadov, Regensburg, München, Innsbruck

České Budějovice, Dolní Dvořiště, Linz, Salzburg, Innsbruck

Brno, Mikulov, St. Pölten, Linz, Salzburg, Innsbruck

Bratislava, Wien, Linz, Salzburg, Innsbruck

a dále

Imst, tunel u Landecku, Scuol, Zernez, Livigno, Isolaccia, Bormio

Zájezdy a ubytování

Slevy a příplatky v rámci skipasu

prosinec 2023
2. 12. 2023 – 9. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -550 -550 -2 200
Bormio 7 nocí 7 dní 350 -300 -300 -2 200
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 2 850 500 2 100 -2 200 2 100
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 3 300 750 2 500 -2 200 2 500
Nelyžař (Bormio) 7 nocí - -2 200 -2 200 -2 200 -2 200 -2 200
Nelyžař (Bormio 2000) 7 nocí - -1 980 -1 980 -1 980 -1 980 -1 980
2. 12. 2023 – 3. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dny v ceně -400 -400 -1 500
Bormio 5 nocí 5 dní 400 -100 -100 -1 500
Alta Valtellina 5 nocí 4 dny 2 050 900 1 500 -1 500 1 500
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 2 800 1 100 2 150 -1 500 2 150
Nelyžař (Bormio 2000) 5 nocí - -1 500 -1 500 -1 500 -1 500 -1 500
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -1 350 -1 350 -1 350 -1 350 -1 350
Bormio 6 nocí 5 dní v ceně -500 -500 -1 900
Bormio 6 nocí 6 dní 300 -250 -250 -1 900
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 2 400 700 1 750 -1 900 1 750
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 3 150 800 2 400 -1 900 2 400
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -1 900 -1 900 -1 900 -1 900 -1 900
Nelyžař (Premadio) 6 nocí - -1 710 -1 710 -1 710 -1 710 -1 710
3. 12. 2023 – 4. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dny v ceně -350 -350 -1 450
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 350 -100 -100 -1 450
Alta Valtellina 5 nocí 4 dny 2 100 950 1 550 -1 450 1 550
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 2 850 1 150 2 200 -1 450 2 200
Nelyžař (Premadio) 5 nocí - -1 450 -1 450 -1 450 -1 450 -1 450
Nelyžař (Bormio) 5 nocí - -1 305 -1 305 -1 305 -1 305 -1 305
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v ceně -450 -450 -1 800
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 2 500 800 1 850 -1 800 1 850
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 3 250 900 2 500 -1 800 2 500
Bormio 6 nocí 6 dní 400 -150 -150 -1 800
Nelyžař (Bormio 2000) 6 nocí - -1 800 -1 800 -1 800 -1 800 -1 800
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -1 620 -1 620 -1 620 -1 620 -1 620
3. 12. 2023 – 5. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dny v ceně -300 -300 -1 100
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dny 350 0 0 -1 100
Alta Valtellina 4 noci 4 dny 2 450 1 300 1 900 -1 100 1 900
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 3 200 1 500 2 550 -1 100 2 550
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 4 noci - -1 100 -1 100 -1 100 -1 100 -1 100
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 4 noci - -990 -990 -990 -990 -990
3. 12. 2023 – 9. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -550 -550 -2 200
Bormio 7 nocí 7 dní 350 -300 -300 -2 200
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 2 850 500 2 100 -2 200 2 100
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 3 300 750 2 500 -2 200 2 500
Nelyžař (Bormio) 7 nocí - -2 200 -2 200 -2 200 -2 200 -2 200
Nelyžař (Bormio 2000) 7 nocí - -1 980 -1 980 -1 980 -1 980 -1 980
4. 12. 2023 – 5. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dny v ceně -300 -300 -1 100
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dny 350 0 0 -1 100
Alta Valtellina 4 noci 4 dny 2 450 1 300 1 900 -1 100 1 900
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 3 200 1 500 2 550 -1 100 2 550
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 4 noci - -1 100 -1 100 -1 100 -1 100 -1 100
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 4 noci - -990 -990 -990 -990 -990
