Lyžování s dětmi zdarma

Rodinná dovolená na lyžích
Inspirujte se a dopřejte dovolenou na lyžích plnou zimních radovánek na zasněžených svazích celé rodině. Zimní dovolenou na lyžích milují dospělí i děti bez rozdílu.

Zimní dovolená s dětmi zdarma

S námi za děti platit nemusíte. Nabídneme vám výběr hotelů, kam můžete vzít své ratolesti zcela drarma. Lyžování s malými nezbedníky je sice zábava, ale také zodpovědnost. Proto jsme si pro vás připravili informace ohledně lyžování s dětmi.

Inspirujte se, na co při lyžování s dětmi nezapomínat

Protože víme, že vyrazit s dětmi na hory neobnáší jen starosti ohledně výběru samotného zájezdu, sepsali jsme pro vás několik tipů ohledně bezpečného lyžování , vybavení pro dítě nebo dokonce jak naučit díte lyžovat bez instruktora nebo lyžařské školky. V těchto článcích se dočtete například proč pořídit páteřák, kdy je nutné mít povinně lyžařskou helmu nebo zda se vyplatí cestovní pojištění.

Vyberte si zájezd s dětmi zdarma

Novinky
×
13. 06. 2019 NOVÉ

Prodej lyžařských zájezdů 2019/2020 bude zahájen 18.06.!

Prvních 100 kapacit z Rakouska a 50 kapacit z Francie včetně ubytování v chaletech. Do konce srpna se slevou až 17 %.
Nabídku doplňujeme každý den. Zaregistrujte se do Moje Nev-Dama a hlídací pes Vám sdělí, kdy bude v prodeji Vaše oblíbené středisko.

01. 06. 2019

Letní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na letní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do Itálie či Chorvatska za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.