Lyžování s dětmi zdarma

Rodinná dovolená na lyžích
Inspirujte se a dopřejte dovolenou na lyžích plnou zimních radovánek na zasněžených svazích celé rodině. Zimní dovolenou na lyžích milují dospělí i děti bez rozdílu.

Zimní dovolená s dětmi zdarma

S námi za děti platit nemusíte. Nabídneme vám výběr hotelů, kam můžete vzít své ratolesti zcela drarma. Lyžování s malými nezbedníky je sice zábava, ale také zodpovědnost. Proto jsme si pro vás připravili informace ohledně lyžování s dětmi.

Inspirujte se, na co při lyžování s dětmi nezapomínat

Protože víme, že vyrazit s dětmi na hory neobnáší jen starosti ohledně výběru samotného zájezdu, sepsali jsme pro vás několik tipů ohledně bezpečného lyžování , vybavení pro dítě nebo dokonce jak naučit díte lyžovat bez instruktora nebo lyžařské školky. V těchto článcích se dočtete například proč pořídit páteřák, kdy je nutné mít povinně lyžařskou helmu nebo zda se vyplatí cestovní pojištění.

Vyberte si zájezd s dětmi zdarma

Novinky
×
05. 04. 2019

V Alpách se stále lyžuje...

Přestože se nezadržitelně blíží závěr lyžařské sezóny, v Alpách se stále jezdí. Právě v těchto týdnech si užijete báječné jarní lyžování na krásně upravených, prakticky liduprázdných, svazích.

Je to k nevíře, ale 04.04. nasněžilo cca 1m nového sněhu v oblastech Alta Vallteliny a Tonale. Velikonoce je možné strávit na sněhu :)

22. 03. 2019

Odklon doporučené trasy do středisek LIVIGNO, BORMIO, SANTA CATERINA a MADESIMO

Vzhledem k sesuvu půdy ve Švýcarsku platí omezení trasy přes přechod Martina, který je do odvolání uzavřen. Posíláme tedy návrh objízdné trasy pro klienty, kteří jedou do Madesima a do oblasti Alta Valtellina (Livigno, Bormio a Santa Caterina).

 

NAUDERS, RESIA PASS, MALLES VENOSTA, TUBRE, SANTA MARIA, PASSO DEL FORNO a dále tunel Livigno a do Madesima pokračujte směr Zernez a následně dle odjezdových pokynů.
06. 02. 2019

SANTA CATERINA - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Od 8. 2.2019 je ukončen z technických důvodů provoz vleku č. 4 Gavia propojujícího centrum střediska s kabinkovou lanovkou. Nahrazuje jej nový travers zapojující vleky č. 6 a 7, a také nová linka místního skibusu pendlující každých 10 minut denně od 8,30 do 17,00 od sedačkové ke kabinkové lanovce v Santa Caterině.
Sleva 300 Kč