NEV-DAMA a.s.

Přepravní zařízení: 20

 • 13×

Sjezdové tratě: 58,7 km

 • 29,8 km
 • 21,4 km
 • 7,5 km

Běžecké tratě: 13 km

Snowpark:

Nadmořská výška:

1513 - 2504 m n. m.

Lyžování v Madonně di Campiglio / Pinzolu

 • pravidelně 22. prosince v Madonně pořádán noční Světový pohár ve slalomu mužů
 • čtyři propojená střediska – na Madonnu di Campiglio a Pinzolo navazuje Marilleva a Folgarida
 • 85,7 km sjezdovek a 31 moderních lanovek a vleků, s Marillevou a Folgaridou však přes 142 km pist
 • výkonná sněžná děla pokrývající 94 % plochy na lyžování
 • špičkový snowpark Ursus pod Passo Grosté  
 • účelné využití rozšířeného skipasu Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta
 • letos nová 10místná kabinka Prà Rodont - Doss del Sabion v Pinzolu
 • podprůměrná kvalita některých apartmánových kapacit v Madonně d. C.

Madonna di Campiglio / Pinzolo – nedávno spojené zajímavé skiareály v Trentinu

Máme-li v Itálii hovořit o střediscích, jež je možno zařadit mezi evropskou extratřídu, logickým vodítkem nám při takovémto výběru bude pořadatelství Světového poháru, které je samo o sobě zaručenou pečetí kvality. Dalším kritériem výběru může být zkoumání jednotlivých lyžařských regionů země. Pokud máme hovořit o oblasti, která je doslova zaslíbena lyžařským sportům ve všech jeho podobách, pak to bude dozajista Trentino. A které je nejslavnější středisko Trentina? Zde je rozluštění tajenky nadmíru snadné. Žádné jiné středisko zde nemůže soupeřit s prestiží Madonny di Campiglio, která je nejen absolutní špičkou mezi lyžařskou nabídkou tohoto nám geograficky i historicky blízkého regionu, ale i pojmem celoevropským, v lyžařských kruzích pak bezpochyby i celosvětovým.

„Madonnu“ a nedávno s ní propojené Pinzolo obklopují sjezdové tratě všech náročností v celkové délce 85,7 km (12,5 km černých, 38,4 km červených a 34,8 km modrých) a nástupní místa lanovek jsou z velké části umístěna přímo v centru obou měst. Tím, že se lyžařské svahy rozprostírají prakticky kolem celé Madonny, je zde zaručeno, že tak v každou denní hodinu naleznete část tratí zalitou slunečními paprsky.

Dlouhé skitoury přes celkem čtyři propojená střediska

Po nedávném historickém propojení se lyžařům ubytovaným v Madonně pohodlně zpřístupnil 12 km vzdálený a celou sezonu doslova poloprázdný areál Pinzolo s 27 kilometry především širokých červených sjezdovek, spojený nyní panoramatickou kabinovou lanovkou. Další sousední skiareál Marilleva – Folgarida byl přitom s Madonnou propojen už před mnoha lety, dohromady zde tedy nyní můžete absolvovat „s lyžemi na nohou“ již závratných více než 142 kilometrů sjezdovek…

Které pisty se Vám nejspíše nejhlouběji vryjí do paměti? Nenapodobitelné zážitky poskytne zejména 3 km dlouhá sjezdovka Amazzonia, černou barvou značená trať doslova padající do Madonny ze skalního výběžku Pradalago, a samozřejmě i závodní svah homologovaný pro závody FIS s názvem 3-Tre („tre gare nel Trentino“, jedna z nejstarších lyžařských soutěží v Evropě, založená roku 1949), kde můžete (přesněji na jeho dolní části zvané Canalone Miramonti) okusit pocity slalomářů nočního závodu Světového poháru mužů, který sem letos opět zavítá 22. prosince.

Madonna di Campiglio je klenotem lyžařské oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta, jež sdružuje 8 středisek od Folgarie až po Passo Tonale. Rozšířený skipas Superskirama, umožňující neomezené lyžování ve všech 8 areálech si lze zakoupit i v Madonně, ale nutno říci, že možnost lyžování v jiných střediscích zde využívá málokdo. Vždyť lze s určitostí říci, že žádné není schopno poskytnout srovnatelnou kvalitu. Funguje to však zejména naopak – téměř každý lyžař, jenž pobývá v některém ze 7 zbývajících středisek a kupuje si rozšířený skipas, tak činí právě kvůli možnosti okusit lyžování ve slavné Madonně. Proto je vždy na zdejších sjezdovkách více lidí, než by odpovídalo počtu ubytovaných. Hlavní příliv sem směřuje z propojeného výrazně levnějšího skiareálu Marilleva – Folgarida. Zejména v tzv. „Free Ski“ týdnech, kdy v celé oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta jednotně platí celoplošný skipas, zažívá Madonna doslova invazi. Naopak tradiční italská dobře situovaná klientela se v těchto promo týdnech naučila Madonně vyhýbat, díky „Free Ski“ pobyt zde dozajista ztrácí na výlučnosti.

Dokonalá upravenost a přehledné značení tratí, ale i odkaz císaře Františka Josefa I.

