Dovolená s dětmi

Mini Orange klub

zpět na Orange kluby

Mini Orange klub – abychom mohli zpříjemnit ubytování i klientům, kteří využívají převážně apartmánové ubytování v Bibione, připravili jsme pro naše nejmladší klienti dětský klub v českém jazyce ve formě zábavného a sportovního programu pro děti za symbolický poplatek 390 Kč / týden / 1 dítě.

Zatímco se Vaše děti budou bavit, tančit, učit se nové hry s našimi animátory a novými kamarády, Vy si můžete nerušeně užívat sluníčka, moře a relaxace. Ubytovací kapacity vhodné pro využití tohoto klubu naleznete označené příslušnou ikonou.

Klub bude dětem k dispozici od pondělí do pátku v dopoledních a odpoledních hodinách (cca od 9:30 do 11:00 a od 17:30 do 19:30). Sraz je vždy u naší kanceláře v Bibione. Mini Orange klub je určen pro děti od 4 do 12 let.

Objednávejte již při rezervaci ubytování.

Provoz klubu je od 25.06. do 10.09.

Všechny kluby v naší nabídce

Mini Orange klub
Fun Orange klub

Zájezdy s programem Mini Orange klubu

Pro zvolené parametry hledání nebyl nalezen žádný zájezd
Dovolená v letních Alpách, jezera Alpy a jezera 2018

v tomto roce rozšířené o nové atraktivní destinace. Projděte si kompletní nabídku zájezdů.

Seznam našich poboček Seznam poboček NEV-DAMA

zájezdy zakoupíte na pobočkách
CK Fischer / NEV-DAMA

Prodej letních zájezdů 2018 zahájen !!!

01. 11. 2017

Zahájili jsme online prodej letních zájezdů NEV-DAMA a to v cenách až o 25% nižších než můžete očekávat po ukončení slev! Tištěný katalog vyjde zhruba v polovině prosince 2017.

Možnosti reklamace a spory

09. 01. 2016

Dovolujeme si Vás informovat, že při zakoupení zájezdu online je rovněž možné k řešení eventuálního sporu využít platformu řešení sporů online. https://www.nev-dama.cz/dulezite-informace/moznosti-reklama-spory  

Náš tip na dovolenou