• Vyzkoušejte lyžování v Bulharsku! Doporučíme vám skvělá zimní střediska.

Vyzkoušejte lyžování v Bulharsku! Doporučíme vám skvělá zimní střediska.

Plánujete zimní dovolenou na lyžích, ale rádi byste vyzkoušeli novou lokalitu? Představujeme vám žhavou novinku v naší nabídce – lyžařské zájezdy do Bulharska. „Téměř alpské“ lyžování si zde můžete dopřát za skvělé ceny. Objevte s námi parádní bulharská střediska a užijte si lyžování „v bulharském stylu“.
Skiresort Bansko, Bulharsko

Skiresort Bansko, Bulharsko

Bansko: nejlepší bulharský skiresort

Pro lyžování v Bulharsku nelze na prvním místě doporučit jiný skiareál než Bansko. Tahle špička mezi bulharskými středisky, ležící v pohoří Pirin, byla oceněna organizací World Ski Awards jako nejlepší skiresort Bulharska. Disponuje 75 km perfektně udržovaných sjezdovek, atraktivním Fun Parkem pro snowboardisty, výbornými podmínkami pro běžecké lyžování, pestrou nabídkou freeridu, vysokým počtem instruktorů pro lyžařský výcvik i moderním systémem umělého zasněžování. Zdejší „lyžařskou lahůdkou“ je zejména náročná pista „Tomba“, dějiště závodů Světového poháru FIS, kterou nenavrhl nikdo jiný než Alberto Tomba. Kromě úžasného lyžování láká Bansko také na bohaté kulturní možnosti v podobě procházek historickým městečkem nebo ochutnávek lokální kuchyně ve zdejších početných vinárnách a restauracích.
Skiresort Bansko, Bulharsko

Skiresort Bansko, Bulharsko

Doporučené ubytování v Bansku

Hotel Strazhite ****

Hotel Strazhite

Pár kroků od sjezdovky i centra, vhodný pro náročné lyžaře

Aparthotel St. George Palace ****

Aparthotel St. George

Ideální pro rodiny s dětmi

Hotel Mura ***

Hotel Mura

Výhodné ceny

Pamporovo: lyžování v úžasných horských scenériích

Pamporovo se nachází v panenské přírodě malebného pohoří Rodopy a pyšní se přímo úchvatnými horskými scenériemi, čistým vzduchem a bohatými příděly přírodního sněhu od prosince až do konce března. Jde o jedno z nejrychleji se rozvíjejících středisek zimních sportů na Balkáně, které je oproti zmíněnému Bansku ideální pro méně zdatné lyžaře. Začátečníci a rodiny s dětmi zde najdou dostatek méně náročných sjezdovek a také věhlasnou lyžařskou školu a dětskou zónu s pojízdným pásem. Kromě nich si však v Pamporovu přijdou na své i pokročilí lyžaři, freerideři, snowboardisté a především běžkaři na bezkonkurenčních běžeckých tratích o délce 38 km. Od roku 2016 je navíc Pamporovo propojeno jedním skipasem a bezplatnými skibusy s lyžařskou oblastí Mechi Chal. I po odepnutí lyží nabízí středisko Pamporovo bohaté možnosti vyžití – užijete si zde výlety na saních, sněžných skútrech, sněžnicích, se psím spřežením či snowtubing.

Skiresort Pamporovo, Bulharsko

Skiresort Pamporovo, Bulharsko

V Pamporovu vám doporučujeme tyto hotely

Hotel Orpheus ****

Hotel Orpheus

Jen pár kroků na svah, vhodný pro náročné lyžaře

Hotel Mursalitsa ***

Hotel Mursalitsa

Výhodné ceny, ideální pro rodiny

Dopřejte si lyžování v Bulharsku!

Novinky
×
15. 11. 2019 NOVÉ

LIVIGNO zahajuje lyžařskou sezónu !

Carosello - Sitas zahájilo zimní sezónu o víkendu 9-10/11 a pokračuje víkendem 16-17/11. Oficiálně nás středisko informuje o realném  předpokladu otevření kompletně celého skiareálu od 30/11/2019. Proto neváhejte a vybírejte z naši nabídky.

01. 11. 2019

PRODEJ ZÁJEZDŮ LÉTO 2020 ZAHÁJEN!!!

Prodej letních zájezdů NEV-DAMA zahájen!!! Nabídka je každým dnem rozšířována a můžete si ji prohlédnout na našich webových stránkách. Proto neváhejte a buďte first!
27. 09. 2019

Zkrácené lyžařské zájezdy do Itálie autobusem

Díky našim zkráceným lyžařským zájezdům autobusem je cesta do italských Alp pohodlná a bez starostí. 5 dní plných lyžování a 4 noci v hotelu s polopenzí nabízíme již od 6 990 Kč za osobu. Neztrácejte čas denními přejezdy a užijte si lyžování v Alpách naplno.
01. 09. 2019

Události zimní sezóny 2019/2020 v Alpách

I letos jsme pro vás připravili mnoho skvělých událostí v Alpách. Vyrazit s námi můžete na Ski Opening, Family Week, Fitness týden, Eat & Dance, Family Days, Ski Test a Snow Volleybal. S Nev-Damou se na horách rozhodně nudit nebudete!