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dny v ceně -350 -350 -1 450
Alta Valtellina 5 nocí 4 dny 2 100 950 1 550 -1 450 1 550
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 2 850 1 150 2 200 -1 450 2 200
Bormio 5 nocí 5 dní 450 -50 -50 -1 450
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -1 450 -1 450 -1 450 -1 450 -1 450
Nelyžař (Premadio) 5 nocí - -1 305 -1 305 -1 305 -1 305 -1 305
4. 12. 2023 – 10. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 6 nocí 5 dní v ceně -500 -500 -1 900
Bormio 6 nocí 6 dní 300 -250 -250 -1 900
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 2 400 700 1 750 -1 900 1 750
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 3 150 800 2 400 -1 900 2 400
Nelyžař (Bormio) 6 nocí - -1 900 -1 900 -1 900 -1 900 -1 900
Nelyžař (Bormio 2000) 6 nocí - -1 710 -1 710 -1 710 -1 710 -1 710
4. 12. 2023 – 9. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -550 -550 -2 200
Bormio 7 nocí 7 dní 350 -300 -300 -2 200
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 2 850 500 2 100 -2 200 2 100
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 3 300 750 2 500 -2 200 2 500
Nelyžař (Bormio) 7 nocí - -2 200 -2 200 -2 200 -2 200 -2 200
Nelyžař (Bormio 2000) 7 nocí - -1 980 -1 980 -1 980 -1 980 -1 980
5. 12. 2023 – 10. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dny v ceně -400 -400 -1 500
Bormio 5 nocí 5 dní 400 -100 -100 -1 500
Alta Valtellina 5 nocí 4 dny 2 050 900 1 500 -1 500 1 500
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 2 800 1 100 2 150 -1 500 2 150
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -1 500 -1 500 -1 500 -1 500 -1 500
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -1 350 -1 350 -1 350 -1 350 -1 350
Bormio 6 nocí 5 dní v ceně -500 -500 -1 900
Bormio 6 nocí 6 dní 300 -250 -250 -1 900
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 2 400 700 1 750 -1 900 1 750
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 3 150 800 2 400 -1 900 2 400
Nelyžař (Bormio) 6 nocí - -1 900 -1 900 -1 900 -1 900 -1 900
Nelyžař (Bormio 2000) 6 nocí - -1 710 -1 710 -1 710 -1 710 -1 710
5. 12. 2023 – 9. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -550 -550 -2 200
Bormio 7 nocí 7 dní 350 -300 -300 -2 200
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 2 850 500 2 100 -2 200 2 100
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 3 300 750 2 500 -2 200 2 500
Nelyžař (Bormio) 7 nocí - -2 200 -2 200 -2 200 -2 200 -2 200
Nelyžař (Bormio 2000) 7 nocí - -1 980 -1 980 -1 980 -1 980 -1 980
9. 12. 2023 – 16. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -550 -550 -2 200
Bormio 7 nocí 7 dní 350 -300 -300 -2 200
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 2 850 500 2 100 -2 200 2 100
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 3 300 750 2 500 -2 200 2 500
Nelyžař (Premadio) 7 nocí - -2 200 -2 200 -2 200 -2 200 -2 200
Nelyžař (Bormio) 7 nocí - -1 980 -1 980 -1 980 -1 980 -1 980
9. 12. 2023 – 10. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dny v ceně -400 -400 -1 500
Bormio 5 nocí 5 dní 400 -100 -100 -1 500
Alta Valtellina 5 nocí 4 dny 2 050 900 1 500 -1 500 1 500
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 2 800 1 100 2 150 -1 500 2 150
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -1 500 -1 500 -1 500 -1 500 -1 500
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -1 350 -1 350 -1 350 -1 350 -1 350
Bormio 6 nocí 5 dní v ceně -500 -500 -1 900
Bormio 6 nocí 6 dní 300 -250 -250 -1 900
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 2 400 700 1 750 -1 900 1 750
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 3 150 800 2 400 -1 900 2 400
Nelyžař (Bormio) 6 nocí - -1 900 -1 900 -1 900 -1 900 -1 900
Nelyžař (Bormio 2000) 6 nocí - -1 710 -1 710 -1 710 -1 710 -1 710
10. 12. 2023 – 11. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dny v ceně -350 -350 -1 450