Proč je Madonna s Pinzolem lyžaři tak oceňovaná? Může za to dokonalá upravenost i přehledné značení tratí srovnatelné jen s nemnoha dalšími areály, nejmodernější přepravní zařízení garantující maximální pohodlí při přepravě „vzhůru“ (9 kabin, 19 sedaček a jen 3 vleky, celkové převýšení 1717 m, nejvyšší bod skiareálu 2504 m n. m.), nadstandardní nabídka 13 km kvalitně preparovaných tratí pro běžkaře na Campo Carlo Magno, výtečné noční lyžování, špičkový snowpark Ursus pod Passo Grosté i nepřeberné možnosti další zábavy. Tím hlavním důvodem však nejspíše budou úchvatné přírodní scenérie okolního pohoří Dolomiti di Brenta, které z Madonny učinily jedno z prvních alpských turistických středisek vůbec. Rád zde odpočíval i rakouský císař František Josef I. se svou manželkou Sissi a tímto historickým faktem se Madonna di Campiglio honosí dodnes. V Campigliu se každoročně v polovině února koná veřejná kulturní a turistická slavnost Carnevale Asburgico – Habsburský karneval. Je zde možné spatřit lidi v kostýmech doby habsburských panovníků, a navštívit různé konference a kulturní setkání, jež mají za cíl prohloubit povědomí o životě v Campigliu v době panování císaře Františka Josefa. V létě, vždy 18. srpna, se koná „compleanno dell'imperatore“ (císařovy narozeniny) s ukázkou nádherných kostýmů tehdejší epochy.

V Itálii se Madonna spolu s Cortinou d’Ampezzo řadí mezi dvojici zdaleka nejprestižnějších a nejznámějších zimních středisek. Logickým důsledkem VIP statutu oblasti je častý "výskyt" celé řady známých osobností italského mediálního světa, na promenádě a náměstí Madonny přitahují pozornost kolemjdoucích drahé značkové obchody. Centrum Madonny je velmi příjemné i díky tomu, že je celé uzavřené pro dopravu. Na náměstí se pak v sezoně prakticky denně odehrávají různé kulturní programy, koncerty apod. Dříve se zde každoročně konala i tradiční přehlídka italského luxusu, tzv. Wroom, mezinárodní sraz pilotů Ferrari a Ducati.

Neutuchající investice, letos zejména v Pinzolu

Často neprávem opomíjený skiareál Pinzolo letos představil celou škálu velice zajímavých investic. Potěší zejména výměna 4sedačkové lanovky z roku 1988 Prà Rodont – Doss del Sabion, jež byla pomalá a nekrytá, za moderní 10místnou kabinku. Zásadně přestavěny budou i obě její stanice a rekonstrukci podstoupilo i Rifugio Doss del Sabion. Jde o dostavbu velké nové části bar/lounge a restaurace gourmet v moderním stylu.

Tyto poměrně rozsáhlé změny jsou však jen první část plánu dlouhodobého rozvoje – v příštích letech je v plánu mj. výstavba tunelu a obchvatu centra města, podzemní parkoviště atd. Již v minulých letech došlo k výraznému posílení potenciálu umělého zasněžování celého sektoru Pinzolo díky nové akumulační nádrži „lago Grual“.

Vylepšování sjezdovek se ovšem týká i Madonny, letos tam proběhlo rozšíření pisty Graffer. Posílení umělého zasněžování se tam letos dotklo hlavně sektoru Campo Scuola. Zapomenout nesmíme ani na novou panoramatickou terasu u horní stanice lanovky Pradalago a nových 10 nabíjecích stanic pro elektroauta na parkovišti u lanovky Spinale. Z investic do lanovek stojí za zmínku naposledy výměna 4sedačkové lanovky Fortini – Pradalago za moderní 10místnou kabinku Doppelmayr překlenující nově silnici a navazující tak přímo na lanovku ve směru Grosté. Před 4 roky byla zprovozněna vyhřívaná 6sedačková lanovka Nube d’Oro, nová modrá sjezdovka Montagnoli a rozšířeny byly sjezdovky Nube d’Argento a Nube d’Argento – Gendarme.

Vyšší ceny daní za exkluzivitu místa

Přes všechnu chválu a pozitiva: byť se Madonna di Campiglio stále drží mezi širší italskou špičkou a její pověst v Itálii zůstává neohrožena, v posledních desetiletích poněkud ztratila krok se zahraniční konkurencí mezi top resorty a je cítit lehkým nádechem zašlé slávy. Hotely částečně zanedbaly investice do modernizace a většina apartmánů ve městě je doslova stará. Přesto však stále v hlavní sezóně ceny dosahují závratných výšin – je to logické, tyto termíny bývají už dlouho dopředu vyprodány.

Typy skipasů:

Madonna di Campiglio

platí pro skiareál Madonna di Campiglio

Pinzolo

platí pro skiareál Pinzolo

Pinzolo + 2 dny Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta

platí pro skiareál Pinzolo a 2 dny navíc i pro skiareály Madonna di Campiglio a Marilleva / Folgarida

Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta

platí neomezeně pro skiareály Madonna di Campiglio, Pinzolo a Marilleva / Folgarida

Super Skirama

platí neomezeně ve všech 8 střediscích Skirama Dolomiti

Místní vzdálenosti:

Madonna di Campiglio

Pinzolo: 12 km

Folgarida: 11 km

Tonale: 39 km

dálnice: 58 km

Místní skibus:

skibus po Madonně di Campiglio; „meziměstská“ linka Madonna di Campiglio – Pinzolo

Důležité upozornění:

skiareálu Madonna di Campiglio / Pinzolo již nepříslušejí přepravní zařízení č. 6 vedoucí na Monte Vigo, které již spadá do skiareálu Marilleva / Folgarida, ani 2 vleky u Campo Carlo Magno; tratě zakreslené tečkovanou červenou čarou představují doporučené volné terény a v údajích viz výše nejsou zahrnuty

Doporučené trasy:

Plzeň, Rozvadov, Regensburg, München

České Budějovice, Dolní Dvořiště, Linz, Salzburg

Brno, Mikulov, St. Pölten, Linz, Salzburg

Bratislava, Wien, Linz, Salzburg

a dále                       

Innsbruck, Brenner, Bolzano, dálniční sjezd S. Michele / Mezzocorona, Mezzolombardo, Cles, Malé, Dimaro, Folgarida, Madonna di Campiglio, Pinzolo

