Podívejte se, jak probíhala Snow Volleyball Tour 2019

Zajímavosti

Snow Volleyball Tour 2019

PODÍVEJTE SE, JAK PROBÍHALA SNOW VOLLEYBALL TOUR 2019

 

Letošní Snow Volleyball Tour probíhala od 9. 4. do 11. 4. 2019 v prosluněné Santa Caterině. Potkat jste zde mohli jak italské reprezentanty klubu SportFelix, tak i české beach volejbalisty z Beachklub Pankrác.

Mohli jste zde potkat volejbalisty různých věkových generací, profíky i amatéry. Někdo si nezapomněl obléct dres hokejové reprezentace a jiní odvážlivci se nenechali rozhodit sněhem a vyrazili do turnaje naboso. Ačkoliv vyhrát nemůže každý, pro nás byla největším vítězstvím zábava, kterou si hráči očividně užili naplno.

Kromě míče si účastníci v rámci Snow Tour otestovali lyže, sněžné brusle, sportovní kamery či helmy. Soutěžilo se o hodnotné ceny a nechyběly ani všemi oblíbené ochutnávky. O zábavu se pořadatelé postarali i prostřednictvím skvělé DJ party na svahu u horského srubu Sunny Valley.

Novinky
×
27. 09. 2019

Zkrácené lyžařské zájezdy do Itálie autobusem

Díky našim zkráceným lyžařským zájezdům autobusem je cesta do italských Alp pohodlná a bez starostí. 5 dní plných lyžování a 4 noci v hotelu s polopenzí nabízíme již od 6 990 Kč za osobu. Neztrácejte čas denními přejezdy a užijte si lyžování v Alpách naplno.
13. 06. 2019

Až 10% sleva na lyžařský zájezd!

V případě uzavření smlouvy o zájezdu do 31. října rozdáváme až 10% slevy za včasný nákup. Neváhejte a objednejte si zimní dovolenou na horách co nejdříve – nejlepší termíny a ubytovací kapacity rychle mizí.
01. 06. 2019

Události zimní sezóny 2019/2020 v Alpách

I letos jsme pro vás připravili mnoho skvělých událostí v Alpách. Vyrazit s námi můžete na Ski Opening, Family Week, Fitness týden, Eat & Dance, Family Days, Ski Test a Snow Volleybal. S Nev-Damou se na horách rozhodně nudit nebudete!