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 350 -100 -100 -1 450
Alta Valtellina 5 nocí 4 dny 2 100 950 1 550 -1 450 1 550
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 2 850 1 150 2 200 -1 450 2 200
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -1 450 -1 450 -1 450 -1 450 -1 450
Nelyžař (Premadio) 5 nocí - -1 305 -1 305 -1 305 -1 305 -1 305
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v ceně -450 -450 -1 800
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 2 500 800 1 850 -1 800 1 850
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 3 250 900 2 500 -1 800 2 500
Bormio 6 nocí 6 dní 400 -150 -150 -1 800
Nelyžař (Bormio) 6 nocí - -1 800 -1 800 -1 800 -1 800 -1 800
Nelyžař (Bormio 2000) 6 nocí - -1 620 -1 620 -1 620 -1 620 -1 620
10. 12. 2023 – 12. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dny v ceně -300 -300 -1 100
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dny 350 0 0 -1 100
Alta Valtellina 4 noci 4 dny 2 450 1 300 1 900 -1 100 1 900
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 3 200 1 500 2 550 -1 100 2 550
Nelyžař (Bormio 2000) 4 noci - -1 100 -1 100 -1 100 -1 100 -1 100
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 4 noci - -990 -990 -990 -990 -990
10. 12. 2023 – 16. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -550 -550 -2 200
Bormio 7 nocí 7 dní 350 -300 -300 -2 200
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 2 850 500 2 100 -2 200 2 100
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 3 300 750 2 500 -2 200 2 500
Nelyžař (Premadio) 7 nocí - -2 200 -2 200 -2 200 -2 200 -2 200
Nelyžař (Bormio) 7 nocí - -1 980 -1 980 -1 980 -1 980 -1 980
11. 12. 2023 – 12. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dny v ceně -300 -300 -1 100
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dny 350 0 0 -1 100
Alta Valtellina 4 noci 4 dny 2 450 1 300 1 900 -1 100 1 900
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 3 200 1 500 2 550 -1 100 2 550
Nelyžař (Bormio 2000) 4 noci - -1 100 -1 100 -1 100 -1 100 -1 100
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 4 noci - -990 -990 -990 -990 -990
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dny v ceně -350 -350 -1 450
Alta Valtellina 5 nocí 4 dny 2 100 950 1 550 -1 450 1 550
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 2 850 1 150 2 200 -1 450 2 200
Bormio 5 nocí 5 dní 450 -50 -50 -1 450
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -1 450 -1 450 -1 450 -1 450 -1 450
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -1 305 -1 305 -1 305 -1 305 -1 305
11. 12. 2023 – 17. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 6 nocí 5 dní v ceně -500 -500 -1 900
Bormio 6 nocí 6 dní 300 -250 -250 -1 900
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 4 450 1 650 3 500 -1 900 3 500
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 5 000 1 700 3 950 -1 900 3 950
Nelyžař (Premadio) 6 nocí - -1 900 -1 900 -1 900 -1 900 -1 900
Nelyžař (Bormio) 6 nocí - -1 710 -1 710 -1 710 -1 710 -1 710
11. 12. 2023 – 16. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -550 -550 -2 200
Bormio 7 nocí 7 dní 350 -300 -300 -2 200
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 2 850 500 2 100 -2 200 2 100
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 3 300 750 2 500 -2 200 2 500
Nelyžař (Premadio) 7 nocí - -2 200 -2 200 -2 200 -2 200 -2 200
Nelyžař (Bormio) 7 nocí - -1 980 -1 980 -1 980 -1 980 -1 980
12. 12. 2023 – 17. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dny v ceně -400 -400 -1 500
Bormio 5 nocí 5 dní 400 -100 -100 -1 500
Alta Valtellina 5 nocí 4 dny 3 850 1 750 3 050 -1 500 3 050
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 4 850 2 050 3 900 -1 500 3 900
Nelyžař (Bormio 2000) 5 nocí - -1 500 -1 500 -1 500 -1 500 -1 500
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -1 350 -1 350 -1 350 -1 350 -1 350