Zájezdy a ubytování

Slevy a příplatky v rámci skipasu

prosinec 2023
2. 12. 2023 – 9. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny v ceně 0 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 100 100 -2 550
Super Skirama 3 noci 3 dny 2 400 950 -2 550
Super Skirama 3 noci 4 dny 3 750 1 850 -2 550
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -2 550 -2 550 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně 0 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 100 100 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 200 200 -2 550
Super Skirama 4 noci 3 dny 2 400 950 -2 550
Super Skirama 4 noci 4 dny 3 750 1 850 -2 550
Super Skirama 4 noci 5 dní 1 600 1 600 -2 550
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -2 550 -2 550 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny v ceně 0 -2 650
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 100 100 -2 650
Super Skirama 5 nocí 4 dny 3 650 1 750 -2 650
Super Skirama 5 nocí 5 dní 1 500 1 500 -2 650
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -2 650 -2 650 -2 650
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v ceně 0 -2 750
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 150 150 -2 750
Super Skirama 6 nocí 5 dní 1 400 1 400 -2 750
Super Skirama 6 nocí 6 dní 1 550 1 550 -2 750
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -2 750 -2 750 -2 750
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní v ceně 0 -2 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 150 150 -2 900
Super Skirama 7 nocí 6 dní 1 400 1 400 -2 900
Super Skirama 7 nocí 7 dní 1 700 1 700 -2 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -2 900 -2 900 -2 900
9. 12. 2023 – 16. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny v ceně 0 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 100 100 -2 550
Super Skirama 3 noci 3 dny 1 350 1 350 -2 550
Super Skirama 3 noci 4 dny 1 500 1 500 -2 550
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -2 550 -2 550 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně 0 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 100 100 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 200 200 -2 550
Super Skirama 4 noci 3 dny 1 350 1 350 -2 550
Super Skirama 4 noci 4 dny 1 500 1 500 -2 550
Super Skirama 4 noci 5 dní 1 600 1 600 -2 550
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -2 550 -2 550 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny v ceně 0 -2 650
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 100 100 -2 650
Super Skirama 5 nocí 4 dny 1 400 1 400 -2 650
Super Skirama 5 nocí 5 dní 1 500 1 500 -2 650
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -2 650 -2 650 -2 650
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v ceně 0 -2 750
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 150 150 -2 750
Super Skirama 6 nocí 5 dní 1 400 1 400 -2 750
Super Skirama 6 nocí 6 dní 1 550 1 550 -2 750
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -2 750 -2 750 -2 750
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní v ceně 0 -2 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 150 150 -2 900
Super Skirama 7 nocí 6 dní 1 400 1 400 -2 900
Super Skirama 7 nocí 7 dní 1 700 1 700 -2 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -2 900 -2 900 -2 900
16. 12. 2023 – 18. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní v ceně 0 -2 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 150 150 -2 900
Super Skirama 7 nocí 6 dní 1 400 1 400 -2 900
Super Skirama 7 nocí 7 dní 1 700 1 700 -2 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -2 900 -2 900 -2 900
16. 12. 2023 – 19. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v ceně 0 -2 750
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 150 150 -2 750
Super Skirama 6 nocí 5 dní 1 400 1 400 -2 750
Super Skirama 6 nocí 6 dní 1 550 1 550 -2 750
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -2 750 -2 750 -2 750
16. 12. 2023 – 20. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny v ceně 0 -2 650
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 100 100 -2 650
Super Skirama 5 nocí 4 dny 1 400 1 400 -2 650
Super Skirama 5 nocí 5 dní 1 500 1 500 -2 650
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -2 650 -2 650 -2 650
16. 12. 2023 – 21. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny v ceně 0 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 100 100 -2 550
Super Skirama 3 noci 3 dny 1 350 1 350 -2 550
Super Skirama 3 noci 4 dny 1 500 1 500 -2 550
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -2 550 -2 550 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně 0 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 100 100 -2 550
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 200 200 -2 550
Super Skirama 4 noci 3 dny 1 350 1 350 -2 550
Super Skirama 4 noci 4 dny 1 500 1 500 -2 550
Super Skirama 4 noci 5 dní 1 600 1 600 -2 550
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -2 550 -2 550 -2 550
22. 12. 2023 – 30. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny 1 150 -200 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 1 500 -450 -4 900
Pinzolo 3 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 3 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Super Skirama 3 noci 3 dny 1 900 300 -3 500
Super Skirama 3 noci 4 dny 2 100 0 -4 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 3 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny 1 150 -200 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 1 500 -450 -4 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 2 800 500 -4 900
