NEV-DAMA a.s.

Jarní prázdniny 2024 na lyžích

Vybrali jsme pro vás lyžařské zájezdy v termínech jarních prázdnin, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Užijte si s vašimi ratolestmi kopec lyžování i hory zimní zábavy!

Termíny jarních prázdnin pro jednotlivé okresy

Termín jarních prázdnin Okresy
5. – 11. 2. 2024 Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Domažlice, Hodonín, Karviná, Louny, Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Tachov, Vyškov, Znojmo
12. – 18. 2. 2024 Děčín, Frýdek-Místek, Cheb, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Litoměřice, Nymburk, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Přerov, Sokolov
19. – 25. 2. 2024 Hradec Králové, Kroměříž, Mělník, Nový Jičín, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Praha-východ, Praha-západ, Rakovník, Teplice, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
26. – 3. 3. 2024 Bruntál, Česká Lípa, Havlíčkův Brod, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Liberec, Náchod, Pelhřimov, Písek, Semily, Třebíč, Žďár nad Sázavou
4. – 10. 3. 2024 Chomutov, Jeseník, Jičín, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Prachatice, Příbram, Rychnov nad Kněžnou, Strakonice, Šumperk, Tábor, Ústí nad Labem
11. – 17. 3. 2024 Benešov, Beroun, České Budějovice, Český Krumlov, Chrudim, Klatovy, Ostrava-město, Pardubice, Prostějov, Rokycany, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí

Na hory s dětskými kluby

 

Ski Funtazie klub

Dopřejte dětem výuku lyžování i zábavný program a sami sobě zasloužený odpočinek. Vybírejte z lyžařských zájezdů se Ski Funtazie klubem.

 

Ski Funtazie Academy

Chcete mít z dětí lyžařské profíky? Svěřte je do rukou našich profesionálních instruktorů v rámci zimních zájezdů se Ski Funtazie Academy.

Jarní prázdniny na lyžích v Alpách i jinde

Itálie

Italské Alpy jsou jako stvořené pro jarní prázdniny na horách. Tamní lyžařská střediska poskytují rodinám s dětmi skvělé zázemí a zároveň výhodné cenové podmínky. Pokud s námi vyrazíte na rodinné lyžování do italských Alp, můžete navíc ve vybraných střediscích využít služeb našich dětských klubů:

  • Ski Funtazie klub - postará se vašim dětem o zábavu i výuku lyžování, zatímco vy můžete nerušeně sjíždět svahy,
  • Ski Funtazie Academy - zkušení instruktoři ze Ski Funtazie Academy zajistí vašim ratolestem opravdu prvotřídní výuku lyžování.

Rakousko

Také rakouské Alpy mají rodinám s dětmi hodně co nabídnout. Na jarní prázdniny doporučujeme především oblíbený Stubaital či příjemný rodinný skiareál Präbichl. A protože každá koruna se hodí, podívejte se, kam do Rakouska vyrazit za nejlevnějším lyžováním.

Německo

Pokud byste s rodinou o jarních prázdninách rádi vyzkoušeli lyžování v Německu, doporučujeme vám středisko Berchtesgaden, kde kromě parádního lyžařského zázemí najdete termální lázně Watzmann Therme ideální pro relaxaci po dni na svahu.

Francie

Francouzské Alpy sice leží trochu dál, ale lyžovačku v nich prožijete skutečně báječnou. Inspirujte se nejlepšími zimními středisky ve Francii a vydejte se s dětmi na jarní prázdniny do některého z nich. Co třeba vyhlášené areály Les 2 Alpes, Tignes nebo La Plagne?

Skipasy pro děti zdarma

Připravili jsme pro vás článek, kde se dozvíte, která lyžařská střediska nabízejí skipasy pro děti v doprovodu rodičů zdarma nejen v termínu jarních prázdnin.

Skipasy pro děti zdarma

Naše tipy pro rodiny s dětmi

Váháte, kam vyrazit na rodinnou dovolenou na lyžích nebo si nevíte rady s výběrem dětských lyží či jiného zimního vybavení pro vaše ratolesti? Rádi vám poradíme.

Tipy na hory s dětmi

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?