NEV-DAMA a.s.

Moje Nev-dama

Proč se registrovat do moje Nevdama

Co je moje Nev-Dama

Moje oblíbené

Zalíbil se vám nějaký konkrétní hotel nebo apartmánový dům? Přidejte si ho jednoduše do oblíbených a všechny zájezdy si pak můžete porovnávat a sledovat na jednom místě. Pokud už vás daný oblíbený zájezd nebude zajímat, stačí ho kliknutím na křížek odebrat z výběru.

Moje skupiny

Vytvořte si vlastní skupinu. Počet skupin je libovolný. Můžete si tedy založit pouze jednu nebo klidně i pět. Vaše skupiny mohou být například rodina, parta přátel, kolegové z práce nebo třeba jen vy a vaše drahá polovička. Jakmile danou skupinu vyberete, spočítáme vám podle ní konečnou cenu za všechny účastníky a předvyplní údaje v objednávce. Údaje jednotlivých účastníků skupin tedy stačí zadat pouze jednou a příště už je za vás vyplníme my.

Hlídací pes

Otravují vás nabídky, které vám chodí na e-mail, ale vy o ně nemáte zájem? To se vám s naším hlídacím psem nestane. Stačí si zadat jeden nebo více parametrů, podle kterých vám vybereme zájezdy přímo na míru a pošleme na zadaný e-mail pokaždé, když se objeví zajímavá nabídka právě pro vás.

Můj účet

Po kliknutí na "Můj účet" si můžete prohlédnout své oblíbené zájezdy a své skupiny pěkně pohromadě. Zkrátka to nejdůležitější pro vás máme na jednom místě.

Úprava údajů

Změnili jste svůj e-mail nebo například příjmení? Na stránce "Můj účet" stačí hned nahoře kliknout na "Upravit osobní údaje" a jednoduše přepsat, co se u vás změnilo, ale pozor, nezapomeňte si údaje změnit i ve vytvořených skupinách.

Sleva na servis lyží

Sleva 100 Kč pro každého účastníka na cestovní smlouvě na velký nebo malý servis lyží či snowboardu ve vybraných prodejnách Intersport. Voucher bude zaslán objednateli na e-mail po uhrazení 30% zálohy. Cenník servisu.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?