Pinzolo 4 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 4 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Pinzolo 4 noci 5 dní 2 000 350 -3 500
Super Skirama 4 noci 3 dny 1 900 300 -3 500
Super Skirama 4 noci 4 dny 2 100 0 -4 900
Super Skirama 4 noci 5 dní 3 550 1 000 -4 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 4 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny 1 500 -300 -4 600
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 1 300 -1 000 -6 400
Pinzolo 5 nocí 4 dny v ceně -1 400 -4 600
Pinzolo 5 nocí 5 dní 900 -750 -4 600
Super Skirama 5 nocí 4 dny 2 400 300 -4 600
Super Skirama 5 nocí 5 dní 3 850 1 300 -4 600
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Pinzolo) 5 nocí - -4 600 -4 600 -4 600
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v ceně -2 300 -7 700
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 1 100 -1 550 -7 700
Pinzolo 6 nocí 5 dní v ceně -1 650 -5 500
Pinzolo 6 nocí 6 dní 750 -1 150 -5 500
Super Skirama 6 nocí 5 dní 2 950 400 -5 500
Super Skirama 6 nocí 6 dní 1 900 -1 000 -7 700
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -7 700 -7 700 -7 700
Nelyžař (Pinzolo) 6 nocí - -5 500 -5 500 -5 500
23. 12. 2023 – 30. 12. 2023
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny 1 150 -200 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 1 500 -450 -4 900
Pinzolo 3 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 3 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Super Skirama 3 noci 3 dny 1 900 300 -3 500
Super Skirama 3 noci 4 dny 2 100 0 -4 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 3 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny 1 150 -200 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 1 500 -450 -4 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 2 800 500 -4 900
Pinzolo 4 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 4 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Pinzolo 4 noci 5 dní 2 000 350 -3 500
Super Skirama 4 noci 3 dny 1 900 300 -3 500
Super Skirama 4 noci 4 dny 2 100 0 -4 900
Super Skirama 4 noci 5 dní 3 550 1 000 -4 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 4 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny 1 500 -300 -4 600
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 1 300 -1 000 -6 400
Pinzolo 5 nocí 4 dny v ceně -1 400 -4 600
Pinzolo 5 nocí 5 dní 900 -750 -4 600
Super Skirama 5 nocí 4 dny 2 400 300 -4 600
Super Skirama 5 nocí 5 dní 3 850 1 300 -4 600
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Pinzolo) 5 nocí - -4 600 -4 600 -4 600
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v ceně -2 300 -7 700
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 1 100 -1 550 -7 700
Pinzolo 6 nocí 5 dní v ceně -1 650 -5 500
Pinzolo 6 nocí 6 dní 750 -1 150 -5 500
Super Skirama 6 nocí 5 dní 2 950 400 -5 500
Super Skirama 6 nocí 6 dní 1 900 -1 000 -7 700
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -7 700 -7 700 -7 700
Nelyžař (Pinzolo) 6 nocí - -5 500 -5 500 -5 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 2 100 -400 -6 250
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 3 200 350 -6 250
Pinzolo 7 nocí 6 dní v ceně -1 900 -6 250
Pinzolo 7 nocí 7 dní 850 -1 400 -6 250
Super Skirama 7 nocí 6 dní 800 -2 100 -8 800
Super Skirama 7 nocí 7 dní 2 100 -1 150 -8 800
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -8 800 -8 800 -8 800
Nelyžař (Pinzolo) 7 nocí - -6 250 -6 250 -6 250
30. 12. 2023 – 6. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny 1 150 -200 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 1 500 -450 -4 900
Pinzolo 3 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 3 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Super Skirama 3 noci 3 dny 500 -1 100 -4 900
Super Skirama 3 noci 4 dny 2 100 0 -4 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 3 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně -1 450 -4 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 1 500 -450 -4 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 3 850 1 650 -3 500
Pinzolo 4 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 4 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Pinzolo 4 noci 5 dní 2 000 350 -3 500
Super Skirama 4 noci 3 dny 1 900 300 -3 500
Super Skirama 4 noci 4 dny 2 100 0 -4 900
Super Skirama 4 noci 5 dní 3 550 1 000 -4 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 4 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny v ceně -1 950 -6 400
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 2 750 550 -4 600
Pinzolo 5 nocí 4 dny v ceně -1 400 -4 600
Pinzolo 5 nocí 5 dní 900 -750 -4 600
Super Skirama 5 nocí 4 dny 2 400 300 -4 600
Super Skirama 5 nocí 5 dní 2 050 -500 -6 400
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Pinzolo) 5 nocí - -4 600 -4 600 -4 600
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v ceně -2 300 -7 700
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 1 100 -1 550 -7 700
Pinzolo 6 nocí 5 dní v ceně -1 650 -5 500
Pinzolo 6 nocí 6 dní 750 -1 150 -5 500
Super Skirama 6 nocí 5 dní 750 -1 800 -7 700
Super Skirama 6 nocí 6 dní 4 100 1 200 -5 500
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -7 700 -7 700 -7 700
Nelyžař (Pinzolo) 6 nocí - -5 500 -5 500 -5 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní v ceně -2 650 -8 800
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 1 100 -1 850 -8 800
Pinzolo 7 nocí 6 dní v ceně -1 900 -6 250
Pinzolo 7 nocí 7 dní 850 -1 400 -6 250
Super Skirama 7 nocí 6 dní 3 350 450 -6 250
Super Skirama 7 nocí 7 dní 2 100 -1 150 -8 800
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -8 800 -8 800 -8 800
