Podívejte se, jak probíhala Snow Volleyball Tour 2019

Zajímavosti

Snow Volleyball Tour 2019

PODÍVEJTE SE, JAK PROBÍHALA SNOW VOLLEYBALL TOUR 2019

 

Letošní Snow Volleyball Tour probíhala od 9. 4. do 11. 4. 2019 v prosluněné Santa Caterině. Potkat jste zde mohli jak italské reprezentanty klubu SportFelix, tak i české beach volejbalisty z Beachklub Pankrác.

Mohli jste zde potkat volejbalisty různých věkových generací, profíky i amatéry. Někdo si nezapomněl obléct dres hokejové reprezentace a jiní odvážlivci se nenechali rozhodit sněhem a vyrazili do turnaje naboso. Ačkoliv vyhrát nemůže každý, pro nás byla největším vítězstvím zábava, kterou si hráči očividně užili naplno.

Kromě míče si účastníci v rámci Snow Tour otestovali lyže, sněžné brusle, sportovní kamery či helmy. Soutěžilo se o hodnotné ceny a nechyběly ani všemi oblíbené ochutnávky. O zábavu se pořadatelé postarali i prostřednictvím skvělé DJ party na svahu u horského srubu Sunny Valley.

Novinky
×
13. 06. 2019

Prodej lyžařských zájezdů 2019/2020 bude zahájen 18.06.!

Prvních 100 kapacit z Rakouska a 50 kapacit z Francie včetně ubytování v chaletech. Do konce srpna se slevou až 17 %.
Nabídku doplňujeme každý den. Zaregistrujte se do Moje Nev-Dama a hlídací pes Vám sdělí, kdy bude v prodeji Vaše oblíbené středisko.

01. 06. 2019

Letní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na letní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do Itálie či Chorvatska za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.
Sleva 300 Kč