Foppolo / Carona / San Simone aktuálně hlásí

Střediska se zprávami

Zobrazit kompletní nabídku zájezdů do střediska Foppolo / Carona / San Simone.

Webkamery

Reporty ze střediska

5. 1. 2016

autor: Iva Šimková

Středisko Foppolo hlásí nadílku 5 cm přírodního sněhu. Lyžařům je tu k dispozici celkem 5 kvalitně zasněžených sjezdovek. Aktuální denní teploty vystupují přes den ke 2 ˚C, v noci pak bývají kolem -7 ˚C. Výhled na tento týden slibuje v úterý a ve čtvrtek oblačnou oblohu s možností sněhových srážek, kterých by mělo být až 10 cm. Jinak má být podle předpovědi jasné a slunečné počasí, tedy ideální podmínky pro zimní dovolenou na horách.
 Foppolo / Carona / San Simone aktuálněFoppolo / Carona / San Simone aktuálně

31. 12. 2014

autor: Daniel Steidler

Aktuální stav sněhové pokrývky zde sahá od 25 cm na úpatí sjezdovek po 40 cm na vrcholcích. Je jasno, bezvětří, v provozu je nadpoloviční část skiareálu, teploty od -8 do -11 °C.

20. 3. 2014

autor: Daniel Steidler

ani střediska Foppolo spolu s Caronou a San Simone neunikla masivnímu sněhovému přídělu této nadstandardně sněhově bohaté italské zimy a aktuální stav kvalitní sněhové pokrývky zde sahá od 270 cm na úpatí sjezdovek po 340 cm na vrcholcích. Je polojasno, bezvětří, teploty mírně nad nulou. V pátek, v sobotu a zejména v neděli je očekáváno silné sněžení.

12. 3. 2014

autor: Daniel Steidler

ani střediska Foppolo spolu s Caronou a San Simone neunikla masivnímu sněhovému přídělu posledních týdnů a aktuální stav kvalitní sněhové pokrývky zde sahá od 270 cm na úpatí sjezdovek po 340 cm na vrcholcích. Je jasno, bezvětří, teplota -4°C ve 2160 metrech, +1°C v údolí (1610 m n. m.).

24. 2. 2014

autor: Daniel Steidler

ani střediska Foppolo spolu s Caronou a San Simone neunikla masivnímu sněhovému přídělu posledních dnů a aktuální stav kompaktní sněhové pokrývky zde sahá od 270 cm na úpatí sjezdovek po 340 cm na vrcholcích, přičemž ve středu má dorazit další sněžení.

10. 2. 2014

autor: Daniel Steidler

v desetileté historii naší spolupráce s tímto střediskem položeným na jižní straně alpského masivu v Lombardii jsme nezaznamenali tak vysoké hodnoty, jaké reportujeme dnes. Ani střediska Foppolo spolu s Caronou a San Simone totiž neunikla masivnímu sněhovému přídělu posledních dnů a aktuální stav sněhové pokrývky zde již sahá od neskutečných 270 cm na úpatí sjezdovek po 340 cm na vrcholcích, přičemž poslední sněžení má dnešní datum.

4. 2. 2014

autor: Daniel Steidler

v desetileté historii naší spolupráce s tímto střediskem položeným na jižní straně alpského masivu v Lombardii jsme nezaznamenali tak úchvatné hodnoty, jaké reportujeme dnes. Ani střediska Foppolo spolu s Caronou a San Simone totiž neunikla masivnímu sněhovému přídělu posledních dnů a aktuální stav sněhové pokrývky zde již sahá od neskutečných 260 cm na úpatí sjezdovek po 320 cm na vrcholcích, přičemž dalších bezmála 30 cm má nasněžit zítra.

10. 1. 2014

autor: Daniel Steidler

silné sněžení se nevyhnulo ani jižní straně alpského masivu v Lombardii, ani střediska Foppolo spolu s Caronou a San Simone neunikla masivnímu sněhovému přídělu posledních dnů. Aktuální stav sněhové pokrývky zde hlásí od velmi komfortních 100 cm na úpatí po 160 cm na vrcholcích, přičemž naposledy zde sněžilo 5. 1., a to rovnou půl metru.

26. 11. 2013

autor: Nev-Dama

Středisko bude otevřeno od 6.12.2013, v příštích dnech hlásí sněžení.

Zobrazit archivní reporty

Novinky
×
09. 01. 2019 NOVÉ

RAKOUSKO - SILNICE - AKTUÁLNĚ!

Aktuální počasí skutečně může cestu do některých středisek zkomplikovat nebo prodloužit.
Hlavní tahy jsou nicméně stále sjízdné, uzavírky se týkají spíše menších silnic.
Uzavírky a omezení se mění podle aktuální situace, doporučujeme tedy klientům, aby před cestou sledovali tyto stránky s aktuálními informacemi:  https://www.oeamtc.at/verkehrsservice/
Rozhodně by měli mít klienti veškerou zimní výbavu včetně sněhových řetězů.
09. 01. 2019 NOVÉ

RAKOUSKO - LAVINY - AKTUÁLNĚ!

Ve velké části Rakouska hrozí akutní lavinové nebezpečí!
Klienti by se tedy měli více než kdy jindy vyvarovat ježdění mimo vyznačené sjezdovky.
Aktuální situaci je možné sledovat na těchto webových stránkách:
http://www.lawinen.at/
https://wetter.orf.at/
http://warnungen.zamg.at/html/en/today/all/at/
06. 01. 2019

Zimní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na zimní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do alpských středisek za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.
25. 11. 2018

Sněhové zpravodajství

Aktuální sněhové zpravodajství naleznete zde.