Nelyžař (Pinzolo) 7 nocí - -6 250 -6 250 -6 250
leden 2024
30. 12. 2023 – 6. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny 1 150 -200 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 1 500 -450 -4 900
Pinzolo 3 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 3 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Super Skirama 3 noci 3 dny 500 -1 100 -4 900
Super Skirama 3 noci 4 dny 2 100 0 -4 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 3 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně -1 450 -4 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 1 500 -450 -4 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 3 850 1 650 -3 500
Pinzolo 4 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 4 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Pinzolo 4 noci 5 dní 2 000 350 -3 500
Super Skirama 4 noci 3 dny 1 900 300 -3 500
Super Skirama 4 noci 4 dny 2 100 0 -4 900
Super Skirama 4 noci 5 dní 3 550 1 000 -4 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 4 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny v ceně -1 950 -6 400
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 2 750 550 -4 600
Pinzolo 5 nocí 4 dny v ceně -1 400 -4 600
Pinzolo 5 nocí 5 dní 900 -750 -4 600
Super Skirama 5 nocí 4 dny 2 400 300 -4 600
Super Skirama 5 nocí 5 dní 2 050 -500 -6 400
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Pinzolo) 5 nocí - -4 600 -4 600 -4 600
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v ceně -2 300 -7 700
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 1 100 -1 550 -7 700
Pinzolo 6 nocí 5 dní v ceně -1 650 -5 500
Pinzolo 6 nocí 6 dní 750 -1 150 -5 500
Super Skirama 6 nocí 5 dní 750 -1 800 -7 700
Super Skirama 6 nocí 6 dní 4 100 1 200 -5 500
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -7 700 -7 700 -7 700
Nelyžař (Pinzolo) 6 nocí - -5 500 -5 500 -5 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní v ceně -2 650 -8 800
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 1 100 -1 850 -8 800
Pinzolo 7 nocí 6 dní v ceně -1 900 -6 250
Pinzolo 7 nocí 7 dní 850 -1 400 -6 250
Super Skirama 7 nocí 6 dní 3 350 450 -6 250
Super Skirama 7 nocí 7 dní 2 100 -1 150 -8 800
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -8 800 -8 800 -8 800
Nelyžař (Pinzolo) 7 nocí - -6 250 -6 250 -6 250
6. 1. 2024 – 11. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní v ceně 350 -3 800
6. 1. 2024 – 13. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny 1 300 150 -2 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 2 500 1 000 -2 500
Pinzolo 3 noci 3 dny v ceně -750 -2 500
Pinzolo 3 noci 4 dny 650 -300 -2 500
Super Skirama 3 noci 3 dny 1 150 -300 -3 800
Super Skirama 3 noci 4 dny 2 500 600 -3 800
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -3 800 -3 800 -3 800
Nelyžař (Pinzolo) 3 noci - -2 500 -2 500 -2 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně -1 150 -3 800
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 1 200 -300 -3 800
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 1 890 315 -3 420
Pinzolo 4 noci 3 dny v ceně -750 -2 500
Pinzolo 4 noci 4 dny 650 -300 -2 500
Pinzolo 4 noci 5 dní 1 300 150 -2 500
Super Skirama 4 noci 3 dny 1 150 -300 -3 800
Super Skirama 4 noci 4 dny 2 500 600 -3 800
Super Skirama 4 noci 5 dní 3 750 1 500 -3 800
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -3 800 -3 800 -3 800
Nelyžař (Pinzolo) 4 noci - -2 500 -2 500 -2 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny v ceně -1 500 -5 000
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 900 -850 -5 000
Pinzolo 5 nocí 4 dny v ceně -950 -3 150
Pinzolo 5 nocí 5 dní 650 -500 -3 150
Super Skirama 5 nocí 4 dny 1 300 -600 -5 000
Super Skirama 5 nocí 5 dní 4 400 2 150 -3 150
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -5 000 -5 000 -5 000
Nelyžař (Pinzolo) 5 nocí - -3 150 -3 150 -3 150
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní 2 100 350 -3 800
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 700 -1 250 -5 900
Pinzolo 6 nocí 5 dní v ceně -1 150 -3 800
Pinzolo 6 nocí 6 dní 550 -750 -3 800
Super Skirama 6 nocí 5 dní 3 750 1 500 -3 800
Super Skirama 6 nocí 6 dní 4 800 2 250 -3 800
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -5 900 -5 900 -5 900
Nelyžař (Pinzolo) 6 nocí - -3 800 -3 800 -3 800
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 2 250 300 -4 350
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 650 -1 550 -6 600
Pinzolo 7 nocí 6 dní v ceně -1 300 -4 350
Pinzolo 7 nocí 7 dní 550 -950 -4 350
Super Skirama 7 nocí 6 dní 4 250 1 700 -4 350
Super Skirama 7 nocí 7 dní 3 150 200 -6 600
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -6 600 -6 600 -6 600
Nelyžař (Pinzolo) 7 nocí - -4 350 -4 350 -4 350
7. 1. 2024 – 11. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní v ceně 350 -3 800
Nelyžař (Pinzolo bus) 4 noci - -5 900 -5 900 -5 900
7. 1. 2024 – 13. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny 1 300 150 -2 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 2 500 1 000 -2 500
Pinzolo 3 noci 3 dny v ceně -750 -2 500
Pinzolo 3 noci 4 dny 650 -300 -2 500
Super Skirama 3 noci 3 dny 1 150 -300 -3 800
Super Skirama 3 noci 4 dny 2 500 600 -3 800
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -3 800 -3 800 -3 800
Nelyžař (Pinzolo) 3 noci - -2 500 -2 500 -2 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně -1 150 -3 800
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 1 200 -300 -3 800
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 1 890 315 -3 420
Pinzolo 4 noci 3 dny v ceně -750 -2 500
Pinzolo 4 noci 4 dny 650 -300 -2 500
Pinzolo 4 noci 5 dní 1 300 150 -2 500
