Vyzkoušejte lyžování v Andoře! Doporučíme vám nejlepší zimní střediska.

Vyzkoušejte lyžování v Andoře!

Představujeme vám žhavou novinku v naší nabídce – lyžování v Andoře na zasněžených svazích Pyrenejí. Pokud toužíte vyzkoušet něco jiného než Alpy, zvolte si pro svůj letošní zimní pobyt na horách právě Andorru. Čekají vás špičkové pisty v obklopení pyrenejských velikánů, moderní lyžařské zázemí, významné sportovní události i pestrá paleta atraktivních zimních radovánek. Poradíme vám, jaká lyžařská střediska v Andoře jsou ty nejlepší.

Beautiful Mountines View with blue sky in Andorra_308172317.jpg

Grandvalira

Grandvalira je největší a zároveň nejpopulárnějších lyžařskou oblastí nejen v Andoře, ale i v celých Pyrenejích. Vznikla z původních středisek Pas de la Casa a Grau Roig jejich propojením se sektory Soldeu a El Tarter. Oblast nabízí úctyhodných 210 km sjezdových tratí, 30 km běžeckých tratí, 62 moderních přepravních zařízení (převážně sedačkové lanovky a gondoly) a 3 snowparky v rámci jednoho celoplošného skipasu. Nadšenci do lyžování a snowboardingu si v Grandvaliře budou připadat jako v ráji. Kromě bohaté nabídky nejrůznějších sjezdovek, možností freeridingu a perfektních sněhových podmínek jištěných výkonným umělým zasněžováním je potěší také pestrá paleta doplňkových aktivit v podobě heliskiingu, snowtubingu, sněžnic, sáňkování, jízdy na sněžném skútru či se psím spřežením nebo možnost návštěvy vyhlášených lázní Caldea.

Lifts and slopes in Ski resort Andorra GrandValira_1042886656.jpg<

Letos se Grandvalira stane dějištěm mnoha významných událostí ze světa lyžování a snowboardingu. 11.-17. března 2019 zde proběhne finále Světového poháru mužů a žen v alpském lyžování, 5.-7. dubna 2019 závody Světového poháru v rychlostním lyžování a dále závody Total Fight Masters of Freestyle (28.-30. března 2019 snowboardisté, 4.-6. dubna 2019 freestylisté). Přidejte se k hvězdám zimních sportů, vyrazte do Grandvaliry a sjíždějte stejné svahy!

Kde se v Grandvaliře ubytovat?

La Massana

Lyžařské středisko La Massana v oblasti Vallnord v Pyrenejích zahrnuje skiareály Arinsal, Pal a Ordino-Arcalís. La Massanu můžeme díky rozmanitosti zmíněných skiareálů, pro něž platí jednotný skipas, doporučit začínajícím, středně pokročilým i zdatným lyžařům a snowboardistům.

Vůbec nejlepší lyžování v Andoře poskytuje podle našeho názoru malý skiareál Ordino-Arcalís v nadmořské výšce až 2.625 m. Nachází se mezi majestátními vrcholy Pic de l'Hortell, Pic d'Arcalis a Pic de Cataperdís a nabízí špičkové pisty pro znalce i začátečníky, dětský park, snowpark a extrémní terény včetně dějiště Freeride World Tour. Skvělé sněhové podmínky zde panují i v okrajových částech sezóny.

Oblíbený lyžařský areál Arinsal je propojen lanovkou s Palem a společně tvoří druhé největší zimní středisko v Andoře. 63 km sjezdových tratí různých náročností uspokojí každého lyžaře. Možnost heliskiingu, výletů na sněžných skútrech, se psím spřežením, na sněžnicích, zip-line, sáňkování a dalších atraktivních aktivit posune vaši lyžařskou dovolenou v Andoře ještě o úroveň výš. Doporučujeme také návštěvu slavných termálních lázní Caldea v hlavním městě Andorra la Vella.

View of La Massana. Principality of Andorra_617740952.jpg

Doporučené ubytování ve středisku La Massana

Dopřejte si lyžování v Andoře!

Novinky
×
27. 09. 2019

Zkrácené lyžařské zájezdy do Itálie autobusem

Díky našim zkráceným lyžařským zájezdům autobusem je cesta do italských Alp pohodlná a bez starostí. 5 dní plných lyžování a 4 noci v hotelu s polopenzí nabízíme již od 6 990 Kč za osobu. Neztrácejte čas denními přejezdy a užijte si lyžování v Alpách naplno.
13. 06. 2019

Až 10% sleva na lyžařský zájezd!

V případě uzavření smlouvy o zájezdu do 31. října rozdáváme až 10% slevy za včasný nákup. Neváhejte a objednejte si zimní dovolenou na horách co nejdříve – nejlepší termíny a ubytovací kapacity rychle mizí.
01. 06. 2019

Události zimní sezóny 2019/2020 v Alpách

I letos jsme pro vás připravili mnoho skvělých událostí v Alpách. Vyrazit s námi můžete na Ski Opening, Family Week, Fitness týden, Eat & Dance, Family Days, Ski Test a Snow Volleybal. S Nev-Damou se na horách rozhodně nudit nebudete!