Bormio 6 nocí 5 dní v ceně -500 -500 -1 900
Bormio 6 nocí 6 dní 300 -250 -250 -1 900
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 4 450 1 650 3 500 -1 900 3 500
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 5 000 1 700 3 950 -1 900 3 950
Nelyžař (Premadio) 6 nocí - -1 900 -1 900 -1 900 -1 900 -1 900
Nelyžař (Bormio) 6 nocí - -1 710 -1 710 -1 710 -1 710 -1 710
12. 12. 2023 – 16. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -550 -550 -2 200
Bormio 7 nocí 7 dní 350 -300 -300 -2 200
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 2 850 500 2 100 -2 200 2 100
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 3 300 750 2 500 -2 200 2 500
Nelyžař (Premadio) 7 nocí - -2 200 -2 200 -2 200 -2 200 -2 200
Nelyžař (Bormio) 7 nocí - -1 980 -1 980 -1 980 -1 980 -1 980
16. 12. 2023 – 18. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -550 -550 -2 200
Bormio 7 nocí 7 dní 350 -300 -300 -2 200
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 4 700 1 400 3 650 -2 200 3 650
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 5 250 1 750 4 150 -2 200 4 150
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -2 200 -2 200 -2 200 -2 200 -2 200
Nelyžař (Premadio) 7 nocí - -1 980 -1 980 -1 980 -1 980 -1 980
16. 12. 2023 – 17. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dny v ceně -400 -400 -1 500
Bormio 5 nocí 5 dní 400 -100 -100 -1 500
Alta Valtellina 5 nocí 4 dny 3 850 1 750 3 050 -1 500 3 050
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 4 850 2 050 3 900 -1 500 3 900
Nelyžař (Bormio 2000) 5 nocí - -1 500 -1 500 -1 500 -1 500 -1 500
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -1 350 -1 350 -1 350 -1 350 -1 350
Bormio 6 nocí 5 dní v ceně -500 -500 -1 900
Bormio 6 nocí 6 dní 300 -250 -250 -1 900
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 4 450 1 650 3 500 -1 900 3 500
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 5 000 1 700 3 950 -1 900 3 950
Nelyžař (Premadio) 6 nocí - -1 900 -1 900 -1 900 -1 900 -1 900
Nelyžař (Bormio) 6 nocí - -1 710 -1 710 -1 710 -1 710 -1 710
17. 12. 2023 – 18. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dny v ceně -350 -350 -1 450
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 350 -100 -100 -1 450
Alta Valtellina 5 nocí 4 dny 3 900 1 800 3 100 -1 450 3 100
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 4 900 2 100 3 950 -1 450 3 950
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -1 450 -1 450 -1 450 -1 450 -1 450
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -1 305 -1 305 -1 305 -1 305 -1 305
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v ceně -450 -450 -1 800
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 4 550 1 750 3 600 -1 800 3 600
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 5 100 1 800 4 050 -1 800 4 050
Bormio 6 nocí 6 dní 400 -150 -150 -1 800
Nelyžař (Premadio) 6 nocí - -1 800 -1 800 -1 800 -1 800 -1 800
Nelyžař (Bormio) 6 nocí - -1 620 -1 620 -1 620 -1 620 -1 620
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 4 700 1 400 3 650 -2 200 3 650
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 5 250 1 750 4 150 -2 200 4 150
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -550 -550 -2 200
Bormio 7 nocí 7 dní 350 -300 -300 -2 200
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -2 200 -2 200 -2 200 -2 200 -2 200
Nelyžař (Premadio) 7 nocí - -1 980 -1 980 -1 980 -1 980 -1 980
17. 12. 2023 – 19. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dny v ceně -300 -300 -1 100
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dny 350 0 0 -1 100
Alta Valtellina 4 noci 4 dny 4 250 2 150 3 450 -1 100 3 450
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 5 250 2 450 4 300 -1 100 4 300
Nelyžař (Bormio) 4 noci - -1 100 -1 100 -1 100 -1 100 -1 100
Nelyžař (Bormio 2000) 4 noci - -990 -990 -990 -990 -990