Super Skirama 4 noci 3 dny 1 150 -300 -3 800
Super Skirama 4 noci 4 dny 2 500 600 -3 800
Super Skirama 4 noci 5 dní 3 750 1 500 -3 800
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -3 800 -3 800 -3 800
Nelyžař (Pinzolo) 4 noci - -2 500 -2 500 -2 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny v ceně -1 500 -5 000
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 900 -850 -5 000
Pinzolo 5 nocí 4 dny v ceně -950 -3 150
Pinzolo 5 nocí 5 dní 650 -500 -3 150
Super Skirama 5 nocí 4 dny 1 300 -600 -5 000
Super Skirama 5 nocí 5 dní 4 400 2 150 -3 150
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -5 000 -5 000 -5 000
Nelyžař (Pinzolo) 5 nocí - -3 150 -3 150 -3 150
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní 2 100 350 -3 800
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 700 -1 250 -5 900
Pinzolo 6 nocí 5 dní v ceně -1 150 -3 800
Pinzolo 6 nocí 6 dní 550 -750 -3 800
Super Skirama 6 nocí 5 dní 3 750 1 500 -3 800
Super Skirama 6 nocí 6 dní 4 800 2 250 -3 800
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -5 900 -5 900 -5 900
Nelyžař (Pinzolo) 6 nocí - -3 800 -3 800 -3 800
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 2 250 300 -4 350
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 650 -1 550 -6 600
Pinzolo 7 nocí 6 dní v ceně -1 300 -4 350
Pinzolo 7 nocí 7 dní 550 -950 -4 350
Super Skirama 7 nocí 6 dní 4 250 1 700 -4 350
Super Skirama 7 nocí 7 dní 3 150 200 -6 600
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -6 600 -6 600 -6 600
Nelyžař (Pinzolo) 7 nocí - -4 350 -4 350 -4 350
13. 1. 2024 – 20. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny 1 300 150 -2 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 1 200 -300 -3 800
Pinzolo 3 noci 3 dny v ceně -750 -2 500
Pinzolo 3 noci 4 dny 650 -300 -2 500
Super Skirama 3 noci 3 dny 1 150 -300 -3 800
Super Skirama 3 noci 4 dny 2 500 600 -3 800
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -3 800 -3 800 -3 800
Nelyžař (Pinzolo) 3 noci - -2 500 -2 500 -2 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně -1 150 -3 800
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 2 500 1 000 -2 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 3 400 1 650 -2 500
Pinzolo 4 noci 3 dny v ceně -750 -2 500
Pinzolo 4 noci 4 dny 650 -300 -2 500
Pinzolo 4 noci 5 dní 1 300 150 -2 500
Super Skirama 4 noci 3 dny 1 150 -300 -3 800
Super Skirama 4 noci 4 dny 3 800 1 900 -2 500
Super Skirama 4 noci 5 dní 3 750 1 500 -3 800
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -3 800 -3 800 -3 800
Nelyžař (Pinzolo) 4 noci - -2 500 -2 500 -2 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny 1 850 350 -3 150
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 900 -850 -5 000
Pinzolo 5 nocí 4 dny v ceně -950 -3 150
Pinzolo 5 nocí 5 dní 650 -500 -3 150
Super Skirama 5 nocí 4 dny 3 150 1 250 -3 150
Super Skirama 5 nocí 5 dní 4 400 2 150 -3 150
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -5 000 -5 000 -5 000
Nelyžař (Pinzolo) 5 nocí - -3 150 -3 150 -3 150
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v ceně -1 750 -5 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 700 -1 250 -5 900
Pinzolo 6 nocí 5 dní v ceně -1 150 -3 800
Pinzolo 6 nocí 6 dní 550 -750 -3 800
Super Skirama 6 nocí 5 dní 1 650 -600 -5 900
Super Skirama 6 nocí 6 dní 2 700 150 -5 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -5 900 -5 900 -5 900
Nelyžař (Pinzolo) 6 nocí - -3 800 -3 800 -3 800
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní v ceně -1 950 -6 600
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 650 -1 550 -6 600
Pinzolo 7 nocí 6 dní v ceně -1 300 -4 350
Pinzolo 7 nocí 7 dní 550 -950 -4 350
Super Skirama 7 nocí 6 dní 4 250 1 700 -4 350
Super Skirama 7 nocí 7 dní 3 150 200 -6 600
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -6 600 -6 600 -6 600
Nelyžař (Pinzolo) 7 nocí - -4 350 -4 350 -4 350
20. 1. 2024 – 27. 1. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny 1 400 100 -2 950
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 2 800 1 100 -2 950
Pinzolo 3 noci 3 dny v ceně -850 -2 950
Pinzolo 3 noci 4 dny 900 -250 -2 950
Super Skirama 3 noci 3 dny 1 050 -550 -4 350
Super Skirama 3 noci 4 dny 2 650 550 -4 350
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -4 350 -4 350 -4 350
Nelyžař (Pinzolo) 3 noci - -2 950 -2 950 -2 950
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně -1 300 -4 350
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 2 800 1 100 -2 950
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 3 950 1 850 -2 950
Pinzolo 4 noci 3 dny v ceně -850 -2 950
Pinzolo 4 noci 4 dny 900 -250 -2 950
Pinzolo 4 noci 5 dní 1 700 300 -2 950
Super Skirama 4 noci 3 dny 1 050 -550 -4 350
Super Skirama 4 noci 4 dny 4 050 1 950 -2 950
Super Skirama 4 noci 5 dní 4 100 1 550 -4 350
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -4 350 -4 350 -4 350
Nelyžař (Pinzolo) 4 noci - -2 950 -2 950 -2 950
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny v ceně -1 700 -5 750
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 3 050 950 -3 850
Pinzolo 5 nocí 4 dny v ceně -1 150 -3 850
Pinzolo 5 nocí 5 dní 800 -600 -3 850
Super Skirama 5 nocí 4 dny 3 150 1 050 -3 850
Super Skirama 5 nocí 5 dní 2 700 150 -5 750
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -5 750 -5 750 -5 750
Nelyžař (Pinzolo) 5 nocí - -3 850 -3 850 -3 850
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v ceně -2 100 -6 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 950 -1 450 -6 900
Pinzolo 6 nocí 5 dní v ceně -1 400 -4 650
Pinzolo 6 nocí 6 dní 650 -950 -4 650
Super Skirama 6 nocí 5 dní 3 800 1 250 -4 650
