Moje NEV-DAMA

Co je Moje NEV-DAMA

Moje oblíbené

Zalíbil se vám nějaký konkrétní hotel nebo apartmánový dům? Přidejte si ho jednoduše do oblíbených a všechny zájezdy si pak můžete porovnávat a sledovat na jednom místě. Pokud už vás daný oblíbený zájezd nebude zajímat, stačí ho kliknutím na křížek odebrat z výběru.

Moje skupiny

Vytvořte si vlastní skupinu. Počet skupin je libovolný. Můžete si tedy založit jen jednu nebo klidně i pět. Vaše skupiny mohou být například rodina, parta přátel, kolegové z práce nebo třeba jen vy a vaše drahá polovička. Jakmile danou skupinu vyberete, spočítáme vám podle ní konečnou cenu za všechny účastníky a předvyplníme údaje v objednávce. Údaje jednotlivých účastníků skupin tedy stačí zadat pouze jednou a příště už za vás je vyplníme my.

Hlídací pes

Otravují vás nabídky, které vám chodí na e-mail, ale vy o ně nemáte zájem? To se vám s naším hlídacím psem nestane. Stačí si zadat jeden nebo více parametrů, podle kterých vám vybereme zájezdy přímo na míru a pošleme na zadaný email pokaždé, když se objeví zajímavá nabídka právě pro vás.

Objednávka katalogu

Ještě doma nemáte náš nejnovější katalog? Nezoufejte, v Moje NEV-DAMA si ho snadno objednáte z pohodlí domova, a to na jakoukoliv adresu v České republice.

Můj účet

Po kliknutí na „Můj účet“ si můžete prohlédnout své oblíbené zájezdy a skupiny pěkně pohromadě. Zkrátka to nejdůležitější pro vás máme na jednom místě.

Úprava údajů

Změnili jste svůj e-mail nebo třeba příjmení? Na stránce „Můj účet“ stačí hned nahoře kliknout na „Upravit osobní údaje“ a jednoduše přepsat, co se u vás změnilo, ale pozor, nezapomeňte si údaje změnit i ve vytvořených skupinách.

Sleva na servis lyží

Nabízíme slevu 100 Kč pro každého účastníka na cestovní smlouvě na velký nebo malý servis lyží či snowboardu ve vybraných prodejnách Intersport. Voucher bude zaslán objednavateli na e-mail po uhrazení 30% zálohy. Informace o cenách najdete v ceníku.

Nechte si zasílat Last Minute
e-mailem

Více informací

Objednejte si katalog
NEV-DAMA

Více informací
Novinky
×
27. 09. 2019

Zkrácené lyžařské zájezdy do Itálie autobusem

Díky našim zkráceným lyžařským zájezdům autobusem je cesta do italských Alp pohodlná a bez starostí. 5 dní plných lyžování a 4 noci v hotelu s polopenzí nabízíme již od 6 990 Kč za osobu. Neztrácejte čas denními přejezdy a užijte si lyžování v Alpách naplno.
13. 06. 2019

2% sleva na lyžařský zájezd!

Od 1. listopadu rozdáváme slevy na lyžařské zájezdy ve výši 2 %! Neváhejte a objednejte si zimní dovolenou na horách co nejdříve – nejlepší termíny a ubytovací kapacity rychle mizí.
01. 06. 2019

Události zimní sezóny 2019/2020 v Alpách

I letos jsme pro vás připravili mnoho skvělých událostí v Alpách. Vyrazit s námi můžete na Ski Opening, Family Week, Fitness týden, Eat & Dance, Family Days, Ski Test a Snow Volleybal. S Nev-Damou se na horách rozhodně nudit nebudete!