18. 12. 2023 – 19. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dny v ceně -300 -300 -1 100
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dny 350 0 0 -1 100
Alta Valtellina 4 noci 4 dny 4 250 2 150 3 450 -1 100 3 450
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 5 250 2 450 4 300 -1 100 4 300
Nelyžař (Bormio) 4 noci - -1 100 -1 100 -1 100 -1 100 -1 100
Nelyžař (Bormio 2000) 4 noci - -990 -990 -990 -990 -990
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dny v ceně -350 -350 -1 450
Alta Valtellina 5 nocí 4 dny 3 900 1 800 3 100 -1 450 3 100
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 4 900 2 100 3 950 -1 450 3 950
Bormio 5 nocí 5 dní 450 -50 -50 -1 450
Nelyžař (Bormio 2000) 5 nocí - -1 450 -1 450 -1 450 -1 450 -1 450
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -1 305 -1 305 -1 305 -1 305 -1 305
23. 12. 2023 – 30. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -2 200 -2 200 -6 400
Bormio 7 nocí 7 dní 1 100 -1 550 -1 550 -6 400
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 1 750 -2 250 500 -6 400 500
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 2 450 -1 750 1 100 -6 400 1 100
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -6 400 -6 400 -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -5 760 -5 760 -5 760 -5 760 -5 760
23. 12. 2023 – 24. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dny v ceně -1 550 -1 550 -4 400
Bormio 5 nocí 5 dní 1 100 -800 -800 -4 400
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -4 400 -4 400 -4 400 -4 400 -4 400
Nelyžař (Premadio) 5 nocí - -3 960 -3 960 -3 960 -3 960 -3 960
Bormio 6 nocí 5 dní v ceně -1 900 -1 900 -5 500
Bormio 6 nocí 6 dní 900 -1 300 -1 300 -5 500
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 2 650 -1 350 1 400 -5 500 1 400
Nelyžař (Bormio) 6 nocí - -5 500 -5 500 -5 500 -5 500 -5 500
Nelyžař (Bormio 2000) 6 nocí - -4 950 -4 950 -4 950 -4 950 -4 950
24. 12. 2023 – 25. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dny v ceně -1 450 -1 450 -4 200
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 1 050 -750 -750 -4 200
Nelyžař (Bormio 2000) 5 nocí - -4 200 -4 200 -4 200 -4 200 -4 200
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -3 780 -3 780 -3 780 -3 780 -3 780
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v ceně -1 800 -1 800 -5 250
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 2 900 -1 100 1 650 -5 250 1 650
Bormio 6 nocí 6 dní 1 150 -1 050 -1 050 -5 250
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -5 250 -5 250 -5 250 -5 250 -5 250
Nelyžař (Premadio) 6 nocí - -4 725 -4 725 -4 725 -4 725 -4 725
24. 12. 2023 – 26. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dny v ceně -1 100 -1 100 -3 150
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dny 1 050 -400 -400 -3 150
Nelyžař (Premadio) 4 noci - -3 150 -3 150 -3 150 -3 150 -3 150
Nelyžař (Bormio) 4 noci - -2 835 -2 835 -2 835 -2 835 -2 835
24. 12. 2023 – 30. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -2 200 -2 200 -6 400
Bormio 7 nocí 7 dní 1 100 -1 550 -1 550 -6 400
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 1 750 -2 250 500 -6 400 500
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 2 450 -1 750 1 100 -6 400 1 100
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -6 400 -6 400 -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -5 760 -5 760 -5 760 -5 760 -5 760
25. 12. 2023 – 26. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dny v ceně -1 100 -1 100 -3 150
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dny 1 050 -400 -400 -3 150
Nelyžař (Premadio) 4 noci - -3 150 -3 150 -3 150 -3 150 -3 150
Nelyžař (Bormio) 4 noci - -2 835 -2 835 -2 835 -2 835 -2 835
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dny v ceně -1 450 -1 450 -4 200
Bormio 5 nocí 5 dní 1 300 -600 -600 -4 200
Nelyžař (Bormio) 5 nocí - -4 200 -4 200 -4 200 -4 200 -4 200