Super Skirama 6 nocí 6 dní 4 950 2 050 -4 650
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -6 900 -6 900 -6 900
Nelyžař (Pinzolo) 6 nocí - -4 650 -4 650 -4 650
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 2 550 150 -5 300
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 700 -1 850 -7 850
Pinzolo 7 nocí 6 dní v ceně -1 600 -5 300
Pinzolo 7 nocí 7 dní 650 -1 150 -5 300
Super Skirama 7 nocí 6 dní 1 750 -1 150 -7 850
Super Skirama 7 nocí 7 dní 3 050 -200 -7 850
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -7 850 -7 850 -7 850
Nelyžař (Pinzolo) 7 nocí - -5 300 -5 300 -5 300
27. 1. 2024 – 3. 2. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny 1 400 100 -2 950
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 1 400 -300 -4 350
Pinzolo 3 noci 3 dny v ceně -850 -2 950
Pinzolo 3 noci 4 dny 900 -250 -2 950
Super Skirama 3 noci 3 dny 2 450 850 -2 950
Super Skirama 3 noci 4 dny 4 050 1 950 -2 950
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -4 350 -4 350 -4 350
Nelyžař (Pinzolo) 3 noci - -2 950 -2 950 -2 950
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně -1 300 -4 350
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 2 800 1 100 -2 950
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 2 550 450 -4 350
Pinzolo 4 noci 3 dny v ceně -850 -2 950
Pinzolo 4 noci 4 dny 900 -250 -2 950
Pinzolo 4 noci 5 dní 1 700 300 -2 950
Super Skirama 4 noci 3 dny 1 050 -550 -4 350
Super Skirama 4 noci 4 dny 4 050 1 950 -2 950
Super Skirama 4 noci 5 dní 5 500 2 950 -2 950
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -4 350 -4 350 -4 350
Nelyžař (Pinzolo) 4 noci - -2 950 -2 950 -2 950
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny v ceně -1 700 -5 750
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 1 150 -950 -5 750
Pinzolo 5 nocí 4 dny v ceně -1 150 -3 850
Pinzolo 5 nocí 5 dní 800 -600 -3 850
Super Skirama 5 nocí 4 dny 3 150 1 050 -3 850
Super Skirama 5 nocí 5 dní 4 600 2 050 -3 850
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -5 750 -5 750 -5 750
Nelyžař (Pinzolo) 5 nocí - -3 850 -3 850 -3 850
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní 2 250 150 -4 650
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 950 -1 450 -6 900
Pinzolo 6 nocí 5 dní v ceně -1 400 -4 650
Pinzolo 6 nocí 6 dní 650 -950 -4 650
Super Skirama 6 nocí 5 dní 3 800 1 250 -4 650
Super Skirama 6 nocí 6 dní 2 700 -200 -6 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -6 900 -6 900 -6 900
Nelyžař (Pinzolo) 6 nocí - -4 650 -4 650 -4 650
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 2 550 150 -5 300
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 700 -1 850 -7 850
Pinzolo 7 nocí 6 dní v ceně -1 600 -5 300
Pinzolo 7 nocí 7 dní 650 -1 150 -5 300
Super Skirama 7 nocí 6 dní 4 300 1 400 -5 300
Super Skirama 7 nocí 7 dní 3 050 -200 -7 850
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -7 850 -7 850 -7 850
Nelyžař (Pinzolo) 7 nocí - -5 300 -5 300 -5 300
únor 2024
27. 1. 2024 – 3. 2. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny 1 400 100 -2 950
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 1 400 -300 -4 350
Pinzolo 3 noci 3 dny v ceně -850 -2 950
Pinzolo 3 noci 4 dny 900 -250 -2 950
Super Skirama 3 noci 3 dny 2 450 850 -2 950
Super Skirama 3 noci 4 dny 4 050 1 950 -2 950
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -4 350 -4 350 -4 350
Nelyžař (Pinzolo) 3 noci - -2 950 -2 950 -2 950
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně -1 300 -4 350
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 2 800 1 100 -2 950
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 2 550 450 -4 350
Pinzolo 4 noci 3 dny v ceně -850 -2 950
Pinzolo 4 noci 4 dny 900 -250 -2 950
Pinzolo 4 noci 5 dní 1 700 300 -2 950
Super Skirama 4 noci 3 dny 1 050 -550 -4 350
Super Skirama 4 noci 4 dny 4 050 1 950 -2 950
Super Skirama 4 noci 5 dní 5 500 2 950 -2 950
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -4 350 -4 350 -4 350
Nelyžař (Pinzolo) 4 noci - -2 950 -2 950 -2 950
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny v ceně -1 700 -5 750
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 1 150 -950 -5 750
Pinzolo 5 nocí 4 dny v ceně -1 150 -3 850
Pinzolo 5 nocí 5 dní 800 -600 -3 850
Super Skirama 5 nocí 4 dny 3 150 1 050 -3 850
Super Skirama 5 nocí 5 dní 4 600 2 050 -3 850
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -5 750 -5 750 -5 750
Nelyžař (Pinzolo) 5 nocí - -3 850 -3 850 -3 850
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní 2 250 150 -4 650
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 950 -1 450 -6 900
Pinzolo 6 nocí 5 dní v ceně -1 400 -4 650
Pinzolo 6 nocí 6 dní 650 -950 -4 650
Super Skirama 6 nocí 5 dní 3 800 1 250 -4 650
Super Skirama 6 nocí 6 dní 2 700 -200 -6 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -6 900 -6 900 -6 900
Nelyžař (Pinzolo) 6 nocí - -4 650 -4 650 -4 650
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 2 550 150 -5 300
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 700 -1 850 -7 850
Pinzolo 7 nocí 6 dní v ceně -1 600 -5 300
Pinzolo 7 nocí 7 dní 650 -1 150 -5 300
Super Skirama 7 nocí 6 dní 4 300 1 400 -5 300
Super Skirama 7 nocí 7 dní 3 050 -200 -7 850
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -7 850 -7 850 -7 850
Nelyžař (Pinzolo) 7 nocí - -5 300 -5 300 -5 300
3. 2. 2024 – 10. 2. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny 1 150 -200 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 1 500 -450 -4 900
Pinzolo 3 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 3 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Super Skirama 3 noci 3 dny 1 900 300 -3 500
