Gerlitzen aktuálně hlásí

Zobrazit kompletní nabídku zájezdů do střediska Gerlitzen.

Webkamery

Reporty ze střediska

12. 3. 2018

autor: Barbora Cilná

V Gerlitzenu leží 100-160 cm sněhu, z toho 2 cm čerstvého sněhu napadly v průběhu několika posledních dnů. Sjezdové tratě jsou skvěle upravené, lyžuje se na manšestru. Ráno může být sníh mírně namrzlý, v odpoledních hodinách povoluje.

pondělí očekáváme převážně zataženo s přeháňkami a teplotami od 7 do 13 °C. V úterý bude taktéž zataženo, ale bez přeháněk. Teploty se budou pohybovat mezi 7 až 12 °C.  Ve středu a ve čtvrtek vysvitne sluníčko, denní teploty budou podobné těm úterním. V pátek se nám opět zatáhne a bude pravděpodobně pršet. Denní teploty budou o něco nižší – 4-9 °C. Podobné počasí bude panovat o víkendu. Očekáváme zataženou oblohu, srážky a ochlazení, díky kterému klesne rtuť teploměru k -1 °C.

Gerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálně

5. 3. 2018

autor: Barbora Cilná

Svahy lyžařského střediska Gerlitzen pokrývá 70-110 cm sněhu. V průběhu posledních dnů nám navíc přibyly zhruba 2 cm nového sněhu. Lyžuje se na prašanu. Sjezdové tratě jsou upravené, ráno mírně namrzlé.

Aktuálně je v Gerlitzenu zataženo s občasnými sněhovými přeháňkami. Teploměr ukazuje 1-5 °C. Také v úterý očekáváme převážně oblačno. Teploty se budou pohybovat mezi -1 až 7 °C. Ve středu se na obloze budou střídat mraky se sluníčkem. Může se objevit mlha i sníh či déšť. Teploty porostou na 2 až 8 °C. Ve čtvrtek očekáváme krásný slunečný den s teplotami okolo 4 až 9 °C. V pátek se ke sluníčku přidají mraky, které budou během dne převládat. Teploty se budou pohybovat v rozmezí -3 až 3 °C. Víkendové počasí bude zamračené, v neděli dokonce očekáváme sněhové přeháňky. Teploměr nám ukáže hodnoty mezi -2 až 2 °C.

Gerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálně

26. 2. 2018

autor: Barbora Cilná

Středisko Gerlitzen hlásí výborné sněhové podmínky a upravené sjezdové tratě, které jsou pokryté 70-110 cm sněhu. Během posledních dnů napadlo zhruba 5 cm čerstvého prašanu. Z důvodu mrazivých teplot jsou sjezdovky ráno mírně namrzlé.

Aktuálně je v Gerlitzenu slunečno, ale velmi chladno s teplotami v rozmezí -13 až -5 °C. V úterý očekáváme spíše zataženou oblohu s nejnižšími teplotami okolo -17 °C. Ve středu opět vysvitne sluníčko a budou přetrvávat mrazivé teploty. Ve čtvrtek a v pátek se pravděpodobně zatáhne a bude mírně sněžit. O víkendu očekáváme převážně oblačno, místy slunečno a oteplení.

Gerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálně

19. 2. 2018

autor: Barbora Cilná

Sněhové podmínky v Gerlitzenu jsou výborné. Svahy pokrývá přibližně 70-110 cm sněhu. Během posledních dnů přibylo 5 cm čerstvého sněhu. Lyžuje se na prašanu. Sjezdové tratě jsou upravené a v ranních hodinách mírně namrzlé.

Předpověď počasí na následující dny hlásí převážně zataženou oblohu. V úterý a ve čtvrtek bude pravděpodobně sněžit. Víkend bude již jasný a slunečný. Denní maxima očekáváme po většinu dní zhruba od -3 do 2 °C, závěr týdne bude chladný.

Pro zpestření dovolené doporučujeme zúčastnit se akce v hotelu Almresort s živou hudbou, která probíhá každé úterý od 19:30.

Gerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálně

12. 2. 2018

autor: Barbora Cilná

Gerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálně

5. 2. 2018

autor: Barbora Cilná

Gerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálně

3. 3. 2017

autor: Denisa Rathouská

Gerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálně

28. 2. 2017

autor: Jan Kaliberka

Gerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálněGerlitzen aktuálně

7. 1. 2015

autor: Daniel Steidler

Toto oblíbené rodinné středisko v Korutanech je na tom po silvestrovských sněhových srážkách už relativně dobře, uvádí 50 centimetrů prachového sněhu, brzo by se mělo otevřít i několik dosud uzavřených pist. Je jasno až polojasno, teplota 0°C.

Zobrazit archivní reporty

Novinky
×
13. 06. 2019 NOVÉ

Prodej lyžařských zájezdů 2019/2020 bude zahájen 18.06.!

Prvních 100 kapacit z Rakouska a 50 kapacit z Francie včetně ubytování v chaletech. Do konce srpna se slevou až 17 %.
Nabídku doplňujeme každý den. Zaregistrujte se do Moje Nev-Dama a hlídací pes Vám sdělí, kdy bude v prodeji Vaše oblíbené středisko.

01. 06. 2019

Letní zájezdy za super ceny !!!

Ještě jste nevymysleli, kam vyrazit na letní dovolenou? Pojeďte s Nev - Damou do Itálie či Chorvatska za bezkonkurenční ceny. Vyberte si některý z našich výhodných last minute zájezdů.