Nelyžař (Bormio 2000) 5 nocí - -3 780 -3 780 -3 780 -3 780 -3 780
25. 12. 2023 – 31. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 6 nocí 5 dní v ceně -1 900 -1 900 -5 500
Bormio 6 nocí 6 dní 900 -1 300 -1 300 -5 500
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 2 650 -1 350 1 400 -5 500 1 400
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -5 500 -5 500 -5 500 -5 500 -5 500
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -4 950 -4 950 -4 950 -4 950 -4 950
25. 12. 2023 – 30. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -2 200 -2 200 -6 400
Bormio 7 nocí 7 dní 1 100 -1 550 -1 550 -6 400
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 1 750 -2 250 500 -6 400 500
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 2 450 -1 750 1 100 -6 400 1 100
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -6 400 -6 400 -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -5 760 -5 760 -5 760 -5 760 -5 760
26. 12. 2023 – 31. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dny v ceně -1 550 -1 550 -4 400
Bormio 5 nocí 5 dní 1 100 -800 -800 -4 400
Nelyžař (Premadio) 5 nocí - -4 400 -4 400 -4 400 -4 400 -4 400
Nelyžař (Bormio) 5 nocí - -3 960 -3 960 -3 960 -3 960 -3 960
Bormio 6 nocí 5 dní v ceně -1 900 -1 900 -5 500
Bormio 6 nocí 6 dní 900 -1 300 -1 300 -5 500
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 2 650 -1 350 1 400 -5 500 1 400
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -5 500 -5 500 -5 500 -5 500 -5 500
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -4 950 -4 950 -4 950 -4 950 -4 950
26. 12. 2023 – 30. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -2 200 -2 200 -6 400
Bormio 7 nocí 7 dní 1 100 -1 550 -1 550 -6 400
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 1 750 -2 250 500 -6 400 500
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 2 450 -1 750 1 100 -6 400 1 100
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -6 400 -6 400 -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -5 760 -5 760 -5 760 -5 760 -5 760
30. 12. 2023 – 6. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -2 200 -2 200 -6 400
Bormio 7 nocí 7 dní 1 100 -1 550 -1 550 -6 400
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 1 750 -2 250 500 -6 400 500
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 2 450 -1 750 1 100 -6 400 1 100
Nelyžař (Bormio 2000) 7 nocí - -6 400 -6 400 -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -5 760 -5 760 -5 760 -5 760 -5 760
30. 12. 2023 – 31. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dny v ceně -1 550 -1 550 -4 400
Bormio 5 nocí 5 dní 1 100 -800 -800 -4 400
Nelyžař (Premadio) 5 nocí - -4 400 -4 400 -4 400 -4 400 -4 400
Nelyžař (Bormio) 5 nocí - -3 960 -3 960 -3 960 -3 960 -3 960
Bormio 6 nocí 5 dní v ceně -1 900 -1 900 -5 500
Bormio 6 nocí 6 dní 900 -1 300 -1 300 -5 500
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 2 650 -1 350 1 400 -5 500 1 400
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -5 500 -5 500 -5 500 -5 500 -5 500
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -4 950 -4 950 -4 950 -4 950 -4 950
31. 12. 2023 – 1. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dny v ceně -1 450 -1 450 -4 200
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 1 050 -750 -750 -4 200
Nelyžař (Bormio) 5 nocí - -4 200 -4 200 -4 200 -4 200 -4 200
Nelyžař (Bormio 2000) 5 nocí - -3 780 -3 780 -3 780 -3 780 -3 780
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v ceně -1 800 -1 800 -5 250
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 2 900 -1 100 1 650 -5 250 1 650
Bormio 6 nocí 6 dní 1 150 -1 050 -1 050 -5 250
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -5 250 -5 250 -5 250 -5 250 -5 250
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -4 725 -4 725 -4 725 -4 725 -4 725
31. 12. 2023 – 2. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dny v ceně -1 100 -1 100 -3 150