Super Skirama 3 noci 4 dny 3 500 1 400 -3 500
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 3 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně -1 450 -4 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 2 600 800 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 2 800 500 -4 900
Pinzolo 4 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 4 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Pinzolo 4 noci 5 dní 2 000 350 -3 500
Super Skirama 4 noci 3 dny 500 -1 100 -4 900
Super Skirama 4 noci 4 dny 3 500 1 400 -3 500
Super Skirama 4 noci 5 dní 3 550 1 000 -4 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 4 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny v ceně -1 950 -6 400
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 2 750 550 -4 600
Pinzolo 5 nocí 4 dny v ceně -1 400 -4 600
Pinzolo 5 nocí 5 dní 900 -750 -4 600
Super Skirama 5 nocí 4 dny 600 -1 500 -6 400
Super Skirama 5 nocí 5 dní 3 850 1 300 -4 600
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Pinzolo) 5 nocí - -4 600 -4 600 -4 600
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v ceně -2 300 -7 700
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 2 850 350 -5 500
Pinzolo 6 nocí 5 dní v ceně -1 650 -5 500
Pinzolo 6 nocí 6 dní 750 -1 150 -5 500
Super Skirama 6 nocí 5 dní 2 950 400 -5 500
Super Skirama 6 nocí 6 dní 4 100 1 200 -5 500
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -7 700 -7 700 -7 700
Nelyžař (Pinzolo) 6 nocí - -5 500 -5 500 -5 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní v ceně -2 650 -6 250
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 1 100 -1 850 -8 800
Pinzolo 7 nocí 6 dní v ceně -1 900 -6 250
Pinzolo 7 nocí 7 dní 850 -1 400 -6 250
Super Skirama 7 nocí 6 dní 3 350 450 -6 250
Super Skirama 7 nocí 7 dní 2 100 -1 150 -8 800
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -8 800 -8 800 -8 800
Nelyžař (Pinzolo) 7 nocí - -6 250 -6 250 -6 250
10. 2. 2024 – 17. 2. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny 1 150 -200 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 2 600 800 -3 500
Pinzolo 3 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 3 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Super Skirama 3 noci 3 dny 1 900 300 -3 500
Super Skirama 3 noci 4 dny 3 500 1 400 -3 500
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 3 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně -1 450 -4 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 2 600 800 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 2 800 500 -4 900
Pinzolo 4 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 4 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Pinzolo 4 noci 5 dní 2 000 350 -3 500
Super Skirama 4 noci 3 dny 500 -1 100 -4 900
Super Skirama 4 noci 4 dny 3 500 1 400 -3 500
Super Skirama 4 noci 5 dní 3 550 1 000 -4 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 4 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny v ceně -1 950 -6 400
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 1 300 -1 000 -6 400
Pinzolo 5 nocí 4 dny v ceně -1 400 -4 600
Pinzolo 5 nocí 5 dní 900 -750 -4 600
Super Skirama 5 nocí 4 dny 600 -1 500 -6 400
Super Skirama 5 nocí 5 dní 3 850 1 300 -4 600
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -6 400 -6 400 -6 400
Nelyžař (Pinzolo) 5 nocí - -4 600 -4 600 -4 600
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní 1 850 -350 -5 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 2 850 350 -5 500
Pinzolo 6 nocí 5 dní v ceně -1 650 -5 500
Pinzolo 6 nocí 6 dní 750 -1 150 -5 500
Super Skirama 6 nocí 5 dní 750 -1 800 -7 700
Super Skirama 6 nocí 6 dní 4 100 1 200 -5 500
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -7 700 -7 700 -7 700
Nelyžař (Pinzolo) 6 nocí - -5 500 -5 500 -5 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 2 100 -400 -6 250
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 1 100 -1 850 -8 800
Pinzolo 7 nocí 6 dní v ceně -1 900 -6 250
Pinzolo 7 nocí 7 dní 850 -1 400 -6 250
Super Skirama 7 nocí 6 dní 800 -2 100 -6 250
Super Skirama 7 nocí 7 dní 2 100 -1 150 -8 800
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -8 800 -8 800 -8 800
Nelyžař (Pinzolo) 7 nocí - -6 250 -6 250 -6 250
17. 2. 2024 – 24. 2. 2024
Plošná platnost ubytování platnost dospělý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dny 1 150 -200 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dny 2 600 800 -3 500
Pinzolo 3 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 3 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Super Skirama 3 noci 3 dny 1 900 300 -3 500
Super Skirama 3 noci 4 dny 2 100 0 -4 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 3 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 3 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dny v ceně -1 450 -4 900
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dny 2 600 800 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 2 800 500 -4 900
Pinzolo 4 noci 3 dny v ceně -1 050 -3 500
Pinzolo 4 noci 4 dny 1 100 -300 -3 500
Pinzolo 4 noci 5 dní 2 000 350 -3 500
Super Skirama 4 noci 3 dny 1 900 300 -3 500
Super Skirama 4 noci 4 dny 2 100 0 -4 900
Super Skirama 4 noci 5 dní 3 550 1 000 -4 900
Nelyžař (Campo Carlo Magno) 4 noci - -4 900 -4 900 -4 900
Nelyžař (Pinzolo) 4 noci - -3 500 -3 500 -3 500
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dny v ceně -1 950 -6 400
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 2 750 550 -4 600
Pinzolo 5 nocí 4 dny v ceně -1 400 -4 600
Pinzolo 5 nocí 5 dní 900 -750 -4 600
Super Skirama 5 nocí 4 dny 600 -1 500 -6 400
Super Skirama 5 nocí 5 dní 3 850 1 300 -4 600