NEV-DAMA a.s.

Popis oblasti

Pro zahraniční turisty jsou francouzské Alpy nejvyhledávanější destinací především během zimní sezóny. Lyžování ve francouzských Alpách osloví nejednoho turistu. To je prostě pojem! Ale když sníh roztaje, na svazích vykouknou svišti a alpská louka se zazelená, získávají Alpy úplně jiný rozměr a mohli bychom zde polemizovat nad tím, kdy je to na horách krásnější.
Je pravděpodobné, že vy, co čtete tyto řádky, jste již s námi nějaké to francouzské středisko v zimě navštívili. A říkáte si, jaké to na těch horách musí být v létě? A my odpovídáme. Jednoduše nádherné! Francouzské Alpy mají své kouzlo i během letní sezóny. Ano, také to víme, je to dálka, ale ta cesta za to stojí!
V naší nabídce najdete ochutnávku jak ze severní části francouzských Alp – Haute-Savoie a Savoie, tak i z jižních – Hautes-Alpes. 
 
A za čím se v létě do francouzských Alp jezdí? Nabídka středisek je dostatečně široká a na své si přijdou snad úplně všichni. Klasickou pěší, vysokohorskou a cyklistickou turistiku doplňuje sjezd na horských kolech, alpinismus, sportovní lezení, zajištěné cesty (tzv. ferraty), nejrůznější vodní sporty na jezerech a řekách, lyžování na ledovci - konkrétně v Tignes, skateparky, golf, míčové sporty, bobové dráhy atd. Různorodou nabídku venkovních aktivit rozšiřuje navíc i možnost relaxace ve wellness centrech s bazény a relaxačními zónami. 

Střediska

Zájezdy a ubytování

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?
×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?