Bad Kleinkirchheim aktuálně hlásí

Zobrazit kompletní nabídku zájezdů do střediska Bad Kleinkirchheim.

Webkamery

Reporty ze střediska

13. 3. 2018

autor: Josef Vrbka

Lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim aktuálně hlásí až 130 cm sněhu na vrcholech sjezdových tratí a 50 cm sněhu v údolí. V ranních hodinách je sníh krásně upravený. Z důvodu vyšších denních teplot, které se pohybují kolem 6 °C, je v odpoledních hodinách sníh měkčí a mokrý.

Dle předpovědi počasí očekáváme tento týden převážně oblačno až zataženo se sněhovými či dešťovými přeháňkami.


6. 3. 2018

autor: Josef Vrbka

V Bad Kleinkirchheim si momentálně užijete nejlepšího lyžování v ranních a dopoledních hodinách, kdy je sníh na sjezdovkách krásně upravený. Díky vysokým teplotám, které se přes den v údolí pohybují kolem 4 °C, je sněhový podklad měkčí. V odpoledních hodinách začíná být sněhová pokrývka bohužel mokrá. Celkem leží na vrcholech sjezdových tratích přibližně 130 cm sněhu a v jejich nižších polohách 50 cm sněhu. V průběhu posledních dnů přibyly zhruba 2 cm nového sněhu.


26. 2. 2018

autor: Josef Vrbka

Sněhová nadílka v Bad Kleinkirchheim dosahuje výšky 50-130 cm. V průběhu minulého týdne napadlo přibližně 15 cm nového sněhu. Podmínky pro lyžování jsou dobré. Na sjezdových tratích se nicméně mohou v závislosti na počasí vyskytovat ledové plotny či muldy. Denní teploty se pohybují kolem -5 °C, noční teploty kolem -19 až -13 °C. V následujících dnech očekáváme převážně skoro jasno, v noci zataženo se sněžením.


21. 2. 2018

autor: Josef Vrbka

Svahy střediska Bad Kleinkirchheim pokrývá 50-130 cm sněhu v závislosti na nadmořské výšce. Během posledních dnů napadly 3 cm nového sněhu. Vzhledem k nízkým teplotám, které se v noci pohybují kolem -13 °C a přes den kolem -4 °C, bývá ráno sníh zmrzlý. V odpoledních hodinách se místy vyskytují ledové plotny. Předpověď počasí hlásí na tento týden převážně zataženo se sněžením.


12. 2. 2018

autor: Josef Vrbka

Ve středisku Bad Kleinkirchheim leží na svazích 40-120 cm sněhu. Během posledních dnů přibylo přibližně 10 cm čerstvého sněhu. Sjezdové tratě jsou každý den ráno krásně upravené, v odpoledních hodinách se místy vyskytují ledové plotny. Denní teploty se pohybují kolem 0 °C, noční teploty klesají k -10 °C. V následujících dnech očekáváme polojasno až zataženo se sněžením.

Bad Kleinkirchheim aktuálně

Zobrazit archivní reporty

Novinky
×
13. 06. 2019 NOVÉ

Prodej lyžařských zájezdů 2019/2020 bude zahájen 18.06.!

Prvních 100 kapacit z Rakouska a 50 kapacit z Francie včetně ubytování v chaletech. Do konce srpna se slevou až 17 %.
Nabídku doplňujeme každý den. Zaregistrujte se do Moje Nev-Dama a hlídací pes Vám sdělí, kdy bude v prodeji Vaše oblíbené středisko.

01. 06. 2019

Letní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na letní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do Itálie či Chorvatska za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.