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dny 1 050 -400 -400 -3 150
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 4 noci - -3 150 -3 150 -3 150 -3 150 -3 150
Nelyžař (Premadio) 4 noci - -2 835 -2 835 -2 835 -2 835 -2 835
31. 12. 2023 – 6. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -2 200 -2 200 -6 400
Bormio 7 nocí 7 dní 1 100 -1 550 -1 550 -6 400
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 1 750 -2 250 500 -6 400 500
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 2 450 -1 750 1 100 -6 400 1 100
Nelyžař (Bormio 2000) 7 nocí - -6 400 -6 400 -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -5 760 -5 760 -5 760 -5 760 -5 760
leden 2024
30. 12. 2023 – 6. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -2 200 -2 200 -6 400
Bormio 7 nocí 7 dní 1 100 -1 550 -1 550 -6 400
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 1 750 -2 250 500 -6 400 500
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 2 450 -1 750 1 100 -6 400 1 100
Nelyžař (Bormio 2000) 7 nocí - -6 400 -6 400 -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -5 760 -5 760 -5 760 -5 760 -5 760
31. 12. 2023 – 1. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dny v ceně -1 450 -1 450 -4 200
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 1 050 -750 -750 -4 200
Nelyžař (Bormio) 5 nocí - -4 200 -4 200 -4 200 -4 200 -4 200
Nelyžař (Bormio 2000) 5 nocí - -3 780 -3 780 -3 780 -3 780 -3 780
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v ceně -1 800 -1 800 -5 250
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 2 900 -1 100 1 650 -5 250 1 650
Bormio 6 nocí 6 dní 1 150 -1 050 -1 050 -5 250
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -5 250 -5 250 -5 250 -5 250 -5 250
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -4 725 -4 725 -4 725 -4 725 -4 725
31. 12. 2023 – 2. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dny v ceně -1 100 -1 100 -3 150
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dny 1 050 -400 -400 -3 150
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 4 noci - -3 150 -3 150 -3 150 -3 150 -3 150
Nelyžař (Premadio) 4 noci - -2 835 -2 835 -2 835 -2 835 -2 835
31. 12. 2023 – 6. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -2 200 -2 200 -6 400
Bormio 7 nocí 7 dní 1 100 -1 550 -1 550 -6 400
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 1 750 -2 250 500 -6 400 500
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 2 450 -1 750 1 100 -6 400 1 100
Nelyžař (Bormio 2000) 7 nocí - -6 400 -6 400 -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -5 760 -5 760 -5 760 -5 760 -5 760
1. 1. 2024 – 2. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dny v ceně -1 100 -1 100 -3 150
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dny 1 050 -400 -400 -3 150
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 4 noci - -3 150 -3 150 -3 150 -3 150 -3 150
Nelyžař (Premadio) 4 noci - -2 835 -2 835 -2 835 -2 835 -2 835
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dny v ceně -1 450 -1 450 -4 200
Bormio 5 nocí 5 dní 1 300 -600 -600 -4 200
Nelyžař (Premadio) 5 nocí - -4 200 -4 200 -4 200 -4 200 -4 200
Nelyžař (Bormio) 5 nocí - -3 780 -3 780 -3 780 -3 780 -3 780
1. 1. 2024 – 4. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 6 nocí 5 dní v ceně -1 900 -1 900 -5 500
Bormio 6 nocí 6 dní 900 -1 300 -1 300 -5 500
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 2 650 -1 350 1 400 -5 500 1 400
Nelyžař (Bormio 2000) 6 nocí - -5 500 -5 500 -5 500 -5 500 -5 500
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -4 950 -4 950 -4 950 -4 950 -4 950
1. 1. 2024 – 6. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -2 200 -2 200 -6 400
Bormio 7 nocí 7 dní 1 100 -1 550 -1 550 -6 400
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 1 750 -2 250 500 -6 400 500
