Bad Kleinkirchheim aktuálně hlásí

Střediska se zprávami

Zobrazit kompletní nabídku zájezdů do střediska Bad Kleinkirchheim.

Webkamery

Reporty ze střediska

13. 3. 2018

autor: Josef Vrbka

Lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim aktuálně hlásí až 130 cm sněhu na vrcholech sjezdových tratí a 50 cm sněhu v údolí. V ranních hodinách je sníh krásně upravený. Z důvodu vyšších denních teplot, které se pohybují kolem 6 °C, je v odpoledních hodinách sníh měkčí a mokrý.

Dle předpovědi počasí očekáváme tento týden převážně oblačno až zataženo se sněhovými či dešťovými přeháňkami.


6. 3. 2018

autor: Josef Vrbka

V Bad Kleinkirchheim si momentálně užijete nejlepšího lyžování v ranních a dopoledních hodinách, kdy je sníh na sjezdovkách krásně upravený. Díky vysokým teplotám, které se přes den v údolí pohybují kolem 4 °C, je sněhový podklad měkčí. V odpoledních hodinách začíná být sněhová pokrývka bohužel mokrá. Celkem leží na vrcholech sjezdových tratích přibližně 130 cm sněhu a v jejich nižších polohách 50 cm sněhu. V průběhu posledních dnů přibyly zhruba 2 cm nového sněhu.


26. 2. 2018

autor: Josef Vrbka

Sněhová nadílka v Bad Kleinkirchheim dosahuje výšky 50-130 cm. V průběhu minulého týdne napadlo přibližně 15 cm nového sněhu. Podmínky pro lyžování jsou dobré. Na sjezdových tratích se nicméně mohou v závislosti na počasí vyskytovat ledové plotny či muldy. Denní teploty se pohybují kolem -5 °C, noční teploty kolem -19 až -13 °C. V následujících dnech očekáváme převážně skoro jasno, v noci zataženo se sněžením.


21. 2. 2018

autor: Josef Vrbka

Svahy střediska Bad Kleinkirchheim pokrývá 50-130 cm sněhu v závislosti na nadmořské výšce. Během posledních dnů napadly 3 cm nového sněhu. Vzhledem k nízkým teplotám, které se v noci pohybují kolem -13 °C a přes den kolem -4 °C, bývá ráno sníh zmrzlý. V odpoledních hodinách se místy vyskytují ledové plotny. Předpověď počasí hlásí na tento týden převážně zataženo se sněžením.


12. 2. 2018

autor: Josef Vrbka

Ve středisku Bad Kleinkirchheim leží na svazích 40-120 cm sněhu. Během posledních dnů přibylo přibližně 10 cm čerstvého sněhu. Sjezdové tratě jsou každý den ráno krásně upravené, v odpoledních hodinách se místy vyskytují ledové plotny. Denní teploty se pohybují kolem 0 °C, noční teploty klesají k -10 °C. V následujících dnech očekáváme polojasno až zataženo se sněžením.

Bad Kleinkirchheim aktuálně

Zobrazit archivní reporty

Novinky
×
09. 01. 2019 NOVÉ

RAKOUSKO - SILNICE - AKTUÁLNĚ!

Aktuální počasí skutečně může cestu do některých středisek zkomplikovat nebo prodloužit.
Hlavní tahy jsou nicméně stále sjízdné, uzavírky se týkají spíše menších silnic.
Uzavírky a omezení se mění podle aktuální situace, doporučujeme tedy klientům, aby před cestou sledovali tyto stránky s aktuálními informacemi:  https://www.oeamtc.at/verkehrsservice/
Rozhodně by měli mít klienti veškerou zimní výbavu včetně sněhových řetězů.
09. 01. 2019 NOVÉ

RAKOUSKO - LAVINY - AKTUÁLNĚ!

Ve velké části Rakouska hrozí akutní lavinové nebezpečí!
Klienti by se tedy měli více než kdy jindy vyvarovat ježdění mimo vyznačené sjezdovky.
Aktuální situaci je možné sledovat na těchto webových stránkách:
http://www.lawinen.at/
https://wetter.orf.at/
http://warnungen.zamg.at/html/en/today/all/at/
06. 01. 2019

Zimní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na zimní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do alpských středisek za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.
25. 11. 2018

Sněhové zpravodajství

Aktuální sněhové zpravodajství naleznete zde.