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 2 450 -1 750 1 100 -6 400 1 100
Nelyžař (Bormio 2000) 7 nocí - -6 400 -6 400 -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -5 760 -5 760 -5 760 -5 760 -5 760
6. 1. 2024 – 13. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -1 050 -1 050 -3 850
Bormio 7 nocí 7 dní 650 -600 -600 -3 850
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 3 050 -250 2 000 -3 850 2 000
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 3 600 100 2 500 -3 850 2 500
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -3 850 -3 850 -3 850 -3 850 -3 850
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -3 465 -3 465 -3 465 -3 465 -3 465
6. 1. 2024 – 7. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dny v ceně -750 -750 -2 650
Bormio 5 nocí 5 dní 600 -300 -300 -2 650
Alta Valtellina 5 nocí 4 dny 2 700 600 1 900 -2 650 1 900
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 3 700 900 2 750 -2 650 2 750
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -2 650 -2 650 -2 650 -2 650 -2 650
Nelyžař (Premadio) 5 nocí - -2 385 -2 385 -2 385 -2 385 -2 385
Bormio 6 nocí 5 dní v ceně -900 -900 -3 250
Bormio 6 nocí 6 dní 600 -450 -450 -3 250
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 3 100 300 2 150 -3 250 2 150
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 3 650 350 2 600 -3 250 2 600
Nelyžař (Bormio) 6 nocí - -3 250 -3 250 -3 250 -3 250 -3 250
Nelyžař (Bormio 2000) 6 nocí - -2 925 -2 925 -2 925 -2 925 -2 925
7. 1. 2024 – 8. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dny v ceně -700 -700 -2 500
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 650 -200 -200 -2 500
Alta Valtellina 5 nocí 4 dny 2 850 750 2 050 -2 500 2 050
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 3 850 1 050 2 900 -2 500 2 900
Nelyžař (Bormio 2000) 5 nocí - -2 500 -2 500 -2 500 -2 500 -2 500
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -2 250 -2 250 -2 250 -2 250 -2 250
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v ceně -850 -850 -3 150
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 3 200 400 2 250 -3 150 2 250
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 3 750 450 2 700 -3 150 2 700
Bormio 6 nocí 6 dní 700 -350 -350 -3 150
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -3 150 -3 150 -3 150 -3 150 -3 150
Nelyžař (Premadio) 6 nocí - -2 835 -2 835 -2 835 -2 835 -2 835
7. 1. 2024 – 9. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dny v ceně -550 -550 -1 900
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dny 600 -100 -100 -1 900
Alta Valtellina 4 noci 4 dny 3 450 1 350 2 650 -1 900 2 650
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 4 450 1 650 3 500 -1 900 3 500
Nelyžař (Premadio) 4 noci - -1 900 -1 900 -1 900 -1 900 -1 900
Nelyžař (Bormio) 4 noci - -1 710 -1 710 -1 710 -1 710 -1 710
7. 1. 2024 – 13. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v ceně -1 050 -1 050 -3 850
Bormio 7 nocí 7 dní 650 -600 -600 -3 850
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 3 050 -250 2 000 -3 850 2 000
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 3 600 100 2 500 -3 850 2 500
Nelyžař (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -3 850 -3 850 -3 850 -3 850 -3 850
Nelyžař (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -3 465 -3 465 -3 465 -3 465 -3 465
8. 1. 2024 – 9. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dny v ceně -550 -550 -1 900
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dny 600 -100 -100 -1 900
Alta Valtellina 4 noci 4 dny 3 450 1 350 2 650 -1 900 2 650
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 4 450 1 650 3 500 -1 900 3 500
Nelyžař (Premadio) 4 noci - -1 900 -1 900 -1 900 -1 900 -1 900
Nelyžař (Bormio) 4 noci - -1 710 -1 710 -1 710 -1 710 -1 710
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dny v ceně -700 -700 -2 500
Alta Valtellina